AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-11, 22:31   #2071
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Hm skoro Cashmir to golden fair to jakbym tak chciała z Amilie coś golden cream sunny fairest, creamy natural z pixie to w co celowac? ;>
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 23:03   #2072
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Hm skoro Cashmir to golden fair to jakbym tak chciała z Amilie coś golden cream sunny fairest, creamy natural z pixie to w co celowac? ;>
Napisałam, że golden fairest to cashmere
Jest zbliżony, bo golden fairest jest bardziej oliwkowoziemisty
Lub pine nut w starej wersji, bo w nowej pine nut jest bardziej powiedzmy hm brzoskwiniowy.
Gama sunny nie ma odpowiednika w A.
Golden cream, popatrz na zdj co zrobiłam tam jest golden fair A i cashmere A. Mogą być zbliżone, ew ivory, ale u mnie wychodziły różowe tony
Ja mam creamy natural z Pixie i w Amilie nie znalazłam odpowiednika.
Z A mam, pine nut (nie polecam ze względu na kolor, mam poprawiony) Miał to być odpowiednik golden fairest AM
Spróbuj cashmere, ivory i golden fair,
Sesame może być za brzoskwiniowy (jak się patrzy na gamę sunny i sesame to dwa światy)


A moim zdaniem lepsza formuła matująca


Monias
Nie polecam h50s do minerałów, zżera bardzo proszek. Jeśli już to h51.
Z A flat topa, AM flat topa, sunshade minerals (tańszy odpowiednik AM lub EDM)
I wiele innych droższych firm
Glam brusha nie miałam

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-12-11 o 23:08
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 23:29   #2073
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

jeny dzięks <3 bo tak patrze u Ewy na te kolory i już sama nie wiem, wzięłam Sezamka w kryjącej, łuu za ciemno, wielkie dzięks <3
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 23:29   #2074
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Tak neutrale są fajne, z Cashmere Amile jest nawet ok, tylko po pewnym czasie jakaś brzoskwinia pojawia się na twarzy. Szaraczka nie widzę w nim.
To samo mam z golden fair, w ivory wyłaziły natomiast różowe tony.

Nie wiem mam powoli dość mieszania minerałów, dodawania czegoś by kolor był odpowiedni.
Czy to Amilie, gdzie odpowiada mi formuła matująca czy AM też matująca.

Aha z innym podkładem (jaśniejszym niż AM golden cream) róż Audrey nie sprawiał takich problemów.
Wniosek im jaśniejszy podkład tym mniej różu trzeba.
Mi Golden Fair z Amilie bardzo podszedł, tylko co z tego, skoro w macie go nie ma ech. :/ A Ivory będę jeszcze testować, ale pamiętam, że kiedyś go już nakładałam i nie przypominam sobie, by wybijał różem. Ale zobaczymy jeszcze.

I też nie widzi mi się zabawa z ciągłą zmianą kolorów. Do Amilie mam sentyment, to moje pierwsze minerały, które podpasowały mojej skórze, ale prawdopodobnie nie znajdę koloru dla siebie. Szkoda, bo formuła jest świetna, pewnie kupię któryś kolor, ale żaden to nie jest to. Jeśli będzie trzeba to domieszam sobie tlenków, ale kurczę, nie po kupuję gotowe podkłady, żeby je jeszcze modyfikować. Równie dobrze mogłabym zaopatrzyć się w Kolorówce i kręcić podkłady za grosze.

Z różami się zgodzę- moja znajoma ze średnią karnacją zużywa je dużo szybciej niż ja.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 12:50   #2075
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Wypróbowałam w końcu Audrey. Piękny kolorek, przeczuwam że będę go teraz non stop męczyła.

Zrobiłam na szybko kilka zdjęć porównawczych - stare opakowanie vs. nowe opakowanie. Nie robiłam żadnych swatchy na rękach bo taka szaruga za oknem że i tak nic by nie było nie widać. Dla mnie nowe opakowanie wygrywa - gładziutko się otwiera, bez szarpania, jest wizualnie też ładniejsze. I mam wrażenie że matowa formuła jest bardziej kremowa od tej rozświetlającej, którą wystarczy delikatnie otworzyć i już wylatuje z tego mnóstwo pyłu co zresztą widać na jednym ze zdjęć gdzie Dusty Pink w opakowaniu cały brudny (mało go używałam, dosłownie kilka razy miałam go na twarzy) a Audrey czyściuteńki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151213_123408.jpg (90,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151213_123422.jpg (109,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151213_123448.jpg (69,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151213_123520.jpg (112,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151213_123628.jpg (105,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151213_123703.jpg (128,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151213_123716.jpg (113,8 KB, 27 załadowań)
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 12:55   #2076
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Wypróbowałam w końcu Audrey. Piękny kolorek, przeczuwam że będę go teraz non stop męczyła.

