Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-09, 11:48   #4291
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Marciuniulka Pokaż wiadomość
Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi . Wiele osób radziło właśnie, abym zostawiła, ale jestem konkretnie uparta i po prostu mam uraz jak widzę te farby stare na mojej głowie...
Sloneczko - a wiesz co my mamy na glowie ;D
Twoje wlosy przy naszych to bez porownania ... ( przepraszam ze wypowiadam sie za niektorych ) ...
Moim zdaniem farbowac sie powinny osoby:
- ktory mwyjatkowo paskudnie jest w naturalkach,
- ktore maja juz siwizne na glowie i nie jest im ladnie w siwych ... bo to tez wazne

A Ty ? spelniasz ktorys z tych podpunktow ? mysle ze nie ale do przetrzymania i poczekania na odrosty potrzebna jest cierpliwosc
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 11:50   #4292
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
a tak wgl chcę Wam się pochwalić ale nie idrostem tym razem tylko stanem włosów od kąd sama komponuję sobie maseczki do włosów i wiem co jest po co stan moich włosów baaardzo się poprawiłczuję pod palcami, że są zdrowe, mocne, NIE OBLEBIONE no i wyglądają zdrowo! Wczoraj koleżanka powiedziała mi, że bardzo odżyły mi włosy i pytała co ja robię. to było bardzo miłe Rosłam i rosłam wrzucam Wam foto, jak wyglądają moje włosy bez SUSZENIA i bez PROSTOWANIA i bez FARBY od prawie pół roku
pięknie wyglądają a jak się błyszczą

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
nie głupsi, tylko inaczej myślą znam kupę facetów mądrzejszych ode mnie i jeszcze więcej dziewczyn, które są głupsze -nie generalizujmy
anoo święta prawda

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

kurde, wszystkie tu mają faceta, tylko ja chyba sama jestem
spoko loko ja też sama jestem
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 12:03   #4293
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Niewa: ja łykam od 5dni Capivit Total Action i bardziej zauwazylam dzialanie na skore niz wlosy na skore, bo nawet jak nie nawale cm tapety z kremu na noc to rano sie nie luszcze i tak juz mialam po drugiej tabletce a wlosy hmm poza zmniejszeniem ilosci na poduszce to nic wiecej nie zauwazylam ale fajnie na mnie dziala wiec bede lykac Wczesniej lykalam Merz Special ale dla studentki to cena nie zafajna i wlos zaden mi nie polecial. A tak to zajadam duzo owocow Najwiecej to swiezy melon i ananas i warzywa: brukselke (uwielbiam), szpinak (ale to chyba nie warzywo) Odnosnie szamponow to dzieciecy o zapachu zozoli z biedronki i na to odzywki z jajka

Zastanawiam sie tez nad piciem drozdzy Dopiero Wy niedawno zaszczepilyscie we mnie wlosomaniactwo

Espoir: sliczne włosieta

Twoja Kokaina: nie tylko Ty jestes sama Ale za to masz zapal do pielegnacji wlosow a ja jakis ogranicznik jestem w tym temacie;(

Marciuniulka: ze sie tak zapytam te Twoje zdjecia to juz z odrostem bo ja albo slepa albo go nie ma Sliczne masz te wlosy

spiritusmovens: a juz myslalam ze ze mna jest cos nie tak bo jestem jedyna singielka wsrod Was
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 12:12   #4294
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dzięki Kochane
właśnie zamówiłąm na allegro coś takiego http://allegro.pl/artego-odzywka-bez...394413513.html z racji tego ze uzywam tylko masek po myciu i arganu, to sądzę, że taka odżyweczka do psiukania nie zaszkodzi.

