WROCŁAWIANKI! Pomożcie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-14, 18:18   #1
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583

WROCŁAWIANKI! Pomożcie.


Czy któraś z was kupowała może perfumy na Zielińskiego(w drugiej części placu u kobiety, ona ma tam też kosmetyki, nawet daje wizytówkę)? Czy ma orginały? (gdy pytałam mówiła że tak) Ale sama nie wiem, a zależy mi na orginale. Wizażanki pomóżcie!
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 18:40   #2
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: WROCŁAWIANKI! Pomożcie.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy któraś z was kupowała może perfumy na Zielińskiego(w drugiej części placu u kobiety, ona ma tam też kosmetyki, nawet daje wizytówkę)? Czy ma orginały? (gdy pytałam mówiła że tak) Ale sama nie wiem, a zależy mi na orginale. Wizażanki pomóżcie!
Nie znam za bardzo oferty na Zielińskiego, ale szczerze mówiąc nie liczyłabym, że cokolwiek sprzedawane tam jest oryginalne (mówię o perfumach). Lepiej kupić na Allegro u sprawdzonych sprzedawców, niż z tak niepewnego źródła, ani wizytówki, ani zapewnienia sprzedawcy o oryginalności nie przekonują mnie zupełnie, a poza tym kupowanie jakichkolwiek pefum przechowywanych w takich warunkach (słońce, zimno, ciepło) jest nie najlepszym pomysłem
A w jakich cenach ta pani sprzedaje perfumy (bo często po samej cenie moża się zorientować czy zapach to podróbka)?
pozdrawiam Wrocławiankę
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 19:02   #3
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: WROCŁAWIANKI! Pomożcie.

Właśnie ona nie sprzedaje za np 100zł-100ml, tylko takie normalne ceny jak na allegro np 100ml można kupić za 200zł. Ona nie sprzedaje "na małym stoliczku" tak jak niektórzy, tylko w kiosku, ma tam też cienie, pomadki, podkłady(Max Factor, L'oreal itd), a nawet kosmetyki apteczne. Kupiłam tam tylko raz była to pomadka Buarjois i była napewno orginalna. Ale co do perfum to nie wiem.
Co do Allegro to nigdy tam nie zamawiałam i jakoś nie wiem, komu mogę zaufać(widziałam wątek o zaufanych sprzedawcach, ale i tak jakoś nie ufam...) A chcialam kupić Truth Calvina Klein'a.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 19:13   #4
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: WROCŁAWIANKI! Pomożcie.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Właśnie ona nie sprzedaje za np 100zł-100ml, tylko takie normalne ceny jak na allegro np 100ml można kupić za 200zł. Ona nie sprzedaje "na małym stoliczku" tak jak niektórzy, tylko w kiosku, ma tam też cienie, pomadki, podkłady(Max Factor, L'oreal itd), a nawet kosmetyki apteczne. Kupiłam tam tylko raz była to pomadka Buarjois i była napewno orginalna. Ale co do perfum to nie wiem.
Co do Allegro to nigdy tam nie zamawiałam i jakoś nie wiem, komu mogę zaufać(widziałam wątek o zaufanych sprzedawcach, ale i tak jakoś nie ufam...) A chcialam kupić Truth Calvina Klein'a.
W takim razie zgłupiałam i nie wiem Pozostaje jeszcze kwestia przechowywania... Bo ja bym się bała, że te perfumy nie są zbyt dobrze przechowywane i przez to mogą się szybko popsuć... Poza tym czasami sprzedawcy zawyżają cenę, żeby przypomniała tę za oryginał, co oczywiście nie znaczy, że ta pani sprzedaje podróbki, jak kiedyś tam będę, sama z ciekawości spojrzę na to stoisko
A Allegro nie ma co się bać
u tego sprzedawcy sama kupowałam już 2 razy i jestem pewna, że ma oryginały
http://www.allegro.pl/item149839139_...man_100ml.html

i tu też są na 100% pewni, polecani wielokrotnie, więc nie musisz się obawiać podróby
http://www.allegro.pl/item148088178_...edp_folia.html
http://www.allegro.pl/item150186408_...0ml_folia.html
http://www.allegro.pl/item149821797_...przedawca.html
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 19:27   #5
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: WROCŁAWIANKI! Pomożcie.

Jeśli w skrajnej (ostatniej) alejce, blisko Kolejowej obok zdaje się stoiska papierosami i drogeryjnego to najprawdopodobniej kojarzę sprzedawców. Oprócz kosmetyków mają min. nożyki do maszynek i różne drobiazgi a perfum tylko kilka sztuk? Kupowałam u nich jakąś EDP kilka lat temu i nie miałam zastrzeżeń. Tylko z tego, co wiem ceny u nich nie są specjalnie zchęcające w porównaniu z allegro. Chyba lepiej poszukaj wątków o polecanych sprzedawcach, bęziesz miała pewność. Ja polecam perfumena i roteza. Pozdrawiam
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 20:06   #6
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: WROCŁAWIANKI! Pomożcie.

