Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-05, 17:12   #271
asik86
Raczkowanie
 
Avatar asik86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Earth
Wiadomości: 120
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Ash
Mam pytanko: Czy 3macie paste w garczku, w ktorym gotowałyście pastę? Da sie ja jakos przelac do innego opakowania?
Ja przelewam od razu do słoiczka jak wezme garnuszek z ognia
asik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 12:20   #272
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a co jesli sie okaze, ze trzeba dogotowac bo nie wyszlo, jak potrzeba? W moim wypadku tak sie moze stac, bo zamierzam dopiero pierwszy raz zrobic paste
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 20:17   #273
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Zrobiłam, ale chyba przegotowałam :-(

Tak wyglada zaraz po zagotowaniu i przelaniu do słoika...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1917.JPG (71,2 KB, 170 załadowań)
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 00:16   #274
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Chyba jednak za dlugo gotowałam, bo zrobił się twrdy jak skała i wstawienie słoiczka w goraca wode nic nie dało. Jutro zabawa od nowa...
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 14:11   #275
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

macie dar przekonywania Tez spróbuje No i mam nadzieje ze mi wyjdzie jakoś...bo widze ze wiele dziewczyn nie wychodzi ta pasta No to 3majcie kciuki Pozdrawiam
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 15:01   #276
nioonia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12
Post Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ten watek spadl mi z nieba a wlasie mialam wybierac sie do kosmetyczki po jakas porade na temat depilacji a tu prosze pasta cukrowa zobaczymy co z tego wyjdzie no to ide robic paste / booziaczki
nioonia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 16:38   #277
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

buuu, znow cos nie tak. Dzis zestawilam z ognia wczesniej. Zastygło, ogrzałam słoiczek, udało się wydłubac kawalek (ciągneło sie jak krowka mordoklejka), udało mi sie z tego uformowac kulkę, ale rozgrzac w dloni to nie bardzo. Trardniała cosraz bardziej, az byla tak twrda, ze obracanie jej miedzy dlonmi az bolalo. No i znow nici z depilacji pastą. Ja nie wiem, jak to sie tylu osobom udaje. Czy ktos jest z Radomia lub okolic i pokaze mi na zywo jak to robic? ;-)
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 17:23   #278
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

moze wyda wam to sie dziwne ale ja wogle nie wiem o co chodzi z ta kuleczka... trzeba ugniesc kulke taka okragla?? a pozniej jezdzic tym po nogach czy jak?? bo przeciez wiadomo ze kulka sie nie przylepi do nog chyba ze sie ja rozplaszczy.. a moze chodzi o tak okragly placek ?? napiszcie i najlepiej zalaczcie zdjecia
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 18:32   #279
asik86
Raczkowanie
 
Avatar asik86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Earth
Wiadomości: 120
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez madziaaakk
moze wyda wam to sie dziwne ale ja wogle nie wiem o co chodzi z ta kuleczka... trzeba ugniesc kulke taka okragla?? a pozniej jezdzic tym po nogach czy jak?? bo przeciez wiadomo ze kulka sie nie przylepi do nog chyba ze sie ja rozplaszczy.. a moze chodzi o tak okragly placek ?? napiszcie i najlepiej zalaczcie zdjecia
kuleczke robi sie po to zeby fajnie wszystko sie złaczyło i ładnie wyrobiła masa wtedy lepiej sie pyrzlepi do skory a jak juz masz ta wyrobiona kulecze to musisz ja rozplaszczyc na taki plaster i dociskasz doskory i potem szybkim ruchem odrywasz
asik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 18:33   #280
asik86
Raczkowanie
 
Avatar asik86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Earth
Wiadomości: 120
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Ash
buuu, znow cos nie tak. Dzis zestawilam z ognia wczesniej. Zastygło, ogrzałam słoiczek, udało się wydłubac kawalek (ciągneło sie jak krowka mordoklejka), udało mi sie z tego uformowac kulkę, ale rozgrzac w dloni to nie bardzo. Trardniała cosraz bardziej, az byla tak twrda, ze obracanie jej miedzy dlonmi az bolalo. No i znow nici z depilacji pastą. Ja nie wiem, jak to sie tylu osobom udaje. Czy ktos jest z Radomia lub okolic i pokaze mi na zywo jak to robic? ;-)
hmm ja mysle ze chyba za mało wody dodałas skoro jest takie tware i ciagnace
asik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 18:38   #281
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Zrobiłam proporcje tak jak na poczatku tego watku. Pol szklanki wody, szklanka cukru i pol cytryny. Z reszta to chyba nieistotne, bo woda i tak odparuje i ma bedzie syrop

