Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-03, 05:38   #361
SmiejmySieRazem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 49
Dot.: Ruda prosi o pomooc . ;d

a probowalas bez rozjasniacza? ja mam rude wlosy dosc ciemne (farbuje), naturalne tez mam b. ciemne i jak zachcialo mi sie blondu (takiego sredniego) to mi wyszedl bez rozjasniacza. uzywam farb z l'oreal i jestem bardzo zadowolona;-) jesli chodzi o rozjasniacze to mialam z nimi do czynienia podczas farbowania innych osob i dla mnie efekty sa straszne.

w wyborze rozjasniacza nie pomoge, ale moze sprobuj od razu farbe nalozyc albo do fryzjera?
SmiejmySieRazem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 12:00   #362
szulaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Ruda prosi o pomooc . ;d

a jak długo trzymałaś farbe ? może 30 min tak jak jest napisane na ulotce to za krótko ?
Jak myślicie czy mocniejszy bedzie rozjasniacz do pasemek i szybciej ściągnie mi rudy kolor ?
mam na myśli rozjaśniacz firmy Marion.
Wiem , że nie wypala włosów tak jak z Joanny bo koleżanka miała nim rozjaśniane włosy ale ona miała kolor - jasny brąz.. Ja mam rudy więc jest różnica. Co o tym sądzicie?

Edytowane przez szulaa
Czas edycji: 2011-06-03 o 16:59
szulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 19:59   #363
SmiejmySieRazem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 49
Dot.: Ruda prosi o pomooc . ;d

dłużej o jakieś 10 minut;-)
SmiejmySieRazem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 21:55   #364
szulaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Ruda prosi o pomooc . ;d

Czy jakbym nałożyłam farbe z Joanny Słodkie cappuccino to by się przyjeła bez używania rozjasniacza?


szulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 13:00   #365
collagex
Raczkowanie
 
Avatar collagex
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 30
GG do collagex
Dot.: Ruda prosi o pomooc . ;d

Cytat:
Napisane przez SmiejmySieRazem Pokaż wiadomość
a probowalas bez rozjasniacza? ja mam rude wlosy dosc ciemne (farbuje), naturalne tez mam b. ciemne i jak zachcialo mi sie blondu (takiego sredniego) to mi wyszedl bez rozjasniacza. uzywam farb z l'oreal i jestem bardzo zadowolona;-) jesli chodzi o rozjasniacze to mialam z nimi do czynienia podczas farbowania innych osob i dla mnie efekty sa straszne.

w wyborze rozjasniacza nie pomoge, ale moze sprobuj od razu farbe nalozyc albo do fryzjera?
A jaki odcień blondu firmy L'oreal zakrył Ci rude włosy?

Edytowane przez collagex
Czas edycji: 2011-06-06 o 13:13
collagex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 15:21   #366
Oo_Lilith_oO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Witam Mam mały problem i chciałabym się was poradzić. Otóż mam włoski wielokrotnie farbowane i chciałam wrócić do swojego naturalnego koloru (jasny brąz tzw. mysi ) doczekałam sie około 15 cm odrostów, a końce nadal są ciemno brązowe po ostatnim farbowaniu. kolor co prawda trochę wypłowiał ale i tak mnie denerwuje Dzisiaj zafarbowałam całę włosy na Ciemny bląd, bo chciałam uzyskać kolor o ton jaśniejszy od naturalnego I tu zaczyna się problem.. kolorek ładnie chwycił odrosty, ale końcówki nadal są ciemne jak były ;(( nie pomyślałam wcześniej żeby je rozjaśnić I co powinnam teraz zrobić żeby wyrównać ich kolor? zastosować rozjaśniacz czy wystarczy farba z utleniaczem? Pomóżciee proszę

Edytowane przez Oo_Lilith_oO
Czas edycji: 2011-06-24 o 15:26
Oo_Lilith_oO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 22:16   #367
Skooo
Raczkowanie
 
Avatar Skooo
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 37
przerobka na blond

Cześć dziewczyny. Od dawna mam swoj naturalny kolor wlosow bo kiedys farbowalam jakis czas i potem zla wspominam schodzenie z farby wiec od tamtej pory ich nie ruszalam. Teraz zachcialo mi sie czegos nowego i pomyslalam o blondzie.

Czy moglaby ktoras z Was przerobic moj kolor na blond w jakims programie ? Bylabym ogromnie wdzieczna bo nie wyobrazam sobie siebie w takim kolorze zupelnie a jednak ogromnie mi sie podoba i chcialabym sprobowac.

