Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-13, 15:03   #721
Froggy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Czy któraś w Was używała lakierów, bazy i top z Mollon Pro?

http://mollonpro.pl/produkty/hybrid-...colorcoat/test

Co o nich sądzicie?
Froggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 12:50   #722
aniula00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Question manicure hybrydowe shellac

Hej dziewczyny! Mam problem.. ;( Od jakiegos czasu uzywam lakierow shellac . Trzymaja sie nawet 4 tyg, moje klientki sa zadowolone ale mam 3 przypadek gdzie po pierwszym uzupenieniu tnz sciagam i zakladam od nowa i trzymaja sie one tylko 2 tyg i odchodza same doslownie zwijaja sie;( ale jak zrobie kolejny raz to jest oki dlaczego tak sie dzieje? I wogole slyszalam ze po 3 razie powinno sie zrobic tygodniowa przerwe przed nastepnym manicure POMOCY.. zaczynam sie zniechecac..
aniula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 13:16   #723
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
ja maluje namietnie lakierami LNC i nie mam problemu moze powinnas dłuzej potrzymac w lampie ja każda warstwe trzymam 4 minuty i jest ok utwardza się super


primer musi byc bezkwasowy pod hybrydy LNC
ja robie tak
matowie płykte blokiem
pozniej odtłuszczam zmywaczem do paznokci w żelu
a kolejnie odtłuszczaczem LNC
czekam chwile az wyschnie i dopiero wtedy maluje base&finish 4minuty w lampie przecieram odtłuszczaczem LNC i maluje kolor i znowu 4min lampa
pozniej 2 warstwa kioloru 4minuty , base&finish 4min odtłuszczacz
i efekty red hot rot
Ja utwardzam każdą warstwę tylko 2 minuty tak jak pisze w instrukcji i jest ok. Poprzedniej warstwy nie zmywam. Mam lampę tunelową na cztery żarówki.
Kolor na zdjęciu podobny jest do koloru Scarlet. U mnie Hot rot red jest ciut jakby ciemniejszy.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 18:41   #724
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Pokaż wiadomość
Hmm dziwna sprawa z tymi moimi paznokciami. Nie są podatne na żadne zabiegi. Myślałam na początku, że żele nie trzymają się ze względu na to, że kosmetyczka źle mi je zrobiła. Dlatego spróbowałam w kilku salonach - za każdym razem efekt ten sam - wystarczyło, iż podważyłam troszkę krawędź, a paznokcie odpadały jak zwykłe sztuczne paznokcie przyklejane na klej.
Dzisiaj poprawiłam wszystkie paznokcie, które wydawały się źle zrobione ( wszystkie odchodziły mi bez problemu) i zrobiłam kolejny raz. Zobaczę, jak sytuacja będzie wyglądała przez kolejne 2 dni. Jeżeli faktycznie okaże się, iż znowu się nie trzymają, to wówczas zamówię primer, ale bezkwasowy, gdyż taki jest wymagany do lakierów LNC - taka informacja widnieje na stronie producenta.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------



