Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-29, 15:22   #4531
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ja dostałąm maila w piątek z kodem 20% sms niet

czyli jednak nie ma co srać głąbiami czeba iść do normalnego AGD
Możesz spróbować podjechać. Od dzisiaj są w ofercie.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:24   #4532
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Misska dostała, a ona jest Black i to dosyć nowy
maila dostałąm, nie sms - już wykorzystałąm zniżkę na perfumy
blaczek nowiusi jestem

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Możesz spróbować podjechać. Od dzisiaj są w ofercie.
nie cierpię tej szarpaniny lidlowej
miałam podjechać bo buty w zeszłym tyg miały być i po robale ( mozę mule świeże będą mieli) ale nie składa mi się

mój malakser wyziewa ducha i muszę coś kupić, blender nie do wszystkiego mi się nadaje
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:25   #4533
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
no właśnie czytałamze mielonego się nie kupuje tylko w ziarenkach, bo... i tu litanie całe


Rotkohl portki świetne !! szkoda ze oni mają powaloną rozmiarówkę bo bym se coś kliknęła stacjonarnie nie mam siły chociaż niedawno fajne portki przytargałam tzn przed świętami potem były obnizki a te moje wróciły jako nowa kolekcja nie chciały dziady ceny obnizyć

to prawda rozmiarówkę maja z kosmosu te leginsy mam L i to też takie na styk Pamiętam jak w tamtym roku spódniczki błekitne takie ala piankowe były i jeden rozmiar każdy miał w innych wymiarach , moja S to na jedną nogę co najwyżej była

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Podarciuchy super, uwielbiam jeansy z dziurami

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Super

Mi się podoba wszystko


Jednak komuś się podoba , nie jest źle
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:26   #4534
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A ja to się tam zgadzam ze Wszystkimi a najbardziej z Macintosh.
Będąc przy Leosiu, Oscar mu się należał, ale... nie za tą rolę.
co tak dziś bez elaboratu
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:27   #4535
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
maila dostałąm, nie sms - już wykorzystałąm zniżkę na perfumy
blaczek nowiusi jestem

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Jakie perfumy ?

Ogólnie jakie marki perfum mniej więcej tak samo cenowo wychodzą w S ze zniżką jak w perfumeriach online ?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:27   #4536
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Misska dostała, a ona jest Black i to dosyć nowy
S jest nie do ogarnięcia
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:29   #4537
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jakie perfumy ?

Ogólnie jakie marki perfum mniej więcej tak samo cenowo wychodzą w S ze zniżką jak w perfumeriach online ?
Szanele
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 15:32   #4538
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Przyszła moja nagroda.
Szukam chętnej na kremy od prawej
Yoskine Tsubaki i Avene PhysioLift.
O, masz moje ulubione serum Yonelle. Jest przezarąbiaste

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A ja to się tam zgadzam ze Wszystkimi a najbardziej z Macintosh.
Będąc przy Leosiu, Oscar mu się należał, ale... nie za tą rolę.

No w Zjawie to on głównie charczy, ale mi to lotto. Kocham go Podobno to nie Leo potrzebował Oscara, to Oscar potrzebował jego

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
co tak dziś bez elaboratu
Najważniejsze zostało powiedziane
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:33   #4539
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jakie perfumy ?

Ogólnie jakie marki perfum mniej więcej tak samo cenowo wychodzą w S ze zniżką jak w perfumeriach online ?

od soboty piszę że black opium edt zamówiłam

z kodem i kuponem 25 zeta wyszła cudowna cenka

żadne perfumy w perfumeriach netowych nie wyjdą cenowo tak jak w S chyba ze nowe nowości jak poison girl lub całkowite wyprzedaże jak teraz angel i alien 15 czy cukrowy za 150 ( w eglamour też był teraz za 150, jako nowość płaciłam 250)

lecę do lasu pobiegać, bo się ciemno zaraz zrobi

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Szanele
ooo i szanele, bo polityka firmy nie pozwala na obniżki i promocje
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:35   #4540
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII


tylko sie utwierdzam w tym, ze S się nic nie chce albo pracuja tam osoby mocno nieogarnięte albo to i to. I to na swoją niekorzyść działające

