Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-12, 21:42   #1951
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cori zapytam tutaj czy każą Ci coś podpisywać w salonie, że używasz emli na własną odpowiedzialność
jak kumpela dzwoniła do Twojego salonu to babka bardzo się zdziwiła, że poco ? że trzeba bedzie podpisać papierek ... dzwine co ?
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 21:54   #1952
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Cori zapytam tutaj czy każą Ci coś podpisywać w salonie, że używasz emli na własną odpowiedzialność
jak kumpela dzwoniła do Twojego salonu to babka bardzo się zdziwiła, że poco ? że trzeba bedzie podpisać papierek ... dzwine co ?
Tak, za pierwszym razem podpisujesz arkusz z danymi i informacją nt lasera i przecwiskazań, przy kolejnych sesjach mini ankietę wypełniasz i podpisujesz, a po każdej sesji składasz parafkę przy tym, co było epilowane.

Ale co do emli nie powiem, bo ani razu tej maści nie używałam, wiec nie wiem.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 19:44   #1953
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
zas na głebokim bikini, gdzie włoski sa upierdliwe i laser ciagle ma coś do roboty, ale i tez mniej ich, to jednak moc tam nie jest podwyższana na maksymalne dozwolone, bo za delikatne miejsce, max chyba 35 daja w te miejsca. A im włosów mniej, tym mnie boli.
Jesteś pewna tych mocy? Kurcze, pierwszy zabieg miałam mocą 33 J/cm2, a jak poprosiłam o większą, to kosmetyczka stwierdziła, że trzeba to stopniowo zwiększać i na 3 zabiegu powinien być max czyli właśnie 40 (w tym salonie jest light sheer st, w którym 40 to max).
Wiadomo, że im większa moc tym skuteczniejszy powinien być zabieg, ale zdrowie jest najważniejsze...
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 20:09   #1954
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna tych mocy? Kurcze, pierwszy zabieg miałam mocą 33 J/cm2, a jak poprosiłam o większą, to kosmetyczka stwierdziła, że trzeba to stopniowo zwiększać i na 3 zabiegu powinien być max czyli właśnie 40 (w tym salonie jest light sheer st, w którym 40 to max).
Wiadomo, że im większa moc tym skuteczniejszy powinien być zabieg, ale zdrowie jest najważniejsze...
Tak, jestem pewna, bo widziałam i pytałam o to. Ale max ustawienia mocy sa dostosowywane indywidualnie, jednak górna granica to 35 na głebokim, a 40 na wyżej.
Oczywiście, ze moc jest zwiększana z zabiegu na zabieg i własnie na 3 miałam najwyższą.
Nie pisałam o stopniowaniu, bo wydawało mi sie to tak oczywiste
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 21:40   #1955
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Przeczytałam 35 ostatnich stron i podsumowując to w Krakowie najbardziej polecamy jest Revision tak? Czy ma ktoś może doświadczenie pozytywne z innym salonem?
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 21:45   #1956
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Stopniowanie jest oczywiste, moje zdumienie dotyczy raczej maksymalnej mocy ;p Według tego, co powiedziała kosmetyczka, można wykonać całe bikini głębokie na 40 (oczywiście, jeśli problemem nie jest ból pacjentki ) Cóż, na razie czekam na wypadnięcie włosków (minęły już 2 tyg), a później będę się martwić o moc kolejnych zabiegów
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 12:07   #1957
_szczesliwa_
Raczkowanie
 
