Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-23, 14:51   #4981
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

http://www.mosquito-sklep.pl/pl/nowo...nowa-tuba.html

Ja myślałam o tej sukience, bo mam niedługo wesele. Cykam się zamówić, bo teraz rzadko w czymś dobrze się czuje Ale nie będzie problemu z oddaniem, więc chyba zaryzykuję
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:52   #4982
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Podczytuję i dopiero nadrobilam

Wczoraj tutaj któraś z Was opisywała pobyt w szpitalu i w szoku jestem do teraz a jak powiedziałam o tym tz to nie mógł uwierzyć, ze dzieje sie cos takiego...


Mowa była tez o opalaniu i ja ostatnio dwa dni sie opalałam jakos po godzince w koszulce na ramiaczkach i bardzo krótkich spodenkach a dodatkowo na brzuch kładłam malutki wilgotny ręczniczek od dwóch dni niestety u mnie ciepło ale słońca brak i nie moge kontynuować opalania a przecież w ciazy wskazana jest witamina D a to chyba ona jest w promieniach słoneczka?


Poza tym Denaris chyba pisała tu o buteleczkach i ja właśnie zakupie ten zestaw Avent i laktator ręczny też z tej firmy planuje karmić piersią ale rożnie bywa... mój pokarm moze być np mało wartościowy czy cos a moze go nie być a moze go być tyle, ze laktator będzie konieczny ja ogólnie jestem w gorącej wodzie kąpana dlatego wole kupić wszystko juz
No i te rzeczy to akurat mama mi zamówi w Pl bo tutaj w De ten sam zestaw buteleczek widziałam za 40euro a laktator za 50 no a w Pl buteleczki 80zl a laktator widziałam za 109zl


I wiem, ze miałam napisać cos jeszcze i komuś odpisać a teraz nie wiem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:52   #4983
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Juz sie pomierzyłam i wszystko ok tylko nie bede wygladac w niej jak beczka ?? hehe
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:52   #4984
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Denaris tez nie wchodze w zadne spodenki z tamtego roku i zostają mi sukienki... bo szkoda mi kasy na spodenki a uwaga dobrych sukienek mam az 2!! musze kupic jakies luźniejsze kiecki i jakoś to lato przetrwac....a i mam jedne spodenki,kupilam kiedys mega luźne i teraz się mieszcze... jeszcze

Co do opalania ciesze sie ze nie tylko ja sie opalam ja stopy to juz spalilam wczoraj hehe ale tak to jest jak sie w klapach chodzi masakra dekold i plecy tez juz mam zjarane...nie wiem tylko jak opale nogi z tylu
bo ja to np robie tak ze klade sie na kocyku i wystawiam sam łepek a reszta jest w cieniu i brzuch caly czas zasloniety bluzka,albo wystawiam same nogi... a jak wystawie nogi z tylu?? przeciez na brzuchu sie nie poloze chyba ze na kocu bede siedziec w pozycji na pieska co o tym myslicie?
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:53   #4985
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez allckarola Pokaż wiadomość
wiem Asiu no cena jest troche zawyżona ale kolezanka by cos kupowala wiec przesylke mialybysmy taniej, zastanowie sie jeszcze nad kupnem
Bierz jak Ci się podoba, bo jest prześliczna i na pewno będziesz w niej pięknie prezentować brzunio

Mała jak się dziś wypięła rano Nie wiem czym, ale fajne to było
popatrzyłam dziś na ubranka i okazało się, ze body.. 15 sztuk mam W tym 3 od koleżanki używane, ale jak nowe. Już póki co nie kupię żadnych, nawet nie wiedzialam, że się nazbierało tyle
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:55   #4986
zazdrosnica0
Zadomowienie
 
Avatar zazdrosnica0
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: tbg-ostrzeszów
Wiadomości: 1 206
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość

zazdrosnica super, że obkupiłaś malutką
i z tą sesją za ile zdjęć jaka cena?
Tż wygrał aukcje na WOŚP za 100 zł. Będzie to 20 obrobionych zdjęć( + nieobrobione ale względnie wyglądające ), sesja w plenerze z makijażem profesjonalnym. Ja mam tylko dojechać i mieć kilka kompletów na przebranie (jakieś sukienki, kapelusze, biżuteria itp )

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanko

opalacie się czy unikacie słoneczka??
ja chodzę codziennie po minimum 5km (nawet w te upały) w szortach i tubie już jestem fajnie opalona

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Dziewczynki która mi powie... do szpitala do porodu to się bierze dwie torby? jedną dla siebie, drugą dla dziecka czy wszystko pakuje się w jedną??? i jaka duża musi to być torba?