No i drugie pytanie, czy robiac takie wlosy u fryzjera jest szansa na to ze nie beda one przesuszone i mega zniszczone ? Jak widze takie blond siano na glowach to mi sie az cos robi i akurat takiego efektu bym nie chciala miec ..

dodaje swoje zdjecie i zdjecie Izabeli ;p ktora ma przpiekny kolor i taki bym wlasnie chciala: to pasemka balejaz czy co ?




juz sama nie wiem co tu z tymi moimi wlosami zrobic, jescze o takim wscieklym rudym myslalam ale nie wiem czy nie za ostry no i kolor wymagajacy jesli chodzi o kolory ubran ..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img29508.fryzury-dlugie.850080.jpg (36,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image_hook.jpg (44,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe.jpg (53,9 KB, 46 załadowań)
Skooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 10:06   #368
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 186
Rozjaśnianie włosków

Witam
Zwracam się do Was wizażanki z prośbą o radę.
Przez dwa-trzy miesiące farbowałam włosy na kolor różowy.
Po długim i starannym wypieraniu koloru szamponami przeciwłupiezowymi (ponieważ chciałam na blond zafarbować włosy) miałam na włosach kolor jasno rudy. Dałam odpoczać włosom 3 miesiące po spieraniu i poszłam do fryzjera zrobić sobie pasemka blond. I właśnie tu jest moj problem dziewczyny, nie mogę sobie narazie pozwolic na kolejna wizytę u fryzjera a zostały mi te nie rozjasnione,rude pasemka. Proszę doradzcie mi,jaką farbe mogę nałożyc zeby mi zafarbowała te rude pasemka i nie wiem,nie zaszkodziła za bardzo tym rozjasnianym? Z góry dziękuje za wszelkie sugestie
Lithiumae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:19   #369
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Rozjaśnianie włosków

Może powinnaś od razu wszystkie rozjaśnić? Rozjaśniacze z joanny są chyba najmniej szkodliwe, sama używałam wielu, ale te są najlepsze rozjaśniacz rozjaśni to rude do koloru pasemek, pasemka raczej zleją się z resztą jeśli potrzymasz 40minut
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:32   #370
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 186
Dot.: Rozjaśnianie włosków

Wiesz, kupiłam ostatnio rozjaśniacz w sprayu z joanny i psikam nim te rude pasma i odrosty,ale myslę nad kupnem farby bo jestem okropnie niecierpliwa
Lithiumae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:35   #371
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Rozjaśnianie włosków

Cytat:
Napisane przez Lithiumae Pokaż wiadomość
Wiesz, kupiłam ostatnio rozjaśniacz w sprayu z joanny i psikam nim te rude pasma i odrosty,ale myslę nad kupnem farby bo jestem okropnie niecierpliwa
Jesli chcesz po prostu blond to potraktuj je tym rozjaśniaczem (nakłada się jak farbę) będą przynajmniej jednolite
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 10:37   #372
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 186
Dot.: Rozjaśnianie włosków

Ok dziękuję za odpowiedź
Lithiumae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 16:02   #373
Monia_92
Przyczajenie
 
Avatar Monia_92
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rozjaśnianie włosków

Wydaje mi się, że rojaśniacz do włosów to dla nich zabójstwo Możesz natomiast wypróbować farby rozjaśniające, które nie niszczą tak włosów jak sam rozjaśniacz
Monia_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 16:59   #374
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 186
Dot.: Rozjaśnianie włosków

Też nad tym myślałam,tylko zastanawiam się czy tą farbe nałożyc na całe włosy odrazu czy najpierw na odrosty i rude pasma i pod koniec dopiero na te rozjasniane?
Lithiumae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 18:26   #375
Olaa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Rozjaśniacz

Witam! Mam pytanie, jak długo musiałabym trzymać rozjaśniacz na włosach żeby nie wyszedł pomarańczowy i jakiej najlepiej firmy? Obecnie moje włosy to jasny brąz (też farbowane). Wiem, że to bardzo niszczy włosy, ale zaryzykuje. Tylko zależy mi żeby nie wyszedł pomarańcz. Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Olaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 20:36   #376
Denny Rose
Przyczajenie
 
Avatar Denny Rose
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Rozjaśniacz

O Jezu dziewczyno ty nic nie ryzykuj szkoda włosów do rozjaśniaczy ja chciałam rozjaśnić sobie włosy czarne rozjaśniaczem fakt udało się ale co z tego jak piękne długie włosy za łopatki musiałam skrócić do ramion włosy były poprostu jak guma gdy je czesałam i do tej pory łamią mi się końcówki ;/ .