Boskie masz te pazurki
a dziekuje

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Ja utwardzam każdą warstwę tylko 2 minuty tak jak pisze w instrukcji i jest ok. Poprzedniej warstwy nie zmywam. Mam lampę tunelową na cztery żarówki.
Kolor na zdjęciu podobny jest do koloru Scarlet. U mnie Hot rot red jest ciut jakby ciemniejszy.
ja raz przemywam raz nie dzis robiłam happy mint i nie przemywałam
u mnie red hot jakoś po nałożeniu na base&finish dziwnie sie kurczy jeszcze przed utwardzeniem w lampie tak ze musze bardzo szybko malowac i utwadzac czy masz to samo? tez mam tunelowa 4 zarówki
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 17:10   #725
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Nie wiem, gdzie zadać to pytanie więc niech będzie tutaj
Przeglądałam ostatnio troszkę ogłoszeń dziewczyn, które robią paznokcie i tak się zastanawiam, czy to możliwe, że za 50 zł można już zrobić Shellac w Warszawie?
W salonie, do którego chodzę aktualnie płacę ponad trzy razy tyle + kolejne 50 za ściągnięcie Nie za bardzo stać mnie na takie przyjemności, a jest to dla mnie idealne rozwiązanie więc szukam jakiś bardziej atrakcyjnych ofert
Ewentualnie jeśli mogłybyście kogoś polecić, byłabym wdzięczna
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 17:18   #726
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Nie wiem, gdzie zadać to pytanie więc niech będzie tutaj
Przeglądałam ostatnio troszkę ogłoszeń dziewczyn, które robią paznokcie i tak się zastanawiam, czy to możliwe, że za 50 zł można już zrobić Shellac w Warszawie?
W salonie, do którego chodzę aktualnie płacę ponad trzy razy tyle + kolejne 50 za ściągnięcie Nie za bardzo stać mnie na takie przyjemności, a jest to dla mnie idealne rozwiązanie więc szukam jakiś bardziej atrakcyjnych ofert
Ewentualnie jeśli mogłybyście kogoś polecić, byłabym wdzięczna
...
Dziewczyny w domu robią za tyle,często nawet dokładają do tego interesu,,,,ale często tez produkty kupują na allegro/najcześciej podróby .Ja np moge pozwolic sobie na 60zł za set ale lubie bardziej lakiery innych marek nieco tansze od S.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 17:22   #727
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
Dziewczyny w domu robią za tyle,często nawet dokładają do tego interesu,,,,ale często tez produkty kupują na allegro/najcześciej podróby .Ja np moge pozwolic sobie na 60zł za set ale lubie bardziej lakiery innych marek nieco tansze od S.
No właśnie ja kompletnie nie orientuje się, ile taka usługa może realnie kosztować, stąd moje pytanie Wiadomo, że w salonach, zwłaszcza tych renomowanych, na pewno są przebitki, ale nie wiem, czy powinny być aż takie Ja z Schellac'a nie chcę rezygnować, bo jestem zadowolona z jakości i moje paznokcie chyba też się z nim nieźle dogadują, a słyszałam już różne opinie na temat innych hybryd..
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 17:25   #728
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
No właśnie ja kompletnie nie orientuje się, ile taka usługa może realnie kosztować, stąd moje pytanie Wiadomo, że w salonach, zwłaszcza tych renomowanych, na pewno są przebitki, ale nie wiem, czy powinny być aż takie Ja z Schellac'a nie chcę rezygnować, bo jestem zadowolona z jakości i moje paznokcie chyba też się z nim nieźle dogadują, a słyszałam już różne opinie na temat innych hybryd..
...
taaak pewien ostracyzm panuje w temacie hybryd
jako ostoja spokoju jestem ponad to
no w salonie taniej nie będzie,tam dochodzą inne jeszcze koszty usługi niż tylko koszt materiałów na jedną klientkę.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:22   #729
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

szczerze dla mnie shellac jest przereklamowany rozumiem ze oni jako pierwsi weszli z tym na rynek i placi sie za firme ale ludzie nie oszukujmy się jest wiele innych równie dobrych firmy a nie tak drogich np Gelish Harmony cena podobna a pojemnosc dwa razy wieksz to firma ktorej pierwszym produktem byla hybryda i uważam że jest rewelacyjna mam porownanie do innych firm, trzyma sie bardzo dobrze nawet na cienkiej plytce czy po zelu gdzie z innymi firmami w takich sytuacjach jest problem, klientki przychodza po 4 tyg czesto bez zadnego odprysku, dobre też są IBD just gel porownywalne do gelisha, mam tez mistero milano sa ok z baza gelisha, LNC tych nie polecam za bardzo niektore kolory są kaprysne i nie trzyma sie ona za dobrze przy problematycznej plytce. w swojej malej miejscowosci za hybryde biore 40zl kolor, 45zl french no i nie wiem czy mi sie oplaca czy nie ale takie tutaj niestety sa ceny a w co drugim salonie mozna spotkac hybrydy INS za 15zl z allegro
w krotce jednak z przyczyn osobistych przenosze się do Wawy moze tam cos więcej się dorobie lecz będe musiala pozyskiwac klientki na nowo
__________________




Edytowane przez gonia1203
Czas edycji: 2013-02-20 o 22:24
gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 07:37   #730
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: manicure hybrydowe shellac

Hej, a a ja chciałam założyć wątek i zapytać się czy opłaca się jednorazowo pomalować hybrydą paznokcie???
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 07:32   #731
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
No właśnie ja kompletnie nie orientuje się, ile taka usługa może realnie kosztować, stąd moje pytanie Wiadomo, że w salonach, zwłaszcza tych renomowanych, na pewno są przebitki, ale nie wiem, czy powinny być aż takie Ja z Schellac'a nie chcę rezygnować, bo jestem zadowolona z jakości i moje paznokcie chyba też się z nim nieźle dogadują, a słyszałam już różne opinie na temat innych hybryd..
W moim mieście płaci sie 60-70zł, nie wiem czy ktoś więcej bierze
ja zastanawiam się nad pazurkami od stóp
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 11:36   #732
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
a dziekuje

