Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-24, 11:14   #391
mirabelka999
Przyczajenie
 
Avatar mirabelka999
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 6
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

no właśnie...i jak to wygląda: chodzić w środku lata czekając aż urosną Ci 4 milimetrowe włoski...to chyba dość średnio wygląda...;/
__________________
On tips of thought where thoughts smell in the rain; when logics dies.
mirabelka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 21:24   #392
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

No i jednak bylam dzis w sklepie i skusilam sie na ten rozjasniacz sally hansen, zobaczymy czy cos da, obawiam sie tylko o ilosc czy mi starczy na obie rece
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:28   #393
mirabelka999
Przyczajenie
 
Avatar mirabelka999
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 6
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

...no ja zrobiłam dokładnie to samo tyle, że kupiłam na Allegro...w zasadzie wygrałam licytację, więc powiem coś więcej jak mi przyślą do domu... Miejmy nadzieję, że osiągniemy pożądane rezultaty...:|
__________________
On tips of thought where thoughts smell in the rain; when logics dies.
mirabelka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:35   #394
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam nad tym, jak wygląda depilacja rąk latem - jeżeli ktoś depiluje woskiem to trzeba jednak trochę te włoski zapuścić, żeby plaster cokolwiek złapał... No i co robicie z włoskami między ramieniem a łokciem?

Ja depiluję woskiem na zimno Veet'a albo wyrywam pęsetą, ale czasem mam ochotę walnąć to wszystko i przejechać maszynką do golenia...
Faktycznie na początku średnio się czułam z odrastającymi włoskami ale teraz (po kilku latach) włosy są tak słabe, że ich prawie nie widać. A co do włosów powyżej łokcia, to w zimie je zostawiam, bo są niewidoczne a latem sporadycznie depiluję jak mocno się opalę i widać jasny meszek
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:50   #395
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Witam. Miałam ten sam problem co Wy - włosy na rękach i związane z tym kompleksy. Kiedy byłam młoda i głupia to zgoliłam je maszynką, a potem same wiecie - masakra Ale gdy poszłam do szkoły kosmetycznej zaczęłam depilować ręce woskiem i efekty były bardzo zadowalające. Teraz włoski są dużo cieńsze i jaśniejsze. Depiluję je mniej więcej co 2 mies. a jak nie mogę już wytrzymać to czasem i maszynką przejadę Ja akurat depiluję do samej linii ramienia, ale radzę nie zaczynać jak nie ma takiej potrzeby
Gładkie ciałko to podstawa
Pozdrawiam
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:45   #396
pannazbagien
Przyczajenie
 
Avatar pannazbagien
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Ja też próbowałam wszystkiego na ciemne włosy na rękach. A nie chciałam nigdy golić, bo jak byłam mała i głupia zrobiłam tak i odrosły dłuższe, a i wieczne golenie i depilowanie to tylko więcej zachodu... (Poza tym koleżanka goli sobie regularnie ręce i choć ona twierdzi, że jest przyzwyczajona i w ogóle... to ta szczecina jest paskudna i naprawdę to widać... ) więc postanowiłam rozjaśnić do blondu.
Próbowałam wody utlenionej na waciku kosmetycznym zmieszaną z odrobiną mydła, były efekty ale po 2 tygodniach i to nie rewelacyjne.
Potem usłyszałam o utleniaczu Sally Hansen, ale jak zobaczyłam cenę, to wymiękłam.
I w końcu pomyślałam sobie: a chromolę ! I kupiłam zwykłą farbę do włosów Palette Jasny Blond (10zł) z rozjaśniaczem, posmarowałam, i zostało jeszcze i na brzuch i na uda i na ramiona, w sumie, gdzie dusza zamarzy. A efekt? Super, jaśniutkie, niewidoczne włosy, szybciutko i niedrogo, żadnych białych plam, które ktoś sugerował. Polecam, nie warto ani kombinować, ani przepłacać ani się męczyć.
pannazbagien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 19:18   #397
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez pannazbagien Pokaż wiadomość
Ja też próbowałam wszystkiego na ciemne włosy na rękach. A nie chciałam nigdy golić, bo jak byłam mała i głupia zrobiłam tak i odrosły dłuższe, a i wieczne golenie i depilowanie to tylko więcej zachodu... (Poza tym koleżanka goli sobie regularnie ręce i choć ona twierdzi, że jest przyzwyczajona i w ogóle... to ta szczecina jest paskudna i naprawdę to widać... ) więc postanowiłam rozjaśnić do blondu.
Próbowałam wody utlenionej na waciku kosmetycznym zmieszaną z odrobiną mydła, były efekty ale po 2 tygodniach i to nie rewelacyjne.
Potem usłyszałam o utleniaczu Sally Hansen, ale jak zobaczyłam cenę, to wymiękłam.
I w końcu pomyślałam sobie: a chromolę ! I kupiłam zwykłą farbę do włosów Palette Jasny Blond (10zł) z rozjaśniaczem, posmarowałam, i zostało jeszcze i na brzuch i na uda i na ramiona, w sumie, gdzie dusza zamarzy. A efekt? Super, jaśniutkie, niewidoczne włosy, szybciutko i niedrogo, żadnych białych plam, które ktoś sugerował. Polecam, nie warto ani kombinować, ani przepłacać ani się męczyć.
W takim razie odpuszczę sobie golenie rąk maszynką i zostanę przy wosku/pęsecie.

