makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-24, 06:59   #3901
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziękuję wan dziewczyny za wyczerpujące odpowiedzi zastanowię się nad makijażem jeszcze i poszukam jakiejś lingeristki dobrej i która fachowo mi zrobi takie brewki a co do kopiowania zdjęć to nie powinno się tak robić, przecież są prawa autorskie. Idę dzisiaj w poszukiwaniu kosmetyczki która robi permanentny makijaż i zasięgnę rad
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 12:23   #3902
m_a_j_a85
Przyczajenie
 
Avatar m_a_j_a85
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam. Ja jestem szczęśliwą posiadaczką permanentnych brwi od około 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektu. Nigdy nie byłam zadowolona ze swoich brwi, gdyż wydawało mi się, że mnie "posmucają", za bardzo opadają w dół. Takiego samego zdania była również Pani, u której robiłam i nadała im nowy kształt. Polecam wszystkim dziewczynom, które jak ja mają słabe brwi lub czują, że ich kształt im " nie leży". Ja decydowałam się chyba pół roku, przejrzałam wiele zdjęć z efektami po zabiegu, ale najlepiej jednak ocenić taki efekt na kimś, kogo widzi się na żywo, tak jak ja na mojej koleżance. Byłam nastawiona na kolor brązowy, ale dowiedziałam się, iż brązy często "schodzą" do rudości, co mi w ogóle nie odpowiadało i wybrałam grafit. Niczego nie żałuję i myślę, że nie zdecydowałabym się na ofertę a la groupon, gdyż płacimy nie tylko za wykonanie, ale i za barwnik, a dobry barwnik też kosztuje.
Proszę pytać, jeśli któraś z Was jest zainteresowana moimi przeżyciami związanymi z tym zabiegiem
m_a_j_a85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 17:03   #3903
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez m_a_j_a85 Pokaż wiadomość
Witam. Ja jestem szczęśliwą posiadaczką permanentnych brwi od około 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektu. Nigdy nie byłam zadowolona ze swoich brwi, gdyż wydawało mi się, że mnie "posmucają", za bardzo opadają w dół. Takiego samego zdania była również Pani, u której robiłam i nadała im nowy kształt. Polecam wszystkim dziewczynom, które jak ja mają słabe brwi lub czują, że ich kształt im " nie leży". Ja decydowałam się chyba pół roku, przejrzałam wiele zdjęć z efektami po zabiegu, ale najlepiej jednak ocenić taki efekt na kimś, kogo widzi się na żywo, tak jak ja na mojej koleżance. Byłam nastawiona na kolor brązowy, ale dowiedziałam się, iż brązy często "schodzą" do rudości, co mi w ogóle nie odpowiadało i wybrałam grafit. Niczego nie żałuję i myślę, że nie zdecydowałabym się na ofertę a la groupon, gdyż płacimy nie tylko za wykonanie, ale i za barwnik, a dobry barwnik też kosztuje.
Proszę pytać, jeśli któraś z Was jest zainteresowana moimi przeżyciami związanymi z tym zabiegiem

Hej widze ze jestes z slaska moglabys sie pochwalic zdjeciem brwi ? I powiedziec gdzie robilas i ile Cie kosztowaly ?
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 07:32   #3904
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez m_a_j_a85 Pokaż wiadomość
Witam. Ja jestem szczęśliwą posiadaczką permanentnych brwi od około 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektu. Nigdy nie byłam zadowolona ze swoich brwi, gdyż wydawało mi się, że mnie "posmucają", za bardzo opadają w dół. Takiego samego zdania była również Pani, u której robiłam i nadała im nowy kształt. Polecam wszystkim dziewczynom, które jak ja mają słabe brwi lub czują, że ich kształt im " nie leży". Ja decydowałam się chyba pół roku, przejrzałam wiele zdjęć z efektami po zabiegu, ale najlepiej jednak ocenić taki efekt na kimś, kogo widzi się na żywo, tak jak ja na mojej koleżance. Byłam nastawiona na kolor brązowy, ale dowiedziałam się, iż brązy często "schodzą" do rudości, co mi w ogóle nie odpowiadało i wybrałam grafit. Niczego nie żałuję i myślę, że nie zdecydowałabym się na ofertę a la groupon, gdyż płacimy nie tylko za wykonanie, ale i za barwnik, a dobry barwnik też kosztuje.
Proszę pytać, jeśli któraś z Was jest zainteresowana moimi przeżyciami związanymi z tym zabiegiem

m_a_j_a85 : Pochwal się swoimi pięknymi brwiami bo wszyscy chcemy je zobaczyć, ja też już się umówiłem na wizytę u kosmetyczki na brwi i moje brwi też opadają na dół moja kosmetyczka to potwierdziła sama, dzisiaj będe miał pierwszy zabieg i nie mogę się juz doczekać
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 11:53   #3905
ardua
Przyczajenie
 
