produkty Lush - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-27, 22:32   #1801
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
mówisz, ze fajny mi sie ostatnio przetłuszczają włosy właśnie. Póki co, zamówiłam seanika zobaczymy czy bedzie oki.
Ja dopiero się wdrazam w Lush i to moje pierwsze zamówienie
Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
no ja mam seanik, a wlosy i tak codzien myc musze, sa ladne caly dzien, ale drugiego dnia juz sie nie nadaja. musze pomyslec o tej karmie
Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Tekturko normalnie przez Twoje zachwalanie Karma Komby chyba też ją zamówię czym to pachnie?

a no i jeszcze dopiszę moje wrażenia

Rock Star Soap ma bardzo sztuczny zapach moim zdaniem, bardzo słodki, wanilii to ja tam nie czuję za bardzo... a poza tym to takie normalne mydełko, jakoś specjalnie nadzwyczajnie nie nawilża...
jeszcze się tak nie sugerujcie mną bo dopiero raz myłam Karmą włosy
ale patrząc na opinie na stronie - to bardzo prawdopodobne, że tak właśnie działa
a pachnie... nie wiem jestem kiepsa w charakteryzowaniu zapachów. pewnie tak jak mydło Karma i tak dalej
cytrusy, jakieś przyprawy - zapach Jumping trafia do mnie bardziej, ale też nie przykładam aż takiej wagi do zapachów produktów do pielęgnacji


co do Rock Star to pewnie pachnie bardzo podobnie do Snow Fairy, Creamy Candy? no to jest taki słodki, landrynkowy, trochę sztuczny zapach...
Candy Cane pachnie troszkę inaczej moim zdaniem, bardziej mi się podoba chociaż jeszcze nie testowałam

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ooo zaszalałaś. Daj znać później jak wrażenia
Fajneee
Zdecydowanie miła kąpiel, relaksująca, woda kremowa, nawilżająca (chociaż moje łydki nadal są tragicznie suche... )...
Wszystko się roztapia (trochę ją zmiażdżyłam bo topi się naprawdę wolno), zostaje woreczek z płatkami owsianymi. Szkoda, że mamy tu, w mieszkaniu studenckim niewygodną wannę - posiedziałabym dłużej
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:39   #1802
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

a ja byłam w poniedziałek w Lushu i oto moje nowe nabytki
pachnie cudnie w łazience i sypialni
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:43   #1803
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush



powiedz Im jak pachnie Karma Komba
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 23:01   #1804
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja wklejałam ostatnio.. proszę raz jeszcze:

From 6am (PST) December 26, 2009, buy any holiday item or soap and get two products of equal or lesser value free and/or buy a holiday pre-wrapped gift or a year round pre-wrapped gift and get one of equal or lesser value free. Offer applies only to holiday items, holiday retro products, soap, holiday pre-wrapped gifts, pre-wrapped year round gifts (made before December 1, 2009): all other products, Retro soaps, gift cards, and gift wrapping services are excluded. Offer limited to available inventory while supplies last. No promo code required. Customers will automatically be prompted to select free product (s) during the check out process. Maximum of 10 free items per order. We reserve the right to make substitutions for free products. No rainchecks. Product availability may vary over the course of the promotion. Offer limited to the web and phone orders only. Not valid for purchases in LUSH shops or prior purchases.
czyli wszystko jasne, nie takie to piękne jak się wydawało


Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
jeszcze się tak nie sugerujcie mną bo dopiero raz myłam Karmą włosy
ale patrząc na opinie na stronie - to bardzo prawdopodobne, że tak właśnie działa
a pachnie... nie wiem jestem kiepsa w charakteryzowaniu zapachów. pewnie tak jak mydło Karma i tak dalej
cytrusy, jakieś przyprawy - zapach Jumping trafia do mnie bardziej, ale też nie przykładam aż takiej wagi do zapachów produktów do pielęgnacji


co do Rock Star to pewnie pachnie bardzo podobnie do Snow Fairy, Creamy Candy? no to jest taki słodki, landrynkowy, trochę sztuczny zapach...
Candy Cane pachnie troszkę inaczej moim zdaniem, bardziej mi się podoba chociaż jeszcze nie testowałam



Fajneee
Zdecydowanie miła kąpiel, relaksująca, woda kremowa, nawilżająca (chociaż moje łydki nadal są tragicznie suche... )...
Wszystko się roztapia (trochę ją zmiażdżyłam bo topi się naprawdę wolno), zostaje woreczek z płatkami owsianymi. Szkoda, że mamy tu, w mieszkaniu studenckim niewygodną wannę - posiedziałabym dłużej
nie wiem jak pachnie mydło karma ale mówisz, że cytrusami... a ja tak nie lubię cytrusów


Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a ja byłam w poniedziałek w Lushu i oto moje nowe nabytki
pachnie cudnie w łazience i sypialni
aaaaa nie chciałabyś zrobić dla mnie jakichś małych zakupków i mi wysłać w Irlandii mają takie same ceny jak na stronce Lusha dla UK tak w ogóle? Czy wychodzi inaczej w euro? Bo już obczajałam, że ceny na przykład w Czechach i Niemczech są takie, że bardziej opłaca się przez internet z UK zamawiać

Edytowane przez siulka
Czas edycji: 2010-10-27 o 23:03
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 05:34   #1805
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a ja byłam w poniedziałek w Lushu i oto moje nowe nabytki
pachnie cudnie w łazience i sypialni
ktoś tu zaszalał

czekamy na szczegółowe opisy i relacje
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 07:48   #1806
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: produkty Lush

z Wasza pomoca zamowilam pare drobiazgow z LUSHa

zobaczymy bo sa to zupelnie nowe rzeczy ktorych nie mialam - dzieki Olencjoo
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:32   #1807
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny pomożcie Od kilku dni mam strasznie przesuszoną skórę na twarzy (normalnie mam cerę mieszaną). Nie wiem czy to od kwachów, chociaż nigdy nie miałam z nimi problemu, czy od czegoś innego. Przeczuciłam się z toniku Clinique na Tea tree toner, ale chciałabym coś jeszcze do codziennego oczyszczania buzi. Co polecacie?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 08:56   #1808
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a ja byłam w poniedziałek w Lushu i oto moje nowe nabytki
pachnie cudnie w łazience i sypialni
o matko boska dostalam slinotoku tez chcialabym moc osobiscie sobie kupowac z lusha... powachac przed zakupem...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:57   #1809
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożcie Od kilku dni mam strasznie przesuszoną skórę na twarzy (normalnie mam cerę mieszaną). Nie wiem czy to od kwachów, chociaż nigdy nie miałam z nimi problemu, czy od czegoś innego. Przeczuciłam się z toniku Clinique na Tea tree toner, ale chciałabym coś jeszcze do codziennego oczyszczania buzi. Co polecacie?
Ja też mam mieszaną i po tym jak zaczęłam używac Lusha to na brodzie, policzkach i pod nosem zrobił mi się suchy wiór. Mam wrażenie, że tea tree toner wysusza twarz troszkę. Mnie załatwił też używany codziennie Herbalism i taki kram z Lure Beauty, który wydawałoby się, że jest nawilżający. Do codziennego czyszczenia buzi polecam coś z Lure, mega wydajne i naprawdę czyści buzię NAJLEPIEJ !!!
http://lurebeauty.com/whipped-campho...rmal-skin.html

Ach i teraz jest promocja
Acha 2: ja się uratowałam Humektanem a teraz sie ratuje Avene Cicalfate, bo przesadziłam z retinoidami ...

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2010-10-28 o 08:59
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:47   #1810
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożcie Od kilku dni mam strasznie przesuszoną skórę na twarzy (normalnie mam cerę mieszaną). Nie wiem czy to od kwachów, chociaż nigdy nie miałam z nimi problemu, czy od czegoś innego. Przeczuciłam się z toniku Clinique na Tea tree toner, ale chciałabym coś jeszcze do codziennego oczyszczania buzi. Co polecacie?

Ja polecam Ziaję Med-krem nawilżający.Sama jestem w szoku jaki to świetny produkt
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...a-na-dzien.htm
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:47   #1811
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożcie Od kilku dni mam strasznie przesuszoną skórę na twarzy (normalnie mam cerę mieszaną). Nie wiem czy to od kwachów, chociaż nigdy nie miałam z nimi problemu, czy od czegoś innego. Przeczuciłam się z toniku Clinique na Tea tree toner, ale chciałabym coś jeszcze do codziennego oczyszczania buzi. Co polecacie?
Do oczyszczania buzi z Lusha, to Fresh Farmacy, ale buzię i tak musisz najpierw doprowadzić do porządku po kwasach (bo Fresh Farmacy samo w sobie też działa troszkę wysuszająco na tłustą skórę), czyli nawilżyć i lekko natłuścić - spróbuj może na początek używać olejku myjącego np. z BU? Po kwasach mogłabym Ci polecić krem Ziaja Calma HLC, ale uwaga - zawiera parabeny, ja go używam mimo to właśnie po kwasach i ładnie zmiękcza i niweluje łuszczenie kwasowe. Będę go też używać jako krem na zimę .
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 09:54   #1812
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Dzięki dziewczyny za wszystkie porady

Zainwestuję chyba w Ziaję Calma, przynajmniej nie będzie szkoda pieniędzy
Siulka - a kwasów używasz non stop czy robisz przerwy? I krem z Ziaji to nawilżający czy biolipidowy?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:00   #1813
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wszystkie porady

