Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 22:45   #841
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Co za bezsens tak w ogóle z tymi limitkami, MM ma być w kwietniu? jestem obrażona Rozumiem, że nie dają nam wszystkich limitek, ale żeby rzucać jedną na 2-3 miesiące to już lekka przesada
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 22:51   #842
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

dziewczyny jakby cos tam bylo trzba kupic w Berlinie moge zrobic Wam kolejne zakupy
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 22:54   #843
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dziewczyny, ale jaja. Byłam dziś w jednej z Natur. Wchodzę, paczę na te półeczki wyprzedażowe, a tam rewolucja Naklejki z 11,99->9,99 pozdzierane z lakierów (na niektórych jeszcze resztki) zamiast tego dumne żarowiasto-pomarańczowe naklejki z 9,99->7,49(czy coś koło tego) Ale uwaga, nie wszystkie miały przekreśloną cenę niektóre miały po prostu 9,99 i tyle, finito, już trzeba się cieszyć bo leżą na wyprzedaży i mają bajerancką nalepkę zapytałam pani WTF? (nie dosłownie oczywiście), a pani naturzanka na to, że tak, te akurat są po 9,99 Chociaż wszystkie leżały sobie razem i wszystkie były z listy wycofanych, albo ze starych limitek. Nie wiem co oni znowu cudują No, ale trzeba przyznać, że coś zadziałali. Cienie, lakiery błyszczyki Catrice poprzeceniane w większości, nawet jakoś sensownie. Essence podobnie, widziałam lakiery C&G za ok 4 zł

Uff tyle Jutro sprawdzę może jeszcze w innej co się dzieje, ale powiem, że jak to zobaczyłam to aż mi się śmiać chciało na tę cudowną przemianę

Aha, nowości niet, CC też (chociaż reklama w tle leci )

Jestem jeszcze ciekawa czy Natura się nie wyprze tego wszystkiego Jak na złość zdarłam i wyrzuciłam naklejkę z lakieru Catrice kupionego w tamtym tygodniu z ceną 11,99->9,99
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 23:04   #844
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale jaja. Byłam dziś w jednej z Natur. Wchodzę, paczę na te półeczki wyprzedażowe, a tam rewolucja Naklejki z 11,99->9,99 pozdzierane z lakierów (na niektórych jeszcze resztki) zamiast tego dumne żarowiasto-pomarańczowe naklejki z 9,99->7,49(czy coś koło tego) Ale uwaga, nie wszystkie miały przekreśloną cenę niektóre miały po prostu 9,99 i tyle, finito, już trzeba się cieszyć bo leżą na wyprzedaży i mają bajerancką nalepkę zapytałam pani WTF? (nie dosłownie oczywiście), a pani naturzanka na to, że tak, te akurat są po 9,99 Chociaż wszystkie leżały sobie razem i wszystkie były z listy wycofanych, albo ze starych limitek. Nie wiem co oni znowu cudują No, ale trzeba przyznać, że coś zadziałali. Cienie, lakiery błyszczyki Catrice poprzeceniane w większości, nawet jakoś sensownie. Essence podobnie, widziałam lakiery C&G za ok 4 zł

Uff tyle Jutro sprawdzę może jeszcze w innej co się dzieje, ale powiem, że jak to zobaczyłam to aż mi się śmiać chciało na tę cudowną przemianę

Aha, nowości niet, CC też (chociaż reklama w tle leci )

Jestem jeszcze ciekawa czy Natura się nie wyprze tego wszystkiego Jak na złość zdarłam i wyrzuciłam naklejkę z lakieru Catrice kupionego w tamtym tygodniu z ceną 11,99->9,99
no cos beda musieli zrobic, taka afera zle dziala na ich markę.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 23:17   #845
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale jaja. Byłam dziś w jednej z Natur. Wchodzę, paczę na te półeczki wyprzedażowe, a tam rewolucja Naklejki z 11,99->9,99 pozdzierane z lakierów (na niektórych jeszcze resztki) zamiast tego dumne żarowiasto-pomarańczowe naklejki z 9,99->7,49(czy coś koło tego) Ale uwaga, nie wszystkie miały przekreśloną cenę niektóre miały po prostu 9,99 i tyle, finito, już trzeba się cieszyć bo leżą na wyprzedaży i mają bajerancką nalepkę zapytałam pani WTF? (nie dosłownie oczywiście), a pani naturzanka na to, że tak, te akurat są po 9,99 Chociaż wszystkie leżały sobie razem i wszystkie były z listy wycofanych, albo ze starych limitek. Nie wiem co oni znowu cudują No, ale trzeba przyznać, że coś zadziałali. Cienie, lakiery błyszczyki Catrice poprzeceniane w większości, nawet jakoś sensownie. Essence podobnie, widziałam lakiery C&G za ok 4 zł

