Niania z klasą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-25, 12:43   #1
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158

Niania z klasą


Długo się zastanawiałam i postanowiłam założyć wątek dla niań. Czyli dla tych wszystkich, które zajmują się dziećmi. Tak jak ja
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 09:34   #2
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Niania z klasą

Czy tylko ja jestem nianią??
NO dobra napisze więcej. Od zawsze w rodzinie wszyscy wiedzą, że jeśli potrzebują kogoś kto za opiekuje się ich dzieciątkiem to dzwonią do mnie. Wymyśliłam więc czemu by na tym choć trochę nie zarobić. Pracy tak zaraz nie znalazłam. Pamiętam te pierwsze rozmowy z rodzicami. Jeszcze wtedy nie wiedziałam czego się spodziewać, jakich pytań, ile brać za opiekę, jakie pytania zadawać rodzicom. Z czasem jednak szło mi coraz lepiej i teraz już nie mam problemu. Nawet zdażają się sytuacje, że jmymy między sobą przekazują sobie mój telefon.
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 12:17   #3
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Niania z klasą

Cześć!
Ja też kiedyś byłam nianią dopóki nie urodziłam własnego dziecka.
Taką pracę, mimo że tym sobie tylko dorabiałam skończyłam 4 lata temu. Opiekowałam się dziećmi tylko u dwóch rodzin. W pierwszej miałam pod opieką dwie dziewczynki siedmio i czteroletnią. Byłam u nich rok, do ich przeprowadzki do innego miasta. A później miałam dziewczynkę dwuletnią,o wdzięcznym imieniu Konstancja, którą opiekowałam się dwa lata. Jak skończyła 4 latka, mama dała ją do przedszkola. Bardzo miło wspominam ten czas, co tu dużo mówić pokochałam to dziecko. Teraz Kosia idzie już do 2 klasy szkoły podstawowej, duża pannica z niej wyrosła, jest wysoka jak na swój wiek, ale to po rodzicach. Obydwoje mają ponad 1,80 wzrostu.
Miło było mieć taką pracę .
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.