Zainwestuję chyba w Ziaję Calma, przynajmniej nie będzie szkoda pieniędzy
Siulka - a kwasów używasz non stop czy robisz przerwy? I krem z Ziaji to nawilżający czy biolipidowy?
Ja używam toniku z kwasami AHA/BHA 10% z BU - on złuszcza jak szalony , używam go tak mniej więcej - trzy dni pod rząd wieczorem i przerwa tak z tydzień i znowu trzy dni i tydzień. A krem z Ziaji ten nawilżający, na nim nawet napisali, że jest do skóry po zabiegach kwasowych. On jeszcze na dodatek ślicznie pachnie moim zdaniem
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:08   #1814
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Ja używam toniku z kwasami AHA/BHA 10% z BU - on złuszcza jak szalony , używam go tak mniej więcej - trzy dni pod rząd wieczorem i przerwa tak z tydzień i znowu trzy dni i tydzień. A krem z Ziaji ten nawilżający, na nim nawet napisali, że jest do skóry po zabiegach kwasowych. On jeszcze na dodatek ślicznie pachnie moim zdaniem
Dzięki wielkie Ja narazie odłożę kwachy i zobaczymy co będzie
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:22   #1815
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Ja czytałam, że do KAŻDEGO świątecznego produktu (z retro też) na wyprzedaży są 2 gratis, do każdego gift boxa jest 1 taki sam lub o mniejszej wartości gratis
a gdzie indziej czytałam, że ta promocja na stronie wygląda tak: d każdego świątecznego przedmiotu (retro też) jest jeden gratis, do każdego gift boxa jeden taki sam gratis
Mam nadzieję, że na stronie będą 2 gratisy, bo już uzgodniłam z przyjaciółką, że bierzemy na pół, i fajnie by było znaleźć jeszcze kogoś (tutaj mrugnięcie w stronę czytających), kto chciałby te same produkty co my (chociaż część), i wtedy zapłaciłybyśmy wszystkie tylko 1/3 ceny!
jesli mi podpasują teraz zamówione rzeczy to z chęcią sie przyłączę

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
z Wasza pomoca zamowilam pare drobiazgow z LUSHa

zobaczymy bo sa to zupelnie nowe rzeczy ktorych nie mialam - dzieki Olencjoo
ja też świeżynka w tym temacie

A kiedy Olencja bedzie składała zamówienie, bo juz sie nie moge doczekać?
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:26   #1816
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
A kiedy Olencja bedzie składała zamówienie, bo juz sie nie moge doczekać?
dzisiaj
ale brakuję mi dwóch przelewów
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:33   #1817
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
dzisiaj
ale brakuję mi dwóch przelewów

a moj przelew ten drugi tez nie jest wpisany w tabelke, a poszedł wczoraj mbankiem od razu, doszedł??
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:34   #1818
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
a moj przelew ten drugi tez nie jest wpisany w tabelke, a poszedł wczoraj mbankiem od razu, doszedł??
wpisałam go innej uczestniczce
już poprawione
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:36   #1819
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
wpisałam go innej uczestniczce
już poprawione
o ty niedobra
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 10:40   #1820
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
aaaaa nie chciałabyś zrobić dla mnie jakichś małych zakupków i mi wysłać w Irlandii mają takie same ceny jak na stronce Lusha dla UK tak w ogóle? Czy wychodzi inaczej w euro? Bo już obczajałam, że ceny na przykład w Czechach i Niemczech są takie, że bardziej opłaca się przez internet z UK zamawiać
nie ma problemu, ale ja byłam w Belfaście w Północnej Irlandii (UK).. to jakieś 400 km ode mnie, więc bywam tam raz na jakiś czas tylko.. następny raz nastąpi pewnie dopiero za jakieś 3-4 miesiące..
w Irlandii nie wiem jakie są ceny, ale prawdopodobnie sporo większe, jak wielu rzeczy

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
ktoś tu zaszalał

czekamy na szczegółowe opisy i relacje
kto?
no to jest minus posiadania Lusha daleko od siebie.. trzeba kupować na zapas a że moją największą miłością są mydła, to mogę kupić ich więcej, bo chyba się nie popsują.. poza tym w zakupach kieruję się w dużej mierze zapachem.. tym bardziej w Lushu, gdzie niektóre cuda śmierdzą okropniście.. i muszę wszystko powąchać.. robię więc do tej pory, tylko zakupy stacjonarne