Już siedzę cicho i nie ciagne tematu, dostałam od nich maila właśnie i musiałam to z siebie wyrzucić
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:37   #4541
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Mi chyba S. nie wysyła zniżek bo 2 zamówienia za pobraniem wróciły nie odebrane (ale jedno to wina męża ) mam nadzieję, że mnie nie zbanują
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 15:39   #4542
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Szukam na Zalando butów dla siebie, ale nic mi sie chyba nie uda dorwać

za to wróciłam z pullandbear z szmatkami za śmieszne pieniadze,

leginsy sportowe za całe 14,99
jeansy podarciuchy za 19.99
i asymetryczne kopertowe szorty w kratkę za 14,99

zdaje sobie sprawę, ze większości się podobac nie będzie , ale ja się ciesze i tak z łupów
Mnie się podobają


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

tylko sie utwierdzam w tym, ze S się nic nie chce albo pracuja tam osoby mocno nieogarnięte albo to i to. I to na swoją niekorzyść działające

Już siedzę cicho i nie ciagne tematu, dostałam od nich maila właśnie i musiałam to z siebie wyrzucić
Co się stało?
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:39   #4543
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Ja od S. nie dostaję absolutnie żadnych informacji o promocjach, nic, null, nada ! Jestem blackiem chyba już z 15 lat, co prawda bez szans na awans, ale kurczę - staż zobowiązuje. Przynajmniej teoretycznie
Byłam grzeczna, poza tą aferą ze zwrotem Mia, nie podskakiwałam, a tu takie traktowanie, no !

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-02-29 o 15:40
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:39   #4544
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
aj tam farta mam po prostu byłam w Zarze w ZT bo miałam nadzieję, ze coś jeszcze zostało i zrezygnowana połaziłam po centrum zaszłam do pulla i same mi rzeczy w ręce wpadły, w spodniach mozna było wybierać, ale nie miałam karty ze sobą a w gotówce tylko 50 zł

ani specjalnie po sklepach nie chodzę ani nie szukam, tylko samo mi w łapki wpada. Fakt każdy zawsze mówi, ze musi się ze mną na zakupy wybrać, bo takie okazje znajduje, ale to żadne specjalne umiejętności . Raz się coś trafi raz nie . Ja chce specjalnych umiejętnosci tych którzy potrafią w Zarze coś na stronie złapać jak są wyprzedaże, bo mi to wcale nie idzie
Mi też się zdarza dość często złapać perełkę za niewielkie pieniądze i każdy się dziwi jak to robię, a tu jest dokładnie jak piszesz, raz się uda a raz nie
A na stronie Zary złapałam niedawno jedwabną sukienkę, długa do ziemi za 29,90 z 399 zł
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:45   #4545
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

od soboty piszę że black opium edt zamówiłam

z kodem i kuponem 25 zeta wyszła cudowna cenka

żadne perfumy w perfumeriach netowych nie wyjdą cenowo tak jak w S chyba ze nowe nowości jak poison girl lub całkowite wyprzedaże jak teraz angel i alien 15 czy cukrowy za 150 ( w eglamour też był teraz za 150, jako nowość płaciłam 250)

lecę do lasu pobiegać, bo się ciemno zaraz zrobi

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------


ooo i szanele, bo polityka firmy nie pozwala na obniżki i promocje
oj ja w weekend nie byłam na bieżąco

to bo myślałam, że sobie jakieś perfumy za karty kliknę , ale jak sie nic nie opłaca to nie będę kombinować

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Szanele
mój plebejski nos szanele lubi, ale nie jest nimi oczarowany

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mi też się zdarza dość często złapać perełkę za niewielkie pieniądze i każdy się dziwi jak to robię, a tu jest dokładnie jak piszesz, raz się uda a raz nie
A na stronie Zary złapałam niedawno jedwabną sukienkę, długa do ziemi za 29,90 z 399 zł
pokaż jaka

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Mnie się podobają




Co się stało?
napisałam o 2 zamówieniach, po czym zapytałam czy nie będą mi robić problemu ze zwrotem jak w jednym zamówieniu brakuje mi próbki i tu w nawiasie podałam nr zamówienia jednego z tych dwóch poprzednich, którego to akurat dotyczyło, a oni to potraktowali jako 3 zamówienia. Napisali "w związku z zamowieniami " podali 3 numery w tym 2 razy jeden i ten sam i dostałam 60 zł
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:49   #4546
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mi też się zdarza dość często złapać perełkę za niewielkie pieniądze i każdy się dziwi jak to robię, a tu jest dokładnie jak piszesz, raz się uda a raz nie
A na stronie Zary złapałam niedawno jedwabną sukienkę, długa do ziemi za 29,90 z 399 zł
O jaaaa pokaż!!!!
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:58   #4547
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

pokaż jaka
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
O jaaaa pokaż!!!!