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------



ja raz przemywam raz nie dzis robiłam happy mint i nie przemywałam
u mnie red hot jakoś po nałożeniu na base&finish dziwnie sie kurczy jeszcze przed utwardzeniem w lampie tak ze musze bardzo szybko malowac i utwadzac czy masz to samo? tez mam tunelowa 4 zarówki
Ja wcale nie mam problemów z lakierami LNC. Kiedyś miałam podobny przypadek z kolorem Love Parade i też mi się kurczył. Okazało się, że nie doczytałam opisu na ich stronie internetowej gdzie pisało o dokładnym wymieszaniu lakieru przed użyciem. Lakiery żelowe są gęsciejsze od zwykłych lakierów i mieszanie w buteleczce musi być robione dłużej.
Jak dobrze wymieszam kolor przed użyciem to nigdy nie powtórzył się efekt kurczenia lakieru. Nawet jak lakier stoi dość długo w "poczekalni".
Acha, i jeszcze polecam malować bardzo cienkimi warstwami
Lakiery hybrydowe LNC są bardzo trwałe a to jest dla mnie bardzo istotne.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 21:07   #733
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Ja wcale nie mam problemów z lakierami LNC. Kiedyś miałam podobny przypadek z kolorem Love Parade i też mi się kurczył. Okazało się, że nie doczytałam opisu na ich stronie internetowej gdzie pisało o dokładnym wymieszaniu lakieru przed użyciem. Lakiery żelowe są gęsciejsze od zwykłych lakierów i mieszanie w buteleczce musi być robione dłużej.
Jak dobrze wymieszam kolor przed użyciem to nigdy nie powtórzył się efekt kurczenia lakieru. Nawet jak lakier stoi dość długo w "poczekalni".
Acha, i jeszcze polecam malować bardzo cienkimi warstwami
Lakiery hybrydowe LNC są bardzo trwałe a to jest dla mnie bardzo istotne.
ooo dziekuje widocznie słabo wymieszałam kosmetyczka poradziła abym przemyła warstwe bas&finish odtłuszczaczem i bedzie ok maluje cienkimi warstwami , kupiłam bonder pod hybrydy i jak narazie o wiele lepiej sie 3ma i nie zapowietrza polecam nie musi byc firmowy z LNC ja kupiłam z firmy MOLLON

84 Charming Heather MOJ HYBRYDEK (foto telefon) i aparat foto uwielbiam ten kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2260.jpg (69,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07520.jpg (76,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07741.jpg (116,0 KB, 42 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-02-24 o 16:23
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 16:27   #734
0Icia
Zadomowienie
 
Avatar 0Icia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego Ramiona
Wiadomości: 1 656
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Miałam swego czasu hybrydy Mollon założone u kosmetyczki. Długo mi się trzymały (ok 3tyg), ściągałam sama acetonem i nie miałam z tym żadnego problemu. Wszystko fajnie zeszło.
Od dłuższego czasu sama się hybryduję, ale już w ramach oszczędności tymi z allepaznokcie. Z trwałości jestem zadowolona, ale zdejmowanie ich jest dla moich paznokci męczarnią.
Postanowiłam zainwestować w hybrydę Mollona. Zastanawiam się na kolorkiem Vanilla. Używała któraś z Was? Jest bardziej różowy czy mleczny?
A teraz podstawowe pytanie do Was: mogę użyć bazy i koloru Mollon a topu z allepaznokcie (zamowilam na allegro, ale nie maja topu;/)

PS:. przepraszam moderatorów że dubluję post ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi
__________________
Wymieniam się
0Icia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 16:59   #735
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez 0Icia Pokaż wiadomość
Miałam swego czasu hybrydy Mollon założone u kosmetyczki. Długo mi się trzymały (ok 3tyg), ściągałam sama acetonem i nie miałam z tym żadnego problemu. Wszystko fajnie zeszło.
Od dłuższego czasu sama się hybryduję, ale już w ramach oszczędności tymi z allepaznokcie. Z trwałości jestem zadowolona, ale zdejmowanie ich jest dla moich paznokci męczarnią.
Postanowiłam zainwestować w hybrydę Mollona. Zastanawiam się na kolorkiem Vanilla. Używała któraś z Was? Jest bardziej różowy czy mleczny?
A teraz podstawowe pytanie do Was: mogę użyć bazy i koloru Mollon a topu z allepaznokcie (zamowilam na allegro, ale nie maja topu;/)