Uff tyle Jutro sprawdzę może jeszcze w innej co się dzieje, ale powiem, że jak to zobaczyłam to aż mi się śmiać chciało na tę cudowną przemianę

Aha, nowości niet, CC też (chociaż reklama w tle leci )

Jestem jeszcze ciekawa czy Natura się nie wyprze tego wszystkiego Jak na złość zdarłam i wyrzuciłam naklejkę z lakieru Catrice kupionego w tamtym tygodniu z ceną 11,99->9,99
ooo czyli w sumie do przodu, coś się dzieje
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 23:20   #846
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Ja swoją szczotkę myłam kilka razy, pomagało doraźnie, tzn. na dwa trzy kolejne użycia, potem okazało się, że to jednak tusz sam w sobie już kluskowaty się zrobił (dodam, że mam go około 3 tyg., kupiony na 100% nowy, dobrze zaklejony). Coś mi się zdaje, że taka jego uroda...
Patentu z wodą nie próbowałam, ale kiedyś na blogu jakimś dziewczyna przedobrzyła i tusz (jakiś inny) skleił się na amen - zmienił stan skupienia może ten zareaguje "poprawnie"
Dzięki co do Miss Sporty - od lat używam ich linerów z pędzelkiem, zaś z nowym aplikatorem kupiłam niedawno brąz, ale jest taki sobie - patyk ściąga kolor w środkowej części linii - tracę czas na budowanie koloru. Może czarny będzie lepszy...dziś mam na oczach jeszcze wersję poprzednią - z cienkim pędzlem. W ogóle dziś to samą siebie przeszłam, kreska jak z obrazka, choć w sumie lata ćwiczeń, to czasem coś się "pacnie" nie tak, a dziś są piękne
Na szczęście nowe i stare opakowania mają ten sam gwint, przez co ten stary cienki pędzelek pasuje do nowej buteleczki

Ja się obraziłam na kreski w ogóle i mam postanowienie nie robić ich przez jakiś czas. Ostatnio mając dużo czasu postanowiłam zrobić żelowe, nie wyszły. Zmyłam, drugi raz kałamarzem, znowu porażka. Skończyło się na cielistym cieniu i tuszu, w dodatku prawie spóźniłam się do pracy... Ech

Tusz I<3 mam gdzieś od grudnia, był nieotwierany ale od początku robił grudki i sklejał, jednak mimo to bardzo go lubię, mam dłuugie rzęsy ludzie pytają czy prawdziwe A tusz już "podgrzewałam" i pomogło, z tym że był to rimmel, zobaczymy jak będzie z I<3

Rewolucja w naturze zobaczymy czy na długo.
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 23:29   #847
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
I co wy najlepszego narobiłyście. Teraz i ja chcę tę kredkę. Będę we włosienicy szła do drogerii- bo przecież miałam się ograniczać...
Ha, jak będzie zła to Dzolls, jak dobra to ja [żarcik taki] :P ja więcej o nim powiem za jakiś czas, teraz cieszę nią oczy i rękę (tę ostatnią dosłownie:P)

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale jaja. Byłam dziś w jednej z Natur. Wchodzę, paczę na te półeczki wyprzedażowe, a tam rewolucja Naklejki z 11,99->9,99 pozdzierane z lakierów (na niektórych jeszcze resztki) zamiast tego dumne żarowiasto-pomarańczowe naklejki z 9,99->7,49(czy coś koło tego) Ale uwaga, nie wszystkie miały przekreśloną cenę niektóre miały po prostu 9,99 i tyle, finito, już trzeba się cieszyć bo leżą na wyprzedaży i mają bajerancką nalepkę zapytałam pani WTF? (nie dosłownie oczywiście),
fajnie by było, gdyby coś z tym zrobili. a co do pogrubionego, to mnie rozbawiłaś
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 23:48   #848
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
fajnie by było, gdyby coś z tym zrobili. a co do pogrubionego, to mnie rozbawiłaś
Ojj no bo akurat sobie wybrałam dwa kolory ucieszona idę do kasy, myśląc, że zapomnieli skreślić ceny na naklejkach i wreszcie kupię coś normalnie przecenionego, a tu niespodziewajka, jednak niee
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 00:04   #849
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Bielsko-Biała, natura w CH GEMINI PARK ok 17- widziałam circus circus, wszystkiego było pełno- nic nie wykupione, a rozświetlaczy- zero
Albo nie wyłożone, albo się wszyscy na to rzucili, ja nie wiem.