Avatar _szczesliwa_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kamcia1611 Pokaż wiadomość
Ja jestem w trakcie Byłam 4 razy na pachach i 3 na bikini, jestem zadowolona
Dziękuję
__________________
18.06.2013
Dr J.J Cudowne miasto - Wrocław!
_szczesliwa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 16:46   #1958
ZanetaKania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tak jak obiecałam chciałam się podzielić opinia na temat E-Lighta. Poczekałam kilka dni od pierwszej wizyty i czary-mary włosków (póki co) nie ma Gładziutko Także polecam, zobaczę jeszcze jak sprawa będzie wyglądać po skończonej serii.
ZanetaKania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 19:42   #1959
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a ktoś miał doświadczenia z Active Women w Krakowie?
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 00:32   #1960
Antissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 104
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
a ktoś miał doświadczenia z Active Women w Krakowie?
Ja. Już gdzieś tu opisywałam bodajże pierwszy zabieg. Teraz jestem po czwartym. Jak coś, to napisz, co chcesz wiedzieć. Postaram się pomóc
Antissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 11:36   #1961
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Antissa Pokaż wiadomość
Ja. Już gdzieś tu opisywałam bodajże pierwszy zabieg. Teraz jestem po czwartym. Jak coś, to napisz, co chcesz wiedzieć. Postaram się pomóc

Ogólnie chciałabym wiedzieć co sądzisz o nich. Czy polecasz? Zadowolona jesteś z efektów?
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 17:30   #1962
Antissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 104
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość

Ogólnie chciałabym wiedzieć co sądzisz o nich. Czy polecasz? Zadowolona jesteś z efektów?
Możliwe, że się powtórzę, ale nie pamiętam, co pisałam w pierwszym poście tutaj

No to od początku: szukałam w Krakowie salonu, który wykonuje zabiegi laserem LS i który ma w ofercie pakiety. Zastanawiałam się nad tym około 3 miesięcy, bo to jednak ogromny wydatek. Właśnie w Active Woman znalazłam to, co mnie interesowało. Poszłam na konsultacje do pani Ewy, która wykonuje tam depilację laserową. Zrobiła próbę, opowiedziała o wszystkim. Jest bardzo sympatyczna, dobrze się z nią rozmawia.

Mam za sobą 4 zabiegi - czwarty był tydzień temu. Najlepiej chyba wychodzi bikini (bo wzięłam pakiet łydki + bikini + pachy) - w końcu nie mam tam buszu. Na resztę też nie narzekam, zobaczę efekty po czwartym zabiegu, po którym pani Ewa powiedziała, że "łydki pięknie spuchły, o to chodzi"

Ból - czuję, ale da się wytrzymać. Kilka razy drgnęła mi noga, bo tak zakłuło. Przy bikini było ok. Można kupić sobie Emlę, ale zrezygnowałam z tego, bo jest droga. Mnie wystarczy chłodzenie lodem przez kosmetyczkę. Później ona smaruje miejsca depilowane jakimś kremem.

Co jeszcze? Zabiegi miałam w odstępach około 10 tygodniowych. Pierwszy był w lutym. Piąty mam wyznaczony na połowę stycznia. Ważność wybranego pakietu to 2 lata, więc szósty zabieg sobie zostawię na drugą połowę przyszłego roku - no ale to się jeszcze zobaczy.

Jak masz jeszcze jakieś pytania, to pytaj, bo możliwe, że coś pominęłam.
Antissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 21:28   #1963
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A jak oceniasz staranność?
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 22:06   #1964
Antissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 104
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
A jak oceniasz staranność?
Nie mam zastrzeżeń. Kosmetyczka rysowała mi na łydkach linie, żeby nie pominąć żadnego miejsca. No i nogi depiluje mi tak, że przesuwa laser bez odrywania go od skóry, natomiast pachy i bikini - przykłada w jedno miejsce, odrywa, po czym przykłada w drugie, itd. Mam nadzieję, że dobrze to wytłumaczyłam
Antissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 22:21   #1965
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Antissa Pokaż wiadomość
Nie mam zastrzeżeń. Kosmetyczka rysowała mi na łydkach linie, żeby nie pominąć żadnego miejsca. No i nogi depiluje mi tak, że przesuwa laser bez odrywania go od skóry, natomiast pachy i bikini - przykłada w jedno miejsce, odrywa, po czym przykłada w drugie, itd. Mam nadzieję, że dobrze to wytłumaczyłam
Super, dziękuje Ci serdecznie za informacje