Taka byłam pełna zapału :-(
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 21:35   #282
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja tez sprobuje jutro
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:35   #283
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez asik86
kuleczke robi sie po to zeby fajnie wszystko sie złaczyło i ładnie wyrobiła masa wtedy lepiej sie pyrzlepi do skory a jak juz masz ta wyrobiona kulecze to musisz ja rozplaszczyc na taki plaster i dociskasz doskory i potem szybkim ruchem odrywasz
jakich wymiarow powinna byc ta kuleczka przed rozplaszczenie m i po?? jak ja rozplaszcze to ma byc gruba czy cienka?? pozdro
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:35   #284
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

no ja wczoraj zrobiłam sobie takie cos:
szklanke cukru, sok z pół cytryny, i miodek i dałam na gas...aż sie zagotowało i poczekałam az ostygnie i zaczełam 'depilację' ...ale jednak nie mam jeszcze w tym wprawy, no i nie bardzo mi to wyszło
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:36   #285
asik86
Raczkowanie
 
Avatar asik86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Earth
Wiadomości: 120
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez madziaaakk
jakich wymiarow powinna byc ta kuleczka przed rozplaszczenie m i po?? jak ja rozplaszcze to ma byc gruba czy cienka?? pozdro
kuleczka taka nie za duza ani nie za mała ja robie mniej wiecej wysoką na 4 cm. jak sie ja rozplaszczy to lepiej zeby była grubsza (jakies 4 mm.) nie taka jak listek bo wiadomo ze mniej złapie włoskow , najlepiej wyprobj sama i sie przekonasz jakiej wielkosci i grubosci ma byc
Pozdrwaiam
asik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 16:44   #286
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Też chciałam tego spróbować ale cholernie boję sie bólu. Mam grube ciemne włoski (jestem szatynką). Ogólnie gdy uzyłam depilatroa myślałam ze umre z bólu, a to były tylko nogi. Aż mnie ciarki przechodzą gdy myśle o okolicach bikini. Czy pasta cukrowa jest delikatniejsza?? Bo widziałam takie opinie, a wydaje mi się ze działa ona na takiej zasadzie jak depilatory i woski. A może znacie jakieś maści znieczulające dostępne bez recepty??? Bo wydaje mi sie że to ostatnia deska ratunku aby pozbyć sie bólu. Bardzo prosiłabym o nazwy takich specyfików i ceny. Bo już dosyć mam zwykłych jednorazowych maszynek i prawie codziennej depilacji.
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 08:33   #287
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Jeśli pasta twardnieje w czasie wyrabiania to znaczy, że byla zbyt długo gotowana. Można ją rozgrzać, dodać wodę i znowu gotować. Ale ja już o tym pisalam wcześniej w tym wątku.
Proporcje składników oczywiście nie mają znaczenia. Ilość użytej wody w stosunku do ilości cukru skutkuje dłuższym lub krótszym gotowaniem.
O bólu też pisałam. Znacznie, znacznie mniejszy niż przy użyciu depilatora elektrycznego. Na nogach właściwie nieodczuwalny. Gorzej z bikini ale już za drugim razem jest lepiej. Choć oczywiście wrażliwość na ból to rzecz indywidualna.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:25   #288
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

łeee a mi za pierwszym razem wyszła taka ładna.. a robilam ja jakies 2,3 miesiace temu... ateraz mi w ogole cos nie wychodzi i nie wiem juz sama co robie zle
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 03:06   #289
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

zrobiłam sobie łydki ta pastą (na więcej nie miałam już cierpliwości)
i nie jestem zadowolona! nie powyrywało mi wszytskich włosków! szczególnie tych krótszych, a miało niby rwać takie 1mm :/
będę musiała poprawić depilatorem :/

czy wam to wyrywa włoski z cebulkami?

najpierw nie mogłam tego uformować kleiło się do wszystkiego
potem probowałam to nałożyć na nogi na wszystkie sposoby jakie mi przyszły do głowy
kulkę rozgniatałam z włosem i wyrywałam pod włos - nie wyrywały się wszystkie i na dodatek bez cebulek
rozgniatałam kulkę pod włos i zrywałam z włosem - wyrywało się więcej z cebulkami ale też nie wszystkie
robiłam z kulki plasterek na rece i przyklejałam - bardziej kleilo się do reki niz do nogi i tez nie działało :/

jakie wy macie na to sposoby?

ja chyba sprobuje następnym razem na ciepło z paskami
a do tej masy co teraz mam dodam cukru bo zauwazyłam że po ostudzeniu nie jest jak kamień :/
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 15:59   #290
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez leva84
ja niedawno zamowilam sobie paste cukrowa na allegro i wczoraj ja dostalam teraz przed swietami (a moze i zawsze) sa promocje. ja ją kupilam najtaniej jak bylo-40zl a teraz juz ktos wystawil za 38zl. tej pasty jest 400 gram i 10 paskow z bibulek+10 gratis czyli razem 20. jest napisane ze pasta starcza na ok. rok, ale jak ja ją nakladam na noge szpatulka i sciagam z bibulkami to widze ze i paskow zabraknie i tez tego wosku nieduzo zostaje. tak wiec mam pytanie czy ktoras z Was posiada taka paste gotowa? czy z niej tez mozna sobie robic takie kuleczki i sciagac bez pomocy paskow? bo moim sposobem to naprawde blyskawicznie sie konczy
Ja kupilam Çamsakýzý (ta wspomniana turecka) za $3.99. Przychodzi bez paskow w niewielkim sloiczku (chyba 270g). Jesli chodzi o wydajnosc to jedna kulka wielkosci pileczki ping-pongowej starcza mi na nogi (a owlosienie mam bujne niestety). Uzywam oczywiscie bez paskow a wyrobiona kulka jest identycznego koloru jak w artykule taka jasnozolta.