Ja już w cc zaopatrzyłam się dawno, jeszcze w douglasie, liczyłam na coś nowego a tu dopiero mm w kwietniu

Zaraz będą dwie limitki rocznie

A jeśli chodzi o cc, ze swojej strony polecam złoty cień w kremie- fajny jako rozświetlacz czy do posmarowania ciała na specjalne okazje.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 00:06   #850
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Pomyślcie jak się ludzie będą rzucać na te limitki wchodzące 2 razy do roku To już w ogóle będzie wojna
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 00:33   #851
201606242122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 622
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

dziewczyny, czy mam jeszcze szanse dorwac gdziekolwiek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-w-plynie.html
wiem, ze to z edycji limitowanej, ale czy jesli cos zostalo z edycji limitowanej, to czy mozna to gdzies jeszcze zakupic?
201606242122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 00:40   #852
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zuleyka89 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy mam jeszcze szanse dorwac gdziekolwiek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-w-plynie.html
wiem, ze to z edycji limitowanej, ale czy jesli cos zostalo z edycji limitowanej, to czy mozna to gdzies jeszcze zakupic?
Wątpię... Rozświetlacze były najbardziej rozchwytywane i się rozeszły w 1 dzień
Na allegro poszukaj, chyba będą
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 00:44   #853
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
dziewczyny jakby cos tam bylo trzba kupic w Berlinie moge zrobic Wam kolejne zakupy
A jak cenowo stoi Essence w Dojczlandzie?
Jak się ociepli to planuję wybrać się do Berlina na zakupy

Zdjęcia z asortymentu szaf Essence i innych drogeryjnych niemieckich półek mile widziane
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2012-02-29 o 00:49
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 00:51   #854
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Czyli jednak coś się dzieje
Poczekamy, zobaczymy. Zawsze mamy dowód na piśmie [screen!]
Na razie... widać jakieś tam światełko w tunelu
Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Ooo.... no proszę - wreszcie jakiś mniej ogólnikowy post wrzucili, jestem pozytywnie zaskoczona, choć podejrzewam, że skupią się głównie na pilnowaniu klientek ze wzmożoną siłą, zamiast pracowników. Jeszcze pozostaje kwestia przecen.
Nawet jeśli bardziej będą pilnować klientek, to zawsze jakiś krok do przodu. Bo na razie i w tym temacie bieda, same wiecie. Choć oczywiście najlepiej byłoby, aby działali na wszystkich frontach.
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja mam jedną ulubioną Panią Naturzankę, która zawsze doradzi itp. ale inne ... no 'nieco' gorzej
Ja też właśnie. I jest w miarę zorientowana, jeśli chodzi o Essence . Dzisiaj dowiedziałam się, że przenieśli ją do innej Natury, koło mojej pracy. Muszę zapytać, czy jest tam na zastępstwo, czy już na stałe
Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
No właśnie - i u mnie też nie działało, chociaż magnes był z Essence...Stosowałam jak producent przykazał i nic - zadnego efektu...
A z płytkami do stempli męczyłam się kilka dni i poniechałam... Udało mi się odbić chyba ze 2 wzorki w sumie, reszta prób nieudana, chociaż też robiłam, jak kazali i tak, jak na filmikach... Jestem lewa chyba jednak...
Lepszy podobno jest zwykły magnes, taki lodówkowy.

Stempelków do tej pory nie opanowała, choć zestaw mam chyba już 1,5 roku Liczę jednak na to, że magicznie się naumiem wraz z zakupem płytek Bundle Monster
Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny
a ja juz kupilam i nawet wyprobowalam, jest koszmarnie twardy
poniewaz byl z wyprzedazy jutro sie tam przejde i sprobuje zareklamowac jako wyschniety (bo taki jest w porownaniu z E., gdzie tam ten zel niby jest ), a nastepnym razem najpierw zapytam, a potem kupie
Tem eyeliner taki właśnie jest. Miałam świeży, kupiony w czasie obowiązywania limitki i niestety, masakrycznie twardy. W dodatku w ogóle nie trzyma się powieki
Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
cześć, znowu ja

