Efekty olejowania paznokci - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 17:26   #421
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Zgodnie z zapowiedzią, oto mój przegląd przez 2 miesiące olejowania W tym tygodniu napiszę o tym jeszcze post na blogu
Twoje pazurki są piękne, ale czy tylko ja mam wrażenie, że w tych u lewej dłoni zmniejszyła się różowa część zamiast wydłużyć?
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 20:58   #422
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Świetny blog, poczytałam troszkę Ze szczególną uwagą o Jillian i Ewie, mam identyczne odczucia jak ty
Dziękuję Z tego, co pisały dziewczyny w komentarzach, wiele podziela naszą opinię...

Cytat:
Napisane przez Tuninek Pokaż wiadomość
Hmmmm niestety musiałam paznokcie pomalować bezbarwnym lakierem i będę olejować wszystko wokól niego,inaczej nie mogę bo mam tak miękkie paznokcie że wyginają się we wszystkie strony aż boli od czasu do czasu zmyję lakier na noc i wtedy je natrę Bardzo zależy mi na "przyroście" dlatego muszę jakoś utrzymac troszkę dłuższą płytkę-tę wolną częśc wystającą,żeby miało co do czego przyrosnąć Ile się czeka na przyrost?
Przyrost to kwestia bardzo indywidualna... U mnie zależy też od poszczególnych palców. Przy systematycznym olejowaniu na pewno prędzej czy później się pojawi A olejować możesz też pomalowane paznokcie, tak chyba robi większość z nas

Cytat:
Napisane przez kadamowicz Pokaż wiadomość
Twoje pazurki są piękne, ale czy tylko ja mam wrażenie, że w tych u lewej dłoni zmniejszyła się różowa część zamiast wydłużyć?
Dziękuję Różowa część raczej się nie zmniejszyła, po prostu u prawej ręki mam większe "ubytki" w przyroście, a i sam przyrost wolniej się pojawia, niestety nie wiem czemu tak jest...
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 22:31   #423
Tuninek
Przyczajenie
 
Avatar Tuninek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Chciałam wstawić zdjęcia hahahhahaahah ale nie umiem...poćwiczę
O Udało się.....tak wyglądają moje paznokcie teraz jeszcze bez lakieru...widze dla nich szansę Tylko ten jeden palec jest problematyczny bo z boku paznokieć odwija się i rośnie płasko Jest na to jakas rada?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130725_075454.jpg (66,9 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130725_075516.jpg (66,5 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130725_075525.jpg (63,2 KB, 167 załadowań)
Tuninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 22:57   #424
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Tuninek Pokaż wiadomość
Chciałam wstawić zdjęcia hahahhahaahah ale nie umiem...poćwiczę
O Udało się.....tak wyglądają moje paznokcie teraz jeszcze bez lakieru...widze dla nich szansę Tylko ten jeden palec jest problematyczny bo z boku paznokieć odwija się i rośnie płasko Jest na to jakas rada?
No rzeczywiście, tak się odwija dziwnie... Wydaje mi się, że powinnaś piłować też boki paznokci po prostu, żeby były bardziej proste.
Poza tym wydaje mi się, że chyba grzebiesz pod paznokciami, co? Np żeby wyczyścić? Przez to chyba ta różowa część się tak nierówno kończy. Chcesz je zapuszczać?
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 03:35   #425
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Tuninek dokładnie tak jak radzi lanavera piłowanie paznokci po bokach powinno pomóc i nadać im odpowiedni kształt

moje to teraz tragedia wczoraj sobie jeszcze przywaliłam więc ich wygląd pozostawia wiele do życzenia mam nadzieję, że cierpliwość, olejowanie i pielęgnacja pozwoli przywrócić ich dawną kondycję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0008.jpg (31,3 KB, 195 załadowań)
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 07:46   #426
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
[B]

moje to teraz tragedia wczoraj sobie jeszcze przywaliłam więc ich wygląd pozostawia wiele do życzenia mam nadzieję, że cierpliwość, olejowanie i pielęgnacja pozwoli przywrócić ich dawną kondycję
Na pewno Masz bardzo ładny kształt płytki
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:02   #427
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

lanavera dziękuję

kosmetyczka też mówiła, że płytka jest ok, bo nawet przy krótkich paznokciach, pomalowane prezentują się wspaniale, te tutaj są nieopiłowane ale na razie nie chce ich ruszać przez to rozwarstwianie
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 08:11   #428
Tuninek
Przyczajenie
 
