Jak często zmieniać pielęgnację włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-03, 08:45   #1
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Question

Jak często zmieniać pielęgnację włosów?


Jak w temacie, zawsze myślałam, że jak już znajdę szampon/odżywkę/maskę/cokolwiek co pasuje moim włosom, to mam się tego trzymać. Ostatnio zaczęłam jednak zapuszczać włosy, pojawiło mi się więcej problemów (puszenie, zrobiły się suche) i moja fryzjerka powiedziała, że muszę częściej zmieniać pielęgnację, bo włosy się przyzwyczajają i przestają "reagować" na składniki aktywne. Prawda czy fikcja? A jeśli prawda, to jak często zmieniacie kosmetyki?
ach, dodam jeszcze, że moje włosy mają naturalną tendencję do skrętu, ale nie są typowo "kręcone"
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 09:41   #2
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Jak w temacie, zawsze myślałam, że jak już znajdę szampon/odżywkę/maskę/cokolwiek co pasuje moim włosom, to mam się tego trzymać. Ostatnio zaczęłam jednak zapuszczać włosy, pojawiło mi się więcej problemów (puszenie, zrobiły się suche) i moja fryzjerka powiedziała, że muszę częściej zmieniać pielęgnację, bo włosy się przyzwyczajają i przestają "reagować" na składniki aktywne. Prawda czy fikcja? A jeśli prawda, to jak często zmieniacie kosmetyki?
ach, dodam jeszcze, że moje włosy mają naturalną tendencję do skrętu, ale nie są typowo "kręcone"
Trochę prawdy w tym jest, ale nie do końca. Wlosy reagują na nasz stan zdrowia czy porę roku. I pielęgnację dobieramy w zależności od aktualnych potrzeb. Na przykład: jeśli zauważasz, ze Twoje włosy zaczynają się przesuszać sięgasz doraźnie po silniejsze maski ( polecam Nutri Thermique z Ketastase^^). Ale z chwilą, gdy maska spełni swoje zadanie i doprowadzi wlosy do normy to już sięgasz po coś lżejszego bo możesz przedobrzyć i w efekcie włosy będą nadmiernie obciążone i zareagują źle.

Nie ma reguł, co do częstotliwości zmiany pielęgnacji. Po prostu obserwuj swoje włosy i dobieraj pielęgnację do ich aktualnego stanu.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 11:51   #3
gwiazdaJ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 59
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Trochę prawdy w tym jest, ale nie do końca. Wlosy reagują na nasz stan zdrowia czy porę roku. I pielęgnację dobieramy w zależności od aktualnych potrzeb. Na przykład: jeśli zauważasz, ze Twoje włosy zaczynają się przesuszać sięgasz doraźnie po silniejsze maski ( polecam Nutri Thermique z Ketastase^^). Ale z chwilą, gdy maska spełni swoje zadanie i doprowadzi wlosy do normy to już sięgasz po coś lżejszego bo możesz przedobrzyć i w efekcie włosy będą nadmiernie obciążone i zareagują źle.

Nie ma reguł, co do częstotliwości zmiany pielęgnacji. Po prostu obserwuj swoje włosy i dobieraj pielęgnację do ich aktualnego stanu.
Wiecie co? mi się ostatnio porobiło coś mega dziwnego z włosami. pomijam kwestię tego, że myłam włosy jednym szamponem jak do tej pory ale od jakiegos czasu zmieniam je co 2tygodnie.... bo pojawia sie u mnie takie swędzenie i uczulenie że nie jestem w stanie usiedzieć. jedyne szampony na któe jakos nie reaguję to ultradoux i fructis(ale tylko ten nowy pomaranczowy).Po innych szamponach mam mega problemy z tym żeby się nie drapać i doprowadzać skóry głowy do ogólnie pojętej destrukcji...
gwiazdaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 15:39   #4
trashka900
Przyczajenie
 