Pytam bo w biedronce są fajne torby i gdybam czy byłaby dobra... ale jest dość duża więc chyba pomieściłaby rzeczy moje i dziecka... a może za duża no i nie wiem czy to się w jedną wkłada
U mnie nawet na stronie szpitala pisze, że jedna walizka ( dlatego walizka bo torby mają uszy i leżą pod łóżkami, a tam można się o ten uszy potknąć) dla mamy z wszystkim co jej potrzeba + pieluszki dla malucha, a druga ma być w domu i tylko na wyjście się ją przywozi a w niej ubranka itp dla malucha

Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
W ogóle dziewczyny, zastanawiam się nad tymi butelkami. Zamierzam karmić piersią i dążyć do tego nawet jeśli będzie to trudne. Jest sens kupować butelki w/w? Wydaje mi się, że lepiej zamówić je jak się przegra batalię, to nie jakaś super extra promocja i wydaje mi się, że we wrześniu będą w tych samych cenach.

Ja jakoś nie wpadłam w wir zakupowy i szczerze, nie brałam pod uwagę zakupu butelek
Ja nie kupuję żadnej bo wolę nie kusić losu. To jak z dietą i czekoladkami w szawce, jest ciężko, ale czekolada kusi, prędzej czy później ulegniesz i spróbujesz... a tak nie ma butelki muszę dać radę piersią, a jak już faktycznie nie dam rady to w każdej aptece jest wybór po kilkanaście modeli i firm i w każdej chwili mogę wysłać Tż i kupi.
__________________
5.9. 2003 - poznanie
5.1.2004 - to chyba 
20.9. 2008 - mieszkamy razem
12.1.2013 - zaręczyny
16.11.2013 -


zazdrosnica0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:56   #4987
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
[a jak wystawie nogi z tylu?? przeciez na brzuchu sie nie poloze chyba ze na kocu bede siedziec w pozycji na pieska co o tym myslicie?

Musisz jakoś próbować, albo na stojąco

Z opalaniem jak ze wszystkim trzeba uważać i brzunio zasłaniać, by nie wywołać skurczy albo krwotoków, czytałam ostatnio o tym, ale to chyba trzeba by było leżeć 3 godziny w najgorszym słońcu i odkrytym brzuszkiem
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 14:57   #4988
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Paulinko tez dzisiaj przyszlo mi do glowy ze na czworaka bede sie opalac ale chyba najlepsza pozycja bedzie na poku najwyzej trzeba bedzie zmieniac sie raz na jeden raz na drugo i tyle innego wyjscia nie widze ;p
Juz sobie wyobrazam opalanie tylka na pieska moj maz jak by to zobaczyl hehehe
Asiu namowilas mnie wezme ja raz sie zyje hehe
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:58   #4989
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

To czekam na zdjęcia sukieneczki Tż zaproponował mi zakup szortów, może zamiast nich namówię go na sukienkę, bo też mnie zauroczyła ta pasiasta
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:58   #4990
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Denaris tez nie wchodze w zadne spodenki z tamtego roku i zostają mi sukienki... bo szkoda mi kasy na spodenki a uwaga dobrych sukienek mam az 2!! musze kupic jakies luźniejsze kiecki i jakoś to lato przetrwac....a i mam jedne spodenki,kupilam kiedys mega luźne i teraz się mieszcze... jeszcze

Co do opalania ciesze sie ze nie tylko ja sie opalam ja stopy to juz spalilam wczoraj hehe ale tak to jest jak sie w klapach chodzi masakra dekold i plecy tez juz mam zjarane...nie wiem tylko jak opale nogi z tylu
bo ja to np robie tak ze klade sie na kocyku i wystawiam sam łepek a reszta jest w cieniu i brzuch caly czas zasloniety bluzka,albo wystawiam same nogi... a jak wystawie nogi z tylu?? przeciez na brzuchu sie nie poloze chyba ze na kocu bede siedziec w pozycji na pieska co o tym myslicie?

