Wykształcenie MOPS - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-15, 18:25   #1
Paul1na7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1

Wykształcenie MOPS


Hej.
Aktualnie pracuję w mopsie przy świadczeniach. Mam wykształcenie ekonomiczne licencjackie. Wcześniej pracowałam na umowach zlecenie. Jako, że się wykazałam, zaproponowano mi, żebym wystartowała w konkursie. Wiadomo z góry, że wygrałam. Jestem podinspektorem i mam służbę przygotowawczą, ale kierownictwo powiedziało mi, że powinnam podjąć ponownie studia na kierunku administracyjnym. Trochę nie widzi mi się, żeby dalej studiować. Mam więc takie pytanie do was. Czy może to być tylko podyplomówka (bo jeśli co to ten 1 rok mogłabym zrobić) czy musi to być jakiś lic. bądz mgr.? Skoro wygrałam konkurs to nie muszę podejmować dalej żadnych studiów? Tyle tylko, że egzamin ze służby mam po tym jak mi się skończy umowa, więc jak nie podejmę studiów to mogą mi nie przedłużyć umowy. Wydaje mi się, że w niektórych urzędach pracują ludzie, którzy nie mają ukończonego kierunku z zakresu prawa czy administracji. Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Paul1na7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-15 19:25:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.