Avatar trashka900
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Ja już od kilku lat stosuję taką samą, a moje włosy są zdrowe i lśniące
trashka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 20:28   #5
Cecylka_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

ja zmieniam wtedy gdy mi się znudzą stare kosmetyki:P
__________________
http://ziemniakiwmundurkach.pl/
Cecylka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:59   #6
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Ja zawsze staram się kupować coś nowego. Wiadomo, że mam swoich ulubieńców stale ale prawie za każdym razem biorę w sklepie coś innego, lubię testować i poszukiwać ideałów.
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 11:12   #7
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

moje poszukiwania bardzo często kończą się alergią niestety ;(
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 11:43   #8
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
moje poszukiwania bardzo często kończą się alergią niestety ;(
U mnie tak się kończą poszukiwania idealnego kremu
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:50   #9
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
U mnie tak się kończą poszukiwania idealnego kremu

Racja. Ale najgorszą zmorą są uczulające proszki do prania/płyny do płukania ;(
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:35   #10
maryolaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Racja. Ale najgorszą zmorą są uczulające proszki do prania/płyny do płukania ;(
Fakt dlatego ja piorę tylko w płatkach mydlanych i kuli bez detergentów
maryolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 18:25   #11
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

ja zmieniam w zasadzie caly czas, mam swoje ulubione ale przeplatam je roznymi innymi specyfikami
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 20:26   #12
j1987
Raczkowanie
 
Avatar j1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łańcut
Wiadomości: 263
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Cytat:
Napisane przez gwiazdaJ Pokaż wiadomość
Wiecie co? mi się ostatnio porobiło coś mega dziwnego z włosami. pomijam kwestię tego, że myłam włosy jednym szamponem jak do tej pory ale od jakiegos czasu zmieniam je co 2tygodnie.... bo pojawia sie u mnie takie swędzenie i uczulenie że nie jestem w stanie usiedzieć. jedyne szampony na któe jakos nie reaguję to ultradoux i fructis(ale tylko ten nowy pomaranczowy).Po innych szamponach mam mega problemy z tym żeby się nie drapać i doprowadzać skóry głowy do ogólnie pojętej destrukcji...

Może poczytaj skład szamponów i porównaj je bo prawdopodobnie jakiś składnik Cię uczula
__________________
Zapraszam na mojego bloga http://wsiecinitekiniteczek.blogspot.com/
j1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 15:16   #13
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Cytat:
Napisane przez gwiazdaJ Pokaż wiadomość
Wiecie co? mi się ostatnio porobiło coś mega dziwnego z włosami. pomijam kwestię tego, że myłam włosy jednym szamponem jak do tej pory ale od jakiegos czasu zmieniam je co 2tygodnie.... bo pojawia sie u mnie takie swędzenie i uczulenie że nie jestem w stanie usiedzieć. jedyne szampony na któe jakos nie reaguję to ultradoux i fructis(ale tylko ten nowy pomaranczowy).Po innych szamponach mam mega problemy z tym żeby się nie drapać i doprowadzać skóry głowy do ogólnie pojętej destrukcji...
Poleciłabym wizytę u dermatologa, bo to nie jest normalne. Może podrażnia Cię jakiś składnik? Próbowałaś naturalnych szamponów ziołowych?

Ja mam kilka szamponów i za każdym razem myję innym, do tego używam szamponu Dermena do drugiego mycia. Można o nim przeczytać na moim blogu, link poniżej
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 15:33   #14
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Dermena nie placze Ci wloskow?
swego czasu troche uzywalam tego szamponu, ale nie dość ze zawsze konczylo sie tak samo - wielka platanina to jeszcze zauwazylam, ze zaczal mi wysuszac wlosy...
Produkt chyba nie dla mnie.
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 22:47   #15
takbonie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 457
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Ja też co jakieś czas zmieniam kosmetyki do włosów, głównie maski właśnie żeby włosy się nie przyzwyczajały. Zużyje jedną-dwie takie same maski i zmieniam
takbonie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 10:18   #16
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Cytat:
Napisane przez Gusia222 Pokaż wiadomość
Dermena nie placze Ci wloskow?
swego czasu troche uzywalam tego szamponu, ale nie dość ze zawsze konczylo sie tak samo - wielka platanina to jeszcze zauwazylam, ze zaczal mi wysuszac wlosy...
Produkt chyba nie dla mnie.
Też kiedyś chciałam używać Dermenę, ale po kilku razach się poddałam, plącze mi włosy tak, że nawet odżywki nie pomagają.

