WYPOWIEDZENIE umowy zlecenie/dzieło/ o pracę - ZBIORCZY WĄTEK - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-07, 12:50   #451
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: wypowiedzenie a l4

Witam,
Udało mi się uzyskać zwolnienie.
Czy jest tutaj ktoś, kto pracuje w kadrach i zajmuje się naliczaniem wynagrodzeń? Miałabym drobne zapytanie w tej materii.
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 18:52   #452
wizzanka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 14
Dot.: wypowiedzenie a l4

Cytat:
Napisane przez malosympatyczna Pokaż wiadomość
Witam,
Udało mi się uzyskać zwolnienie.
Czy jest tutaj ktoś, kto pracuje w kadrach i zajmuje się naliczaniem wynagrodzeń? Miałabym drobne zapytanie w tej materii.
Niestety nie odpowiem na Twoje pytanie, ale mam inne pytanie: ciężko było uzyskać zwolnienie?
wizzanka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 20:34   #453
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: wypowiedzenie a l4

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 04:16   #454
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: wypowiedzenie a l4

Cytat:
Napisane przez wizzanka90 Pokaż wiadomość
Niestety nie odpowiem na Twoje pytanie, ale mam inne pytanie: ciężko było uzyskać zwolnienie?
Ciezko nie. Ale ja mam przekochana Pania doktor. Chciala mi zwolnienie na dluzej dac. Głupio bylo prosic, ze chce na krocej. Udalo sie w kazdym razie. Teraz tylko czekam na wyplate.
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 19:54   #455
pati0611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
umowa zlecenie a kuroniowka

hej dziewczyny, zwolnilam sie dzisiaj z pracy, po prawie 4 latach ,bylam na umowie zlecenie, patrze teraz w umowe i mialam pobierane skladki na ubezpieczenie emerytalne, rentowe, chorobowe, spoleczne i zdrowotne, czy dostane kuronia?
pati0611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 20:04   #456
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: umowa zlecenie a kuroniowka

Cytat:
Napisane przez pati0611 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, zwolnilam sie dzisiaj z pracy, po prawie 4 latach ,bylam na umowie zlecenie, patrze teraz w umowe i mialam pobierane skladki na ubezpieczenie emerytalne, rentowe, chorobowe, spoleczne i zdrowotne, czy dostane kuronia?
A nie prościej zapytać w Urzędzie Pracy? Przecież i tak się tam zarejestrujesz ze względu na ubezpieczenie zdrowotne.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 20:27   #457
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: umowa zlecenie a kuroniowka

Cytat:
Napisane przez pati0611 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, zwolnilam sie dzisiaj z pracy, po prawie 4 latach ,bylam na umowie zlecenie, patrze teraz w umowe i mialam pobierane skladki na ubezpieczenie emerytalne, rentowe, chorobowe, spoleczne i zdrowotne, czy dostane kuronia?
hej, nie wiem dokładnie jak to jest w przypadku umowy zlecenia, natomiast w przypadku umowy normalnie o pracę, jeśli sama się zwolnisz, zasiłek przysługuje Ci dopiero po bodajże 90 dniach od zarejestrowania i czas jego wypłacania jest skrócony o te właśnie 90 dni. Wydaje mi się, że w przypadku umowy zlecenia jest podobnie.

Na pewno na str 'Twojego' urzędu pracy powinna być informacja na ten temat
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-08, 07:02   #458
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: umowa zlecenie a kuroniowka

myślę że konkretnej odpowiedzi w tym temacie udzielą Ci w urzędzie pracy.
Zadzwoń, zapytaj- nie pogryzą Cię przecież.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 07:22   #459
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: umowa zlecenie a kuroniowka

Cytat:
Napisane przez pati0611 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, zwolnilam sie dzisiaj z pracy, po prawie 4 latach ,bylam na umowie zlecenie, patrze teraz w umowe i mialam pobierane skladki na ubezpieczenie emerytalne, rentowe, chorobowe, spoleczne i zdrowotne, czy dostane kuronia?
Dostaniesz jeśli zarabiałaś minimalną krajową i więcej, licząc na pełen etat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 08:25   #460
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: umowa zlecenie a kuroniowka

Jeśli tak to nawet gdy sama się zwolniłaś to poczekasz 90 dni z tego co kojarzę.
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 15:57   #461
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Cool wypowiedzenie.

