kosmetyki Alterra - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 10:04   #1561
Kasienka1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 192
Dot.: kosmetyki Alterra

U mnie w rossmanie nie ma już olejków Od dłuższego czasu nie można było ich dostać bo zawsze pusta półka, ale teraz nie ma już miejsca na półce dla nich! Chyba wycofali
Kasienka1231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 15:20   #1562
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Jakiś czas temu dziewczyny (chyba na wątku rossmannowym) że olejki wrócą w nowych opakowaniach, takich z pompką jak Alverde niestety oprócz olejku z granatem
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 16:16   #1563
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu dziewczyny (chyba na wątku rossmannowym) że olejki wrócą w nowych opakowaniach, takich z pompką jak Alverde niestety oprócz olejku z granatem
Fajnie by było, dużo wygodniejsze będą Póki co muszę omijać Rossmanna szerokim łukiem żeby zakupów w nim nie zrobić
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 16:50   #1564
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Trzeba mieć pozytywne nastawienie Biorąc pod uwagę ceny tych rzeczy, to naprawdę niewiele, dużo z portfela nie ubędzie. Ale prawdopodobnie tylko olejek wezmę, Hipp mi się skończy na dniach i trzeba się zaopatrzyć w nowe smarowidło, a tu taka promocja
Dosłownie
Wydałam 50zł i koniec z zakupami!
W tym miesiącu
Mydło w płynie z mandarynką mnie urzekło

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu dziewczyny (chyba na wątku rossmannowym) że olejki wrócą w nowych opakowaniach, takich z pompką jak Alverde niestety oprócz olejku z granatem
To dobrze, taki pomysł mi się podoba
Będzie bardziej higienicznie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Póki co muszę omijać Rossmanna szerokim łukiem żeby zakupów w nim nie zrobić
Ja po dzisiejszym dniu będę siedzieć cicho i nawet na Rossmanna nie spojrzę - taki wewnętrzny zakaz
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:18   #1565
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: kosmetyki Alterra

O mój Bosze, znowu promocja... Mam ochotę się skusić... I cały mój plan oszczędnościowy diabli wezmą.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:20   #1566
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dosłownie
Wydałam 50zł i koniec z zakupami!
W tym miesiącu
Mydło w płynie z mandarynką mnie urzekło



To dobrze, taki pomysł mi się podoba
Będzie bardziej higienicznie



Ja po dzisiejszym dniu będę siedzieć cicho i nawet na Rossmanna nie spojrzę - taki wewnętrzny zakaz
A co kupiłaś ciekawego? Mydła mandarynkowego nie lubię, wysusza jak wszystko inne. Jedynie mydła (te kremowe, mleczne) z LF są dla moich kapryśnych dłoni mniej wysuszające.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
O mój Bosze, znowu promocja... Mam ochotę się skusić... I cały mój plan oszczędnościowy diabli wezmą.
Trzymaj się razem ze mną z dala od tego szatańskiego pomiotu - Rossmanna, razem nam się uda!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:48   #1567
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Mydło w płynie z mandarynką mnie urzekło
Nie lubię tego mydła, pięknie pachnie ale ma jakąś dziwną konsystencję. Używam od czasu do czasu dla zapachu i tyle.

Zakupy w Rossmannie jeszcze przede mną, ale odłożę je chyba na październik. Obkupiłam się dzisiaj kosmetycznie w Biedronce i chyba mam przesyt a niczego pilnie nie potrzebuję. Tylko odżywkę Alterry z granatem muszę kupić na zapas, bo wyjątkowo polubiły ją moje włosy.
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 21:22   #1568
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A co kupiłaś ciekawego? Mydła mandarynkowego nie lubię, wysusza jak wszystko inne. Jedynie mydła (te kremowe, mleczne) z LF są dla moich kapryśnych dłoni mniej wysuszające.
Nie miałam dotąd żadnego alterrowego mydła w płynie, a że mnie każde wysusza, to też prawdopodobnie będzie - ale od czego są kremy do rąk
Do tego kupiłam dwa w kostce - nagietkowe i oliwkowe oraz mały deo.
Jest niezbyt lubiany jak widzę po opiniach, ale dla mnie jest ok, dlatego to już druga sztuka
I standardowo rumiankowa pomadka