Mam tez do Was pytanie - czy nakladacie paste w kierunku wzrostu wlosa a zrywacie pod wlos czy tez odwrotnie, bo spotkalam sie z roznymi opcjami?

Przyznam sie,ze probowalam tez pasty na obszarze bikini, ale bol byl straszny i pasta mi sie przyklejala w tym miescu i musialam zmyc, gdyz nie dawala sie zerwac. Zostalam wiec z czesciowo wydepilowanym bikini i jednym krwiakiem, po tym jak probowalam toto oderwac .
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 17:24   #291
MonikaMarkus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Próbowałam zrobić ta paste ale sie nie udało. Miała lekko brązowy kolor. Po wystudzeniu zrobila sie okropnie twarda. Nie zniechecilo mnie to wiec uformowalam z niej kulke. Ale to tez nic nie dalo bo po splaszczeniu nie chciala sie w ogole przyklejac do skory. Ogolnie porazka.

Nie wiem czy zdecyduje sie na kolejna probe.

Monika
MonikaMarkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 21:43   #292
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a mi pasta wyszla slicznie, ladnie sie rozgniatała i można ją było przykleic i wydepilowac nozki ale tak mnie strasznie przy tym bolało ze lepiej nic nie powiem :PP koszmar :/ może mam taki niski próg bólu ??
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 07:57   #293
Lanaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kluczbork
Wiadomości: 21
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Pastę zrobiłam wczoraj, coś z tego wyszło, kulką po wyrobieniu zaczełam wyrywać włoski. U mnie niestety nie wyrwało wszystkich, na pewno nie wszystkie z cebulkami, dużo włosków jest urwanych w połowie, ale to nie problem, bo można powtórzyć. Problemem dla mnie jest nawet na drugi dzień boląca skóra. Spróbowałam na razie na rękach, bo tam nie goliłam nigny włosków ( na nogach za krótkie ), ale boli okropnie.
Lanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 17:50   #294
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Niektórych boli niektórych nie...Niektórzy są zadowoleni inni przeciwnie w takim razie może wypiszemy plusy i minusy tej depilacji? Co Wy na to?
ja zaczynam!
+tanio
+przyjemnie
-niebezpiecznie (poparzyłam paluch
-dłuuuugo ale to chyba kwestia wprawy
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 17:51   #295
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Niektórych boli niektórych nie...Niektórzy są zadowoleni inni przeciwnie w takim razie może wypiszemy plusy i minusy tej depilacji? Co Wy na to?
ja zaczynam!
+tanio
+przyjemnie
-niebezpiecznie (poparzyłam paluch
-dłuuuugo ale to chyba kwestia wprawy
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 18:57   #296
Lucy14
Raczkowanie
 
Avatar Lucy14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 207
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja zrobilam dzisiaj ten 'bajer'. Kolor dobry, konsystencja niezla. Moze zle kulki wyrabialam (za krotko) bo jedna kulka mi starczala na jakas 1/10 łydki pozniej byla tak sliska i lepka ze juz nic sie z niej nie dalo zrobic:P heh... Sprobuje jeszcze jutro ale nie wiem... Co moge zle robic??
Lucy14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 20:29   #297
seiya
Przyczajenie
 
Avatar seiya
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 10
Talking Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

noo tez sie zabiore jutro do roboty Trzeba probowac az wyjdzie! bo uzylam dzisiaj depilatora i masakra! Mam dosyc takich wynalazków...wystawiam na allegro :P . Zobaczymyjutro jak wyjdzie papka ;P
seiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 11:07   #298
Lucy14
Raczkowanie
 
Avatar Lucy14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 207
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A ja kupuje wosk na allegro bo jak tak dalej pojdzie to skoncze nogi depilowac za jakies 2 tygodnie:P
Lucy14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 07:50   #299
aluhaa
Raczkowanie
 
Avatar aluhaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 190
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A co z pachami?Czy ktoś próbował tą metodą je depilować?Chciałabym dzisiaj spróbować i nie wiem czy to będzie strasznie bolało?
__________________
aluhaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 19:04   #300
aluhaa
Raczkowanie
 
Avatar aluhaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 190
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hmm??Pomoże ktoś?
__________________
aluhaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.