Kolekcja - czyli mam, nie oddam, choć nie używam. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-24, 18:25   #61
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Kolekcja - czyli mam, nie oddam, choć nie używam.

Cytat:
Napisane przez Goldlight Pokaż wiadomość
Hhm dobry temat. Okolo 90% moich zapasow to wody, ktore nie sa juz produkowane. Czesci uzywaam (mam po kilka lub kilanascie flakonow tego samego rodzaju), czesci b. rzadko ale miec musze np. Black Cashmere, czesci uzywam sporadycznie bo b. mi szkoda np. sukienkowe Escady Collection, najstarsze escady.

Rozstac z moim zbiorem nie umialabym, nie wyobrazam sobie oddac np. Sotto Voce mimo ze w ciagu roku uzylam go ze 2 razy. Ale ja ogolnie nie umiem oddawac moich flakonow nikomu
Goldlight, w tym temacie jesteś zapewne przodowniczką na tym forum kolekcja flakonów zjawiskowa i wręcz niepowtarzalna
... a sukienkowych Escad za żadne skarby bym się nie pozbyła ze względu na flakony

Cytat:
Napisane przez basienka2807 Pokaż wiadomość
Mam tak z Lolita EDP stoi nie używana, ale jakoś nie umiem się z nią rozstać, tyle raz już próbowałam, zdjęcia robiłam nie wiem ile razy, żeby wystawić na Allegro, raz nawet trafiła na aukcje...ale usunelam
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja Fan di Fendi chyba z 3 razy usuwałam aukcję, ale w końcu poszło
jesteście niesamowite

Ja swoją toaletową Lolę i kilka innych przekazałam Paniom, przemiłym - jak się okazało i jestem szczęśliwa, że teraz komuś innemu sprawiają radość
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 19:08   #62
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Kolekcja - czyli mam, nie oddam, choć nie używam.

jako praktyczna osoba nie dopuszczam możliwości posiadania takich perfum w mojej kolekcji, których bym nie mogła używać.
Miałam kiedyś Byzance, kochałam, do flakonu wzdychałam, ale używać było żal więc sprzedałam
Wzdycham do innych zapachów wycofanych, póki co jeszcze dostępnych, mam jakieś zapachy ale kiedyś stanę przed dylematem albo zużyć do końca bez widoku na zakup kolejnych albo czekać aż się zepsują
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 20:52   #63
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Kolekcja - czyli mam, nie oddam, choć nie używam.

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Goldlight, w tym temacie jesteś zapewne przodowniczką na tym forum kolekcja flakonów zjawiskowa i wręcz niepowtarzalna
... a sukienkowych Escad za żadne skarby bym się nie pozbyła ze względu na flakony





jesteście niesamowite

Ja swoją toaletową Lolę i kilka innych przekazałam Paniom, przemiłym - jak się okazało i jestem szczęśliwa, że teraz komuś innemu sprawiają radość
Dziekuje Emiks

Zastanawialam sie ostatnio nad wystawieniem kilku flakonow (ale nie Escad, Eau d'Eden itp. ) ale nie potrafilam. Moj najcudowniejszy Mezus zreszta zabronil sie ich pozbyc - i za to miedzy innymi Go tak kocham
__________________
ILOVEMY Husband!!!
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.