Co do tematu to moim włosom raczej służą zmiany.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:59   #17
martus122
Przyczajenie
 
Avatar martus122
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Ja sama zauważyłam to na swoich włosach.. Praktycznie co serię muszę zmieniać kosmetyki. Kiedyś bardzo pasował mi garnier goodbye damage, potem testowalam welle pro series i chciałam wrócić do garniera. Kupiłam cały zestawi co? Po umyciu moje włosy wyglądają jak przed umyciem jestem kosmetyczka z wykształcenia i wiem, że np.w przypadku twarzy zalecane są częste zmiany kosmetyków właśnie z takich względów jak mówiła Tobie fryzjerka. Dotąd jednak nie doswiadczylam tego na włosach a najwidoczniej działa to w ten sam sposób. Tak więc trzeba testować i nie zrażać się, co nam nie pasuje dziś, może pasować jutro a jeśli chodzi o częstotliwość, zmieniaj kiedy zauwazysz niekorzystne zmiany lub ich brak. Włosy domagają się wtedy innych składników odżywczych
martus122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 12:21   #18
emiltik
Raczkowanie
 
Avatar emiltik
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 70
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Nie wydaje mi się by martwy włos mógłby się przyzwyczaić do kosmetyku. To zależy od naszego zdrowia, pory roku, wewnętrznej harmonii ( stresy i te sprawy) Jeśli używamy super odżywki, która na maxa odżywia nam włosy, a potem nie działa to najprawdopodobniej są przeproteinowane albo zbyt nawilżone: wszystko zależy jakie składniki mamy w naszych kosmetykach. I wtedy zmiana jest konieczna, bo możemy narobić niezłego bałaganu. Jest też pewien schemat, że niektóre preparaty działają genialnie na jednych włosach, a na drugich wręcz odwrotnie, dlatego warto zbadać porowatość kłaczków Ja stosuję na zmianę pielęgnacje bardziej naturalną ( oleje, łagodne szampony), a potem lekkie silikony. I jedno i drugie ma swoje wady i zalety, odkryłam, że dla zaspokojenia potrzeb moich włosów warto te cykle mieszać.
emiltik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 07:51   #19
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Też kiedyś chciałam używać Dermenę, ale po kilku razach się poddałam, plącze mi włosy tak, że nawet odżywki nie pomagają.

Co do tematu to moim włosom raczej służą zmiany.

O tak - Dermena plącze włosy niemiłosiernie.
I wogóle po jej użyciu włosy są takie w dotyku jakby wypłukalo się z nich cała warstwę ochronną.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 09:57   #20
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Cytat:
Napisane przez blodka Pokaż wiadomość
O tak - Dermena plącze włosy niemiłosiernie.
I wogóle po jej użyciu włosy są takie w dotyku jakby wypłukalo się z nich cała warstwę ochronną.
Dokładnie, ja mam raczej śliskie i gładkie włosy, a po niej miałam suche siano. Kupiłam ją, gdy zmagałam się z wypadaniem włosów, ale stwierdziłam, że nawet jeśli coś pomoże to i tak więcej wyrywam przez nią przy czesaniu
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 10:09   #21
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Dokładnie, ja mam raczej śliskie i gładkie włosy, a po niej miałam suche siano. Kupiłam ją, gdy zmagałam się z wypadaniem włosów, ale stwierdziłam, że nawet jeśli coś pomoże to i tak więcej wyrywam przez nią przy czesaniu
Ja stosowałam przez jakiś czas to może nie tyle wyrywałam z cebulkami co po prostu wyrywałam je w połowie ich długości.
W efekcie włosy były jakby we mnie piorun uderzył.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 10:25   #22
Karolciak0508
Przyczajenie
 