Zrobiłam na szybko kilka zdjęć porównawczych - stare opakowanie vs. nowe opakowanie. Nie robiłam żadnych swatchy na rękach bo taka szaruga za oknem że i tak nic by nie było nie widać. Dla mnie nowe opakowanie wygrywa - gładziutko się otwiera, bez szarpania, jest wizualnie też ładniejsze. I mam wrażenie że matowa formuła jest bardziej kremowa od tej rozświetlającej, którą wystarczy delikatnie otworzyć i już wylatuje z tego mnóstwo pyłu co zresztą widać na jednym ze zdjęć gdzie Dusty Pink w opakowaniu cały brudny (mało go używałam, dosłownie kilka razy miałam go na twarzy) a Audrey czyściuteńki.
przyznaje, audrey jest przesliczny no i nie moge sie nazachywcac tym jak dobrze chodzi ta blokada

Udalo mi sie dostac oh oh blusher, na ktory ostatnio narekalam ze nie moge go nigdzie dostac
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 12:56   #2077
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja też jestem zadowolona, mimo że miałam go na sobie raz i to bez pełnego makijażu, tylko tak na próbę. Myślałam, że nie będzie mi dobrze w tym kolorze, ale jednak się myliłam na szczęście.

A tak btw ten róż pasuje do typu wiosna? Bo ja od lat nie mogę się zdiagnozować.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-13, 13:11   #2078
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja też jestem zadowolona, mimo że miałam go na sobie raz i to bez pełnego makijażu, tylko tak na próbę. Myślałam, że nie będzie mi dobrze w tym kolorze, ale jednak się myliłam na szczęście.

A tak btw ten róż pasuje do typu wiosna? Bo ja od lat nie mogę się zdiagnozować.
ja jestem delikatna (jasna) wiosna i jest mi w nim idealne
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 13:37   #2079
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
ja jestem delikatna (jasna) wiosna i jest mi w nim idealne
To ja jestem dziwna wiosno-zima. Czyli przedwiośnie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 16:31   #2080
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja jestem na 99,9% chłodną zimą. Sama siebie zdiagnozowałam a wcześniej koleżanka mi tak celowała, opisy się zgadzają. I Audrey mi pasuje bardzo, w sumie nie daję go dużo tylko delikatnie tym pędzlem muskam policzki, efekt cudowny. Taki delikatny a jednak widać jakiś kolorek na buzi którego mi brakuje bo jestem typowym bladziochem, trudno mi uzyskać ładny efekt bez sztuczności a tu go mam. No zakochałam się w tym różu.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 21:25   #2081
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Ja jestem na 99,9% chłodną zimą. Sama siebie zdiagnozowałam a wcześniej koleżanka mi tak celowała, opisy się zgadzają. I Audrey mi pasuje bardzo, w sumie nie daję go dużo tylko delikatnie tym pędzlem muskam policzki, efekt cudowny. Taki delikatny a jednak widać jakiś kolorek na buzi którego mi brakuje bo jestem typowym bladziochem, trudno mi uzyskać ładny efekt bez sztuczności a tu go mam. No zakochałam się w tym różu.
Ja tak samo, niby go widac, ale nie jest taki oczywisty ^^
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 21:53   #2082
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

A ja jestem latem, tylko nie potrafię się dalej zdiagnozować
I Audrey też mi pasuje.


Dziś nałożyłam Charisse i kurcze sama nie wiem. Zawsze używałam róży w kolorze różowobrzoskwiniowym, brudnoróżowym.
A tu brzoskwinka!
Nałożyłam ledwie ledwie i dał taki efekt ciepłego rumieńca, skóry muśniętej słońcem.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 22:03   #2083
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
A ja jestem latem, tylko nie potrafię się dalej zdiagnozować
I Audrey też mi pasuje.


Dziś nałożyłam Charisse i kurcze sama nie wiem. Zawsze używałam róży w kolorze różowobrzoskwiniowym, brudnoróżowym.
A tu brzoskwinka!
Nałożyłam ledwie ledwie i dał taki efekt ciepłego rumieńca, skóry muśniętej słońcem.
Ja też jestem latem, ale jakim - nie mam zielonego pojęcia.

Charisse nawet nie próbowałam, miałam Apple Blossom i już ten nie wyglądał na mnie dobrze. O dziwo całkiem fajny efekt dawał Cherry Bing, bardzo ożywiał twarz. Ale ja nie czuję się dobrze w takich kolorach.
A Audrey jest świetny.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 07:54   #2084
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ja też jestem latem, ale jakim - nie mam zielonego pojęcia.

