Skuteczność prezerwatyw. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 00:36   #61
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

te tanie sprzedawane w supermarketach to chyba dla tych przycisnietych
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 10:25   #62
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
te tanie sprzedawane w supermarketach to chyba dla tych przycisnietych
Niektórym to nie robi różnicy, zwłaszcza facetom
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 10:13   #63
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Czy można nie zauważyć że prezerwatywa pękła?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 10:43   #64
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Czy można nie zauważyć że prezerwatywa pękła?
Nie sadze. Ma miejsce wtedy charakterystyczny "trzask", ktorego nie sposob nie zauważyc. Pekniecie prezerwatywy powoduje najczesciej blad przy założeniu, np. dostanie sie do niej powietrza
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:41   #65
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

My nie zorientowalismy sie ze pekla, wiec zeby poczuc to na prawde duzo powietrza musialoby w niej byc
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 20:45   #66
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
My nie zorientowalismy sie ze pekla, wiec zeby poczuc to na prawde duzo powietrza musialoby w niej byc
Wiec w tym przypadku przyczyna mogła być wada fabryczna
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 21:55   #67
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Wiec w tym przypadku przyczyna mogła być wada fabryczna
Najprawdopodobniej, bo byly to unimile i pekly 2 z jednego opakowania ;p Dobrze ze gumka byla tylko "na wszelki wypadek" do tabletek, jakby antykoncepcja byla zanizona ;p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 22:33   #68
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Najprawdopodobniej, bo byly to unimile i pekly 2 z jednego opakowania ;p Dobrze ze gumka byla tylko "na wszelki wypadek" do tabletek, jakby antykoncepcja byla zanizona ;p
Wiec całe szczescie, ze skonczyło sie dobrze .
Heh i pomyśleć, ze gumki sa niby sprawdzane przez wyjatkowo czułe na uszkodzenia maszyny . A jakos tak sie dzieje, ze w przypadku pewnych marek dużo czesciej słychac tego typu historie.
Unimil - nie ufam tej firmie. Niektorzy twierdza, ze stosuja dlugo i sa zadowoleni. Jednak ja znam za wiele "mrożacych krew w zyłach" ,a nawet już brzemiennych w skutki przypadków, zeby zaryzykować ich uzycie.
Skolei durex - marka w sumie zbudowana głównie na reklamie, ale kojarzy sie z dobra jakoscia. I ja osobiscie rzadko czytam o nich niepochlebne opinie, a jesli juz to sugerujace raczej brak wprawy uzywajacych niż zła jakosć produktów. My sie na nich nigdy nie zawiedliśmy.

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-11-23 o 22:39 Powód: dopisek
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 22:54   #69
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Wiec całe szczescie, ze skonczyło sie dobrze .
Heh i pomyśleć, ze gumki sa niby sprawdzane przez wyjatkowo czułe na uszkodzenia maszyny . A jakos tak sie dzieje, ze w przypadku pewnych marek dużo czesciej słychac tego typu historie.
Unimil - nie ufam tej firmie. Niektorzy twierdza, ze stosuja dlugo i sa zadowoleni. Jednak ja znam za wiele "mrożacych krew w zyłach" ,a nawet już brzemiennych w skutki przypadków, zeby zaryzykować ich uzycie.
Skolei durex - marka w sumie zbudowana głównie na reklamie, ale kojarzy sie z dobra jakoscia. I ja osobiscie rzadko czytam o nich niepochlebne opinie, a jesli juz to sugerujace raczej brak wprawy uzywajacych niż zła jakosć produktów. My sie na nich nigdy nie zawiedliśmy.
Dokładnie tak samo mam. Nam ani razu durex nie pękł (nawet przy ostrzejszym seksie). Chłopak nawet któregoś razu sprawdzał ich wytrzymalosc nalewając wody i na prawde duzo musiał wlać, żeby w końcu pękła. A unimil? Nam pękły 2, mojemu koledze też kilka. Jeśli miałabym przestać brać tabletki to na pewno zaopatrzyłabym się tylko w durexy.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 00:32   #70
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