Reszta zakupów była nie-alterrowa składająca się głównie z kremów do rąk, do stóp, żeli pod prysznic, patyczków, płatków i płynu do higieny intymnej.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 22:01   #1569
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Nie miałam dotąd żadnego alterrowego mydła w płynie, a że mnie każde wysusza, to też prawdopodobnie będzie - ale od czego są kremy do rąk
Do tego kupiłam dwa w kostce - nagietkowe i oliwkowe oraz mały deo.
Jest niezbyt lubiany jak widzę po opiniach, ale dla mnie jest ok, dlatego to już druga sztuka
I standardowo rumiankowa pomadka

Reszta zakupów była nie-alterrowa składająca się głównie z kremów do rąk, do stóp, żeli pod prysznic, patyczków, płatków i płynu do higieny intymnej.
Ale się obłowiłaś
Ja wolę używać mydła mało wysuszającego i mieć możliwość nie posmarowania sobie rąk po każdym myciu. Na noc zawsze używam tłustego, odżywczego kremu, zakładam rękawiczki i to pomaga
Deo dla mnie był okropny, ale to jak każdy naturalny. Uczulenie, boląca wysypka leczona ponad miesiąc - tak po każdym miałam, a używałam ich kilku. Alterra do wyjątku nie należała. Moje pachy lubią sole aluminium najwyraźniej A szkoda, bo nie mam problemu z poceniem się i śmierdzeniem, mogłabym nawet mało / średnio działającego naturalka używać, a tu klops, nie ma.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 09:50   #1570
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Nie miałam dotąd żadnego alterrowego mydła w płynie, a że mnie każde wysusza, to też prawdopodobnie będzie - ale od czego są kremy do rąk
Do tego kupiłam dwa w kostce - nagietkowe i oliwkowe oraz mały deo.
Jest niezbyt lubiany jak widzę po opiniach, ale dla mnie jest ok, dlatego to już druga sztuka
I standardowo rumiankowa pomadka

Reszta zakupów była nie-alterrowa składająca się głównie z kremów do rąk, do stóp, żeli pod prysznic, patyczków, płatków i płynu do higieny intymnej.
zastanawialam sie wczoraj nad zakupem mydla w plynie bo nienawidze szorowac pojemnika na zwykle mydlo ale z tego co pamietam to odstraszyl mnie alkohol na drugim miejscu w skladzie alterrowego mydla.

z kolei w innych mydlach plynnych jest betaina wiec w koncu zakupilam mydlo.. w kostce (z alterry lawendowe)
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 10:44   #1571
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
zastanawialam sie wczoraj nad zakupem mydla w plynie bo nienawidze szorowac pojemnika na zwykle mydlo ale z tego co pamietam to odstraszyl mnie alkohol na drugim miejscu w skladzie alterrowego mydla.
Różane ma alkohol na drugim miejscu, ale mandarynkowe nie.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 20:18   #1572
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Deo dla mnie był okropny, ale to jak każdy naturalny. Uczulenie, boląca wysypka leczona ponad miesiąc - tak po każdym miałam, a używałam ich kilku. Alterra do wyjątku nie należała. Moje pachy lubią sole aluminium najwyraźniej A szkoda, bo nie mam problemu z poceniem się i śmierdzeniem, mogłabym nawet mało / średnio działającego naturalka używać, a tu klops, nie ma.
No szkoda szkoda
Z tego co pamiętam, to masz wrażliwą skórę, która wielu produktów nie przyswaja - pamięć mnie nie zawiodła?
Mi ten deo pasuje, tak jak wersja 'sprejowa', która się właśnie kończy.
Aaa jakiś taki sentyment mam do nich