Marciuniulka nie farbuj masz piękne włosy i kolor!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 12:41   #4295
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

wiecie co ...
Moj TŻ bardzo nie chce zebym scinala wlosy - mowi ze wogole nie mam zlych, ze po co mi to i na bank bede bardzo zalowala ... dodatkowo mowi mi ze jak przyjde z bardzo krotkimi nie otworzy mi drzwi ;]
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 12:47   #4296
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez zawadzia89 Pokaż wiadomość
dziewczyny a gdzie kupujecie te wszystkie olejki ? z checia bym zaczela uzywac . czytajac Wasze posty przekonalam sie zeby jednak troche podciac wlosy
rossmann - tam są mieszanki olejków, a tak to all
Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
no to rzeklabym zaje - bia - szczo ;D
ciesz się, ciesz

potem Was nadrobię, muszę z psem
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 13:09   #4297
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość

spiritusmovens: a juz myslalam ze ze mna jest cos nie tak bo jestem jedyna singielka wsrod Was
spokojnie jeszcze przyjdzie na nas pora ja na razie dałam sobie spokój w sprawach damsko-męskich mam dość

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
wiecie co ...
Moj TŻ bardzo nie chce zebym scinala wlosy - mowi ze wogole nie mam zlych, ze po co mi to i na bank bede bardzo zalowala ... dodatkowo mowi mi ze jak przyjde z bardzo krotkimi nie otworzy mi drzwi ;]
a to przecież Twoja decyzja po za tym oni tak zawsze mówią, włosy przecież odrosną, nie koniec świata ale rację trochę ma musisz się zastanowić, bo później możesz żałować
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 13:18   #4298
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a to przecież Twoja decyzja po za tym oni tak zawsze mówią, włosy przecież odrosną, nie koniec świata ale rację trochę ma musisz się zastanowić, bo później możesz żałować
w suuuumie ;D ja mu tlumacze ze bardzo na chlopaka i na jezyka sie nie obetne ;P tak jak peyton_92 napisala - ja tez sie obetne na tzw. boba. No kiedys musze sie przystrzyc, musze kiedys predzej czy pozniej obciac zolki a wole teraz, bo jak bede miala za lopatki, to wtedy bedzie mi zal

ale dla mojego takie czy inne wlosy - sa suuuuper. On nie widzi roznicy we wlosach zniszczonych czy zdrowych ;]
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 13:22   #4299
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
w suuuumie ;D ja mu tlumacze ze bardzo na chlopaka i na jezyka sie nie obetne ;P tak jak peyton_92 napisala - ja tez sie obetne na tzw. boba. No kiedys musze sie przystrzyc, musze kiedys predzej czy pozniej obciac zolki a wole teraz, bo jak bede miala za lopatki, to wtedy bedzie mi zal

ale dla mojego takie czy inne wlosy - sa suuuuper. On nie widzi roznicy we wlosach zniszczonych czy zdrowych ;]
jak większość facetów, dlatego niestety, nie chcąc nikogo obrażać często widzi się fajnych gości z tlenionymi na blond dziewczętami mi się takie włosy nie podobają, bo widać że są zniszczone itp. ale im to najwidoczniej nie przeszkadza...
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 13:30   #4300
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
jak większość facetów, dlatego niestety, nie chcąc nikogo obrażać często widzi się fajnych gości z tlenionymi na blond dziewczętami mi się takie włosy nie podobają, bo widać że są zniszczone itp. ale im to najwidoczniej nie przeszkadza...
u mnie w miescie mowi sie na takie dziewczyny - szmiry
dlatego tez wole przecierpiec w krotkich, a potem chodzic w dlugich i pieknych naturalkach
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 13:35   #4301
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
u mnie w miescie mowi sie na takie dziewczyny - szmiry
dlatego tez wole przecierpiec w krotkich, a potem chodzic w dlugich i pieknych naturalkach
a tam przecierpieć zmiany czasem są dobre
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 13:52   #4302
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Marciuniulka - nie rób nic albo same farbowańce pofarbuj tak jak ja bo szkoda rocznego odrostu