Czy któraś Lublinianka widziała już nowości u nas w mieście? I MM?
Rozmawiałam dzisiaj na ten temat w drogerii i na Świętoduskiej będą w tym tygodniu, razem z CC.
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Dziś po całej sprawie z macantką porozmawiałam z Naturzankami. Mówiły, że one mają zakaz zaklejania taśmą, bo wtedy są obwiniane za naruszenie kosmetyku. Byłoby głupotą, gdyby w takich przypadkach wyciągać z tego konsekwencje, a nie z powodu macania.. No ale może kierowniczka im zabrania. U mnie dziś były same młode dziewczyny, więc może mają kogoś nad sobą, kto im nie pozwala na to. W Solvay nigdy nie mam obsługi na karku, stoją kilka metrów z boku jak już stoją. Przeważnie pracują (rozkładają towar, układają). Ale z pewnością wolę czuć ich oddech na karku, niż kupować macane produkty.
Chyba każda drogeria ma inaczej, bo u mnie zaklejają w jednej Naturze ale w innych już nie.
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale jaja. Byłam dziś w jednej z Natur. Wchodzę, paczę na te półeczki wyprzedażowe, a tam rewolucja Naklejki z 11,99->9,99 pozdzierane z lakierów (na niektórych jeszcze resztki) zamiast tego dumne żarowiasto-pomarańczowe naklejki z 9,99->7,49(czy coś koło tego) Ale uwaga, nie wszystkie miały przekreśloną cenę niektóre miały po prostu 9,99 i tyle, finito, już trzeba się cieszyć bo leżą na wyprzedaży i mają bajerancką nalepkę zapytałam pani WTF? (nie dosłownie oczywiście), a pani naturzanka na to, że tak, te akurat są po 9,99 Chociaż wszystkie leżały sobie razem i wszystkie były z listy wycofanych, albo ze starych limitek. Nie wiem co oni znowu cudują No, ale trzeba przyznać, że coś zadziałali. Cienie, lakiery błyszczyki Catrice poprzeceniane w większości, nawet jakoś sensownie. Essence podobnie, widziałam lakiery C&G za ok 4 zł

Uff tyle Jutro sprawdzę może jeszcze w innej co się dzieje, ale powiem, że jak to zobaczyłam to aż mi się śmiać chciało na tę cudowną przemianę
To teraz trzeba pospolite ruszenie organizować i dowody zbierać, niczym w sprawie Em, bo się już zorientowali może... I stąd 'podchwytliwe' pytanie o adresy placówek

Swoją drogą ja też dzisiaj zaglądając do N. natknęłam się na prawdziwe wyprzedaże z Kobo, z 14,99 na 10,59. Byłam krótko, więc nie wiem, jak z innymi produktami, akurat te mi wpadły w oko.

Na różne ceny dla tych samych produktów też się natknęłam. Wycofywane cienie z Catrice, jedne z fałszywą przeceną z 13,99 na 11,99 i inne za 8,99.
Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Bielsko-Biała, natura w CH GEMINI PARK ok 17- widziałam circus circus, wszystkiego było pełno- nic nie wykupione, a rozświetlaczy- zero
Albo nie wyłożone, albo się wszyscy na to rzucili, ja nie wiem.
Tak wszyscy piszą o braku rozświetlaczy, odnoszę wrażenie, że one chyba w ogóle nie dotarły Albo producent się wypstrykał na wcześniejszym etapie dystrybucji i dla Natur już nic nie zostało i mają taką okrojoną wersję, jak to już kiedyś bywało... nawet w przypadku tej limitki, w końcu brakowało jednego lakieru i kosmetyczki.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 01:15   #855
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zuleyka89 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy mam jeszcze szanse dorwac gdziekolwiek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-w-plynie.html
wiem, ze to z edycji limitowanej, ale czy jesli cos zostalo z edycji limitowanej, to czy mozna to gdzies jeszcze zakupic?
W Naturze w moim mieście były ze 4szt. w tamten piątek
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 01:51   #856
201606242122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 622
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
W Naturze w moim mieście były ze 4szt. w tamten piątek
dziekuje za odpowiedz

czyli jesli cos zostalo z edycji limitowanej to mozna to znalesc jeszcze

---------- Dopisano o 01:51 ---------- Poprzedni post napisano o 01:50 ----------