Mam jeszcze ostatnie pytanie, u nich jest bikini "głębokie" ?
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 22:29   #1966
Antissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 104
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
Super, dziękuje Ci serdecznie za informacje

Mam jeszcze ostatnie pytanie, u nich jest bikini "głębokie" ?
Tak. Możesz poprosić o usunięcie wszystkich włosków albo o zostawienie jakiejś fryzurki. U mnie padło pytanie czy chcę mieć jakiś fantazyjny kształt, bo wiadomo, że są różne życzenia
Antissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 22:41   #1967
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziękuje Ci za wszystkie odpowiedzi
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:34   #1968
Aquariuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam,
od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zabiegiem depilacji laserowej, a ten wątek przekonał mnie, że warto.
Mam pytanie do dziewczyn, które robiły zabiegi we Wrocławiu w Dermadzie- czy są jakieś rabaty przy kilku częściach ciała lub po którymś zabiegu? Na stronce niestety nie było takich informacji, a koszt zabiegów wpłynie na decyzję, co będę robić w pierwszej kolejności.
Aquariuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 13:52   #1969
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Aquariuska Pokaż wiadomość
Witam,
od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zabiegiem depilacji laserowej, a ten wątek przekonał mnie, że warto.
Mam pytanie do dziewczyn, które robiły zabiegi we Wrocławiu w Dermadzie- czy są jakieś rabaty przy kilku częściach ciała lub po którymś zabiegu? Na stronce niestety nie było takich informacji, a koszt zabiegów wpłynie na decyzję, co będę robić w pierwszej kolejności.
Ja robie tam depilacje

Bardzo czesto są promocje, własciwie co miesiac lub dwa...- 20% jedna czesc ciała, a przy dwóch - 25% info przychodzi w smsie i podane są ramy czasowe promocji...najczesciej kilka dni lub tydzień. Ja chyba tylko raz robiłam w regularnje cenie.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 17:16   #1970
Aquariuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziękuję bardzo za odp.
Aquariuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 23:07   #1971
sandrit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wybieram się na depilację wąsika do Centrum terapii Laserowej we Wrocławiu... I mam okropnego stresa! Czy ktoś z Was może był u nich i ma jakąś opinię, którą może się podzielić? Byłabym bardzo wdzięczna!
sandrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 15:12   #1972
zefirek0509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja jestem po 4 zabiegach bikini głębokiego ( robię w Dermedzie w Katowicach) i wreszcie coś mogę na ten temat powiedzieć. Jak dla mnie rewelacja, mam jeszcze jakieś pojedyncze włoski, ale efekt jest naprawdę super. Stosuje zawsze Emlę przed zabiegiem a dodatkowo na ostatnim zabiegu pani robiła mi okład z lodu przed przyłożeniem głowicy i wtedy w ogóle prawie nie bolało (koszmarny był pierwszy zabieg, bo nie wiedziałam,że można emlą się posmarować brrr) .
Teraz zastanawiam się nad pachami, ale trochę się boję, szczególnie pierwszego zabiegu. Powiedzcie, czy jest to mniej więcej podobny ból??
W Dermedzie są często rabaty. Np zawsze po osiągnięciu limitu 1000zł (w sumie z kilku zbiegów) dostaje się 100zł zniżki na kolejny. Często sa też konkursy na FB i mozna wygrac jakis kupon znizkowy.
Powiem szczerze,że jest to dość drogie, ale raz na 8 tygodni i efekt jest rewelacyjny.