czesc mam pytanie odnosnie prawa pracy. Zostałam jednym z pracowników (kasjer) sklepów Biedronka. Umowe podpisałam w dniu 12.08.2017 (na czas o kreslony-umowa o prace.) do 30.092018 wrzesnia
Znalazłam jednak innego pracodawcę i chciałabym odejść najpóźniej w dniu 28.09.2017
Powiedzcie mi kiedy musiałbym złożyc wypowiedzenie najpóźniej? (15 wrzesien?)
bo podobno okres wypowiedzenia w mym przypadku obowiazywałby 2 tygodnie? bo w umowie jest napisane cos takiego "okres wypowiedzenia umowy o prace jest uzalezniony od okresu zatrdunienia u danego pracodawcy i wynosi a ) 2 tygodnie jesli pracownil byl ztrudniony krocej niz 6 mies <- no i to chyba dotyczy mnie ? doradzcie cos. bede wdzieczna.
aha no i jak napisać takie wypowiedzenie?
Mam znalezc jakis wzor czy jak
Prosze o odpowiedź.
Pozdrawiam.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 19:48   #462
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: wypowiedzenie.

Cytat:
Napisane przez ANKA54321 Pokaż wiadomość
czesc mam pytanie odnosnie prawa pracy. Zostałam jednym z pracowników (kasjer) sklepów Biedronka. Umowe podpisałam w dniu 12.08.2017 (na czas o kreslony-umowa o prace.) do 30.092018 wrzesnia
Znalazłam jednak innego pracodawcę i chciałabym odejść najpóźniej w dniu 28.09.2017
Powiedzcie mi kiedy musiałbym złożyc wypowiedzenie najpóźniej? (15 wrzesien?)
bo podobno okres wypowiedzenia w mym przypadku obowiazywałby 2 tygodnie? bo w umowie jest napisane cos takiego "okres wypowiedzenia umowy o prace jest uzalezniony od okresu zatrdunienia u danego pracodawcy i wynosi a ) 2 tygodnie jesli pracownil byl ztrudniony krocej niz 6 mies <- no i to chyba dotyczy mnie ? doradzcie cos. bede wdzieczna.
aha no i jak napisać takie wypowiedzenie?
Mam znalezc jakis wzor czy jak
Prosze o odpowiedź.
Pozdrawiam.
W przypadku 2-tygodniowego okresu wypowiedzenia zostaje ono rozwiązane w sobotę i od soboty liczy się dwa tygodnie. Radziłabym więc złożyć wypowiedzenie maksymalnie 8 września. Wzory znajdziesz w internecie, pamiętaj o napisaniu daty składania wypowiedzenia i wydrukowania go w dwóch egzemplarzach - jeden jest dla Ciebie z podpisem/pieczątką z potwierdzeniem wpłynięcia wypowiedzenia.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 09:00   #463
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: wypowiedzenie.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
W przypadku 2-tygodniowego okresu wypowiedzenia zostaje ono rozwiązane w sobotę i od soboty liczy się dwa tygodnie. Radziłabym więc złożyć wypowiedzenie maksymalnie 8 września. Wzory znajdziesz w internecie, pamiętaj o napisaniu daty składania wypowiedzenia i wydrukowania go w dwóch egzemplarzach - jeden jest dla Ciebie z podpisem/pieczątką z potwierdzeniem wpłynięcia wypowiedzenia.
A mam pytanko, musi to byc w formie drukowanej czy pisemna tez jest ok ? oraz 2, czy przez te 2 tyg wypowiedzenia kiedy jeszcze będę pracować to czy ten okres jest płatny?
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 10:09   #464
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: wypowiedzenie.

Cytat:
Napisane przez ANKA54321 Pokaż wiadomość
A mam pytanko, musi to byc w formie drukowanej czy pisemna tez jest ok ? oraz 2, czy przez te 2 tyg wypowiedzenia kiedy jeszcze będę pracować to czy ten okres jest płatny?
Zachowujesz jak najbardziej prawo do wynagrodzenia, dostaniesz normalną pensję plus zapewne wykorzystasz przysługujący Ci urlop. Forma pisemna przejdzie, ale mało to eleganckie - druk jednej strony kosztuje jakieś 10 gr, naprawdę lepiej wydrukować wypowiedzenie.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 12:44   #465
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: wypowiedzenie.