niewa - ciesz się, że masz takiego Tżta, który Cię akceptuje taką, jaka jesteś

Edytowane przez TwojaKokaina
Czas edycji: 2012-06-09 o 13:56
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 13:56   #4303
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a tam przecierpieć zmiany czasem są dobre
eh to juz w ta sobote - 16 czerwca wielka zmiana szczerze ? to prze-bardzo doczekac nie moge

a najlepsze jest to, ze przed chwilka wpadlam znowu na Genialny Pomysl !
poszlam do mojego TŻ i powiedzialam mu, ze po co czekac tydzien czasu - juz teraz, natychmiast ubierajmy sie i pojdzie do jakiegokolwiek fryzjera ;D


tak - ja jestem wyjatkowo bardzokapana w goracej wodzie

na szczescie moj ostudzil te emocje
i chwala mu za to ;]
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:03   #4304
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
eh to juz w ta sobote - 16 czerwca wielka zmiana szczerze ? to prze-bardzo doczekac nie moge

a najlepsze jest to, ze przed chwilka wpadlam znowu na Genialny Pomysl !
poszlam do mojego TŻ i powiedzialam mu, ze po co czekac tydzien czasu - juz teraz, natychmiast ubierajmy sie i pojdzie do jakiegokolwiek fryzjera ;D


tak - ja jestem wyjatkowo bardzokapana w goracej wodzie

na szczescie moj ostudzil te emocje
i chwala mu za to ;]
lepiej idź do sprawdzonego, bo możesz żałować
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:06   #4305
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Tak dawno mnie juz nie było, że nikt mnie zapewne już nie kojarzy Znalazłam w końcu trochę czasu, nadrobiłam posty i gratuluje Wam wytrwałości Oby tak dalej

Minęło mi już pół roku bez farbowania Jestem strasznie szczęśliwa
Co mnie zdziwiło? Dosłownie przed kilkoma minutami zmierzyłam mój odrost Całe 8 cm! Nawet momentami wyliczałam 9 :d ale przyjmijmy tą ósemkę ;d Jestem bardzo szczęśliwa i pełna wiary w sukces A to dzięki Wam nie pisałam, ale starałam się w każdej wolnej chwili podczytywać Wasze rozmowy. Ostatnio taaak dużo się ich nazbierało, dlatego nawet nie zdołam każdej z osobna pogratulować
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:14   #4306
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Tak dawno mnie juz nie było, że nikt mnie zapewne już nie kojarzy Znalazłam w końcu trochę czasu, nadrobiłam posty i gratuluje Wam wytrwałości Oby tak dalej

Minęło mi już pół roku bez farbowania Jestem strasznie szczęśliwa
Co mnie zdziwiło? Dosłownie przed kilkoma minutami zmierzyłam mój odrost Całe 8 cm! Nawet momentami wyliczałam 9 :d ale przyjmijmy tą ósemkę ;d Jestem bardzo szczęśliwa i pełna wiary w sukces A to dzięki Wam nie pisałam, ale starałam się w każdej wolnej chwili podczytywać Wasze rozmowy. Ostatnio taaak dużo się ich nazbierało, dlatego nawet nie zdołam każdej z osobna pogratulować
kojarzę Cię
teraz poleci już górki, będzie więcej zdrowych włosów
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:15   #4307
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Tak dawno mnie juz nie było, że nikt mnie zapewne już nie kojarzy Znalazłam w końcu trochę czasu, nadrobiłam posty i gratuluje Wam wytrwałości Oby tak dalej