Edytowane przez zefirek0509
Czas edycji: 2013-11-01 o 15:18
zefirek0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 15:18   #1973
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zefirek0509 Pokaż wiadomość
Ja jestem po 4 zabiegach bikini głębokiego ( robię w Dermedzie w Katowicach) i wreszcie coś mogę na ten temat powiedzieć. Jak dla mnie rewelacja, mam jeszcze jakieś pojedyncze włoski, ale efekt jest naprawdę super. Stosuje zawsze Emlę przed zabiegiem a dodatkowo na ostatnim zabiegu pani robiła mi okład z lodu przed przyłożeniem głowicy i wtedy w ogóle jest super (no oprócz pierwszego zabiegu,który był koszmarnie bolesny, bo nie wiedziałam,że można emlą brrr) .
Teraz zastanawiam się nad pachami, ale trochę się boję, szczególnie pierwszego zabiegu. Powiedzcie, czy jest to mniej więcej podobny ból??
W Dermedzie są często rabaty. Np zawsze po osiągnięciu limitu 1000zł (w sumie z kilku zbiegów) dostaje się 100zł zniżki na kolejny. Często sa też konkursy na FB i mozna wygrac jakis kupon znizkowy.
Powiem szczerze,że jest to dość drogie, ale raz na 8 tygodni i efekt jest rewelacyjny.
ja robię depilację bez znieczulenia i dla mnie bikini jest o wiele gorsze od pach. przynajmniej jesli porownywac głębokie sfery bikini do pach. bo wzgorek to lajt
przymierzam się do łydek już gdzies w listopadzie
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 21:02   #1974
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
ja robię depilację bez znieczulenia i dla mnie bikini jest o wiele gorsze od pach. przynajmniej jesli porownywac głębokie sfery bikini do pach. bo wzgorek to lajt
przymierzam się do łydek już gdzies w listopadzie
o jakże inne mam odczucia

dla mnie łydki do zniesienia na lajcie, przy kostce mnie bolało ale da się wytzymać, bikini głębokie boli i jest bardzo nieprzyjemne ale daję radę a na wzgórku myślałam, że oszaleję! Miałam bez znieczulenia ale z okładem zimnym i zupełnie nic to nie zmieniło! ale muszę dodać, że włoski miałam tak koszmarnie wrośnięte i nawet 2-3 z jednego mieszka, tam miałam najmocniejsze włoski i ból był straszliwy na następne na bank biorę Emlę bo nie wyobrażam sobie drugi raz przez to przechodzić

na bikini głębokim włoski miałam słebe i nie wrośnięte więc w porównaniu z górą to było o niebo lepiej
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 09:44   #1975
naczelnabrunetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 52
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej piękne, wiem że to wątek o laserowej. Miałam robione pachy i bikini LS, natomiast jak to powiedział endokrynolog, "taka moja uroda" i występują włoski tam, gdzie nie chciałabym by były widoczne... Jeśli chodzi np o ręce, to pani w salonie powiedziała, że mogę spróbować, ale raczej nie będzie takiego efektu jak na bikini czy pod pachami, gdzie włoski były bardzo ciemne. Więc szukając jakiegoś rozwiązania, trafiłam wczoraj na salon oferujący ELEKTRODEPILACJĘ.

Opis ze strony salonu: Jako nieliczni oferujemy naszym klientom zaawansowaną technologię trwałego usuwania owłosienia na drodze elektrodepilacji, z zastosowaniem aparatu Apilus Senior II.

Metoda jego działania, w przeciwieństwie do metody laserowej, umożliwia usuwanie owłosienia bez względu na kolor włosów, jak i odcień skóry, dzięki czemu system ten zapewnia 100% skuteczność, również w przypadku osób o bardzo jasnym, rudym i siwym owłosieniu.

Jednocześnie jest to jedyna bezpieczna metoda trwałego usuwania owłosienia z okolic łuków brwiowych.

System Apilus Senior II jest całkowicie kontrolowany przez komputer, co gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu. Dodatkowo możliwość przeprowadzenia testu na tolerancję daje pewność, że parametry są perfekcyjnie dostosowane do wrażliwości skóry klientów.

