w zasadzie to nie wiem..do p.Agnieszki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-23, 19:17   #1
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084

w zasadzie to nie wiem..do p.Agnieszki


..Droga Pani Agnieszko- w zasadzie to nie wiem , jak byc powinno/ bo ilekroc wyczytam( np. Pani odpowiedzi, albo w prasie, albo słucham jakis rad wizazystek, to pada stwierdzenie, ze najpierw jakby powinno sie przy malowaniu i cieniowaniu oka uzyc kredki przy gornych rzesach, potem ją rozetrzec, a nastepnie polozyc cien/cienie- to juz jak ktos sobie chce albo potrafi..a ja? ja chyba jestem jakas "pognieciona" w tej kwestii, bo ..hm..ja robie odwrotnie: cien/cienie , kreska przy gornych rzesach, rozcieranie i maskara. i teraz nie wiem, jak byc powinno? gdy robie tak jak " czytalam/słyszłam " to mi sie ta kreska nalozona najpierw tak strasznie rozmazuje, ze wyglada to nieciekawie..chyba ze ja mam jakies dwie lewe rece..[img]icons/icon12.gif[/img]

w przypadku gdyby miala pani ochote i chwilke czasu na odpowiedz, na moje lekko dziwaczne pytanie- to bede dozgonnie wdzieczna, bo meczy mnie to okrutnie

z zyczeniami miłego wieczoru
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-24, 08:03   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: w zasadzie to nie wiem..do p.Agnieszki

Witaj Olu [img]icons/icon7.gif[/img]
Są różne techniki malowania i jeżeli prowadzą one do zamierzonego efektu [img]icons/icon7.gif[/img] to wszystko gra. Ja też czasami robię kreskę na cienie - zwłaszcza jeśli mi zależ na jej wyraźniejszym rysunku lub gdy ma być elementem dominujacym.
Natomiast pod cienie robię ją wtedy gdy nie chcę, żeby była widoczna i ma być jedynie wzmocnieniem rysunku rzęs.

Jeżeli wygodniej Ci się maluje robiąc kreskę na cienie i rozcierając ją to absolutnie nie robisz niczego błędnie [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-24, 08:10   #3
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: w zasadzie to nie wiem..do p.Agnieszki

Pani Szefowo- jestem wzruszonaJest Pani kochana a jednak jestem normalna dzis sei wyspie

bardzo dziekuje Pani Agnieszko za odpowiedz i jak zwykle profesjonalną radę

Pozdr. cieplutko - Ola
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.