Charisse nawet nie próbowałam, miałam Apple Blossom i już ten nie wyglądał na mnie dobrze. O dziwo całkiem fajny efekt dawał Cherry Bing, bardzo ożywiał twarz. Ale ja nie czuję się dobrze w takich kolorach.
A Audrey jest świetny.
Klasycznym zimnym pastelowym chyba, ze problemy z pamięcią mam, co w moim wieku jest niewykluczone
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:00   #2085
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Klasycznym zimnym pastelowym chyba, ze problemy z pamięcią mam, co w moim wieku jest niewykluczone
Jak to dobrze, że się widziałyśmy... Sama zastanawiałabym się pewnie przez pół życia, a potem dałabym sobie z tym na spokój i nosiła kolory, które lubię A akurat paleta chodnego lata mi pasuje, dużo niebieskości, szarości i ciemnych kolorów, jakieś bordo też się znajdzie, a na nakaz minimalizowania ilości czerni w szafie nie patrzę. Brałam właśnie pod uwagę właśnie chłodne lato i jeszcze jasne.

I z tym wiekiem nie przesadzaj!
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:07   #2086
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Jak to dobrze, że się widziałyśmy... Sama zastanawiałabym się pewnie przez pół życia, a potem dałabym sobie z tym na spokój i nosiła kolory, które lubię A akurat paleta chodnego lata mi pasuje, dużo niebieskości, szarości i ciemnych kolorów, jakieś bordo też się znajdzie, a na nakaz minimalizowania ilości czerni w szafie nie patrzę. Brałam właśnie pod uwagę właśnie chłodne lato i jeszcze jasne.

I z tym wiekiem nie przesadzaj!


Osobiście nie lubię czerni. Mam jej bardzo niewiele w szafie.

No wiesz... 38 mi pykło
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:35   #2087
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


Osobiście nie lubię czerni. Mam jej bardzo niewiele w szafie.

No wiesz... 38 mi pykło
Cóż, u mnie czerń to 80-90% szafy. Reszta to grafity, szarości, błękity, granaty, ewentualnie bordo i butelkowa zieleń... Nudna jestem.

Że co? Czym Ty się konserwujesz, kobieto. : O Magia minerałów?
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:36   #2088
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Cóż, u mnie czerń to 80-90% szafy. Reszta to grafity, szarości, błękity, granaty, ewentualnie bordo i butelkowa zieleń... Nudna jestem.