Podczas wykonywania usługi stosujemy jedynie sterylne igły najwyższej jakości, z izolacją teflonową stopnia medycznego, która pozwala skoncentrować energię na czubku igły i zapobiega tym samym niepożądanym reakcjom na powierzchni skóry.

Metoda usuwania owłosienia na drodze elektrodepilacji polega na umieszczeniu w mieszku włosowym miniaturowej sondy, przez którą płynie prąd. Zastosowanie ma:

prąd stały o niskim natężeniu - niszczenie mieszka włosowego następuje w tym przypadku na drodze reakcji chemicznej - tzw. elektroliza
prąd zmienny o wysokiej częstotliwości - mieszek włosowy jest niszczony poprzez wytworzone ciepło - tzw. termoliza
Do włosów grubych i zdeformowanych stosowane są techniki mieszane - tzw. blend.

Impuls elektryczny powoduje uszkodzenie macierzy włosa, w efekcie czego następuje trwałe jego usunięcie.

Apilus Senior II oferuje całą gamę wysokiej jakości zabiegów elektrolizy, termolizy i technik mieszanych - łącznie 360 programów, starannie przygotowanych pod kątem różnych części ciała. Zapewnia tym samym wysoką skuteczność i możliwość dostosowania programu do indywidualnych potrzeb klienta.


I tak się zastanawiam czy warto, czy może któraś z Was cokolwiek słyszała o tym? Jestem zdesperowana, ale nie chciałabym też wywalić kasy w błoto...
__________________
naczelnabrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 09:49   #1976
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
o jakże inne mam odczucia

dla mnie łydki do zniesienia na lajcie, przy kostce mnie bolało ale da się wytzymać, bikini głębokie boli i jest bardzo nieprzyjemne ale daję radę a na wzgórku myślałam, że oszaleję! Miałam bez znieczulenia ale z okładem zimnym i zupełnie nic to nie zmieniło! ale muszę dodać, że włoski miałam tak koszmarnie wrośnięte i nawet 2-3 z jednego mieszka, tam miałam najmocniejsze włoski i ból był straszliwy na następne na bank biorę Emlę bo nie wyobrażam sobie drugi raz przez to przechodzić

na bikini głębokim włoski miałam słebe i nie wrośnięte więc w porównaniu z górą to było o niebo lepiej
hehe, no ja wzgorka to prawie w ogole nie czułam. ale wargi to masakra. i w ogole słabo mi stamtąd wypadają...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 11:24   #1977
sasha_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja jestem po pierwszym laserze(Olsztyn)bikini głębokie...bez emli tylko lód-warg nie czułam wcale za to wzgórek chwilę bolał no i te kilka włosków między pośladkami, włosy zaczęły mi wypadać po 11 dniach...z tego co miałam na sobie zostało mi jakieś 20-30 % włosków, mam nadzieje, że jeszcze 1-2 sesje i będzie goło...
sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 00:07   #1978
Ruda_kita
Zakorzenienie
 
Avatar Ruda_kita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 3 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hey, ja po 3 wizycie w depiclinic dostałam strasznych siniaków/popękanych naczynek?
sa jeszcze swierze wiec mam nadzieje ze sie zagoja
Też tak miałyście?
__________________
Proszę o kontakt w moim wątku
(nie śledzę i nie subskrybuje wątków)


TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 21:25   #1979
Black Casshmere
Rozeznanie
 
Avatar Black Casshmere
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 652
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja już sobie wybrałam salon .
Polecam wszystkim Laser De Lux w Sosnowcu byłam tam dzisiaj na konsultacji i próbie, jestem mile zaskoczona podejściem, wiedzą. Dodatkowo mają obecnie promocje rabatowe, gdyby któraś była zainteresowana to może otrzymać 20% na zabieg.
Pozdrawiam
__________________
Tańczyć, klaskać, skakać, krzyczeć, śpiewać, unosić się...
Black Casshmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 21:30   #1980
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

http://www.dermed.pl/laczymy-salony-wroclaw--katowice widziałyście ?
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.