Avatar Tuninek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziękuję dziewczyny...pewnie że grzebałam pod paznokciami, w ogóle nigdy o nie nie dbałam Zawsze miałam opiłowane boki i w ogóle paznokcie na półokrągło,ale ostatnio spiłowałam tak na a'la "kwadrat żeby te boki odrastające były po to by "przyrosnąć" do płytki......tak czy siak póki co muszę utrzymac je dłuższe i cierpliwie czekać,potem popracuję nad kształtem....

Anex masz super paznokcie,trochę je zapuśc,kształt piękny
Tuninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:28   #429
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Tuninek Pokaż wiadomość
Anex masz super paznokcie,trochę je zapuśc,kształt piękny

Zapuszczę zapuszczę jak tylko zwalczę problem rozdwajania się płytki, bo tak szybko będą się łamać i efekt będzie mizerny
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:02   #430
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

To ja swoje też wrzucę a co !
Od razu przepraszam za jakoś zdjęcia,ale robiłam w dodatku (mamy) telefonem ;x więc nie jest najlepsza ;/
Uuu,jest gorsza jakaś niż myślałam :c także sorki dziewczynki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0687.jpg (85,8 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0688.jpg (88,8 KB, 168 załadowań)
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:21   #431
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Smerfetka696969 no zdjęcia słabiutkie ( czyt. niewyraźne)
postaraj się wrzucić bardziej wyostrzone, bo teraz nie widać z czym masz dokładnie problem
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 10:25   #432
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
Smerfetka696969 no zdjęcia słabiutkie ( czyt. niewyraźne)
postaraj się wrzucić bardziej wyostrzone, bo teraz nie widać z czym masz dokładnie problem
No właśnie nic nie widać ale niestety na razie lepszych nie mam jak zrobić :/
W dodatku mój telefon się popsuł i niestety Ale być może coś rozkminie
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:26   #433
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Odp: Efekty olejowania paznokci

A ja ścięłam paznokcie na krótko, bo już rozwarstwienie sięgnęło do płytki, ale olejowac będę dalej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:35   #434
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
A ja ścięłam paznokcie na krótko, bo już rozwarstwienie sięgnęło do płytki, ale olejowac będę dalej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja nawet olejejuję jak mam odżywkę na paznokciach
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:43   #435
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja nawet olejejuję jak mam odżywkę na paznokciach
Ja tak samo

No to ja też wstawiam swoje Olejuję od jakichś dwóch tygodni i tyle samo czasu używam odżywki Eveline. Wizualnie nie ma jakieś wielkiej różnicy przed i po na razie (prze zrobiłam zdjęcia całkiem przed) ale czuję, że są mocniejsze, jak je naciskam to się tak nie zginają.

Dążę do tego, żeby zapuścić je jeszcze trochę bardziej i wtedy podrównam kształt do kwadratu o lekko zaokrąglonych rogach. Ten ułamany rożek to jeszcze sprzed rozpoczęcia kuracji - od tego czasu nic mi się nie ukruszyło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0061.jpg (47,5 KB, 256 załadowań)

Edytowane przez lanavera
Czas edycji: 2013-07-26 o 10:49
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:56   #436
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Ja tak samo

No to ja też wstawiam swoje Olejuję od jakichś dwóch tygodni i tyle samo czasu używam odżywki Eveline. Wizualnie nie ma jakieś wielkiej różnicy przed i po na razie (prze zrobiłam zdjęcia całkiem przed) ale czuję, że są mocniejsze, jak je naciskam to się tak nie zginają.