Minęło mi już pół roku bez farbowania Jestem strasznie szczęśliwa
Co mnie zdziwiło? Dosłownie przed kilkoma minutami zmierzyłam mój odrost Całe 8 cm! Nawet momentami wyliczałam 9 :d ale przyjmijmy tą ósemkę ;d Jestem bardzo szczęśliwa i pełna wiary w sukces A to dzięki Wam nie pisałam, ale starałam się w każdej wolnej chwili podczytywać Wasze rozmowy. Ostatnio taaak dużo się ich nazbierało, dlatego nawet nie zdołam każdej z osobna pogratulować
pewnie, że tak najgorzej jest na początku według mnie a później to już leci
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:16   #4308
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
kojarzę Cię
teraz poleci już górki, będzie więcej zdrowych włosów
mam taka nadzieje hehe
Jeszcze tydzień i znowu będę miała duużo czasu na moje włosy
Teraz stres przed zakończeniem roku trochę wpłynął negatywnie na ich stan-zaczęły mi wypadać, ale juz wszystko sie unormowało i będzie tylko lepiej )
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:23   #4309
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Tak dawno mnie juz nie było, że nikt mnie zapewne już nie kojarzy Znalazłam w końcu trochę czasu, nadrobiłam posty i gratuluje Wam wytrwałości Oby tak dalej

Minęło mi już pół roku bez farbowania Jestem strasznie szczęśliwa
Co mnie zdziwiło? Dosłownie przed kilkoma minutami zmierzyłam mój odrost Całe 8 cm! Nawet momentami wyliczałam 9 :d ale przyjmijmy tą ósemkę ;d Jestem bardzo szczęśliwa i pełna wiary w sukces A to dzięki Wam nie pisałam, ale starałam się w każdej wolnej chwili podczytywać Wasze rozmowy. Ostatnio taaak dużo się ich nazbierało, dlatego nawet nie zdołam każdej z osobna pogratulować
8 cm przez pol roku ? no no no - swietny wynik ;D Tylko pogratulowac
a jakos dopomagalas odrostowi ?
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 14:27   #4310
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
8 cm przez pol roku ? no no no - swietny wynik ;D Tylko pogratulowac
a jakos dopomagalas odrostowi ?

Właśnie nie za bardzo, dlatego byłam trochę zszokowana wiadomo -stała pielęgnacja włosów (jak najmniej silikonów) + jakieś olejowanie. I tyle na więcej nie miałam czasu Żadnych tabletek, pokrzyw ( nad którą obecnie się zastanawiam). Widocznie jestem obdarzona przez Matkę Naturę szybkim porostem;d hehe
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 17:25   #4311
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

zdjęcie odrostów + warkocz na środku-widać w miarę kontrast pomiędzy barwami . Zdjęcie robione na lekcji , słaba jakość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P300512_13.480002.jpg (45,8 KB, 45 załadowań)
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 17:41   #4312
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
zdjęcie odrostów + warkocz na środku-widać w miarę kontrast pomiędzy barwami . Zdjęcie robione na lekcji , słaba jakość
fajnie podobny trochę do mojego
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 17:41   #4313
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ludwila - ja Ciebie pamietam, witaj ponownie. Odroscik fajni i duzy, no i szybko Ci rosna wlosy

Dziewczyny... chyba musze zmienic garderobe. Kiedys - w czasach farbowania - pasowal mi taki pudrowy roz i mialam sporo ubran w tym kolorze. Dzis ubralam jeden sweterek rozowy i... nie moglam na siebie patrzec! Sweterek spowodowal chorobliwa bladosc oraz zupelnie nie komponowal sie z wlosami, wygladalam na chora i zaniedbana. Za to zaczely mi pasowac mocniejsze kolory. Ostatni zamowilam przez internet koszulke, ale przez pomylke przyszedl inny kolor - taki jaskrawo pomaranczowo-czerwony. Wkurzylam sie, bo ten kolor wczesniej mi nigdy nie pasowal ale przymierzylam i... jest bomba! Nie wymienilam tylko zachowalam i jestem zachwycona! Nie wiem, moze to kwestia tego, ze nie jestem jescze opalona, ale raczej sadze, ze to wlosy. Pasuje mi zupelnie inna, mocniejsza gama kolorystyczna. Jestem w szoku!
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:05   #4314
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Konwalia11- widzisz czyli nastąpi kolejna zmiana. Będziesz taką energiczną kobietką w tych mocniejszych barwach-fajnie! Ale tak to jest z tymi włosami. Jeszcze jak malowałam włosy, to męczyłam się z tym problemem- jak miałam czarne włosy, to mocne barwy mi pasowały, jaśniejsze+ czerwień;/ nie wyglądało to już tak efektywnie Znowu jaśniejsze +czerń= :zakochany:, a ciemne włosy+czerń=trup . nie dogodzisz
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:15   #4315
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