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
zastanawialam sie wczoraj nad zakupem mydla w plynie bo nienawidze szorowac pojemnika na zwykle mydlo ale z tego co pamietam to odstraszyl mnie alkohol na drugim miejscu w skladzie alterrowego mydla.
Szczerze powiedziawszy nawet nie zwróciłam uwagi na skład bo mając w ręku coś alterrowego wierzę, że skład będzie o niebo lepszy niż skład jakiegokolwiek innego produktu w drogerii
Ponadto uważam, że jeśli w składzie znajdzie się jakiś jeden mniej przyjemny twór, to mnie nie zabije
Poza tym kiedyś, x lat temu, my wszystkie jak mniemam, stosowałyśmy przeróżne kosmetyki nie zwracając uwagi na skład, a było tam pewnie wszystko, na co teraz kręcimy nosem
Także Alterra na tym tle wypada zdrowo i naturalnie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 20:31   #1573
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
No szkoda szkoda
Z tego co pamiętam, to masz wrażliwą skórę, która wielu produktów nie przyswaja - pamięć mnie nie zawiodła?
Mi ten deo pasuje, tak jak wersja 'sprejowa', która się właśnie kończy.
Aaa jakiś taki sentyment mam do nich



Szczerze powiedziawszy nawet nie zwróciłam uwagi na skład bo mając w ręku coś alterrowego wierzę, że skład będzie o niebo lepszy niż skład jakiegokolwiek innego produktu w drogerii
Ponadto uważam, że jeśli w składzie znajdzie się jakiś jeden mniej przyjemny twór, to mnie nie zabije
Poza tym kiedyś, x lat temu, my wszystkie jak mniemam, stosowałyśmy przeróżne kosmetyki nie zwracając uwagi na skład, a było tam pewnie wszystko, na co teraz kręcimy nosem
Także Alterra na tym tle wypada zdrowo i naturalnie

Mam alergiczną, tak To chyba jeszcze gorszy typ niż wrażliwa, przynajmniej tak to odczuwam. Na szczęście wrażliwa jest mało, nie mam podrażnień i tego typu rzeczy od kosmetyków, tylko uczulenia po pewnym czasie stosowania. W sumie to sama nie wiem dokładnie na 100% jaka ona jest

Dokładnie. Może jeszcze by wymagać organicznych składników i super certyfikatów? Alterra wypada najlepiej ze wszystkich drogeryjnych firm, ja jeszcze bardzo lubię BD i Hippa - są spoko pod względem składu i są tanie.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 22:25   #1574
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mam alergiczną, tak To chyba jeszcze gorszy typ niż wrażliwa, przynajmniej tak to odczuwam. Na szczęście wrażliwa jest mało, nie mam podrażnień i tego typu rzeczy od kosmetyków, tylko uczulenia po pewnym czasie stosowania. W sumie to sama nie wiem dokładnie na 100% jaka ona jest
Witaj w klubie - ja też nie wiem jaką mam skórę.
Niby twierdzę, że tłustą albo mieszaną, ale jeszcze mogę się zdziwić
Powiem Ci, że biedną masz tą skórę - chodzi mi o te uczulenia.
Mhm, niektórzy mogą stosować wszystkie kosmetyki świata i jest ok, a tu... to zapycha, tamto podrażnia, coś tam jeszcze nie wiadomo co robi i szlag człowieka trafia
Ale dzięki swoim dziwnym skórom miałyśmy okazję poznać fajne kosmetyki

Cytat:
Dokładnie. Może jeszcze by wymagać organicznych składników i super certyfikatów? Alterra wypada najlepiej ze wszystkich drogeryjnych firm, ja jeszcze bardzo lubię BD i Hippa - są spoko pod względem składu i są tanie.
Me too, me too!
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 23:33   #1575
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: kosmetyki Alterra

Moim pierwszym kosmetykiem z Alterry był olejek migdał&papaja, używam go czasami do ciała zaraz po kąpieli, ale jakoś nie zauważyłam spektakularnego efektu nawilżenia, aczkolwiek do tego nie jest on przeznaczony. Pewnie jeszcze kiedyś spróbuję jakiegoś innego z tej firmy.