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Wątpię... Rozświetlacze były najbardziej rozchwytywane i się rozeszły w 1 dzień
Na allegro poszukaj, chyba będą
dzieki za odp
201606242122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:03   #857
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Uhh, mam nowości. I miałam w naturze przygodę z macaniem. Kawka wieczorna już jest mi zbędna. Zaraz Wam wszystko opiszę na blogu, może mi ciśnienie opadnie. Bo ze mnie to straszny nerwus jest i mało co bym nie zaczęła dziś w Naturze rzucać mięsem i szarpać za włosy Bo jednak poziom inteligencji naszego społeczeństwa bywa marny..
Czytałam rozdziawiajac buzię coraz szerzej. Beton..... To ten typ, co otwirzy wytestuje, a kupi następne opakowanie, no bo przecież nie kupi użytego....

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
nowa llka, cudowna, wczoraj na blogu piałam nad jej wytrzymałością - a jakże!

No cóż, ja o początku wiedziałam, że bedę na nie polować. W końcu jestem Pogromca llków...To zobowiązuje.

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
No to w takim razie pozostaje mi liczyć na Męża i jego wyjazd do Berlina, moze mi coś tam upoluje. Strasznie zacofani jesteśmy z tymi limitkami u nas...
Masz rację.... Zauważyłam też, że im bardziej uczeszczana Natura, tym gorzej i później zaopatrywana....

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Chyba mam już skrzywienie historyczne, bo skrót SS kojarzy mi się mało... kosmetycznie. Absurd mojego skojarzenia polega też na tym, iż od razu sobie pomyślałam: w końcu niemiecka firma
Też na to zwracałam uwagę już

SS z eSSence.

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Wątpię... Rozświetlacze były najbardziej rozchwytywane i się rozeszły w 1 dzień
Na allegro poszukaj, chyba będą
Jest tam jeden. aukca kończy się za 6 dni, a kosztuje już 18 pln

Cytat:
Napisane przez zuleyka89 Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz

czyli jesli cos zostalo z edycji limitowanej to mozna to znalesc jeszcze

---------- Dopisano o 01:51 ---------- Poprzedni post napisano o 01:50 ----------



dzieki za odp
Zamiast niego możesz kupić Inglotowy. Robiłam kiedyś na wątku porównanie. Trzeba się przyjrzeć uważnie aby dostrzec różnicę. W zasadzie największa dotyczy konsystencji. Inglot to rzadki żel, a Essecne to krem. Minimalnie łatwiej rozprowadza się Essence, ale to dlatego, że Inglot zastyga na skórze przez co jest trwalszy.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:09   #858
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zuleyka89 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy mam jeszcze szanse dorwac gdziekolwiek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-w-plynie.html
wiem, ze to z edycji limitowanej, ale czy jesli cos zostalo z edycji limitowanej, to czy mozna to gdzies jeszcze zakupic?
Wątpię, jak inne rzeczy pozostawały tak rozświetlacze szybko wymiotło.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Tak wszyscy piszą o braku rozświetlaczy, odnoszę wrażenie, że one chyba w ogóle nie dotarły Albo producent się wypstrykał na wcześniejszym etapie dystrybucji i dla Natur już nic nie zostało i mają taką okrojoną wersję, jak to już kiedyś bywało... nawet w przypadku tej limitki, w końcu brakowało jednego lakieru i kosmetyczki.
Akurat jak były w douglasach to nie kupiłam, no ale trudno w ofertach stałych innych firm też coś się znajdzie.

No i mam ten z crystalized.

Bo to akurat taka była natura rzadziej oblegana, gdzie często udawało mi się kupić to co gdzie indziej było kupione.

Czyli akurat nie dali tego co ostatnio schodzi najbardziej z limitek- rozświetlaczy, brawo

Ale za to w końcu dorwałam essence gel look a już myślałam, że go nie dorwę nigdy.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:23   #859
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

hm może i ja dziś zajdę do Natury, ciekawe czy coś tam się zmieniło w związku z aferą
no i zobaczę, czy są nowości
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 10:24   #860
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
A jak cenowo stoi Essence w Dojczlandzie?
Jak się ociepli to planuję wybrać się do Berlina na zakupy

Zdjęcia z asortymentu szaf Essence i innych drogeryjnych niemieckich półek mile widziane
tak samo jak w Pl, chociaz starsze limitki mozna dostac po 1 euro za kosmetyk
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:37   #861
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Wiem, że już było, ale nie spisałam sobie i teraz szukam.