a ja slyszalam o peknieciu dureksa od znajomych. na dodatek to byl ten ekstra safe
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 09:13   #71
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Nie ma niepękających prezerwatyw - proste. Inaczej jedna firma zarabiałaby krocie, zmonopolizowała rynek, a pozostałe firmy by upadły.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 13:58   #72
MostWanted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Smile Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Witam,
ja od ponad roku używam prezerwatyw firmy Rosetex, są tanie, ale nigdy mnie nie zawiodły - a stosuje je od ponad roku. nie uważam żeby były wyłącznie dla desperatów- mi bardzo odpowiadają. Cenię też sobie durexy extra safe.
2 razy w życiu mi i mojemy TŻ pękła - byly to durexy elite ( te cienkie w fioletowym opakowaniu)
MostWanted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 10:02   #73
milionerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

cześć wszystkim;-)
z gory prosze o nie smianie sie z mojego pytania,chociaz sama uwazam je za mało madre....a więc ostatnio postanowiłam zainewstowac w zel nawilżający z durexa i ku mojemu zdziwieniu na opakowaniu znalazłam informacje, ze nie nalezy stosowac go na prezetwatywe...czy to oznacza ze teki zel rozpuszcza prezerwatywe????jakos nieche mi sie w to wieazyc....ale jak inaczej rozumiec to ostrzezenie na ulotce....
milionerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 13:34   #74
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Cytat:
Napisane przez milionerka Pokaż wiadomość
cześć wszystkim;-)
z gory prosze o nie smianie sie z mojego pytania,chociaz sama uwazam je za mało madre....a więc ostatnio postanowiłam zainewstowac w zel nawilżający z durexa i ku mojemu zdziwieniu na opakowaniu znalazłam informacje, ze nie nalezy stosowac go na prezetwatywe...czy to oznacza ze teki zel rozpuszcza prezerwatywe????jakos nieche mi sie w to wieazyc....ale jak inaczej rozumiec to ostrzezenie na ulotce....
Aż mi się nie chce wierzyć, że tak jest tam napisane. Możesz podać który to żel?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 13:53   #75
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Aż mi się nie chce wierzyć, że tak jest tam napisane. Możesz podać który to żel?
dokładnie, to az nie do pomyslenia. Tego typu żele są na bazie wody i absolutnie nie maja prawa szkodzić prezerwatywie, ba! - jednym z ich zadań jest ułatwienie stosunku z gumką. Podaj dokładna nazwe żelu
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:05   #76
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

http://www.durex.com/pl-PL/AskDurex/...thcondoms.aspx

tu jest napisane ze mozna. kiedys jednak durex mial inna strone i wydaje mi sie wlasnie ze niekotre tylko zele byly bezpieczne dla prezerwatyw, ale glowy uciac nie dam. jesli masz jakis z tych wymienionych w powyzszym linku, to hmmmm dziwna sprawa ze w inetrnecie jedno a na pakowaniu drugie. moze napisz do nich..? a jesli inny niz z tych wymienionych (moze jakas starsza edycja?) to na twoim miejscu bym nie ryzykwala.
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:16   #77
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Miałam w rękach wszystkie żele durexa dostępne teraz i wszystkie są przystosowane do prezerwatyw
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 16:29   #78
milionerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

na opakowaniu pisze tak: żel intymny nawilżający "PLAY" taki niebieskie opakowanie z dozowniczkiem....a z tyłu pisze wyraznie "nie stosowac na uprzednio załozona prezerwatywe" to jak to rozumiec??bo moze ja cos zle zrozumiałam i narobiłam paniki...a chciałąbym wiedziec bo zel kupiłam i teraz stoi na polce i ladnie wyglada....zamiast sie przydac i umilic zycie

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

no weszłam na ta strone durexa i faktycznie pisze ze te zele sa bezpieczne....wiec moze zaryzykuje....zreszta to byloby jakos nie logiczne gdyby one miały rozpuszczac kondonka prawda?do tej pory stosowałam zel z apteki(ale byl gest,lepił sie i dodatkowo byl drogi...) i tam nic takiego nie pisało wiec uznałam ze to dziwne ze na durexie tak pisze....
milionerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 17:02   #79
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Cytat:
Napisane przez milionerka Pokaż wiadomość
na opakowaniu pisze tak: żel intymny nawilżający "PLAY" taki niebieskie opakowanie z dozowniczkiem....a z tyłu pisze wyraznie "nie stosowac na uprzednio załozona prezerwatywe" to jak to rozumiec??bo moze ja cos zle zrozumiałam i narobiłam paniki...a chciałąbym wiedziec bo zel kupiłam i teraz stoi na polce i ladnie wyglada....zamiast sie przydac i umilic zycie