Złe doświadczenie mam z Volumen - Shampoo Papaya & Bambus. Po regularnym stosowaniu przez 3 tygodnie (włosy myję co dwa dni) przesuszył mi skórę głowy, spowodował swędzenie i łupież, z którego robią się strupki :/ szampon też nie nadaje zbytnio objętości, sprawia, że włosy przetłuszczają się jeszcze szybciej, drugiego dnia wyglądają jakby nie były myte ze 3 dni, także od siebie - nie polecam.
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2012-09-30 o 23:38
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 06:45   #1576
Semir_007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 15
Dot.: kosmetyki Alterra

Witam,
u mnie pierwszym kosmetykiem Alterry był szampon do włosów morela i pszenica. Niestety zaczęły mi po nim bardzo wypadać włosy(od tego czasu unikam szamponów Alterry).
Nie zraziłam się jednak i zaczęłam używać innych produktów tej firmy m.in. mydełka w kostce, mydełka w płynie (u mnie w Rossmannie jest tylko róża i mleko...gdzie moje ulubione- z pomarańczą?!), krem tonujący, żel do mycia twarzy, dezodorant...hmm trochę tego jest. Najlepsze, że mojego narzeczonego też przekonałam do tej firmy
Semir_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 10:59   #1577
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Moim pierwszym kosmetykiem z Alterry był olejek migdał&papaja, używam go czasami do ciała zaraz po kąpieli, ale jakoś nie zauważyłam spektakularnego efektu nawilżenia, aczkolwiek do tego nie jest on przeznaczony. Pewnie jeszcze kiedyś spróbuję jakiegoś innego z tej firmy.

Złe doświadczenie mam z Volumen - Shampoo Papaya & Bambus. Po regularnym stosowaniu przez 3 tygodnie (włosy myję co dwa dni) przesuszył mi skórę głowy, spowodował swędzenie i łupież, z którego robią się strupki :/ szampon też nie nadaje zbytnio objętości, sprawia, że włosy przetłuszczają się jeszcze szybciej, drugiego dnia wyglądają jakby nie były myte ze 3 dni, także od siebie - nie polecam.
Oliwka nigdy nie będzie spektakularnie nawilżać, bo ona generalnie natłuszcza A mokrą skórę smarowałaś?

Użyłam wczoraj wieczorem i dziś rano kremu bezzapachowego, no zobaczymy czy mi podpasuje. Póki co jakiegoś super efektu nawilżenia nie ma, po prostu nie ściąga mi skóry i czuję coś na twarzy (to dobrze).
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 14:06   #1578
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: kosmetyki Alterra

Kupiłam drugą tubkę kremu orchideowego i jest zupełnie inny, kompletna porażka. Gęsty - więc to plus. ale niestety jedyny bo mam wrażenie że w większośći składa się z alkoholu. Jak żaden inny krem czułam szczypanie! A opary alkoholowe drażnią mi nawet oczy.
Totalny bubel
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 01:22   #1579
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Oliwka nigdy nie będzie spektakularnie nawilżać, bo ona generalnie natłuszcza A mokrą skórę smarowałaś?

Użyłam wczoraj wieczorem i dziś rano kremu bezzapachowego, no zobaczymy czy mi podpasuje. Póki co jakiegoś super efektu nawilżenia nie ma, po prostu nie ściąga mi skóry i czuję coś na twarzy (to dobrze).
Wiem, ale co z tego, że natłuszcza jak i tak skóra sucha nadal...
Smarowałam i na mokrą skórę i na suchą - to samo...
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 08:05   #1580
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Wiem, ale co z tego, że natłuszcza jak i tak skóra sucha nadal...
Smarowałam i na mokrą skórę i na suchą - to samo...
Może najpierw zadbaj o nawilżenie, a potem używaj oliwki dla utrzymania efektu? Ja nie mam bardzo suchej skóry, tylko w niektórych miejscach typu przedramiona, łokcie czy łydki, oliwka się u mnie sprawuje znakomicie. Pewnie dlatego, że skóra jest w miarę dobrej kondycji, nie potrzebuję nawilżania, a natłuszczania właśnie.

Alterry krem bezzapachowy nie podchodzi mi, no nie da rady. Działanie - jeszcze może być, nawet mi się podoba, ale zapach... Nie mogę wytrzymać niestety. Odechciewa mi się używać jak o nim pomyślę.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 08:09   #1581
Kaamisia
Raczkowanie
 
Avatar Kaamisia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Wiem, ale co z tego, że natłuszcza jak i tak skóra sucha nadal...
Smarowałam i na mokrą skórę i na suchą - to samo...
Ja mam inny sposób na nakładanie tego olejku. Smaruję się nim przed kąpielą, chwilę czekam, ścieram go peelingiem (tym z granatem ) i dopiero zmywam całość. Po takim "zabiegu" nie muszę używać balsamu, chociaż mam suchą skórę.
__________________
Urodologia
Kaamisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 17:26   #1582
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja mieszam oliwkę z balsamem albo mleczkiem do ciała
Na dłoń wylewam troche mleczka dodaję oliwki i nakładam na skórę.