Że co? Czym Ty się konserwujesz, kobieto. : O Magia minerałów?
Hehe


No tak, metryka nie kłamie
Krew dziewic pita na czczo
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 15:30   #2089
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dzisiaj znowu po dłuższej przerwie dałam na buzię podkład Amilie, myślałam że się nie zdąży zwarzyć bo miałam przed sobą dość krótki dzień a po powrocie do domu i tak zawsze zmywam wszystko z twarzy... Mam aktualnie cerę w doskonałym wręcz stanie, ani się nie przetłuszcza ani nie jest nadmiernie sucha, brak krostek, wszystko cacy - dlaczego podkład miałby mi zleźć po 2 godzinach na zewnątrz... O jakże się myliłam, odeszłam od lustra na kilka minut, spojrzałam i zobaczyłam ciasto. Nie wiem co z tym podkładem jest nie tak ale to ostatnia szansa była. Jak róże ich kocham tak podkładu więcej na twarz nie nałożę, nawet cieniutka warstwa wygląda u mnie brzydko.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 19:57   #2090
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu po dłuższej przerwie dałam na buzię podkład Amilie, myślałam że się nie zdąży zwarzyć bo miałam przed sobą dość krótki dzień a po powrocie do domu i tak zawsze zmywam wszystko z twarzy... Mam aktualnie cerę w doskonałym wręcz stanie, ani się nie przetłuszcza ani nie jest nadmiernie sucha, brak krostek, wszystko cacy - dlaczego podkład miałby mi zleźć po 2 godzinach na zewnątrz... O jakże się myliłam, odeszłam od lustra na kilka minut, spojrzałam i zobaczyłam ciasto. Nie wiem co z tym podkładem jest nie tak ale to ostatnia szansa była. Jak róże ich kocham tak podkładu więcej na twarz nie nałożę, nawet cieniutka warstwa wygląda u mnie brzydko.
A jakiej formuły używałaś? U mnie kryjąca bardzo szybko zaczyna się świecić, a po kilku godzinach mam wręcz smalec, nie wiem jak ja kiedyś chodziłam w nim do pracy na 10 godzin i to jeszcze nakładałam go na filtr Ale matującą już lubię.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 11:26   #2091
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ale bezsens - chciałam skorzystać z promocji na Ecobelle i kupić kremy sylveco, żeby mieć pod minerały. Ale dojrzałam zestaw Lekki krem brzozowy+brzozowy z betuliną+płyn micelarny za 49 zł. I kurde tam tylko odbiór osobisty do wyboru o.O A jak wezmę oba kremy oddzielnie to są różne opcje przesyłki do wyboru - tylko oddzielnie się mniej opłaca...
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 11:44   #2092
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Ale bezsens - chciałam skorzystać z promocji na Ecobelle i kupić kremy sylveco, żeby mieć pod minerały. Ale dojrzałam zestaw Lekki krem brzozowy+brzozowy z betuliną+płyn micelarny za 49 zł. I kurde tam tylko odbiór osobisty do wyboru o.O A jak wezmę oba kremy oddzielnie to są różne opcje przesyłki do wyboru - tylko oddzielnie się mniej opłaca...
Zadzwoń może lub napisz do sklepu
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 13:06   #2093
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
A jakiej formuły używałaś? U mnie kryjąca bardzo szybko zaczyna się świecić, a po kilku godzinach mam wręcz smalec, nie wiem jak ja kiedyś chodziłam w nim do pracy na 10 godzin i to jeszcze nakładałam go na filtr Ale matującą już lubię.
Mam starą formułę, jeszcze zanim wprowadzili te 3 różne... Już resztki w tym słoiczku na szczęście, chyba to po prostu wyrzucę bo żal patrzeć co mi to robi z twarzą.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 14:24   #2094
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja totalnie nie wiem jaki typ jestem Mam niebieskie oczy, dość popielaty naturalny odcień (teraz rudziak jestem i mi bardzo pasuje ) i żółty pigment w skórze, ale nie wiem czy to ciepły czy chłodny, bo żyły na nadgarstku są niebieskie, a na zgięciu ręki niebiesko-zielone xD Jak czytam te opisy to zwariować można, bo i w pastelach mi dobrze i w żywych kolorach i totalnie nie wiem czym mam się kierować
Chyba jeszcze przed świętami machne zamowienie na mineralcosmetics i zamowie ten roz i próbki, bo sezamka w ogole nie mam ochoty używać, nie wiem jak go zużyje ;x
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 09:46   #2095
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

świetnej est to ze Audrey pasuje zarowno do szminki w kolorze cynobru jak i do lososiowej, brzoskwiniowej czy brudno rozowej
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 21:50   #2096
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Czy któraś z was mogłaby ciapnąć swatcha Audrey obok różu Nude z Annabelle Minerals?
Chciałabym kupić Audrey na tej promocji -10% i tak się zastanawiam jak on się ma do nude AM na poziomie jasności. Bo kolor to oczywiste, że nieco inny.
Jestem ogromnie ciekawa właśnie tego porównania tych dwóch konkretnych róży.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 22:24   #2097
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cześć dziewczyny. Jesteście w stanie poradzić który odcień Amilie najbardziej pasuje do Golden Fairest z Annabelle Minerals?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:36   #2098
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Jesteście w stanie poradzić który odcień Amilie najbardziej pasuje do Golden Fairest z Annabelle Minerals?
Do mnie pasuje Golden Fairest z AM a z Amilie używam cashmere i bardzo mi pasuje ale to nie są takie same kolory.
Golden Fairest jest bardziej ziemisty, szarawy a cashmere jest bardziej w brzoskwinię i bardziej mnie ożywia. To są subtelne różnice i pewnie na każdej skórze inaczej się te kolory dopasują.
Wcześniej miałam pine nut z Amilie i to też był bardzo dopasowany kolor ale on też jest taki zielono zgaszony i podbijał tą moją zieloność skóry którą cashmere neutralizuje.

Edytowane przez kasiatoya
Czas edycji: 2016-02-15 o 13:37
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 18:14   #2099
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja właśnie mam wrażenie że AM Golden Fairest jest żółty i taki odcień mi pasuje. Nie lubię różowych. Ale mam już podpowiedz Pasjej mi za to też z Pixie antique beige i ten jest taki ziemisty i szary
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 18:22   #2100
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam wrażenie że AM Golden Fairest jest żółty i taki odcień mi pasuje. Nie lubię różowych. Ale mam już podpowiedz Pasjej mi za to też z Pixie antique beige i ten jest taki ziemisty i szary
Nie, nie, cashmere na pewno nie jest różowy. Prędzej dopatrzysz się tam brzoskwiniowego cieplejszego tonu.
Z pixie mam creamy natural i niby jest ok chociaż taki żółciutki, ogólnie to jakoś mi z tym pixie nie po drodze ale nie ze względu na kolor a jakoś tak ogólnie coś mi nie pasi, sama nie wiem co.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.