Co do rozjaśniania - ja rozjaśniałam zwykłym rozjaśniaczem Joanny do pasemek
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 16:26   #398
d68276de416838277a39fbd023aa7e20a7c576f1_63eacf26de4cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 149
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

A moglabys polecic jakis konkretny wosk bo skoro bylas w szkole kosmetycznej to znasz sie na tym. Pytam sie bo kiedys kupilam wosk cukrowy jakiejs francuskiej firmy- beznadziejnie mi sie go stosowalo..Nie znam sie na woskach za bardzo a chcialabym potraktowac nimi swoje wloski na rekach. Lepiej kupic gotowe plastry, takie na zimno czy takie ktore trzeba podgrzac?czy moze zwykly wosk co sie samemu rozprowadza?
d68276de416838277a39fbd023aa7e20a7c576f1_63eacf26de4cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 16:47   #399
magdallen21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Hmm...
Ja bym nie radziła depilacji włosów na rękach.
Dlaczego?
Odrosną dłuższe, mocniejsze..i stanie się to szybko.
Chyba, że chodzi o depilacje laserową, ale to już inna bajka.

Radziłabym raczej rozjaśnić te włoski.
magdallen21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 18:31   #400
Natasia00
Raczkowanie
 
Avatar Natasia00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: JG/Dusseldorf
Wiadomości: 219
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez magdallen21 Pokaż wiadomość
Hmm...
Ja bym nie radziła depilacji włosów na rękach.
Dlaczego?
Odrosną dłuższe, mocniejsze..i stanie się to szybko.
Chyba, że chodzi o depilacje laserową, ale to już inna bajka.

Radziłabym raczej rozjaśnić te włoski.

Czym konkretnie?Woda utleniona w kremie?Rozjaśniacz jakis do włosów?Farba bląd? Dużo tego i nie wiem w co zainwestować?
__________________
~*~Is there any love in your heart?~*~

IT IS TIME FOR A LOVE REVOLUTION



Natasia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 19:16   #401
magdallen21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez Natasia00 Pokaż wiadomość
Czym konkretnie?Woda utleniona w kremie?Rozjaśniacz jakis do włosów?Farba bląd? Dużo tego i nie wiem w co zainwestować?
Co do blond farby, to chyba nie jest to najlepszy pomysł
Wiem, że są jakieś specjalne preparaty do wybielania włosów na twarzy. Może by spróbować z tym, ale na rękach (bo co za różnica, czy włosy na twarzy, czy na rękach.. włosy to włosy)

A jak nie to.. to można eksperymentować.