Dążę do tego, żeby zapuścić je jeszcze trochę bardziej i wtedy podrównam kształt do kwadratu o lekko zaokrąglonych rogach. Ten ułamany rożek to jeszcze sprzed rozpoczęcia kuracji - od tego czasu nic mi się nie ukruszyło
Aj szkoda,ale ja Ci niestety nie pomogę bo też nie wiem o co kaman.....
Minął już trzeci dzień od posmarowania pazurków odżywką Herome i dziś ja zmywam wieczorem robię kąpiel wodną dla paznokci w oleju rycynowym,oliwce BD i soku z cytryny potem je naolejuje i posmaruje odżywką a potem jeszcze olej pod spód paznokci i ta daaam
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 11:06   #437
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Aj szkoda,ale ja Ci niestety nie pomogę bo też nie wiem o co kaman.....
Minął już trzeci dzień od posmarowania pazurków odżywką Herome i dziś ja zmywam wieczorem robię kąpiel wodną dla paznokci w oleju rycynowym,oliwce BD i soku z cytryny potem je naolejuje i posmaruje odżywką a potem jeszcze olej pod spód paznokci i ta daaam
już mi się udało jakaś chwilowa usterka.

obczaiłam tą odżywkę Herome i widzę że cena ekskluzywna ciekawe jakie będą efekty. też z formaldehydem jak widzę.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 11:13   #438
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
już mi się udało jakaś chwilowa usterka.

obczaiłam tą odżywkę Herome i widzę że cena ekskluzywna ciekawe jakie będą efekty. też z formaldehydem jak widzę.
No no ładne te Twoje paznokcie a malowałeś je czymś?
No też z formaldehydem ale kupiłam bo nie mogłam się oprzeć
Tylko troszkę się obawiam bo jak stosowałam odżywkę w tamtym roku Eveline to na początku miałam paznokcie bardzo ładne,długie itp a potem z nieznanych przyczyn same się łamały i rozdwajały...
Oby z tą tego samego nie było bo do tanich nie należy ;x
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 11:34   #439
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
No no ładne te Twoje paznokcie a malowałeś je czymś?
No też z formaldehydem ale kupiłam bo nie mogłam się oprzeć
Tylko troszkę się obawiam bo jak stosowałam odżywkę w tamtym roku Eveline to na początku miałam paznokcie bardzo ładne,długie itp a potem z nieznanych przyczyn same się łamały i rozdwajały...
Oby z tą tego samego nie było bo do tanich nie należy ;x
dzienks na tym zdjeciu mam dwie warstwy odżywki eveline.

hmm... no mam nadzieje, ze ta ci bedzie służyć, ale troche ryzykujesz skoro wtedy ci sie zniszczyly, a głównym powodem jakiekolwiek działania jest właśnie formaldehyd. Bo to nie jest jakiś tam dodatkowy składnik, tylko właśnie ta substancja która tak paznokcie wzmacnia (lub uczula), co nie? Przynajmniej tak zrozumiałam z tego co o nich czytałam.

Dobrze, że olejowanie nie ma skutków ubocznych
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 11:55   #440
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
dzienks na tym zdjeciu mam dwie warstwy odżywki eveline.

hmm... no mam nadzieje, ze ta ci bedzie służyć, ale troche ryzykujesz skoro wtedy ci sie zniszczyly, a głównym powodem jakiekolwiek działania jest właśnie formaldehyd. Bo to nie jest jakiś tam dodatkowy składnik, tylko właśnie ta substancja która tak paznokcie wzmacnia (lub uczula), co nie? Przynajmniej tak zrozumiałam z tego co o nich czytałam.

Dobrze, że olejowanie nie ma skutków ubocznych
Myślę,że tak źle nie będzie a co mi szkodzi hah
Dobrze,że oleluje paznokcie więc wiesz

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Olejuje* soryy :P
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:44   #441
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Ja tak samo

No to ja też wstawiam swoje Olejuję od jakichś dwóch tygodni i tyle samo czasu używam odżywki Eveline. Wizualnie nie ma jakieś wielkiej różnicy przed i po na razie (prze zrobiłam zdjęcia całkiem przed) ale czuję, że są mocniejsze, jak je naciskam to się tak nie zginają.