Avatar ardua
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków,Wrocław,Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
na dodatek kradzione zdjęcia ''bodypaintingu'' jednej z uzytkowniczek wizażu, EOWINY...poza tym niektóre ze zdjęć latają od dawna po necie
To poważny zarzut, a osoba, która dopuszcza się takiego procederu-kradnie cudze prace/pomysły może mieć kłopoty-piszę o łamaniu praw autorskich i kradzieży cudzych prac, tj : zdjęć ,pomysłów, projektów ,itp ,a reguluje to art.115 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, a także art.115 ust.2 , oraz art.116 ust.2 tej samej ustawy. W sieci jest dużo miejsca, ale obowiązują zasady i przede wszystkim prawo. Należy mieć świadomość ,że medal ma dwie strony...,dlatego odradzam prowadzenia takich praktyk.
Średniej klasy prawnik poradzi sobie z taką sprawą i puści z "torbami" osobę, której udowodnione zostanie okradanie innych jw.
A.

ardua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 14:19   #3906
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ardua Pokaż wiadomość
To poważny zarzut, a osoba, która dopuszcza się takiego procederu-kradnie cudze prace/pomysły może mieć kłopoty-piszę o łamaniu praw autorskich i kradzieży cudzych prac, tj : zdjęć ,pomysłów, projektów ,itp ,a reguluje to art.115 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, a także art.115 ust.2 , oraz art.116 ust.2 tej samej ustawy. W sieci jest dużo miejsca, ale obowiązują zasady i przede wszystkim prawo. Należy mieć świadomość ,że medal ma dwie strony...,dlatego odradzam prowadzenia takich praktyk.
Średniej klasy prawnik poradzi sobie z taką sprawą i puści z "torbami" osobę, której udowodnione zostanie okradanie innych jw.
A.


dokładnie, koleżanka od skradzionych zdjęć odpisała mi :


Eowina1818
Wtajemniczenie



Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 504
Smaczne przepisy19


Dot.: Twoje zdjęcia
Cytat:
Napisane przez Skarb90
Hej, ktoś ukradł Twoje zdjęcia...

http://www.miu.com.pl/galeria.html na dole dwa.


dziękuję!
ale jestem wkurzona, zaraz do nich zadzwonię!
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 17:39   #3907
Lucja Gasior
Przyczajenie
 
Avatar Lucja Gasior
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ardua Pokaż wiadomość
Co to znaczy ,że "załatwiłaś sprawę", wysłałaś może dwóch łysych do tej dziewczyny...? Czytam te Twoje wypociny i nie trzyma mi się to wszystko ani k..y ,ani nie powiem czego...Byłam, widziałam ,zrobiła mi źle , nie będę jej oczerniać...,KONKRETY ,KONKRETY ,a nie ploty i poszlaki... Popatrz może najpierw na to co piszesz i jak to piszesz ,brak jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych bardzo źle o Tobie świadczy-podobnie zresztą podawanie danych personalnych z imienia i nazwiska z małych liter. Osobną sprawą i na to również miałabym baczenie jest generalizowanie i wrzucanie do jednego wora wszystkich firm, które wystawiają się w tzw zakupach grupowych. Dobrze Ci radzę dziecko ,po pierwsze wróć do szkoły ,a po drugie waż słowa, internet dawno przestał być anonimowy.
Ok, każdy może mieć swoje zdanie. JA się z tym liczę, natomiast z twojej wiadomości aż kipi agresja. to jest FORUM i jak mówi definicja, "służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach", ja przedstawiłam swoją opinię.
nikt nie ustala tu reguł interpunkcyjnych i ustawień formatowania. czy ktoś w nieprzyjemny sposób zwrócił ci uwagę na niebieski kolor czcionki?
o ile pamiętam ze szkoły podstawowej, znaki interpunkcyjne to np. kropka, przecinek, wielokropek itd. a ja akurat używam niektórych tych cudaków.