PS:. przepraszam moderatorów że dubluję post ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi
looknełam na ich stronkę jak dla mnie ten kolor ani różowy ani mleczny blady moze byc dobry do frencz wydaje mi sie ze bedzie poł kryjacy


mleczny wydaje mi sie byc bardziej CAPPUCCINO dziwne te kolory na stronce rudne do okreslenia
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-02-27 o 17:02
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 15:02   #736
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

widzę, że jest już dostępna wiosenna kolekcja Shellaca, fajne pastelki
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 21:17   #737
Goshh
Raczkowanie
 
Avatar Goshh
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
GG do Goshh
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

dziewczyny nie chcę się przekopywać przez caly wątek, bo moze juz to pytanie padło, powiedzcie czy mozecie polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawce na allegro gdzie mogę kupić lakiery shellac,
chciałabym spróbować z droższymi hybrydami bo nie jestem zadowolona z dotychczasowych tanszych
lakierów
Goshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 20:18   #738
0Icia
Zadomowienie
 
Avatar 0Icia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego Ramiona
Wiadomości: 1 656
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
looknełam na ich stronkę jak dla mnie ten kolor ani różowy ani mleczny blady moze byc dobry do frencz wydaje mi sie ze bedzie poł kryjacy


mleczny wydaje mi sie byc bardziej CAPPUCCINO dziwne te kolory na stronce rudne do okreslenia
och oby był właśnie taki jaki piszesz - takiego właśnie szukam
__________________
Wymieniam się
0Icia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 08:30   #739
beata_63
Przyczajenie
 
Avatar beata_63
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 23
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Goshh Pokaż wiadomość
dziewczyny nie chcę się przekopywać przez caly wątek, bo moze juz to pytanie padło, powiedzcie czy mozecie polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawce na allegro gdzie mogę kupić lakiery shellac,
chciałabym spróbować z droższymi hybrydami bo nie jestem zadowolona z dotychczasowych tanszych
lakierów
polecam e-paznokcie sprawdzony, nov-med mają też swoją stronę internetową , leobert też sprawdzony, a jeśli chodzi o firmy lakierów hybrydowych to polecam z tych droższych indigo, gelish harmony, mistero millano, z tańszych mam LNC i też jestem zadowolona
beata_63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 15:02   #740
agakokotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

shellac - mam nadzieje że to będzie dobry strzał. Kupiłam już mase lakierów zwykłych i hybrydowych i one są doo luftu... trzymają sie za krótko i źle się je robi. lepiej bym zainwestowała gotówkę jakbym kupiłaod razu coś dobrego...
agakokotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 14:45   #741
karosola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Goshh Pokaż wiadomość
dziewczyny nie chcę się przekopywać przez caly wątek, bo moze juz to pytanie padło, powiedzcie czy mozecie polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawce na allegro gdzie mogę kupić lakiery shellac,
chciałabym spróbować z droższymi hybrydami bo nie jestem zadowolona z dotychczasowych tanszych
lakierów
Ja osobiście polecnam sklep.csmoon.pl, ceny podobne jak na allegro, a do tego mają już nową koleckję, poza jednym kolorem, kupuje u nich od dawna i nie miałam jeszcze żadnych problemów z produktami
karosola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 08:41   #742
Froggy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
looknełam na ich stronkę jak dla mnie ten kolor ani różowy ani mleczny blady moze byc dobry do frencz wydaje mi sie ze bedzie poł kryjacy


mleczny wydaje mi sie byc bardziej CAPPUCCINO dziwne te kolory na stronce rudne do okreslenia
Do french z Mollon polecam 1. JASMINE i 11. ORCHID. Oznyrchid jest lekko mleczny pól kryjący.
Froggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 09:32   #743
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