A jak już się uparłaś to chociaż idz do dobrego fryzjera
Denny Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 21:25   #377
Olaa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Rozjaśniacz

Dzięki za wypowiedź. Jeszcze przemyśle to.
Olaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 03:14   #378
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Rozjaśniacz

Też polecam Ci dobrego fryzjera bo pół biedy, gdybyś miała włosy naturalne, ale farbowane się ciężko rozjaśnia i na 100% wyszedłby Ci rudawy, albo rudawy pomarańcz.

Ale jeżeli już uprzesz się na rozjaśniacz to polecam garniera bo jest łagodniejszy ale i też mniej silny. Pelette są bardzo silne i bardzo niszczą.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 08:25   #379
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Rozjaśniacz

Cytat:
Napisane przez Olaa93 Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie, jak długo musiałabym trzymać rozjaśniacz na włosach żeby nie wyszedł pomarańczowy i jakiej najlepiej firmy? Obecnie moje włosy to jasny brąz (też farbowane). Wiem, że to bardzo niszczy włosy, ale zaryzykuje. Tylko zależy mi żeby nie wyszedł pomarańcz. Z góry dziękuję za odpowiedzi!
ja z czarnego farbowanego schodzilam pasemkami do blondu trwalo to ponad rok inaczej pewnie bym lysa byla za raz to zrobic
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 09:17   #380
myszka_zabrze
Raczkowanie
 
Avatar myszka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 151
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hej.

Chciałam poprosić o pomoc.

Mój naturalny kolor to ciemny blond.
Dotychczas miałam kolor ciemnoczerwony.
Ostatnio coś mnie podkusiło i kupiłam rozjaśniacz całych włosów z Joanny.
Teraz mam je rudawe z domieszką tak jakby różu. A odrost żółty blond.

Chcę dojść do jasnego blondu.
Co powinnam teraz nałożyć ? Pojawił mi się już odrost ciemny blond

Będę wdzięczna za każdą pomoc.
Ps. Fryzjer odpada bo szkoda mi kasy
__________________
Cel 1 - 75 kg

75~74~73,1~72~71~70

Cel 2 - 70 kg
Cel 3 - 65 kg
Cel 4 - 60 kg
Cel 5 - 55 kg
Cel 6 - 50 kg

Ćwiczę 8 min :
CORE ABS, BUNS
myszka_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 18:50   #381
kamusia510
Raczkowanie
 
Avatar kamusia510
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk okolice Katowic
Wiadomości: 125
Red face Jasny blond

Witam !
Proszę o pomoc w wyborze farby. Włoski mam pokazane na zdjęciu a pragnę uzyskać jasny blond (jak na zdjęciu). Czy znacie jakieś farby którymi do tego dojdę? Wizyta u fryzjera jednak odpada bo swojego "zaufanego" nie posiadam, a ostatnim razem wyszłam z "żółtkiem" przez co musiałam zafarbować je na brąz. Później robiłam pasemka przez co teraz jestem lekko ruda. ;(
Proszę o opinie. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1104.jpg (114,2 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mandaryna.jpg (9,8 KB, 86 załadowań)
kamusia510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 20:10   #382
Emisiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Smile Rozjaśnianie

Mam malutki problem bo chce sprobowac rozjasnic wlosy rumiankiem i cytryną i teraz niewiem czy to rozjasnienie mi zejdzie bo mam brązowe włosyy...
Emisiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 01:51   #383
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Jasny blond

Jeżeli nie chcesz iść do fryzjera to myślę że jakiś lekki rozjaśniać (do 3 tonów). Z farbą Ci nie pomogę bo nie mam w blondach z farb doświadczenia.
Ale pewnie jeszcze jakieś dziewczyny będą wiedziały i dopiszą.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 12:21   #384
Claaudi
Przyczajenie
 