A ja mam jeszcze pytanie związane z tematem. Wyprowadzamy się i rezygnuję z pracy, w moim przypadku mam umowę próbną która kończy się 4 września, co patrząc na datę wyprowadzki i przysługujący mi urlop nie jest problemem. Czy mam pisać wypowiedzenie czy czekać do końca umowy (oczywiście kierownictwo zostało już o tym powiadomione)? Chodzi mi o to że nie chce aby przyszli pracodawcy myśleli że nie przedłużono mi umowy z powodu mojego "nie sprawdzenia się".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 13:41   #466
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: wypowiedzenie.

Cytat:
Napisane przez Bea_91 Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze pytanie związane z tematem. Wyprowadzamy się i rezygnuję z pracy, w moim przypadku mam umowę próbną która kończy się 4 września, co patrząc na datę wyprowadzki i przysługujący mi urlop nie jest problemem. Czy mam pisać wypowiedzenie czy czekać do końca umowy (oczywiście kierownictwo zostało już o tym powiadomione)? Chodzi mi o to że nie chce aby przyszli pracodawcy myśleli że nie przedłużono mi umowy z powodu mojego "nie sprawdzenia się".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie musisz pisać wypowiedzenia, po prostu nie przedłużysz umowy. Pewnie w przyszłości usłyszysz pytanie, czemu nie pozostałaś w tej firmie pod okresie próbnym - wtedy możesz powiedziec, że była to Twoja decyzja i wyjaśnić, z czego wynikała.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 19:32   #467
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: umowa zlecenie a kuroniowka

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Dostaniesz jeśli zarabiałaś minimalną krajową i więcej, licząc na pełen etat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 18:46   #468
fantazja__
Raczkowanie
 
Avatar fantazja__
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 116
Question wyrejestrowanie z urzędu pracy a zapomoga dla bezrobotnych

witam
mam pytanie czy jesli wyrejestruje sie z urzedu pracy ale mam przyznany zasilek dla bezrobotnych do konca wrzesnia to moge go jeszcze odebrac ? czy zglosic sie do gopsu ze juz nie jestem zarejestrowana w urzędzie
__________________
"Life is too short to wait"


fantazja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 16:41   #469
laikike1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Wypowiedzenie za porozumieniem stron a l4

Witam, dostałem tydzień temu wypowiedzenie za porozumieniem strony, podpisałem je i tak tydzień minął, mam jeszcze prawie miesiąc do końca tego wypowiedzenia.

Zwolnili mnie z obowiązku pracy i nie muszę już przychodzić do końca wypowiedzenia pracować.

Dużo osób mi poleca bym się udał do psychiatry po zwolnienie wtedy i tak będę dostawał pensję. Jest to możliwe przy wypowiedzeniu za porozumieniem stron? Czy wtedy wypowiedzenie się wydłuża czy jak to wygląda? Jak wygląda procentowo pensja? Nie miałem stałej pensji, była zmienna, jak to będzie wyglądało w systemie podstawa plus premia?
laikike1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 18:31   #470
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wypowiedzenie za porozumieniem stron a l4

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 17:36   #471
kaskaniska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Wypowiedzenie za porozumieniem stron a l4

Jak juz masz wypowiedzenie podpisane to zwolnienie Ci przeciez nic nie da. Malo tego, jak bedziesz chcial pocisnac pracodawce to uwazaj zeby Ci kolo kity nie narobil o wyludzanie.
kaskaniska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 14:13   #472
Pyzaka
Raczkowanie
 
Avatar Pyzaka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 138
3-miesięczne wypowiedzenie

Nie mogę już wytrzymać w mojej pracy, szukam innej i cały czas mnie pocieszała świadomość, że jak coś znajdę to odejdę. Niestety już kolejną osobę od nas nie chcą puścić za porozumieniem stron bo brakuje ludzi, a niestety wiem, że mają takie prawo. Boję się, że nawet jak coś znajdę to nikt nie poczeka 3 miesięcy., a raczej jestem tego pewna bo nie jestem jakimś poszukiwanym specjalistą. Narazie myślę czy nie złożyć po prostu wypowiedzenia, a po tym brać już byle co, z badaniami sanepidu nie powinno być trudno... Tylko boję się, bo mieszkam sama, mam kredyt i raczej nikt mi nie pomoże w razie czego
Pyzaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 20:50   #473
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: 3-miesięczne wypowiedzenie