Które drogerie w Czechach mają Essence ?
Będę w Pradze w weekend i mogłabym oblukać.
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:55   #862
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

ok, moja Pani naturzanka powiedziała, że jakieś nowości są, ale nie ma kto ich wyłozyć, mam przyjść w piątek-sobotę, powinno być już wszystko wyłożone

Chociaz jakieś pojedyncze rzeczy były, np róże- ale one chyba maja małą pojemność? Kolory opakowań nie podobały mi się wcale, testerów nie było, więc nie wiem jak wyglądają w środku, ale przez opakowanie nie kupiłabym żadnego

aaa no i jak stałam przy szafie i wzięłam nie-tester szminki do ręki (nie było testera) żeby zobaczyć czy ta szminka ma drobinki (miała) to Pani już stała obok i zerkała w moją stronę czy aby nie otwieram
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:57   #863
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez agkz Pokaż wiadomość
Wiem, że już było, ale nie spisałam sobie i teraz szukam.

Które drogerie w Czechach mają Essence ?
Będę w Pradze w weekend i mogłabym oblukać.
http://cosnova.com/de/distribution-essence.html
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:05   #864
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Czekam na przypływ funduszy i w najbliższych dniach wybiorę się do cudownej N. , żeby skontrolować sytuację z nowosciami... Ale obawiam sie, ze nadal nic do Stolicy na Kabaty nie dotarło...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:12   #865
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja jutro lecę obczaić sytuację z nowościami i pseudo przecenami
Zrobiłam listę zakupów więc chcę
-nowy podkład
-bazę wygładzającą
-lakier nude i pewnie jakiś z c&g ale to stwierdzę na żywo
-pędzelek do cieni
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:15   #866
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ale pędzicie
Co do macantów, to ja często zwracam im uwagę, kiedyś dziewczę sporo młodsze ode mnie, chyba sobie wzięło do serca...a przynajmniej na chwilę się przejęło, i do koszyka powędrowały trzy identyczne tusze Rimmel chyba,że je potem wyrzuciła przy płynach do naczyń,albo upchnęła w proszki - to już inna sprawa no ale może chociaż gdzieś zostało w pamięci, żeby nie macać bez rozumu (akcja w Rossmannie).
W Białymstoku nowości nie widziałam jeszcze (w jednej N. tylko byłam), pewnie pod koniec tygodnia coś ruszy.

Co do rozświetlacza CC , to moim zdaniem nie ma na co wyczekiwać, jest potężnie złoty. Ja mimo średniej karnacji i łatwości opalania w lecie właśnie na złoto - odpuściłam. Moim zdaniem za żółty
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:23   #867
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

w Gdańskiej Naturze, cieszącej się ostatnio dużym zainteresowaniem wszystkie produkty z limitek catrice i essence zaklejone poza testerami oczywiście
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:27   #868
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Ale pędzicie
Co do macantów, to ja często zwracam im uwagę, kiedyś dziewczę sporo młodsze ode mnie, chyba sobie wzięło do serca...a przynajmniej na chwilę się przejęło, i do koszyka powędrowały trzy identyczne tusze Rimmel chyba,że je potem wyrzuciła przy płynach do naczyń,albo upchnęła w proszki - to już inna sprawa no ale może chociaż gdzieś zostało w pamięci, żeby nie macać bez rozumu (akcja w Rossmannie).
W Białymstoku nowości nie widziałam jeszcze (w jednej N. tylko byłam), pewnie pod koniec tygodnia coś ruszy.

Co do rozświetlacza CC , to moim zdaniem nie ma na co wyczekiwać, jest potężnie złoty. Ja mimo średniej karnacji i łatwości opalania w lecie właśnie na złoto - odpuściłam. Moim zdaniem za żółty
tak, jest mocno zloty, ja go uwielbiam i kolezanka zawsze mi mowi,ze ladnie na mnie wyglada to chyba mi pasuje a i czuje sie w nim super, wiec ja polecam;PP
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:30   #869
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A to ciekawe Czyli jak zwykle - każdemu co innego
Ja mam żółtawą cerę, latem to się w ogóle opalam szybko i na złoto...a w takich złotościach jednak mi średnio. Najbardziej lubię beżowo-różowe rozświetlacze
CC nie dla mnie.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:38   #870
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

'Estelle' dziękuję ja dzisiaj będę na uczelni to wstąpię do natury i zobaczę co i jak
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.