Ps. nie wiem, czy to może mieć jakieś znaczenie, ale cytryna ma właściwości wybielające
magdallen21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 19:32   #402
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez higienistka Pokaż wiadomość
Faktycznie na początku średnio się czułam z odrastającymi włoskami ale teraz (po kilku latach) włosy są tak słabe, że ich prawie nie widać. A co do włosów powyżej łokcia, to w zimie je zostawiam, bo są niewidoczne a latem sporadycznie depiluję jak mocno się opalę i widać jasny meszek
U mnie naszczęście też włoski odrastają słabsze, mam nadzieję, że po kilku latach nie będzie ich w ogóle...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 10:27   #403
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez magdallen21 Pokaż wiadomość
Hmm...
Ja bym nie radziła depilacji włosów na rękach.
Dlaczego?
Odrosną dłuższe, mocniejsze..i stanie się to szybko.
Chyba, że chodzi o depilacje laserową, ale to już inna bajka.
Radziłabym raczej rozjaśnić te włoski.
Hmmm... Z doświadczeń własnych i cudzych nie zgodzę się z Tobą - nie spotkałam się jeszcze aby po usunięciu włosów woskiem odrastały one dłuższe i mocniejsze, wręcz na odwrót. Chyba, że depilacja została źle wykonana i włoski się "pourywały"... Osobiście nie stosuję drogeryjnych pasków do depilacji tylko używam gabinetowego wosku z Depileve (może z racji zawodu ) zazwyczaj azulenowego, na ciepło i do tego pasków profesjonalnych też z Depileve. I osobiście jestem zdania, że lepiej pójść raz na czas do salonu i usunąć profesjonalnie niż robić to nieumiejętnie na własną rękę i potem męczyć się ze skutkami...
Pozdr
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 15:26   #404
pannazbagien
Przyczajenie
 
Avatar pannazbagien
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez magdallen21 Pokaż wiadomość
Co do blond farby, to chyba nie jest to najlepszy pomysł
Ja nie chciałam wydawać kasy na "profesjonalne środki" które zrobią to samo co farba z rozjaśniaczem, ale za 20zł więcej, Zastosowałam farbę i nie widzę żadnych skutków ubocznych.
pannazbagien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 20:05   #405
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez _agatka Pokaż wiadomość
najpierw uzyłam rozjasniacza veet - bez efektów, wiec uzyłam depilatora w kremie = gladkośc cudo, teraz odrasta mały jez, wiec zamierzam uzyc depilatora, a potem zobacze co i jak wyglada... i zdam relacje
a ile kosztowal ten rozjasniacz veet??
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 07:29   #406
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

kupiłam ten rozjaśniacz za granicą i kosztował naprawdę grosze - obawiam się ze w Polsce moze kosztowac troche wiecej,
pozatym przezyłam depilator, i jest całkiem znośnie, ale spróbuje teraz z woskiem, skoro tyle pozytywnych opinii, wtedy bede mogła zdecydować co jest dla mnie najlepsze!!!
życze sukcesów cokolwiek wybierzecie!!!
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 15:27   #407
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście też włoski odrastają słabsze, mam nadzieję, że po kilku latach nie będzie ich w ogóle...
Obawiam się, że jednak nie da się ich pozbyć na zawsze, przynajmniej tą metodą ale też bym chciała...
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 16:39   #408
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
W takim razie włosy pod pachami i na nogach tez stworzyła natura "po coś", więc chodźmy naturalnie obrosniete, to będziemy zdrowe i ekologiczne...Nie używajmy tamponów i soczewek kontaktowych, bo to niezdrowe i nienaturalne.
Wg mnie jesli komuś jest dobrze jak jest "zarosnięty" - odpowiada to jemu i partnerowi, i nie zabija otoczenia latem ...to niech sobie tak chodzi....A ja wolę na gładziutko i pachnaco
Tak! Powinnyśmy jeszcze zapuścic kobiecy wąsik. Zabezpieczyło by to nas przed niechcianą ciążą (chcianą zresztą też..)
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 19:50   #409
sylwiiis
Przyczajenie
 