Avatar Karolciak0508
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 7
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

ja to bardzo lubię zmiany, nie wiem czy do końca moje włosy to lubią ale fajnie jest próbować nowe produkty zawsze staram się dobrze przyjrzeć swoim włosom aby jednak dobrać to co jest im potrzebne i oszczędzić dzięki temu i pieniądze i nerwy że jakiś produkt jest beznadziejny



[ dove ] [ /dove ]
Karolciak0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 16:05   #23
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Próbować dobra rzecz - gorzej, że czasem te próby prowadzą do koszmarku na głowie.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:28   #24
Masia87
Raczkowanie
 
Avatar Masia87
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 102
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Cytat:
Napisane przez blodka Pokaż wiadomość
Próbować dobra rzecz - gorzej, że czasem te próby prowadzą do koszmarku na głowie.

Czasem same chcąc bardziej zadbać o swoje włosy robimy im większą krzywdę niż lokówka, prostownica i suszarka. Ale jakoś trzeba się dowiedzieć co służy naszym włosom a co nie...
__________________




"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale można spotkać kogoś, dzięki komu wszystko inne przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie"
Masia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 06:52   #25
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Cytat:
Napisane przez Masia87 Pokaż wiadomość
Czasem same chcąc bardziej zadbać o swoje włosy robimy im większą krzywdę niż lokówka, prostownica i suszarka. Ale jakoś trzeba się dowiedzieć co służy naszym włosom a co nie...


Metodą prób i błędów
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 08:04   #26
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Nie ma co się przyzwyczajać do jednego szamponu czy jednej odżywki. Z włosami jak z apetytem, raz mamy ochotę na truskawki, innym razem na czekoladę. Ja myję włosy różnymi szamponami, w zależności od potrzeb.
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 22:44   #27
isabel mountain
Raczkowanie
 
Avatar isabel mountain
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kiece
Wiadomości: 99
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Ja również często zmieniam. Kupuje butle w hurtowni fryzjerskiej - za każdym razem inną. Włosy póki co nie narzekają a ja mam wiedzę co im bardziej służy a co po prostu jest ok
__________________
http://bakcylove.pl/
isabel mountain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 15:28   #28
budynczekoladowy1313
Raczkowanie
 
Avatar budynczekoladowy1313
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 42
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Jesli cos mi sluzy pozostaje przy tym, gorzej jak potem nie moge znalezc danego produktu na sklepowej polceikupuje cos innego co niestetynie zawsze sie sprawdza
__________________
"Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży.
Oni mówią, jak to zrobiłaś, co bierzesz?
A ja mówię, że wypiłam butelkę porto, zapaliłam kilka fajek i przeleciałam obcego faceta,, - Sarah Kane
budynczekoladowy1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 21:33   #29
isabel mountain
Raczkowanie
 
Avatar isabel mountain
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kiece
Wiadomości: 99
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Cytat:
Napisane przez budynczekoladowy1313 Pokaż wiadomość
Jesli cos mi sluzy pozostaje przy tym, gorzej jak potem nie moge znalezc danego produktu na sklepowej polceikupuje cos innego co niestetynie zawsze sie sprawdza
Miałam tak - na wycieczce zagramanicą kupiłam szampon tak na próbę za jakieś 3 euraski a włosy po nim miałam jak w reklamie...
__________________
http://bakcylove.pl/
isabel mountain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:21   #30
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Jak często zmieniać pielęgnację włosów?

Ja to wogóle zauważyłam, że zagraniczne kosmetyki są lepsze. Zresztą nawet jeśli na polskim rynku jest coś dostępne to i tak jego zagraniczna wersja jest lepsza.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-13 22:21:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.