Prześwitująca sukienka - co pod nią? pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 22:54   #1
mery483
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5

Prześwitująca sukienka - co pod nią? pomocy!


Witajcie

Dziewczyny, chciałam was prosić o radę. Co mogę założyć pod prześwitującą sukienko-tunikę? Nie uśmiecha mi się, żeby wszyscy wiedzieli jaki mam na sobie stanik

Myślałam, że czarny długi top załatwi sprawę, ale nie wygląda to efektownie ani nie czuję się komfortowo ;/ (znalazłam tylko bawełniany)

Dodam, że chciałabym ją założyć na imprezę, konkretnie połowinki (nie jest elegancka, bo rodzaj moich połowinek tego nie wymaga ;D)
+dodatki w żywszych kolorach, żeby rozjaśnić zestaw (złote łańcuszki,dłuższe i krótsze, jakaś czerwień, taki miszmasz) Szykuję się na kupno czegoś
+ czarny żakiet średniej długości, czarne materiałowe/rajstopowe leginsy i czarne szpilki

Link do tuniki http://www.newlook.com/shop/womens/t...-top_204054309

Może znacie jakieś dobre rozwiązanie i macie pomysły jakie mogę dołączyć dodatki?

Edytowane przez mery483
Czas edycji: 2010-11-18 o 22:59
mery483 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 00:05   #2
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Prześwitująca sukienka - co pod nią? pomocy!

Cytat:
Napisane przez mery483 Pokaż wiadomość
Witajcie

Dziewczyny, chciałam was prosić o radę. Co mogę założyć pod prześwitującą sukienko-tunikę? Nie uśmiecha mi się, żeby wszyscy wiedzieli jaki mam na sobie stanik

Myślałam, że czarny długi top załatwi sprawę, ale nie wygląda to efektownie ani nie czuję się komfortowo ;/ (znalazłam tylko bawełniany)

Dodam, że chciałabym ją założyć na imprezę, konkretnie połowinki (nie jest elegancka, bo rodzaj moich połowinek tego nie wymaga ;D)
+dodatki w żywszych kolorach, żeby rozjaśnić zestaw (złote łańcuszki,dłuższe i krótsze, jakaś czerwień, taki miszmasz) Szykuję się na kupno czegoś
+ czarny żakiet średniej długości, czarne materiałowe/rajstopowe leginsy i czarne szpilki

Link do tuniki http://www.newlook.com/shop/womens/t...-top_204054309

Może znacie jakieś dobre rozwiązanie i macie pomysły jakie mogę dołączyć dodatki?
Najprostsze rozwiązanie to stanik w cielistym/beżowym/złotawym kolorze. Zasłania co trzeba, a nie prześwituje . Tak samo się super sprawdza pod białymi bluzkami (o stokroć lepiej niż biały stanik) i wszelkimi prześwitującymi rzeczami.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 01:39   #3
mery483
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Prześwitująca sukienka - co pod nią? pomocy!

No tak, nie pomyślałam o tym To dobre rozwiązanie, na pewno się sprawdzi. Dzięki
mery483 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.