Dzięki dziewczyny! Z tym allegro to jest tak, że nigdy tam nic nie kupowałam, boję się, że dostanę wodę zamiast perfum. Ale rzeczywiście są polecani sprzedawcy więc się zastanowię.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 20:14   #7
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: WROCŁAWIANKI! Pomożcie.

Droga Wrocławianko,ja podobnie jak tulipanka polecam zakupy na allegro.Można mieć 100% pewność a na ja sprzedawcom kosmetyków z Zielińskiego jakoś nie dowierzam
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-14, 20:24   #8
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: WROCŁAWIANKI! Pomożcie.

I ja również nie kupiłabym na Zielińskiego perfum.Uważam,że producent nie pozwoliłby sobie na to,żeby swoje zapachy sprzedawać na straganieTeż uważam,że ceny mogą być sztucznie zawyżone a w dzisiejszych czasach naprawdę trudno rozpoznac podróbkę.Miałam sama propozycję handlowania takimi "oryginalnymi " zapachami i wiem co mówię, gdyż trzymałam takie w rękach i wąchałam-naprawdę ciężko rozróżnić .Oczywiście kwestia przechowywania zapachów to drugi powód-one mogą stać na tej półce bardzo długo a znając warunki na Zielińskiego to musiały przeżyć i ubiegłoroczny mróz i tegoroczne upalne lato
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 20:53   #9
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: WROCŁAWIANKI! Pomożcie.

Dzięki za pomoc. Może odezwie się ktoś, kto kupił tam perfumy? A może rzeczywiście lepsze będzie Allegro.

A co myślicie o perfumerii dolce.pl? Chyba tu na 100% są orginalne perfumy?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 09:12   #10
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: WROCŁAWIANKI! Pomożcie.

Wielokrotnie tam kupowałam dopóki nie przekonałam sie do Allegro i jego niższych cenNigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń.Moim zdaniem są to oryginały
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 09:39   #11
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: WROCŁAWIANKI! Pomożcie.

Moja kuzynka kupiła na Zielińskiego (tam z tyłu) Amor Amor. To było jakiś czas temu, za 100 ml dała chyba 160 zl ale pewna nie jestem. Twierdziła że na bank oryginalne. Ja kupowałam w tym miejscu markowe pudry. Jeśli chodzi o perfumy - też bym jakoś nie zaufała. Podobnie jest na Niskich Łąkach. Kiedyś tam pewna pani kusiła mnie wspaniałą ofertą Poison - 100ml - 190 zł. Już chciałam kupić ale gdy pomyślałam sobie, że moge wywalić w idiotyczny sposób 200 zł - a dokładając drugie tyle miałabym to samo w Sephorze - nie skorzystałam! Niby jest jeszcze Allegro - raz zamówił dla mnie tam prezent mój Luby - i kupił podróbkę . Za jak się okazało podróbę Angel (poj. 50 ml) zapłacił 130 zł. Bardzo dużo jak na felerną podróbę . Oczywiście typowi zablokowali konto ale pieniędzy nie odzyskaliśmy. Opakowanie Angel - pudełko w 100% przypominało oryginalny kartonik. Była folijka, nr seryjne i nic nie budziło zastrzeżeń. A w Srodku: Ech szkoda gadać: paskudna butelka - jakaś taka niedorobiona z jakimiś naroślami, bez korka, jakaś taka niebłękitna tylko mętna (po kilku dniach ściemniała do koloru rdzy!!!!) Nie wiem co oni tam lali i ile takich paskudnych podrób poszło w świat i ile os. dało się na to nabrać ale ja juz chyba więcej nic na Allegro nie kupię, zwłaszcza że dokonując pierwszego zakupu w życiu na ASllegro - płyty kompaktowej ronież zostałam oszukana. Mając takie doświadczenia wolę juz trochę przepłacić ale za to otrzymać towar - taki jakiego oczekuję!

Jednym słowem nie radzę kupować w takich miejscach jak Zielińskiego czy bazarek. Ja osobiście już nie kupię. Teraz szykuję się na większe zakupy w Sephorze a od przyszłego roku bedę kupowała z jakiejś perfumerii wysyłkowej
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 13:04   #12
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: WROCŁAWIANKI! Pomożcie.

Dzięki dziewczyny za pomoc !
Zamówiłam już perfumy w dolce.pl, a teraz niecierpliwie czekam.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.