rozumiem, że każdy na swój zły dzień. być może jesteś linergistką, która wystawia się na grouponie i zmaściła już kilka makijaży i bronisz się w ten sposób, albo po prostu chcesz tu wylać na kogoś swoją frustrację. zostań sobie z tym sama. dziękuję.
Lucja Gasior jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 18:27   #3908
ardua
Przyczajenie
 
Avatar ardua
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków,Wrocław,Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lucja Gasior Pokaż wiadomość
Ok, każdy może mieć swoje zdanie. JA się z tym liczę, natomiast z twojej wiadomości aż kipi agresja. to jest FORUM i jak mówi definicja, "służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach", ja przedstawiłam swoją opinię.
nikt nie ustala tu reguł interpunkcyjnych i ustawień formatowania. czy ktoś w nieprzyjemny sposób zwrócił ci uwagę na niebieski kolor czcionki?
o ile pamiętam ze szkoły podstawowej, znaki interpunkcyjne to np. kropka, przecinek, wielokropek itd. a ja akurat używam niektórych tych cudaków.

rozumiem, że każdy na swój zły dzień. być może jesteś linergistką, która wystawia się na grouponie i zmaściła już kilka makijaży i bronisz się w ten sposób, albo po prostu chcesz tu wylać na kogoś swoją frustrację. zostań sobie z tym sama. dziękuję.
"Dziecko drogie" , personalizacja wypowiedzi (czytaj i postaraj się zrozumieć-kolor niebieski, zielony, czerwony) ,a w przypadku jw. mój komentarz do Twoich żenujących prób skonstruowania zdania złożonego jak widzę nie mieści się w pojemności Twojej główki ,a już na pewno przekracza Twoją wiedzę nt. poprawnej pisowni w języku polskim-cudaki?
"Maścisz" swoje wypowiedzi to raz ,a dwa zapewniam Cię, że w szkole średniej i podczas studiów dzieje się znacznie więcej niż w szkole podstawowej-możesz to jeszcze sprawdzić-na naukę nie jest za późno, a dobrze Ci zrobi i pozwoli poznać kilka fachowych terminów, nowych zwrotów-poszerzy Twój światopogląd-może...Przeczytaj to co napisałam przynajmniej dwa razy powoli, jeżeli tylko IQ=80 Ci pozwoli i jeszcze jedno "cudaku" ,z
mień nick właśnie na taki ,idealnie do Ciebie pasuje.
ardua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 07:35   #3909
m_a_j_a85
Przyczajenie
 
Avatar m_a_j_a85
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam niestety teraz nie mam przy sobie swoich zdjęć, ale wstawię je w poniedziałek. Moja brew sprzed zabiegu widoczna jest w avatarze- dodam, iż na tym zdjęciu jest "podkoloryzowana". Dodam zdjęcia po zabiegu i teraz, po 4 miesiącach od jego wykonania.

Michigens-Opowiedz, jak było
m_a_j_a85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 06:55   #3910
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez m_a_j_a85 Pokaż wiadomość
Witam niestety teraz nie mam przy sobie swoich zdjęć, ale wstawię je w poniedziałek. Moja brew sprzed zabiegu widoczna jest w avatarze- dodam, iż na tym zdjęciu jest "podkoloryzowana". Dodam zdjęcia po zabiegu i teraz, po 4 miesiącach od jego wykonania.

Michigens-Opowiedz, jak było


m_a_j_a85; Więc opowiadam jak było poszedłem do kosmetyczki była trochę zdziwiona że chcę mieć permanentne brwi i powiedziała żebym się zastanowił , ja odpowiedziałem że zastanawiałem się już długo i zadecydowałem ze chce mieć brwi w kształcie jaskółczych skrzydeł, więc powiedziała ze mi takie zrobi , klient to klient mam obecnie zrobione te brewki i jestem bardzo zadowolony, podobają mi się bardzo i nie żałuję tego wyboru , obecnie brewki mi się goją jak będę miał fotki po wygojeniu to zamieszczę na stronce moje brwi są świetne i takie cieniutkie i przede wszystkim pięknie wyglądają, zawsze chciałem mieć takie brewki.
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 10:24   #3911
Lucja Gasior
Przyczajenie
 
