Związany facet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-23, 11:29   #1
tusia1704
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Question

Związany facet


Witam serdecznie

Jestem tu nowa i za bardzo nie mogę się odnaleźć, nie wiem czy już był poruszany ten temat czy też nie, ale potrzebuje pomocy wiec mam nadzieje, że mnie nie zawiedziecie
Chciałabym związać mojego faceta, urozmaicić trochę nasz seks i w końcu mieć nad nim dominacje! Jestem otwarta na bardzo szalone rzeczy, ale za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać.. wolałabym zaskoczyć go czasem kiedy to wykonam, bo wie już że takie coś planuje, ale nie wie kiedy! Nie jestem osobą która ma jakieś tabu, lubię kombinować, związanie go i zrobieni mu loda jest dla mnie troszkę hmm pospolite chciałabym go bardziej rozgrzać, pytac czy jest grzeczny i policzkować go kiedy nie spodoba mi się odpowiedz ale jakie pytania zadawać? Boje się, że wybuchnę śmiechem, bądź dziwnie poczuje w tej sytuacji.. a chce być poważna, konkretna i seksowna. proszę o pomoc, szczegółowe opisy.. będę wdzięczna !! <3 pozdrawiam kobietki !!!
tusia1704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:18   #2
Loluuusia
Raczkowanie
 
Avatar Loluuusia
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 244
Dot.: Związany facet

Może po tym, jak go zwiążesz, zapytaj kto teraz rządzi?
Zwiąż mu ręce i brutalnie go ujeżdżaj. Na pewno mu się spodoba. Mi się podobało, jak raz mój facet wsadził mi palec do budzi w trakcie seksu, to możesz Ty mu wsadzić Przez długi czas nie będę widziała się ze swoim facetem i chciałabym za jakiś czas zrobić mu podobną niespodziankę, co Ty swojemu. Dlatego dołączam się do Twojego pytania. Może skorzystam z Waszych pomysłów
Loluuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:59   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Związany facet

Możesz wejść na wątek bdsm i poczytać.
Poza tym, musisz to poczuć. Wiedzieć, że to ty rządzisz, bo inaczej,.. no ja też bym się roześmiała w trakcie. A on na pewno poczuje, że nie jesteś naturalna.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 17:55   #4
22Malami22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 58
Dot.: Związany facet

Mój uwielbia takie klimaty, dlatego planuję w najbliższym czasie zamienić się w małą dominę Jeszcze jakiś czas temu na samą myśl padłabym ze śmiechu, ale teraz wydaje mi się to całkiem możliwe. Mam już przygotowany arsenał- gorset, pończochy, szpilki, kajdanki, pejcz. Mam plan zaprowadzić go do sypialni, zawiązać mu oczy, przykuć do łóżka i robić co mi się podoba Nie wymaga ode mnie niewiadomo jakiego wczucia się w rolę, bo wie, że wcześniej tego nie robiłam (on też nie), ale myślę, że na początek wystarczy . Dużej pewności siebie dodaje mi strój i makijaż. Mam dobrze obmyślony plan. Tobię również radzę to zrobić- wszystko przeanalizować. Warto też pamiętać, że to po prostu zabawa, nawet jeśli coś wyjdzie niezręcznie czy zaczniecie się śmiać w trakcie- trudno Ale trening czyni mistrza, trzeba próbować Życzę powodzenia Tobie i sobie :P

Edytowane przez 22Malami22
Czas edycji: 2015-09-23 o 17:56
22Malami22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 13:59   #5
Intrygujacy26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Południe-PL
Wiadomości: 264
Dot.: Związany facet

Zawiazcie oczy partnerowi, wtedy nie zobaczy waszych wątpliwości, niezdarnosci ani smiechu.
Co do tego co z nim mozna zrobic sa setki poradników, więc odsyłam do for z tematyką bdsm i femdom.
Intrygujacy26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 16:02   #6
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Związany facet

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Możesz wejść na wątek bdsm i poczytać.
Od związania, klapsów i dominacji do zadawania dużego bólu daleka droga. Pojęcie bdsm jest ostatnio nadużywane przez jedną marną książkę.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 11:23   #7
FreddyRincon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 2
Dot.: Związany facet

Uwielbiam kobiecą dominację. Coś cudownego
FreddyRincon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-11, 13:38   #8
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Związany facet

ach że, jakąż mam ochotę na solidne biczowanko.... a jeszcze jakby mnie zasznurowano jak baleron, mniam, mniam
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-22, 11:29   #9
roksapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 2
Dot.: Związany facet

A czy Twój facet lubi jak nad nim dominujesz? To ważna kwestia, ja jestem bardzo otwarty w seksie, ale nie lubię jak kobieta próbuje dominować bo sam jestem osobną dominującą i to nie działa tak, że mogę być w tym temacie elastyczny.
roksapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 09:18   #10
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Związany facet

Ja traktuję klimaty jako dodatek w sypialni, nie jestem zwolennikiem relacji typu 24/7 i tym podobnego sposobu na życie gdy jeden partner uzależnia a wręcz ubezwłasnowolnia drugą osobę. Sam w życiu jestem osobą niezależną tak jak i moja partnerka i do kwestii bdsm jako zabawę. Klapsy, chłosta czy krępowanie a nawet polewanie woskiem sprawia mi szaloną przyjemność.
Sam musisz sobie odpowiedzieć co tobie sprawiło by przyjemność a co twojej partnerce, jeśli nie spróbujecie to nigdy się nie dowiecie.
Takie zabawy sprawiają mojej partnerce wiele przyjemności i sama ma możliwość realizacji swoich fantazji.... np. przebieranki.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-31, 03:58   #11
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Związany facet

Cytat:
Napisane przez tusia1704 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

Jestem tu nowa i za bardzo nie mogę się odnaleźć, nie wiem czy już był poruszany ten temat czy też nie, ale potrzebuje pomocy wiec mam nadzieje, że mnie nie zawiedziecie
Chciałabym związać mojego faceta, urozmaicić trochę nasz seks i w końcu mieć nad nim dominacje! Jestem otwarta na bardzo szalone rzeczy, ale za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać.. wolałabym zaskoczyć go czasem kiedy to wykonam, bo wie już że takie coś planuje, ale nie wie kiedy! Nie jestem osobą która ma jakieś tabu, lubię kombinować, związanie go i zrobieni mu loda jest dla mnie troszkę hmm pospolite chciałabym go bardziej rozgrzać, pytac czy jest grzeczny i policzkować go kiedy nie spodoba mi się odpowiedz ale jakie pytania zadawać? Boje się, że wybuchnę śmiechem, bądź dziwnie poczuje w tej sytuacji.. a chce być poważna, konkretna i seksowna. proszę o pomoc, szczegółowe opisy.. będę wdzięczna !! <3 pozdrawiam kobietki !!!
Jest różnica między BDSM a sado/maso, choć na filmach wygląda to podobnie

Co innego uległość, czerpanie przyjemności z oddania się, budowanie napięcia.


Co innego walnąć kogoś na "start" w takich zabawach z liścia : P
Jakby Cie związał, flirtował, teges szmeges i nagle przywalił, raczej czar by prysł ; )
BDSM to fajne urozmaicenie, sado/maso to już bardziej fetysz, i dobrze to lepiej wcześniej ogólnie z partnerem przedyskutować niż narobić kwasów w związku.


Między zrobieniem loda a waleniem po twarzy jest jeszcze spory bufor różnych zabaw/gierek/scenariuszy ; )
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-31 04:58:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.