Avatar Claaudi
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Witam. W zeszłe lato postanowiłam zmienić kolor z ciemnego brązu na blond.Utleniłam, ale efekt był nie taki jak chciałam.Włosy miały kolor wściekle jasny, więc następnego dnia pofarbowałam na jasny brąz. Efektem był taki miedziany rudy, co nie wyglądało źle. Miesiąc po tym, zachciało mi się znów blondu więc kupiłam farbę, z tym że efekt był lepszy niż za pierwszym rozjaśnianiem. Po powrocie z wakacji, czyli jakieś 3 tygodnie po tym zaczął się rok szkolny i niestety musiałaś go zmienić. Trzy lub cztery razy próbowałam zdziałać coś szamponetkami a efektu nie było.. Za czwartym razem kupiłam dwa,ciemno brązowe szampony ( dwa bo mam długie włosy ) i kolor zrobił się jak mój naturalny. Od tamtego czasu nie niszczyłam ich farbowaniem,jedyne co to często używałam prostownicy. Na chwilę obecną,są w złym stanie. Końcówki się rozdwajają,włosów jest o wiele mniej niż było kiedyś i bardzo wolno rosną, jeśli w ogóle coś urosły od tamtej pory. Czytałam już na tym forum dużo porad, więc może i dla mnie się coś znajdzie? ;-)
Claaudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 17:31   #385
madalena73
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: Rozjaśnianie

raczej nie ,na to trzeba czasu,stosowałaam to i nic,płukanki musiałabyś stosować latami żeby przynisły efekt,jeśli chcesz szybko to farba lub rozjaśniacz
madalena73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 15:01   #386
XxClaaaudiaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxClaaaudiaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Wiadomości: 41
GG do XxClaaaudiaxX
Rozjaśnianie włosów ! Pomocy!

Witam wszystkie wizażanki ! Jestem tu nowa i zwracam się do was z prośbą o pomoc w rozwiązaniu moich wątpliwości . Chciała bym mieć włosy blond takie jak kiedyś czyli prawie ,,białe" .Niestety coś mi odbiło i od 2 może 3 miesięcy farbuję włosy na ciemną czekoladę.Słyszałam że rozjaśniacz może rozwiązać ten problem.Chciałam zakupić Wella Blondor 400g oraz wode welloxon perfect 12% ale zupełnie nie mam pojęcia w jakich proporcjach je wymieszać (nie wiem o co chodzi z tym 1:1 lub 1:2 czy mogła by któraś z was mi wytłumaczyć ) oraz co mi z koloru moich włosów może wyjść.Myślę że wiele z Was miało podobny problem i może mi doradzić.Proszę Was pomóżcie mi !
XxClaaaudiaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 15:12   #387
magdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
GG do magdy
Dot.: Rozjaśnianie

Farbuję od kilku lat włosy na rudo, mam już odrosty, więc chcę je ufarbować i jeszcze do tego zrobić sobie kilka jasnych pasemek-od spodu. Czy mogę nałożyć rozjaśniacz bezpośrednio po farbowaniu włosów?

Jest dużo informacji o farbowaniu bezpośrednio po rozjaśnianiu, ale nic odwrotnie...
Baaardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi
magdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 15:40   #388
Monia_92
Przyczajenie
 
Avatar Monia_92
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rozjaśnianie włosów ! Pomocy!

Jeśli masz tak ciemne włosy, to radzę Ci samej z rozjaśniaczem nie kombinować, ponieważ mogą Ci wyjść rude. Moim zdaniem powinnaś wybrać się do fryzjera lub próbować powoli wyjść z twojego koloru poprzez stosowanie farb rozjaśniających jest to jednak dłuższy proces

Edytowane przez Monia_92
Czas edycji: 2011-07-02 o 15:40 Powód: Błąd
Monia_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 19:39   #389
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Rozjaśnianie włosów ! Pomocy!

Jak polozysz rozjasniacz na tak ciemnym kolorze to 100% bedziesz marchewkowa, w najlepszym przypadku zolto-jajeczna... I to raczej w roznych jego odcieniach. Widac, ze nie bardzo znajdujesz sie w temacie rozjasniania, wiec najlepiej bedzie zwrocic sie do fryzjera, ktory zpewne (jesli sie tego podejmie) zdejmie kolor i bedzie wiedzial co z tym dalej zrobic
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 20:53   #390
XxClaaaudiaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxClaaaudiaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Wiadomości: 41
GG do XxClaaaudiaxX
Dot.: Rozjaśnianie włosów ! Pomocy!

A można np. rozjaśnić włosy i zaraz po tym nałożyć farbę o odcieniu platynowym ? Czy włosy raczej będą bardzo zniszczone po takim zabiegu ?Bo jeśli chodzi o fryzjera to ściąganie farby (dekoloryzacja) podobno okropnie niszczy włosy i tak samo fryzjer może użyć profesjonalnego rozjaśniacza takiego jak np ja chcę i może wyjść podobny efekt,a z rudego koloru mogę powoli zrobić blond wiadomo na to trzeba trochę czasu.

Edytowane przez XxClaaaudiaxX
Czas edycji: 2011-07-02 o 20:56
XxClaaaudiaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.