Jezu ostatnio tez myślałam jak zjarać nogi z tylu ale na to nie wpadlam myśle, ze moze sie to innym wydawać dosc perwersyjne i kontrowersyjne gdybym tak siedziała i tz by wpadł z pracy to chyba by mnie oddał na leczenie :p
W ogole sobie wyobrazilam to i padam


A tak w ogole to my chyba dzisiaj rozpoczęliśmy 26 tydzień tak mi sie wydaje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:59   #4991
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

To jest tak ze kazdy inaczej reaguje z tego co pamietam moja kuzynka opalala sie z brzuchem na wierzchu i nic jej nie bylo tak samo widzialam pare pan na plazy ze sie tak opala ale trzeba zachowac zdrowy rozsadek ja wole nie ryzykowac
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 14:59   #4992
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Misstic fajne rzeczy znalazłaś
ja się jeszcze nie zdecydowałam

Denaris może masz rację z tym oilatum. A Ty co będziesz używać?
A co do butelki to doradca laktacyjny na warsztatach mówiła że nie ma sensu całego zestawu ale jedną najmniejsza buteleczkę warto mieć.
Słyszałam też że jeżeli ktoś się bardzo nastraja na kp to lepiej w domu nie mieć mm by w czasie kryzysu nie podać

Niestabilna
myślałam że masz możliwość skoro z nami piszesz Poczekam.

Aliszcze
dziękuję za odpowiedź odnośnie torby jak czytam na innych forach to dziewczyny miały takie coś jak podróżne, czasami trochę mniejsze ale to śmieszne się wydaje ze z taką torbą jak na wakacje

allckarola gratulacje dla kuzynki


--

wróciłam od krawcowej, zwężała mi pod pachami tą sukienkę z lidla taką granatową z guziczkami i paseczkiem
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 15:00   #4993
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

a ja jestem po pierwszym w życiu ataku duszności, zawrotów głowy, napływu gorąca i zimna, kołataniu serca ale to tak że serce czułam na szyi dosłownie. W pewnym momencie myślałam że zemdlałam... Potem przez 10 minut moje serce dochodziło do siebie, puls mam 180/90.... czuję się jak z waty, wszystko mnie drażni, nie mogę znaleźć sobie miejsca wygodnego aby się położyć... Leżę z mokrym ręcznikiem na głowie, szyi i dekolcie.. I robi mi się nie dobrze
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 15:02   #4994
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Asia kupuj i potem sie zaprezentuj ja tez to zrobie tylko musze poczekac do ostataniego wtedy jest wyplata moja

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Ana tez mialam ja kupowac ale jakos nie moglam sie do niej przekonac :d mam nadzieje ze pokazesz sie nam w niej
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 15:04   #4995
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Wiesz,że mnie też biodro dzisiaj boli Już czuje się jak kaleka...


oo śliczny


Heh ja mam to samo... Ale u was o tyle dobrze,że Ci pomogą rodzice Tż i Twoi rodzice w skompletowaniu rzeczy dla dzidzi.A u nas? czarno to widzę

Haha ładne kwiatki A jeszcze Ci mówiłam,że chłopak ale na szczęście nie musisz ciuszków oddawać uff...


A ja na nfz mam co wizytę usg Choć kiedyś w tej poradni tak nie było ale widzę coś się zmieniło
To masz fajnie u nad tylko przy prawidłowej ciąży to 3 razy
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 15:05   #4996
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Monia musisz uwazac na siebie, moze zle bedziesz znosic takie upaly skoro sie tak czujesz. Co prawda mi jest potwornie goraco ale dobrze sie czuje. Poloz sie odpocznij wszystko wroci do normy zaraz
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 15:05   #4997
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=46573273

Zapraszam na nowy watek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 15:08   #4998
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

allckarola, Asia19x bardzo ładne sukieneczki

małaPaulina jakaś alternatywa jest z tą pozycją na pieska

zazdrosnica ale super Wam z tą sesją może też się wybierzemy, ciekawe jak się u nas cenią.
A co do walizki i ciuszków, to do szpitala na te 3 doby nie musisz mieć dla dzieciaczka swoich ubranek?

Monika współczuję... widać ze upał daje się we znaki. Może jakiś wiatraczek?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 15:09   #4999
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

ej dziewczyny ale ta pozycja na pieska to nie na plazy przy ludziach tylko na kocu gdzies na polach z Tztem zreszta probowalam dzis tego i powiem wam... minuta i padam nie mam sily w tej pozycji zostać dluzej
faktycznie dobre są spacery tylko mnie juz stopy bola,nogi... i do tego łapie kolki ewentualnie rower ale zeby takiego upalu nie bylo bo jest masakra....
generalnie ja juz opalona jestem ale raczej z przodu hehe

Monika jejku nie strasz wracaj do siebie szybko
noo a przed nami jeszcze całe lato
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 15:15   #5000
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

zamykam, bo widziałam, że przeniosłyście się już do nowej części
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.