Cytat:
Napisane przez Pyzaka Pokaż wiadomość
Nie mogę już wytrzymać w mojej pracy, szukam innej i cały czas mnie pocieszała świadomość, że jak coś znajdę to odejdę. Niestety już kolejną osobę od nas nie chcą puścić za porozumieniem stron bo brakuje ludzi, a niestety wiem, że mają takie prawo. Boję się, że nawet jak coś znajdę to nikt nie poczeka 3 miesięcy., a raczej jestem tego pewna bo nie jestem jakimś poszukiwanym specjalistą. Narazie myślę czy nie złożyć po prostu wypowiedzenia, a po tym brać już byle co, z badaniami sanepidu nie powinno być trudno... Tylko boję się, bo mieszkam sama, mam kredyt i raczej nikt mi nie pomoże w razie czego
Dobrze myślisz, musiałabyś być wybitna specjalistka, zeby czekali na ciebie 3 miesiące.
Również prawdopodobne jest, że nie puszcza cie przed upływem okresu wypowiedzenia, jak jest dużo pracy i mało ludzi.

Nie zrozumiałam, o co chodzi z badaniami sanepidu.

Orientujecie trwała się czy jest dużo ofert które cie interesują, chodzisz na rozmowy? Czy w twoim zawodzie jest sezonowosc? Wtedy najlepiej sama zwolnij się, żeby zaczynać nowa prace w sezonie.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 06:54   #474
_Lilly
Rozeznanie
 
Avatar _Lilly
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 822
Dot.: 3-miesięczne wypowiedzenie

Weź l4 bądź na nim jakiś czas i sami od siebie podpiszą za porozumieniem.
_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 15:47   #475
Pyzaka
Raczkowanie
 
Avatar Pyzaka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 138
Dot.: 3-miesięczne wypowiedzenie

z sanepidem chodziło mi o to, że jest multum ogłoszeń związanej z tym - pakowanie, sklepy, restauracje. Jakbym nie znalazła nic stałego podczas tych 3-miesięcy...Tylko wtedy może być kolejny minus, umowa np na zlecenie problem z urlopem i jak tu szukać nowej pracy?
Pyzaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 17:04   #476
user97642
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 40
Dot.: 3-miesięczne wypowiedzenie

MIałam kolegę w identycznej sytuacji. Też się bał, że niczego nie znajdzie z 3 mies. wypowiedzenia i tak trwał w tej pracy.

Potem znalazł w mig.
user97642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 17:59   #477
aadelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: 3-miesięczne wypowiedzenie

Teraz nie powinno być problemu ze znalezieniem pracy, bo jest rynek pracownika, wg statystyk jest najmniej kobiet aktywnych zawodowo od lat, znaczy no możesz oczywiście znaleźć na początek taką "na przetrwanie" więc musisz sobie obliczyć, czy przykładowo z pracy w sklepie dasz radę ratę kredytu zapłacić i sama podjąć decyzję. Niestety, za wszystkie zmiany w życiu trzeba coś zapłacić, rzadko kiedy tak przechodzą niezauważenie. Przez chwilę może być trudniej, ale potem pewnie to zaprocentuje czymś pozytywnym
aadelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 17:42   #478
Pyzaka
Raczkowanie
 
Avatar Pyzaka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 138
Dot.: 3-miesięczne wypowiedzenie

no jeśli chodzi o moje wymagania finansowe to nie wymagam więcej niż teraz, zarabiam niecałe 2 tysiaki... No nie wiem co robić czy złożyć to wypowiedzenie, zrobić ten sanepid żeby mieć jakąkolwiek robotę jak nic nie znajdę przez 3 miechy czy zacisnąć zęby i czekać aż coś się trafi, a jak to liczyć, że mnie puszczą za porozumieniem... Tylko ile można czekać.
Pyzaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 09:33   #479
Ingidream
Przyczajenie
 
Avatar Ingidream
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: 3-miesięczne wypowiedzenie

Nie zaszkodzi Ci zrobić książeczki sanepidowskiej, najwyzej jej nie wykorzystasz, ale skoro złożyłaś już wypowiedzenie to szukaj innej pracy. Zależy jeszcze w jakim mieście mieszkasz ale zazwyczaj nie ma problemów ze znalezieniem pracy. W gastro zawsze znajdziesz nawet jeśli nie masz doświadczenia
__________________
Mogłaby zamknąć oczy, udawać, że wszystko jest w porządku. Wiedziała jednak, że nie da się żyć z zamkniętymi oczami.
Ingidream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 15:06   #480
Pyzaka
Raczkowanie
 
Avatar Pyzaka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 138
Dot.: 3-miesięczne wypowiedzenie

nie złożyłam wypowiedzenia przecież. Właśnie o to chodzi , że się zastanawiam...
Pyzaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-02 15:34:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.