Dążę do tego, żeby zapuścić je jeszcze trochę bardziej i wtedy podrównam kształt do kwadratu o lekko zaokrąglonych rogach. Ten ułamany rożek to jeszcze sprzed rozpoczęcia kuracji - od tego czasu nic mi się nie ukruszyło
Bardzo ładne paznokcie! I płytka taka długa, ach Olejuj, popracuj nad kształtem i lada moment będziesz miała piękne pazurki
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 15:35   #442
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej dziewczyny
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że trafiłam na ten wątek. Moje paznokcie są po prostu w opłakanym stanie. I nie przesadzam. Dwóch paznokci nie mam praktycznie w ogóle, reszta jest miękka, rozdwaja się, co chwilę się łamie. Kiedyś miałam całkiem sensowne paznokcie, ale chciałam mieć jeszcze lepsze i sięgnęłam po Eveline 8w1. Przez jakiś czas służyła mi bardzo dobrze, żadnego pieczenia, żadnych oznak tego, że COŚ się dzieje. Potem dosłownie z dnia na dzień zaczęło się piekło. Zmyłam lakier i zobaczyłam, że paznokcie mi się odkleiły od macierzy. Umówiłam się pędem do dermatologa i tam potwierdziłam moje przypuszczenia - to formaldehyd mnie tak załatwił. Dermatolożka wytłumaczyła, że to reakcja alergiczna, która może się pojawić przy tej substancji w każdej chwili, bez względu na to czy odżywki używałam tydzień czy pół roku. Od tamtej pory (mija mniej więcej rok) walczę o zdrowe paznokcie, już mi si wydawało, że jest lepiej, ale niestety ostatnio znowu ich kondycja uległa pogorszeniu. Na dwóch paznokciach płytka za nim chciała przyrosnąć do macierzy i co chwilę się "cofała", więc z racji tego, że teraz są wakacje itd. postanowiłam rozprawić się z tym raz na zawsze. Odklejone paznokcie zostały wycięte tak głeboko jak sięgało odklejenie, reszta spiłowana na zero i teraz czekam. Mam wrażenie, że sprawa powoli posuwa się do przodu i liczę, że olejowanie przyspieszy i pomoże sprawie. Niedawno kupiłam Regenerum, ale chyba wytoczę cięższe działa i sięgnę po polecane przez Was mieszanki.
Moim numerem jeden i tak pozostaje olejek z drzewa herbacianego, który stosuję w celu odkażenie paznokci, do czyszczenia używam tylko mydła antybakteryjnego i szczoteczki. Może macie dla jeszcze jakieś konkretne rady? Z chęcią przeczytam o wszystkim, co może pomóc. I liczę, że przygarniecie mnie do tej małej "grupy wsparcia"
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 16:29   #443
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że trafiłam na ten wątek. Moje paznokcie są po prostu w opłakanym stanie. I nie przesadzam. Dwóch paznokci nie mam praktycznie w ogóle, reszta jest miękka, rozdwaja się, co chwilę się łamie. Kiedyś miałam całkiem sensowne paznokcie, ale chciałam mieć jeszcze lepsze i sięgnęłam po Eveline 8w1. Przez jakiś czas służyła mi bardzo dobrze, żadnego pieczenia, żadnych oznak tego, że COŚ się dzieje. Potem dosłownie z dnia na dzień zaczęło się piekło. Zmyłam lakier i zobaczyłam, że paznokcie mi się odkleiły od macierzy. Umówiłam się pędem do dermatologa i tam potwierdziłam moje przypuszczenia - to formaldehyd mnie tak załatwił. Dermatolożka wytłumaczyła, że to reakcja alergiczna, która może się pojawić przy tej substancji w każdej chwili, bez względu na to czy odżywki używałam tydzień czy pół roku. Od tamtej pory (mija mniej więcej rok) walczę o zdrowe paznokcie, już mi si wydawało, że jest lepiej, ale niestety ostatnio znowu ich kondycja uległa pogorszeniu. Na dwóch paznokciach płytka za nim chciała przyrosnąć do macierzy i co chwilę się "cofała", więc z racji tego, że teraz są wakacje itd. postanowiłam rozprawić się z tym raz na zawsze. Odklejone paznokcie zostały wycięte tak głeboko jak sięgało odklejenie, reszta spiłowana na zero i teraz czekam. Mam wrażenie, że sprawa powoli posuwa się do przodu i liczę, że olejowanie przyspieszy i pomoże sprawie. Niedawno kupiłam Regenerum, ale chyba wytoczę cięższe działa i sięgnę po polecane przez Was mieszanki.
Moim numerem jeden i tak pozostaje olejek z drzewa herbacianego, który stosuję w celu odkażenie paznokci, do czyszczenia używam tylko mydła antybakteryjnego i szczoteczki. Może macie dla jeszcze jakieś konkretne rady? Z chęcią przeczytam o wszystkim, co może pomóc. I liczę, że przygarniecie mnie do tej małej "grupy wsparcia"
Hej i witamy nową olejomaczkę paznokci bardzo Ci współczuje na prawdę ale WIERZĘ a raczej WIERZYMY z dziewczynami, że na pewno Ci się poprawi ja na Twoim miejscu bym sięgnęła po polecane przez wiżażanki? mikstury do olejowania niestety nie mam rady dla Ciebie :x nie znam się tak dobrze na tych sprawach myślę, że inne dziewczyny na pewno Ci pomogą ja z kolei dopiero zaczynam to całe olejowanie
Poza tym zabieram się za czytanie Twojego bloga hihi
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 18:10   #444
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzięki temu wątkowi mam w końcu ładne paznokcie, dziękuję autorce
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 19:10   #445
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Tuninek Pokaż wiadomość
Chciałam wstawić zdjęcia hahahhahaahah ale nie umiem...poćwiczę
O Udało się.....tak wyglądają moje paznokcie teraz jeszcze bez lakieru...widze dla nich szansę Tylko ten jeden palec jest problematyczny bo z boku paznokieć odwija się i rośnie płasko Jest na to jakas rada?
ja kiedyś (naprawde dawno temu ) miałam też taki kształt paznokci, systematycznie spiłowując boki "przekonałam" płytkę paznokcia żeby się zaokrąglała i wydłużała, także dasz rade, będą piękne
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 19:36   #446
Tuninek
Przyczajenie
 