Avatar sylwiiis
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

a wiecie może gdzie taką wodę dałoby się kupić(poza allegro oczywiscie)...?? w jakich sklepach??
sylwiiis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 10:16   #410
Natasia00
Raczkowanie
 
Avatar Natasia00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: JG/Dusseldorf
Wiadomości: 219
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez sylwiiis Pokaż wiadomość
a wiecie może gdzie taką wodę dałoby się kupić(poza allegro oczywiscie)...?? w jakich sklepach??
popieram pytanie
__________________
~*~Is there any love in your heart?~*~

IT IS TIME FOR A LOVE REVOLUTION



Natasia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:58   #411
Paulisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 288
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Ja depiluje rece cukrowym woskiem do depilacji ciala z perfecty cena cos kolo 10 zl. wosk jest rewelacyjny a depilacja nie boli, moze odrobinke
i tak szczerze to laser jak dla mnie wydaje sie za drogi bo takie wyrywanie woskiem jest wogole nieuciazliwe a odrastajace wloski w niczym nie przeszkadzaja
Paulisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 21:52   #412
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Wiecie, smaruje sie ta woda juz z tydzien czy wiecej i efekty kiepskie, nie dosc ze nie moge z nia wytrzymac na rekach dluzej niz 10 minut bo swedzi nieziemsko, to nie rozjasnia prawie wcale. Nie polecam. Kupilam 12% caly litr ale to nie ta sama woda ktorej uzywalam kiedys, tamta nie powodowala takiego swedzenia i rozjasniala od pierwszego razu. Za to polecam ten rozjasniacz Sally hansen, uzylam go wprawdzie nie na cale wlosy, ale efekt widac od razu, reszty niestety nie udalo mi sie rozjasnic woda i zrobie cale rece jeszcze raz rozjasniaczem na dzien, dwa przed impreza.
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 11:49   #413
mirabelka999
Przyczajenie
 
Avatar mirabelka999
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 6
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

No dobrze dobrze....ale powiedzcie mi, jak to jest: masz ciemne włoski na rękach i zrobisz sobie je woskiem i co potem, - czekasz aż odrosną i musisz ponosić takie odrastające, żeby potem wosk miał się czego chwycić..? i jak chodzić z takimi kłującymi czy cokolwiek..:|
czy one po wosku wystają takie kłujące? :/
__________________
On tips of thought where thoughts smell in the rain; when logics dies.
mirabelka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 12:44   #414
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

przeczytałam wątek, nie rozumiem czemu się tak maltretujecie, co poniektóre - jeśli to przeszkadza do tego stopnia że wstyd założyć bluzeczkę z krótkim rękawkiem, to pytanie nie jest CZY usunąć tylko JAK to zrobić
włosków mam na rękach sporo, nie są ciemne ani bardzo grube, ale mnie denerwują
pomijając laser, tylko wosk lub depilator wchodzi w grę to już kwestia indywidualna - wosk jest mniej bolesny i mniej włoski wrastają no ale jak kto woli
wszystkie akcesoria - podgrzewacz, woski, paski można kupić na allegro, ja tak właśnie zrobiłam i depilacja kosztuje mnie grosze - raz na dwa tyg robię nogi, bikini, ręce i wąsik - u mojej kosmetyczki kosztowałaby taka impreza 250 zł a mnie kosztuje około 10 zł i jestem gładziutka

polecam wybrać się do kosmetyczki, zobaczyc jak ona to robi, zaopatrzyc sie w zestawik na allegro (ja kupiłam coś takiego
http://www.allegro.pl/item327923508_...ski_paski.html ale pełno tego jest) do tego tylko oliwka do zmycia resztek i peeling kawowy, żeby włoski nie wrastały

i święty spokój

a odrastają delikatniejsze i wcale nie kłują
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 12:46   #415
Natasia00
Raczkowanie
 