Avatar Lucja Gasior
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ardua Pokaż wiadomość
"Dziecko drogie" , personalizacja wypowiedzi (czytaj i postaraj się zrozumieć-kolor niebieski, zielony, czerwony) ,a w przypadku jw. mój komentarz do Twoich żenujących prób skonstruowania zdania złożonego jak widzę nie mieści się w pojemności Twojej główki ,a już na pewno przekracza Twoją wiedzę nt. poprawnej pisowni w języku polskim-cudaki?
"Maścisz" swoje wypowiedzi to raz ,a dwa zapewniam Cię, że w szkole średniej i podczas studiów dzieje się znacznie więcej niż w szkole podstawowej-możesz to jeszcze sprawdzić-na naukę nie jest za późno, a dobrze Ci zrobi i pozwoli poznać kilka fachowych terminów, nowych zwrotów-poszerzy Twój światopogląd-może...Przeczytaj to co napisałam przynajmniej dwa razy powoli, jeżeli tylko IQ=80 Ci pozwoli i jeszcze jedno "cudaku" ,z
mień nick właśnie na taki ,idealnie do Ciebie pasuje.
Lucja Gasior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 18:11   #3912
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
na dodatek kradzione zdjęcia ''bodypaintingu'' jednej z uzytkowniczek wizażu, EOWINY...poza tym niektóre ze zdjęć latają od dawna po necie

Moja twarz i moje makijaże!!!!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 07:36   #3913
m_a_j_a85
Przyczajenie
 
Avatar m_a_j_a85
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam, daję foto swoich brwi, przeszukuję foldery ze zdjęciami, aby znaleźć coś bardziej wyraźnego Tak wygląda to po 4 miesiącach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (27,8 KB, 223 załadowań)
m_a_j_a85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 15:10   #3914
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez m_a_j_a85 Pokaż wiadomość
Witam, daję foto swoich brwi, przeszukuję foldery ze zdjęciami, aby znaleźć coś bardziej wyraźnego Tak wygląda to po 4 miesiącach.

m_a_j_a85: Dzięki za zdjęcia piękne są twoje brwi mi się podobają bardzo Jak będę miał wygojone swoje brewki to też podrzucę forki i ocenisz sama i inni ocenią . Pozdrawiam
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 07:19   #3915
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
m_a_j_a85: Dzięki za zdjęcia piękne są twoje brwi mi się podobają bardzo Jak będę miał wygojone swoje brewki to też podrzucę forki i ocenisz sama i inni ocenią . Pozdrawiam
niemogę dodać swoich fotek więc nie pokażę ich nikomu
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:56   #3916
m_a_j_a85
Przyczajenie
 
Avatar m_a_j_a85
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

szkoda może za duże są zdjęcia ?
m_a_j_a85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 09:09   #3917
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Szkoda michigens, że nie udało ci się dodać zdjęcia, bardzo chciałam zobaczyć permanentne brwi u mężczyzny .
Mi brwi Mai średnio się podobają, ale ważne że właścicielka się w nich dobrze czuje.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 20:07   #3918
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Do Muscat 29 czerwca miałam robiony mp ust z cieniowaniem. Na korektę umówiłam się na 2 sierpnia. Do czasu korekty nie zauważyłam na swoich ustach żadnych zmian, dlatego na korekcie zrobiono ciemniejszym pigmentem. Od tego czasu minęło 18 dni i nadal nic nie widzę. Koleżanka która też tam robiła ma super usta, mówi ze jej kolor wyszedł po kilku tygodniach. Mam poczekać jeszcze , czy iść od razu na kolejną korektę i poprosić o inny kolor ?
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 06:02   #3919
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anulita30 Pokaż wiadomość
Do Muscat 29 czerwca miałam robiony mp ust z cieniowaniem. Na korektę umówiłam się na 2 sierpnia. Do czasu korekty nie zauważyłam na swoich ustach żadnych zmian, dlatego na korekcie zrobiono ciemniejszym pigmentem. Od tego czasu minęło 18 dni i nadal nic nie widzę. Koleżanka która też tam robiła ma super usta, mówi ze jej kolor wyszedł po kilku tygodniach. Mam poczekać jeszcze , czy iść od razu na kolejną korektę i poprosić o inny kolor ?
Poczekaj cierpliwie, barwnik lokuje się ok. miesiąca i dopiero po tym okresie można stwierdzić co dalej. Czasem trzeba i dwie korekty wykonać, tak więc nie nakręcaj się, przeczekaj i dopiero wtedy, jeśli nadal nie będziesz widziała efektu zadzwoń do linergistki swojej. Przyjrzyj się uważnie swoim ustom po przebudzeniu, albo jak zmarzniesz, na pewno zobaczysz wtedy, że są wyraźniejsze natomiast na pewno musisz poczekać, zwłaszcza jeśli widziałaś wyniki u koleżanki.
Przy ustach, umiejętności linergistki to jedna rzecz, ale druga, też bardzo ważna to cierpliwość klientki
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 11:25   #3920
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez m_a_j_a85 Pokaż wiadomość
Witam, daję foto swoich brwi, przeszukuję foldery ze zdjęciami, aby znaleźć coś bardziej wyraźnego Tak wygląda to po 4 miesiącach.