Avatar Tuninek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jukaba dziękuję za dobre słowo i nadzieję Oglądałam na Youtube taki filmik dziewczyny która dawno temu miała taki kształt paznokci i długośc jak ja teraz-czyli lipa-i teraz ma śliczne,najpierw zapuściła,opiłowała na kwadratowo,płytka przyrosła a teraz hulaj dusza każdy kształ i każdy kolor Dlatego próbuję i ja

Kupiłam przed chwilą olejek Alttera-stał tam gdzie balsamy do ciała-Jesooo jak on pięknie pachnie i nie jest tak tłusty jak rybki keratynowe GALA,tak że olejuję wszystkim i kiedy tylko sobie przypomnę-nawet na początku olejowania-ja od kilku dni to robię-widać efekty na skórkach
Tuninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 21:16   #447
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Asiaasia, hej, miło Cię zobaczyć na Wizażu Bo bloga czytam od dawna Z bloga też znam mniej-więcej historię Twoich paznokci i serdecznie współczuję... Póki co mam zero zastrzeżeń do Twojego planu pielęgnacyjnego, gorąco polecam włączenie Alterry do pielęgnacji

A tak a propos kształtów - myślicie dziewczyny, że kształt paznokci ma wpływ na przyrastanie płytki? Bo znów zrobiłam sobie dzisiaj owalno-migdałkowe, jakoś chyba jednak bardziej pasują do moich dłoni niż kwadraty i zastanawiam się, czy to może jakoś wpłynąć na przyrost...

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2013-07-26 o 21:18
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 23:19   #448
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Rada nr 1 przy zapuszczaniu przyrostu - nie dłubać niczym pod paznokciem
Rada nr 2 - olejować i jeszcze więcej olejować
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 07:51   #449
Tuninek
Przyczajenie
 
Avatar Tuninek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Anesthesia ja w ogóle nie mam pojęcia na temat przyrostów ale tak sobie wymysliłam że żeby płytka przyrosła to musi rosnąc wolna tam gdzie ma przyrosnąć-nie spiłowana po bokach,ale to u mnie, bo mam krótka płytkę i wolna częśc paznokcia zaczyna się "w trakcie" wału bocznego paznokcia,a chciałabym żeby tam była ta różowa część płytki,więc muszę mieć tam paznokieć żeby przyrósł albo już sama nie wiem
Tuninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 07:59   #450
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A ja się zastanawiam czy przyrost jest w ogóle możliwy przy dosyć krótkich paznokciach. Nie lubię i nie bardzo mogę mieć długich paznokci, muszę je skracać i nie wiem co z tym przyrostem. Im krótsze paznokcie, tym łatwiej go "uszkodzić".


Chyba zbyt intensywnie myślę o pielęgnacji moich paznokci, bo mam koszmary senne, w których są one w opłakanym stanie.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.