fajne, fajne jaśniutkie
Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
zdjęcie odrostów + warkocz na środku-widać w miarę kontrast pomiędzy barwami . Zdjęcie robione na lekcji , słaba jakość
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:16   #4316
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

mocne kolory to chyba jesien?
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:59   #4317
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
zdjęcie odrostów + warkocz na środku-widać w miarę kontrast pomiędzy barwami . Zdjęcie robione na lekcji , słaba jakość
wloski 1 klasa tak trzymaj i nie farbuj
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 19:00   #4318
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ludwila - ja Ciebie pamietam, witaj ponownie. Odroscik fajni i duzy, no i szybko Ci rosna wlosy

Dziewczyny... chyba musze zmienic garderobe. Kiedys - w czasach farbowania - pasowal mi taki pudrowy roz i mialam sporo ubran w tym kolorze. Dzis ubralam jeden sweterek rozowy i... nie moglam na siebie patrzec! Sweterek spowodowal chorobliwa bladosc oraz zupelnie nie komponowal sie z wlosami, wygladalam na chora i zaniedbana. Za to zaczely mi pasowac mocniejsze kolory. Ostatni zamowilam przez internet koszulke, ale przez pomylke przyszedl inny kolor - taki jaskrawo pomaranczowo-czerwony. Wkurzylam sie, bo ten kolor wczesniej mi nigdy nie pasowal ale przymierzylam i... jest bomba! Nie wymienilam tylko zachowalam i jestem zachwycona! Nie wiem, moze to kwestia tego, ze nie jestem jescze opalona, ale raczej sadze, ze to wlosy. Pasuje mi zupelnie inna, mocniejsza gama kolorystyczna. Jestem w szoku!
haha miałam tak samo przy moich naturalnych pasują mi mocniejsze kolory, bo wtedy wszystko u mnie widać i oczy itp. a jak miałam farbowane to cała uwaga była skierowana na włosy co u mnie raczej średnio się sprawdzało, teraz jestem na etapie zakochiwania się w kobalcie, niedługo połowa mojej szafy będzie w tym kolorze..
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 19:29   #4319
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Weszłam tutaj i przypomniałam sobie o skrzypie (już się parzy). Jak myślicie, czy taki skrzyp za 2 zł coś daje? Po wczorajszym myciu włosy w słońcu mam całkiem brązowe (trzymałam szampon dłużej :P). Niestety, jak się przyjrzeć bliżej, to czarne z czerwonym . Włosy naturalne mam ciemny blond (ten mysi), nienawidzę go serdecznie, ale nie chce mi się dalej paćkać z farbami. Myślę o dekoloryzacji, ale to chyba strata kasy. Idę czytać zaległości .
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 19:36   #4320
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
teraz jestem na etapie zakochiwania się w kobalcie, niedługo połowa mojej szafy będzie w tym kolorze..

<3 oddaj mi wszystko co posiadasz w kobaltowym kolorze.


TwojaKokaina- nie sa takie jaśniutkie właśnie, jeżeli chodzi o odrost. Tutaj kolor trochę zakłamany . Z wierzchu faktycznie-są trochę jaśniejsze. Ale ku mojemu zdziwieniu- jak odkryłam większą część włosów to ukazał się kolor zbliżony już do czerni Naturalne włosy w kolorze czerni miałam jak byłam mała;d dlatego byłam lekko zdziwiona, kiedy dokonalam takiego odkrycia;p
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "


Edytowane przez ludwila
Czas edycji: 2012-06-09 o 19:40
ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.