http://www.zara.com/pl/pl/nowo%C5%9B...2p2845119.html

Tylko się nie śmiejcie, ja nie będę ubierać d niej kapelusza Nie wiem tylko gdzie ją założę, na wesele na wieczór?
Ale wyglądam w niej fajnie, mi się podoba, jest dużo ładniejsza na żywo
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:59   #4548
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
oj ja w weekend nie byłam na bieżąco

to bo myślałam, że sobie jakieś perfumy za karty kliknę , ale jak sie nic nie opłaca to nie będę kombinować



mój plebejski nos szanele lubi, ale nie jest nimi oczarowany

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------



pokaż jaka



napisałam o 2 zamówieniach, po czym zapytałam czy nie będą mi robić problemu ze zwrotem jak w jednym zamówieniu brakuje mi próbki i tu w nawiasie podałam nr zamówienia jednego z tych dwóch poprzednich, którego to akurat dotyczyło, a oni to potraktowali jako 3 zamówienia. Napisali "w związku z zamowieniami " podali 3 numery w tym 2 razy jeden i ten sam i dostałam 60 zł
Może z powodu zapisów na konsultacje nieogarniają .
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 16:03   #4549
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Szanele
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 16:09   #4550
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

tylko sie utwierdzam w tym, ze S się nic nie chce albo pracuja tam osoby mocno nieogarnięte albo to i to. I to na swoją niekorzyść działające

Już siedzę cicho i nie ciagne tematu, dostałam od nich maila właśnie i musiałam to z siebie wyrzucić
Rozumiem Cie ale czasami jest tak ze po takich akcjach firmy upadają te małe a te duże rezygnują z promocji na jakiś czas i dlatego zazwonilam pan powiedział co powiedział..

Każdy ma prawo zwrotu zakupów jesli towar jest nie zgodny z opisem.. A s robi dla nas miło ze nie każe zwracać całych boxow a jeszcze daje nam bony. Wiele firm karze zwracać..

Nie chciałam zeby wyszły tu jakieś dyskusje niemile zwłaszcza ze sama dzwoniłam tam do nich i polowalam na boxa i wysłałam wam informacje o nim zanim był mail

To tyle
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 16:16   #4551
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
http://www.zara.com/pl/pl/nowo%C5%9B...2p2845119.html

Tylko się nie śmiejcie, ja nie będę ubierać d niej kapelusza Nie wiem tylko gdzie ją założę, na wesele na wieczór?
Ale wyglądam w niej fajnie, mi się podoba, jest dużo ładniejsza na żywo
Jest boska ja ją chcę mogłam nie chcieć oglądać
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2016-02-29 o 16:18
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 16:18   #4552
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jest boska ja ją chcę mogłam nie chcieć oglądać
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 16:18   #4553
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Dostałam odpowiedź z Eisenberga. Jeśli ktoś się zastanawia nad produktem i ma kod 1 047 491027 H160YWA to brać bo niby data produkcji to 9 czerwiec 2015 i jest ważny do 9 czerwiec 2018 Nie wiem jak to dopasować, no ale tak mi odpisali. Prosiłam też o jakąś podpowiedź gdzie sprawdzać datę lub jak ją odkodować to niestety ale nic nie napisali
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 16:18   #4554
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Jak jednak stwierdzisz, że nie masz jej gdzie zakładać to zaklepuję!
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 16:23   #4555
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź z Eisenberga. Jeśli ktoś się zastanawia nad produktem i ma kod 1 047 491027 H160YWA to brać bo niby data produkcji to 9 czerwiec 2015 i jest ważny do 9 czerwiec 2018 Nie wiem jak to dopasować, no ale tak mi odpisali. Prosiłam też o jakąś podpowiedź gdzie sprawdzać datę lub jak ją odkodować to niestety ale nic nie napisali
rzuciłam się sprawdzać moje Eisenbergi ale inne kody mam i nie wiem co to oznacza a na jakiego maila pisałaś? tez może do nich napiszę

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Oktawiaaaa fajna kiecka i do tego ta cena
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 16:32   #4556
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
rzuciłam się sprawdzać moje Eisenbergi ale inne kody mam i nie wiem co to oznacza a na jakiego maila pisałaś? tez może do nich napiszę

