Proszę o pomoc w wyborze pudru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-21, 14:51   #1
Lizard Queen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4

Proszę o pomoc w wyborze pudru


Witam
Moja cera jest bardzo problematyczna. Bardzo nie lubi kosmetyków, jest bardzo wybredna
Często pojawiają się u mnie suche skórki pod nosem, na nosie, między brwiami i na czole. Non stop robię peelingi, maseczki, żeby wyglądała w miarę. Dodatkowo rano stosuję żel, tonik, płyn oczyszczający z Nivea dla suchej skóry+ krem nawilżający, na noc ten sam rytuał tylko że z kremem regenerującym. Od tego czasu suche skórki na mojej buzi pojawiają się coraz rzadziej. Niestety po wykonaniu makijażu, który w domu wygląda jako tako (fluid Pierre Rene najjaśniejszy 20., puder Rimmel Lasting 25 godzin () też odcień najjaśniejszy) po paru godzinach jest tragedia- suchych skórek już nie ma, ale cała buzia mi się świeci! Dodatkowo robi się różowa! Non stop eksperymentuję z nowymi kosmetykami i efekt jest jaki jest- beznadziejny...
Proszę o polecenie pudru, który nie będzie wymagał poprawki po 2h, nie będę się świecić, ani nie będzie podkreślał skórek oraz koniecznie musi mieć bardzo jasny odcień, który nie zmieni się w ciągu dnia.
Dziękuję z góry
Lizard Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 21:23   #2
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze pudru

Cytat:
Napisane przez Lizard Queen Pokaż wiadomość
Witam
Moja cera jest bardzo problematyczna. Bardzo nie lubi kosmetyków, jest bardzo wybredna
Często pojawiają się u mnie suche skórki pod nosem, na nosie, między brwiami i na czole. Non stop robię peelingi, maseczki, żeby wyglądała w miarę. Dodatkowo rano stosuję żel, tonik, płyn oczyszczający z Nivea dla suchej skóry+ krem nawilżający, na noc ten sam rytuał tylko że z kremem regenerującym. Od tego czasu suche skórki na mojej buzi pojawiają się coraz rzadziej. Niestety po wykonaniu makijażu, który w domu wygląda jako tako (fluid Pierre Rene najjaśniejszy 20., puder Rimmel Lasting 25 godzin () też odcień najjaśniejszy) po paru godzinach jest tragedia- suchych skórek już nie ma, ale cała buzia mi się świeci! Dodatkowo robi się różowa! Non stop eksperymentuję z nowymi kosmetykami i efekt jest jaki jest- beznadziejny...
Proszę o polecenie pudru, który nie będzie wymagał poprawki po 2h, nie będę się świecić, ani nie będzie podkreślał skórek oraz koniecznie musi mieć bardzo jasny odcień, który nie zmieni się w ciągu dnia.
Dziękuję z góry
Zamiast szukać pudru jako lekarstwa, zmień pielęgnację. Prawdopodobnie masz wrażliwą, naczynkową cerę, którą katujesz zbyt częstymi peelingami i marnymi, drażniącymi kosmetykami (Nivea to w większości masakra jest). Kup trochę droższe, ale lepsze składowo produkty (u mnie rewelacyjnie sprawdzają się te maksymalnie naturalne), nie trzyj ciągle naskórka, postaw na mocne nawilżenie (także to od środka), nawilżaj również mieszkanie (kaloryfery w zimie robią swoje). Jak Ci się skóra uspokoi, znalezienie pudru nie będzie problemem - chociażby ryżowy z Paese powinien się sprawdzić. Jest transparentny i dobrze matuje.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 11:04   #3
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze pudru

Dokładnie, przy problematycznej cerze pielęgnacja jest podstawą. Bardzo ważny jest odpowiedni demakijaż!! A jeśli przechodzimy do makijażu, to ważne, aby kosmetyki miały odpowiedni skład. Polecam markę EMANI stworzoną do cery problematycznej, składniki w kosmetykach są delikatne, głównie pochodzenia roślinnego, nie powodują podrażnień. W swoim opisie mają stwierdzenie, że jest to przedłużenie pielęgnacji skóry. Warto zainwestować w lepsze produkty.

Powodzenia!
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 12:51   #4
KarlaCent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze pudru

Ile opakowanie leży w hurtowni a potem ile u sprzedawcy. Jak długo to puder ulega krystalizacji i nie jest zdatny do użycia. Ja osobiście używam Top List Mask Powder,
__________________
Dobry puder
KarlaCent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 13:51:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.