Avatar Natasia00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: JG/Dusseldorf
Wiadomości: 219
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

ile kosztuje ten rozjaśniacz Sally hansen? i czy mozna go kupić w zwyczajnej drogerii?

mawis : ty co 2 tygodnie depilujesz sobie nogi? Fajnie ci ja to muszę co dwa dni :/ chyba zaczne zbierać na ten zestaw do depilacji?a czy włosy na rękach potem nie odrastają mocniejsze? jak to u Ciebie jest?
__________________
~*~Is there any love in your heart?~*~

IT IS TIME FOR A LOVE REVOLUTION



Natasia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 13:04   #416
Paulisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 288
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

zgadam sie z moja poprzedniczka, wlosy wcale nie odrastaja klujace bo to sie wyrywa a nie ucina jak maszynka

a taka ciekawostka ktora kiedys na necie przeczytalam
po 10 latach depilacji woskiem wlosy juz w 80% sa usuniete na stale
Paulisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 13:38   #417
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez Natasia00 Pokaż wiadomość
mawis : ty co 2 tygodnie depilujesz sobie nogi? Fajnie ci ja to muszę co dwa dni :/ chyba zaczne zbierać na ten zestaw do depilacji?a czy włosy na rękach potem nie odrastają mocniejsze? jak to u Ciebie jest?
no to Cię podziwiam, bo ja uważam, że to niesprawiedliwe, że tak często muszę się depilować rozleniwiłam się przez te kilka lat używania wosków strasznie
goliłam kiedyś nogi maszynką - cóż, tak naprawdę gładka byłam kilka godzin i już zaczynałam kłuć - jeśli do tego porównać, to taki efekt po wosku w ogóle nie występuje, wystarczy robić regularnie peeling, co 3 dni np, bo włoski kłują tylko w momencie przebijania się przez skórę, no i
raczej słabsze niż mocniejsze odrastają

zestawik polecam,bo naprawdę opłacalna inwestycja - tyle wosków wystarczy na długo - warto też poszukać takiego, w którym są woski z wąską rolką - do wąsika i bikini takie są poręczniejsze
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 13:58   #418
Natasia00
Raczkowanie
 
Avatar Natasia00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: JG/Dusseldorf
Wiadomości: 219
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;6928538]no to Cię podziwiam, bo ja uważam, że to niesprawiedliwe, że tak często muszę się depilować rozleniwiłam się przez te kilka lat używania wosków strasznie
goliłam kiedyś nogi maszynką - cóż, tak naprawdę gładka byłam kilka godzin i już zaczynałam kłuć - jeśli do tego porównać, to taki efekt po wosku w ogóle nie występuje, wystarczy robić regularnie peeling, co 3 dni np, bo włoski kłują tylko w momencie przebijania się przez skórę, no i
raczej słabsze niż mocniejsze odrastają

zestawik polecam,bo naprawdę opłacalna inwestycja - tyle wosków wystarczy na długo - warto też poszukać takiego, w którym są woski z wąską rolką - do wąsika i bikini takie są poręczniejsze[/quote]

chyba zacznę zbierać kasę :P aha no i do tego peeling.Ehh ile ta uroda kosztuję człowieka
__________________
~*~Is there any love in your heart?~*~

IT IS TIME FOR A LOVE REVOLUTION



Natasia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 14:11   #419
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez Natasia00 Pokaż wiadomość
chyba zacznę zbierać kasę :P aha no i do tego peeling.Ehh ile ta uroda kosztuję człowieka
a peeling kawowy to taniutki jest - najtańsza kawa mielona (ze 3-4 łyżki na całe ciało) trochę wrzątku do zaparzenia fusków, żel pod prysznic i skóra gładka jak marzenie, żaden sklepowy się nie umywa

gdzieś o nim nawet wątek jest
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 20:28   #420
agata_
Raczkowanie
 
Avatar agata_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 79
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

dziewczyny a jesli chodzi o depilacje rąk u kosmetyczki, to po jakim czasie wloski odrastaja i czy jest wtedy taki jezyk jak po goleniu ?
__________________

agata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 21:41:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.