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Oktawiaaaa fajna kiecka i do tego ta cena
Na stronie z formularza kontaktowego o tutaj http://www.eisenberg.com/en/contacts a odpowiedź dostałam od Pani Sara Speranza Lucas Marketing Assistant Możesz mi przesłać swoje kody, jak Ci odpiszą to będę wiedziała które kupować a które nie Może dojdę też jak oni to kodują Jak chcesz to mogę przesłać Ci maila jakiego napisałam do nich
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 16:33   #4557
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jak jednak stwierdzisz, że nie masz jej gdzie zakładać to zaklepuję!
Właśnie szukam inspiracji, gdzie ją nosić, ale na pewno nie sprzedam choćby na wieszaku miała wisieć
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 16:33   #4558
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

tylko sie utwierdzam w tym, ze S się nic nie chce albo pracuja tam osoby mocno nieogarnięte albo to i to. I to na swoją niekorzyść działające

Już siedzę cicho i nie ciagne tematu, dostałam od nich maila właśnie i musiałam to z siebie wyrzucić
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
oj ja w weekend nie byłam na bieżąco

to bo myślałam, że sobie jakieś perfumy za karty kliknę , ale jak sie nic nie opłaca to nie będę kombinować



mój plebejski nos szanele lubi, ale nie jest nimi oczarowany

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------



pokaż jaka



napisałam o 2 zamówieniach, po czym zapytałam czy nie będą mi robić problemu ze zwrotem jak w jednym zamówieniu brakuje mi próbki i tu w nawiasie podałam nr zamówienia jednego z tych dwóch poprzednich, którego to akurat dotyczyło, a oni to potraktowali jako 3 zamówienia. Napisali "w związku z zamowieniami " podali 3 numery w tym 2 razy jeden i ten sam i dostałam 60 zł
: hahaha:: oklaski:klaski :

Oktawia klask i:


brakuje mi dziś Love



kostka w nodze mi nie zyje, nie wiem co zrobiłam, ale ledwo 3,5km przebiegłam, chodzić nie mogę
i właśnie zeby było śmieszniej, mogę biec nie mogę chodzić
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 16:33   #4559
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja polecam ten, poleciła mi go pani w S. i jest
http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...i-roz/P2148003
O kurczę, mega fajnie wygląda. Tylko że niedostępny kolor oczywiście

Tak z innej beczki chciałam się zapytać. Malujesz się sama do ślubu (w końcu masz w kufrze business class ) czy decydujesz się na makijażystkę?

Ja do niedawna chciałam żeby ktoś mnie pomalował. Ale nie mogę znaleźć kogoś super hiper zaj...bistego

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Gratuluję nagrody A co to za konkurs?
A taki tam z miesięcznika dla kobiet

Miałam dostać 3 kosmetyki, które wygrają w ich rankingu najlepszych kosmetyków roku. Zajarałam się na jakiegoś Diora czy Szanela, perfumy, kolorówkę a przyszła mi sama pielęgnacja do twarzy anti-age

Od razu pomyślałam sobie o ostatniej rozmowie i obsmarowywaniu S. Że najsmakowitsze kąski tajemniczo rozpływają się wśród znajomych pracownic oraz samych pracownic.
Tam pewnie redaktorki czapnęły co lepsze

Ale za chociaż serum z witaminą C się fajnie zapowiada

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5655378 8]O, masz moje ulubione serum Yonelle. Jest przezarąbiaste
[/QUOTE] Poprawiłaś mi humor
Kocham witaminę C więc chociaż to zużyję z przyjemnością. Choć jeden drogi kosmetyk Cena w D. poraża

Opowiedz mi co Ci robi to serum


A ja jeszcze słóweczko w kwestii S
Pewnie jestem naiwniakiem, ale od razu pomyślałam, że ta "lista" to osoby, w przypadku których S. nawaliła więc na przyszłość będą się pilnować i starać dobrze kompletować zamówienia
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 16:39   #4560
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

A taki tam z miesięcznika dla kobiet

Miałam dostać 3 kosmetyki, które wygrają w ich rankingu najlepszych kosmetyków roku. Zajarałam się na jakiegoś Diora czy Szanela, perfumy, kolorówkę a przyszła mi sama pielęgnacja do twarzy anti-age

Od razu pomyślałam sobie o ostatniej rozmowie i obsmarowywaniu S. Że najsmakowitsze kąski tajemniczo rozpływają się wśród znajomych pracownic oraz samych pracownic.
Tam pewnie redaktorki czapnęły co lepsze
raz w życiu wzięłam udział w konkursie z gazety - avanti
sms było wysłać
wygrałam serię kosmetyków bandi
a jak przyszedł sms o wygranej miałąm go od razu kasować, bo dziennie miliony wygrywać w spamie ale przeczytałam raz jeszcze i wysłałam im adres, kurier była za dwa dni
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.