tlusta przesuszona cera HELP - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-25, 09:15   #1
pejkola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 127
Unhappy

tlusta przesuszona cera HELP


.

Edytowane przez pejkola
Czas edycji: 2014-12-19 o 17:32
pejkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 09:21   #2
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: tlusta przesuszona cera HELP

Czy kosmetyki under 20 nie zawierają alkoholu? Koniecznie to sprawdź bo to może dalej systematycznie pogarszać stan skóry.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-01-25 o 09:22
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 09:28   #3
pejkola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 127
Dot.: tlusta przesuszona cera HELP

Nie maja. Jedynie martwi mnie taki skladnik jak glycerin czy cos takiego. Czytalam ze to zapychacz jest .
pejkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 14:07   #4
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: tlusta przesuszona cera HELP

zapychasz ale nie wysuszasz, ona tobie jedynie moze nadmiernie natłuścic i wysypać. Sprobuj krem silnie lagodzący, częste maseczki silnie nawilzające np z mocznikiem, witaminami, odstaw narazie wszsytkie kosmetyki przeciwtradzikowe. Rób parówki i po nich maseczki , peeling enzymatyczny próbowalas? on moze tak Ci nie podrażni
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 11:21   #5
madzialenka1984
Raczkowanie
 
Avatar madzialenka1984
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 114
Dot.: tlusta przesuszona cera HELP

Nakładaj na buzię coś mocno nawilżającego natłuszczającego ( wierz mi, to może ograniczyć przetłuszczanie cery ) przynajmniej raz dziennie, np na noc. Polecam olejki, np. kokosowy, albo kremy ZiajaMed - Lano-krem jest bardzo dobry.
madzialenka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:01   #6
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: tlusta przesuszona cera HELP

Ja teraz używam na noc Effaclaru Duo,który też wysusza skórę dość mocno,więc ratuję się kremem Iwostin Re-hydrin plus co kilka dni dodaję do niego trochę olejku arganowego.Skóra jest tedy fajnie odżywiona,nie zapycha się no i od razu lepiej cały makijaż wygląda
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:58   #7
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: tlusta przesuszona cera HELP

Cytat:
Napisane przez madzialenka1984 Pokaż wiadomość
Nakładaj na buzię coś mocno nawilżającego natłuszczającego ( wierz mi, to może ograniczyć przetłuszczanie cery ) przynajmniej raz dziennie, np na noc. Polecam olejki, np. kokosowy, albo kremy ZiajaMed - Lano-krem jest bardzo dobry.
prawdopodobnie masz cerę odwonioną, intensywnie nawilżaj i lekko natłuszczaj, zwłaszcza teraz, gdy jest zimno.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 11:27   #8
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: tlusta przesuszona cera HELP

Cytat:
Napisane przez pejkola Pokaż wiadomość
Nie maja. Jedynie martwi mnie taki skladnik jak glycerin czy cos takiego. Czytalam ze to zapychacz jest .
Gliceryna nie ma działania "zapychającego".

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez madzialenka1984 Pokaż wiadomość
Nakładaj na buzię coś mocno nawilżającego natłuszczającego ( wierz mi, to może ograniczyć przetłuszczanie cery ) przynajmniej raz dziennie, np na noc. Polecam olejki, np. kokosowy, albo kremy ZiajaMed - Lano-krem jest bardzo dobry.
Olej kokosowy ma akurat działanie zaopychające potencjalnie (może ale nie musi). Czystego oleju np. kokosowego nie polecam nakładać, jak już to z zmieszaniem go z np. kwasem hialuronowym, bo czysty olej tez moze wysuszyc na dłuzszą metę.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez pejkola Pokaż wiadomość
Hey moje droge Mam nadzieje ze mi cos doradzicie .
Ogolnie mam cere tlusta NIE MAM PROBLEMU Z TRADZIKIEM tylko z ZASKORNIKAMI Odwazylam sie isc do dermatolog ktora madra przrpisala mi zel na tradzik duac :/ to co on mi zrobil na twarzy ehh... Uzywalam go jakis czas i okropnie ......................... ...

Licze na wasza pomoc poniewaz do 03 lutego musze dobrowadzic cere do normalnego wygladu. To bardzo wazne

A czy miałaś opuchniętą twarz też po żelu duac?

Na Twoim miejscu odstawiłabym te kosmetyki które uzywasz teraz (a szczególnie żel Under Twenty i peeling), bo z doświadczenia wiem, że to nie pomoze, a moze zaszkodzić. Kup sobie łagodny żel do codziennego mycia twarzy- np. fizjoderm ziaja z apteki albo babydream dla niemowląt z rossmana. Żel ma nie wysuszać (nie ściągać mocno) i umyć- tylko tyle. Po umyciu twarzy żelem nawilżaj skórę kremem, nawet kilka razy dzienne i pij dużo wody. Przejrzyj kwc by dobrać dobry produkt. Możesz też natłuszczać skórę na noc, niekoniecznie codziennie- sama zauważysz czego Twoja skóra potrzebuje. Ja polecam zwykłą maść z wit. A mającą dzaiałanie odzywcze, albo Alantan który koi i regeneruje.

Po stosowaniu takiej pielegnacji Twoja skóra powinna uregulować się. Nie wracaj już do produktów "antytradzikowych" z drogerii które czujesz że nie działają, albo są za ostre- one i tak problemu nie wykleczą. W kosmetyczce minimalizm jest bardzo wskazany

Po zregenerowaniu skóry mogę polecić Ci krem acne derm (apteka ok. 20zl). Nie chcę tutaj opisywać wszystkiego, bo masz to w ulotce dołączonej do niego, ale świetnie działa na zaskórniki. Też nie musisz stosować go codziennie, ale np. co drugi dzien na noc by podtrzymać pozniejsze efekty. Przy stosowaniu jego peelingi ziarniste nie są juz potrzebne. Jeśli to nie pomoze, to udaj sie po coś innego do dermatologa.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2014-01-27 o 11:29
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 11:31   #9
KrystaWawa1962
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Arrow Dot.: tlusta przesuszona cera HELP

Na takie problemy polecam Emolium- krem specjalny..&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;lt;b r /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&lt;br /&gt;<br />
<br />

____________________
Na naszej stronie tylko okazje cenowe http://sofrecom.pl/pl/oferta/szkolen...wane-itil.html drożyzna to wirus.

Edytowane przez KrystaWawa1962
Czas edycji: 2014-03-27 o 11:47
KrystaWawa1962 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 12:31:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.