Taki miks jest bardziej nawilżający niż sama oliwka i bardziej tłusty niż samo mleczko/balsam.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 06:10   #1583
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ja mieszam oliwkę z balsamem albo mleczkiem do ciała
Na dłoń wylewam troche mleczka dodaję oliwki i nakładam na skórę.

Taki miks jest bardziej nawilżający niż sama oliwka i bardziej tłusty niż samo mleczko/balsam.

fajny sposób - musze go wypróbować
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 21:17   #1584
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ja mieszam oliwkę z balsamem albo mleczkiem do ciała
Też robię taką 'bogatą' mieszankę, zwłaszcza na uda.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 11:07   #1585
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: kosmetyki Alterra

A czy któraś z Was dodawała olejku do żelu pod prysznic?
Przeprowadziłam się, tutaj jest strasznie twarda woda i po kilku dniach mam przesuszoną skórę. Wymyśliłam, żeby do jakiegoś żelu dla dzieci dodawac olejku z Alterry
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 12:35   #1586
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez lusiabambusia Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was dodawała olejku do żelu pod prysznic?
Przeprowadziłam się, tutaj jest strasznie twarda woda i po kilku dniach mam przesuszoną skórę. Wymyśliłam, żeby do jakiegoś żelu dla dzieci dodawac olejku z Alterry
Nie uważasz, że to trochę bez sensu?
Przecież żel pod prysznic będzie zmywał ten olejek i koniec końców na skórze nic nie zostanie.

Zmień żel pod prysznic na taki bez slsów i slesów-w Rossmannie do wyboru do koloru.
A po kąpieli obowiązkowo balsam do ciała albo olejek.Lub tez jak napisałam wyżej jedno i drugie na raz.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 10:56   #1587
_GlamourGirl_
Zakorzenienie
 
Avatar _GlamourGirl_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4 738
Dot.: kosmetyki Alterra

Moim pierwszym kosmetykiem z alterry był olejek , pózniej po przeczytaniu wielu opinii kupiłam szampon do włosów suchych i zniszczonych wraz z odżywka i powiem miała obawy, jednak teraz widze efekt na moich włosach stosowałam róznego rodzaju szampony.. i jak narazie ten szampon jest dla mnie najlepszy
_GlamourGirl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 16:56   #1588
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Nie uważasz, że to trochę bez sensu?
Przecież żel pod prysznic będzie zmywał ten olejek i koniec końców na skórze nic nie zostanie.

Zmień żel pod prysznic na taki bez slsów i slesów-w Rossmannie do wyboru do koloru.
A po kąpieli obowiązkowo balsam do ciała albo olejek.Lub tez jak napisałam wyżej jedno i drugie na raz.
Właśnie pomyślałam, że to bez sensu, dlatego zapytałam
Balsamuję lub oliwkuję się codziennie. Trzy czy cztery dni sobie odpuściłam i masakra.
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 17:57   #1589
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez lusiabambusia Pokaż wiadomość
Właśnie pomyślałam, że to bez sensu, dlatego zapytałam
Z drugiej strony.... są przecież żele z dodatkiem olejków, więc to nie jest aż takie bez sensu - żel do końca oleju nie zmyje
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 18:01   #1590
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony.... są przecież żele z dodatkiem olejków, więc to nie jest aż takie bez sensu - żel do końca oleju nie zmyje
Dla mnie takie żele to pic na wodę.Raczej efekt psychologiczny niż realne oddziaływanie na skórę.Bo przecież oliwka to taka tłusta na pewno będzie natłuszczać.
Poza tym jeszcze jeden argument na nie-wiecznie usyfiony ręcznik.

No spróbować można ostatecznie nic się nie traci
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 02:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.