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

no weszłam na ta strone durexa i faktycznie pisze ze te zele sa bezpieczne....wiec moze zaryzykuje....zreszta to byloby jakos nie logiczne gdyby one miały rozpuszczac kondonka prawda?do tej pory stosowałam zel z apteki(ale byl gest,lepił sie i dodatkowo byl drogi...) i tam nic takiego nie pisało wiec uznałam ze to dziwne ze na durexie tak pisze....
Ja proponuję przeczytać jeszcze raz powoli, może pod lupą (zadnej ironii, wiem ze ciezko sie czyta z tych opakowan "mega" literki). I na pewno można używać, wszystkie durexy się nadają, sądzę, że po prostu źle przeczytałaś
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 12:20   #80
emsejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Jestem po zakrzepicy i niestety wszystkie anty z hormonami odpadaja (przetestowalam Yaz i nuvaring) pozostaje mi prezerwatywa + jakies glupie kremy.
Szczerze po tym jak sie dowiedzialam ze nie moge uzywac hormonow moje zycie sie zawalilo. Nie zaufam prezerwatywi po przeczytaniu sterty postow ze one pekaja ;/
ostatnim rozwiazaniem jest wkladka z miedzia dla osob nie rodzacych jeszcze ale jej koszt jest wysoki ;/
Juz sama nie wiem czy isc do jakiegos psychologa czy seksuologa z moim problemem, a moze wy mi jakos pomozecie, moze znacie jakies sposoby na zmiane podejscia do prezerwatyw? z gory dzieki
emsejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 20:03   #81
Ameryka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Ja z mężem od lat używam gumek i jest OK {Unimili}.
Najważniejsze to:
-mieć Postinor lub Escapelle w szufladzie w razie "awarii" [pęknięcie]
-najlepiej używać gumek pokrytych srodkiem plemnikobójczym bo nawet jak się zdarzy że partner przeniósł na palcach trochę preejakulatu na zewn.stronę gumki, lub gumka w jakiś sposób była uszkodzona...nonoxynol zabije pojedyncze" plemniki.

Poza tym....kobieta nie jest zdolna do zachodzenia w ciążę 31 dni w miesiącu Bez schizy!! też nie wyobrażałam sobie antykoncepcji w postaci gumek, ale teraz jest wspaniale, znacznie lepiej niz z pigułkami, które tylko zniszczyły mi zdrowie fizyczne i psychiczne. pozdrawiam!
Ameryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 23:40   #82
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

ja uzywam gumek od roku czasu i w ciaze nie zaszlam i zadna nie pekla kupuje roznej marki, roznego rodzaju (czy nawilzane, czy zapachowe) najczesciej te najtansze. nie mam zadnego postinora w pogotowiu - bede sie martwic tym pozniej. zdecydowanie j/w nie ma skutkow ubocznych jak plamienie, nerwowosc, migreny, obnizenie libida, stany podchodzace pod depresje, a odczucie gumki to naprawde pikus. najwazniejsze to uzycie mozgownicy. jak ktos sie boi o ciaze przy tabsach i gumkach to powinien sobie seks odpuscic na jakis czas. uwazam ze nie ma jakis szans na niepokalane zaciazenie stosujac prawidlowo metody antykoncepcyjne
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:45   #83
Mala Lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Wiecie co?? Poczytałam Wasze wypowiedzi i już mi się lepiej zrobiło Co prawda używamy z moim partnerem prezerwatyw (Durex)- trochę ich poszło Co prawda, nigdy nie było z nimi problemów, ale zdarzało się, że się kochaliśmy, kiedy ja miałam dni płodne. Jak na razie nic nie było, ale ja i tak chodzę i się stresuję, że jestem w ciąży. Doszło do tego, że wyszukuję u siebie coraz to nowe objawy, które oczywiście się nie sprawdzają Ale teraz jestem spokojniejsza, one jednak działają Ale to i tak ostatnie ich podrygi, przestawiam się na pigułki. Wielkie dzięki
Mala Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 15:06   #84
Katixx
Raczkowanie
 
Avatar Katixx
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 425
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Cytat:
Napisane przez Ameryka Pokaż wiadomość
Ja z mężem od lat używam gumek i jest OK {Unimili}.
Najważniejsze to:
-mieć Postinor lub Escapelle w szufladzie w razie "awarii" [pęknięcie]
-najlepiej używać gumek pokrytych srodkiem plemnikobójczym bo nawet jak się zdarzy że partner przeniósł na palcach trochę preejakulatu na zewn.stronę gumki, lub gumka w jakiś sposób była uszkodzona...nonoxynol zabije pojedyncze" plemniki.