lepsze masz w avatarze, te sa zbyt mocne i sztuczne, pozwole sobie zaporzyczyc prace pani z Londynu,polki, idealne dla mnie mistrzostwo,lepszych nie widzialam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 935264_378107722298635_894944666_n.jpg (35,2 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1013555_406953776080696_1477096276_n.jpg (58,9 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 603047_406952266080847_1999107104_n.jpg (55,9 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 969052_406953969414010_234473127_n.jpg (60,2 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 998197_406954796080594_348309389_n.jpg (39,1 KB, 111 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 12:42   #3921
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
lepsze masz w avatarze, te sa zbyt mocne i sztuczne, pozwole sobie zaporzyczyc prace pani z Londynu,polki, idealne dla mnie mistrzostwo,lepszych nie widzialam
Zgadzam się, bardzo ładne. Jedyne, do czego bym się przyczepiła, to kolor brwi na ostatnim zdjęciu - moim zdaniem duuuużo za ciemne dla tej blondynki. No ale może sama chciała, farbuje się i nie wiadomo co jeszcze.

Taka ciekawostka: spotkałam wczoraj w Lublinie panią zachwyconą Sharleyem...
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 18:12   #3922
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

mi się podobają te pierwsze brewki są śliczne ja mam podobnie zrobione! szkoda ze nie mogę dodać swojego zdjęcia byście same oceniły
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 18:59   #3923
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziękuję. Zatem będę czekać cierpliwie
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 18:49   #3924
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
lepsze masz w avatarze, te sa zbyt mocne i sztuczne, pozwole sobie zaporzyczyc prace pani z Londynu,polki, idealne dla mnie mistrzostwo,lepszych nie widzialam
Czy możesz podać dane tej Polki na PW.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 18:59   #3925
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Czy możesz podać dane tej Polki na PW.

juz wysylam , jej konto do facebooka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop.jpg (16,9 KB, 145 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2013-08-23 o 19:05
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:42   #3926
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
juz wysylam , jej konto do facebooka

Skarb90;Podobają mi się twoje brwi piękne są
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:53   #3927
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
Skarb90;Podobają mi się twoje brwi piękne są

to nie moje ja swoje usuwam laserem(jestem po 2 laserach), bo zle trafilam.. ale nadal podobaja mi sie swietnie zrobione brwi permanentne..
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 12:12   #3928
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Skarb90, co prawda do Londynu mam daleko, ale ładne brwi zawsze chętnie obejrzę. Czy możesz podesłać linka do tej dziewczyny na fb? Na zdjęciach są tak naturalne, piękne!
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 11:41   #3929
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
Skarb90, co prawda do Londynu mam daleko, ale ładne brwi zawsze chętnie obejrzę. Czy możesz podesłać linka do tej dziewczyny na fb? Na zdjęciach są tak naturalne, piękne!
Skarb90: ja tez bym z chęcią zobaczył te zdjęcia na facebooku: Prawdę mówisz Skar90 że że permamentny jest lepszy sam go mam i jestem zachwycony tym makijażem nawet już się przyzwyczaiłem do niego.
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:57   #3930
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
Skarb90: ja tez bym z chęcią zobaczył te zdjęcia na facebooku: Prawdę mówisz Skar90 że że permamentny jest lepszy sam go mam i jestem zachwycony tym makijażem nawet już się przyzwyczaiłem do niego.

Facet

A ta laska jest z Preston a nie z Londynu.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.