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
o matko boska dostalam slinotoku tez chcialabym moc osobiscie sobie kupowac z lusha... powachac przed zakupem...
no dokładnie o to chodzi
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:52   #1821
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
kto?
no to jest minus posiadania Lusha daleko od siebie.. trzeba kupować na zapas a że moją największą miłością są mydła, to mogę kupić ich więcej, bo chyba się nie popsują.. poza tym w zakupach kieruję się w dużej mierze zapachem.. tym bardziej w Lushu, gdzie niektóre cuda śmierdzą okropniście.. i muszę wszystko powąchać.. robię więc do tej pory, tylko zakupy stacjonarne

Może i lepiej mieć go daleko, bo jakby był blisko to co miesiąc byłyby takie zakupy (przynaj,mneij u mnei)... mam tyle mydeł, że teraz w kazdej szafie mi jakieś zalega i pachnie... i w łóżkach. W ogóle jestem za tym, by LUSH zrobił jeszcze zapachy do domu i wtedy byłabym bankrutem
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:01   #1822
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Może i lepiej mieć go daleko, bo jakby był blisko to co miesiąc byłyby takie zakupy (przynaj,mneij u mnei)... mam tyle mydeł, że teraz w kazdej szafie mi jakieś zalega i pachnie... i w łóżkach. W ogóle jestem za tym, by LUSH zrobił jeszcze zapachy do domu i wtedy byłabym bankrutem
no niby tak ale takie kupowanie na zapas, to też trochę głupota nie mam już gdzie tego wszystkiego trzymać
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:02   #1823
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no niby tak ale takie kupowanie na zapas, to też trochę głupota nie mam już gdzie tego wszystkiego trzymać
Jak masz za dużo, to ja z chęcią coś przyjmę
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:04   #1824
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: produkty Lush

pewnie racja.. ja bym chyba byla codziennie
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2010-10-28 o 11:06
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:06   #1825
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: produkty Lush

pol nocy snilam o mydlach, ktore zamowilam...szalenstwo!

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożcie Od kilku dni mam strasznie przesuszoną skórę na twarzy (normalnie mam cerę mieszaną). Nie wiem czy to od kwachów, chociaż nigdy nie miałam z nimi problemu, czy od czegoś innego. Przeczuciłam się z toniku Clinique na Tea tree toner, ale chciałabym coś jeszcze do codziennego oczyszczania buzi. Co polecacie?


a jak wyglada Twoja calodzienna pielegnacja?

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wszystkie porady

Zainwestuję chyba w Ziaję Calma, przynajmniej nie będzie szkoda pieniędzy
Siulka - a kwasów używasz non stop czy robisz przerwy? I krem z Ziaji to nawilżający czy biolipidowy?


po kwasach jak najbardziej biolipidowy; w czasie zabiegow kwasowych najwazniejsze jest naluszczanie skory
Moge polecic tez krem Ava Mustela (emulsja przeciwzmarszczkowa z zolejem z norek); Mozesz ratowac sie zmeisznaiem Alantany z mascia propolisowa i odrobina masci cynkowej. Nawilzenie to Ziaja Calma nawilzajaca, mozesz dodawac mocznik do gotowych kremow, czy kwas hialuronowy.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:06   #1826
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no niby tak ale takie kupowanie na zapas, to też trochę głupota nie mam już gdzie tego wszystkiego trzymać
ja tam lubię mieć zapasy i je powiekszać przynajmniej mydła sie nei zepsują tak szybko...
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:09   #1827
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Jak masz za dużo, to ja z chęcią coś przyjmę
yyyyy..

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
ja tam lubię mieć zapasy i je powiekszać przynajmniej mydła sie nei zepsują tak szybko...
ja na szczęście uwielbiam Lushowe mydła
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:16   #1828
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
pol nocy snilam o mydlach, ktore zamowilam...szalenstwo!



a jak wyglada Twoja calodzienna pielegnacja?


Rano: żel do mycia Effaclar, tonik Clinique 2, na strefę T krem Pore Refiner z Biodermy, filtry z La roche posay

Wieczorem: żel do mycia Effaclar naprzemiennie z Herbalism, tonik Clinique 2, Diacneal

Dodam, że używam fluidów, jedynie puder mineralny. Wydaje mi się, że stan skóry mi się pogorszył od tego kremu z Biodermy. Najpierw matowił, a teraz właśnie czuję, że działa zbyt mocno. Najbardziej suchą skórę mam wokół ust, między brwiami i na dolnej części policzków
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:19   #1829
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
pol nocy snilam o mydlach, ktore zamowilam...szalenstwo!
przypomniał mi się jeden post, który ostatnio pojawił się na lushowym fb:

"woke up in the middle of the night covered in cold sweat to place an order. This is almost as bad as drug addiction. x_X"
i dopisek w komentarzu
"I wish I had more 'relaxed' relationship with LUSH."

__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:20   #1830
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: produkty Lush

ale masz dosc sporo wysuszaczy w swojej pielegnacji - ja bym pewnie jak wiorek wygladala..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.