i ja sie skusiłam...
dziś przyjdzie paczuszka z top i base plus dwa kolorki...
mam nadzieje, ze niczego nie zpaomniałam:
lampa też w drodze...aceton i odtłuszczacz
dotychczas miałam 3 razy OPI...
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 11:59   #744
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Kurcze, dziewczyny, byłam zachwycona Shellaciem, ale mam pewne wątpliwości.. Robiłam go 3 razy, paznokcie super w tym czasie rosły, były twarde i długie, jak nigdy. Bezpośrednio po również wydawały się w dobrym stanie, dopiero jakieś 2-3 tygodnie po zdjęciu ostatniego zauważyłam, że zaczynają się odwarstwiać i w efekcie łamać Myślicie, że to wina Shellacu? Mam nadzieję, że nie, bo nie chciałabym z niego rezygnować, dla mnie to idealne rozwiązanie, bo tradycyjne lakiery trzymają mi się na paznokciach strasznie krótko, już nie mówiąc o tym, że nigdy tak idealnie nie wyglądają Ogólnie mam dosyć słabe paznokcie i przed Shellaciem też były dalekie od ideału
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 12:30   #745
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny, byłam zachwycona Shellaciem, ale mam pewne wątpliwości.. Robiłam go 3 razy, paznokcie super w tym czasie rosły, były twarde i długie, jak nigdy. Bezpośrednio po również wydawały się w dobrym stanie, dopiero jakieś 2-3 tygodnie po zdjęciu ostatniego zauważyłam, że zaczynają się odwarstwiać i w efekcie łamać Myślicie, że to wina Shellacu? Mam nadzieję, że nie, bo nie chciałabym z niego rezygnować, dla mnie to idealne rozwiązanie, bo tradycyjne lakiery trzymają mi się na paznokciach strasznie krótko, już nie mówiąc o tym, że nigdy tak idealnie nie wyglądają Ogólnie mam dosyć słabe paznokcie i przed Shellaciem też były dalekie od ideału
...
mogły się podsuszyc od acetonu przy ściąganiu..uzywaj oliwki dla dzieci Hipp albo babydream z Rossmana lub olejku rycynowego na skórki,paznokcie i pod paznokcie,równiez jak będziesz miała nałożony Shellack,wazne żeby od spodu nadal paznokcie nawilżac i natłuszczać.
Jeżeli przed hybrydowaniem pazurki były w nienajlepszej formie to bym bardziej juz ''po'' nie beda w lepszej.
aaa Dziewczyny baaaardzo chwala Regenerum-taka odżywka/olejek do kupienia w aptece.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 18:04   #746
beata_63
Przyczajenie
 
Avatar beata_63
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 23
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja polecam odżywkę gelisha vitagel zieloną pod hybrydy, można stosować ją jako bazę pod hybrydy, też utwardza się ją w lampie uv, paznokcie super zdrowe przetestowałam na sobie i jestem z efektu bardzo zadowolona, hybryda trzyma się na niej mocno nie do ruszenia jest, moja płytka po rocznym nieprzerwanym malowaniu hybrydami nie była już taka super, była sucha mimo że często nawilżałam oliwką

Edytowane przez beata_63
Czas edycji: 2013-03-25 o 18:06
beata_63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 21:12   #747
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam, chciałam zapytać który top shellac'a jest oryginalny:

http://www.sparklesbeauty.co.uk/shel...-top-coat-73ml

czy ten z napisem COLOR czy POWER POLISH...?
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 13:29   #748
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

mam problem z kolorem romantique sciaga sie...wazy...nie wiem jak to nazwać...w każdym razie robię go od początku paznokcia zaraz przy skórze a po chwili on jest milimetr albo dwa wyzej ...boki to samo..
dzieje sie tak przy frenczu...jak robiłam za pierwszym razem nim samodzielnie to problemu nie zauwazyłam...czy to przez to, ze najpierw robie białą końcówkę i podkąłd jest dłuzej w lampie?
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...

Edytowane przez Kateczka_05
Czas edycji: 2013-03-30 o 13:31
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 21:12   #749
kkasia1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

cześć dziewczyny
chciałąm zapytać czy któraś z Was pokusiła się na szkolenie z Shellac'a?
dokładnie to w Ekert Nails w Warszawie??
chciałaym wiedzieć czy warto?
kkasia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 13:02   #750
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny, pomozcie mi przy wyborze lapy. Czy ta
http://allegro.pl/lampa-uv-36w-1-2-3...248841203.html
bylaby okej? Sa linki do polecanych lamp na poprzednich stronach, ale niestety nie ma juz tych aukcji na allegro.
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.