Poza tym....kobieta nie jest zdolna do zachodzenia w ciążę 31 dni w miesiącu Bez schizy!! też nie wyobrażałam sobie antykoncepcji w postaci gumek, ale teraz jest wspaniale, znacznie lepiej niz z pigułkami, które tylko zniszczyły mi zdrowie fizyczne i psychiczne. pozdrawiam!
ale nie ma chyba teraz zadnych gumek ze srodkiem plemnikobojczym? a jesli nawet sa to pewnie i tak tego srodka jest o wiele za malo zeby zadzialal....
ja tez nie mam w pogotowiu escapelle. Ale nachodza mnie czasem mysli co by bylo jakby pekla w jakis dlugi weekend czy swieta gdy gin i apteki sa generalnie pozamykane masakra....
Katixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 15:18   #85
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Ja nie miałam problemów z żadnymi gumkami, nawet tymi z kauflanda pascal
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 06:51   #86
Michalinka89
Rozeznanie
 
Avatar Michalinka89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: fotelik przed komputerem ;)
Wiadomości: 868
GG do Michalinka89
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Ja z moim TŻ już od dwóch lat współżyjemy i stosujemy prezerwatywy, na początku wiadomo bezpieczneij to z durexami i nigdy sie nic nie przytrafiło złego a kupywalismy zawsze te duże paczki więc troche ich poszło ale z czasem zaczeliśmy kupywać Unimil, Rosetex, Preventivo z Rossmana i były te troche za małe ale i tak nie pękły a troche ich zużyliśmy nigdy żadna nie pękła Nawet jak miałam tam troche sucho i nawet przy bardzo ostrym seksie.. wiec może to zależy czy sie dobrze załozy? no nie wiem
__________________

It always seems impossible until it is done.

Michalinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 12:41   #87
Ameryka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Po wielu latach stosowania gumek potwierdzam: nie ma się czym stresować a to prawda, jak sie tu dr wypowiadał, że w dniach płodnych jest więcej śluzu stąd nie ma tarcia=pęknięcia kondomu.
Na początku stosowaliśmy tylko i wyłącznie Durexy ale z czasem....okazało się, że nie ma to najmniejszego znaczenia. Liczy się wprawa partnera i odpowiednie obchodzenie sie z gumką[instrukcja] a od dłuuuuugiego już czasu używam z partnerem Unimil lub Rosetex (bardzo wytrzymałe) nasączone nonoxynolem (substancją plemnikobójczą). Pamiętajcie Kobiety! : pigułka "awaryjna" i żadne pęknięcie nawet niestraszne
Ameryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 12:56   #88
S1216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Czy jest możliwosci zajscia w ciąze jeżeli sie uzywało prezerwatywy ktura nie pekła w dni płodne?
S1216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 12:06   #89
hungryday
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Dziewczyny, prezerwatywy dają ochronę tylko 20%. Tak twierdzi mój ginekolog. Dlatego od niedawna stosuję tabletki antykoncepcyjne. Tabletki natomiast gwarantują 99% ochrony. Dlatego jeśli macie okazję, możliwość, to nie zwlekajcie. Z prezerwatywą trzeba naprawdę uważać. Uświadomiłam mojego lekarza, że mój partner nie dochodził we mnie dla bezpieczeństwa, jednak on rozczarował mnie, mówiąc o tzw"mikrowytrysku", do którego dochodzi niemalże zawsze. Myślę, że nie ma możliwości by otworki w prezerwatywie były większe, ale tak jak wcześniej pisałam, to tylko 20% ochorony!
hungryday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 20:15   #90
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Skuteczność prezerwatyw.

Cytat:
Napisane przez hungryday Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prezerwatywy dają ochronę tylko 20%. Tak twierdzi mój ginekolog. Dlatego od niedawna stosuję tabletki antykoncepcyjne. Tabletki natomiast gwarantują 99% ochrony. Dlatego jeśli macie okazję, możliwość, to nie zwlekajcie. Z prezerwatywą trzeba naprawdę uważać. Uświadomiłam mojego lekarza, że mój partner nie dochodził we mnie dla bezpieczeństwa, jednak on rozczarował mnie, mówiąc o tzw"mikrowytrysku", do którego dochodzi niemalże zawsze. Myślę, że nie ma możliwości by otworki w prezerwatywie były większe, ale tak jak wcześniej pisałam, to tylko 20% ochorony!
Zmień lekarza, bo gada bzdury, 20%
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.