Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-07, 21:59   #3811
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
a spróbuj sobie Alterrę na pierwsze zmarszczki na dzień
Poważnie
Takiego nawilżenia jak po niej nie miałam nawet po Clinique
o którym dokładnie mówisz kremie?
Ten? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...agescreme.html
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 22:31   #3812
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
I żeśmy się nie spotkały?? Ja siedziałam do 23.30 ale na koniec już w CoffieHaeven się regenerowałam
ja nie latałam tak dużo, weszłam do kilku sklepów, które miałam w planach i wróciłam - TZ nie wytrzymałby inaczej. Ale nie ukrywam, że gdy przechodziłam obok stoiska Phenome to wypatrywałam Ciebie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hmmm mój to jakiś wyjątek - lubi po sklepach ze mną łazić (ciuchowych i kosmetycznych)
ale masz skarb w domu

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ech... ja to jak zwykle poszałam w... Smyku (ciuchy i buty dla córki) i w Nike (dla młodego jakieś ciuszki) Wiecie, Matkapolka jestem
Sobie tylko czapkę kupiłam (jestem uzależniona od kupowania czapek, minimum dwie na sezon grzewczy muszę nabyć) i dwa kremiki w Ph. No i Dziewczynom kupiłam
taka mama to marzenie

ja kupiłam Shimmer Brick Pink Quartz i dwa cienie BB: Shimmer Wash Eye Shadow - Champagne (jasny, żółtawy) i Beige (jasny, jak skóra )
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 00:24   #3813
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Ubawiłam się czytając Wasze relacje z wizyt w sklepach z TŻtami
Najlepszy Pan Mdlejący Mojemu też blisko do tego tytułu, do tego jeszcze zawsze głód, tupanie nogami, naburmuszenie, jak u niezadowolonego dziecka. Ehh, a ja taka wyrozumiała jestem, jak on chce sobie coś w sklepie pooglądać


Wczoraj pojechałam sama, TŻ dojechał do mnie po pracy. Niestety autobus, którym jechałam, miał wypadek i tak grzmotnęłam, że czuję się jak stuletnia babcia, coś z kręgosłupem. Choć na czas chodzenia po sklepach jakoś się zmobilizowałam.
Kupiłam m.in. amarantową bluzkę z baskinką, ciepły sweter, peeling Phenome, cień w kremie Armani, rozświetlacz i lakiery Inglota, rzeczy na prezent, coś tam jeszcze.
I kliknęłam jeszcze przed chwilą kosmetyki Synesis, bo był spory rabat. Macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Bo nie wiem, czy płacić


W Douglasie w Arkadii jakaś totalna porażka. Stałam długo przy każdym stanowisku, nikt nie raczył lub po prostu nie było komu wyjąć mi rzeczy z szuflad, nie mówiąc już o jakiejkolwiek znajomości produktów, czy doradzaniu. Spędziłam tam godzinę I tak nie było kilku rzeczy, które chciałam. A za zakupy na sporą kwotę dostałam jedną próbeczkę perfum.
Poprosiłam więc o próbkę podkładu Bobbi Brown i okazało się, że są testery odcienia 00 Alabaster, choć produktu w sprzedaży u nas nie ma.


Solciu, fajne zakupy. Pędzelki Smashboxa uwielbiam Mam długo, męczę i są wciąż świetne. Jak korektor, jeśli już testowałaś? I jak ten krem pod oczy Clinique SPF20? Bo czeka na mojej liście zakupowej.

James, ciemne lakiery to również mój typ!

Milko, a ja też byłam w Douglasie w Arkadii, koło 22 i nie było żadnej pani od Bobbi Brown, a szkoda A ta nowa fajna kolekcja to może matowe szminki? Coś gdzieś mi mignęło.

mhm0808, ja to do północy siedziałam Pewnie się więc gdzieś minęłyśmy, choć wypatrywałam potencjalnych Wizażanek

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

Jeszcze świeczek i wosków YC nakupowałam tyle, że starczy mi chyba na dwa lata

Polecam świecę Fresh Cut Roses, bardzo piękny kwiatowy, kobiecy zapach, do tego mocny; i limitkę Honey&Spice Zapach wypełnia całe mieszkanie, pachnie jak niszowe Acqua e Zucchero.
W ogóle świecę są świetne. Zaskakująco długo się palą, mocno pachną, pięknie wyglądają.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 03:58   #3814
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

to mój mąż to ideał, jest najlepszym zakupowym doradcą i nie narzeka
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 05:45   #3815
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Wczoraj pojechałam sama, TŻ dojechał do mnie po pracy. Niestety autobus, którym jechałam, miał wypadek i tak grzmotnęłam, że czuję się jak stuletnia babcia, coś z kręgosłupem. Choć na czas chodzenia po sklepach jakoś się zmobilizowałam.
O rany, niedobrze
Cytat:
Napisane przez MissScareAll;36960477
[B
mhm0808[/B], ja to do północy siedziałam Pewnie się więc gdzieś minęłyśmy, choć wypatrywałam potencjalnych Wizażanek
mówiłam, żeby jakieś wstążeczki rozpoznawcze...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 08:37   #3816
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
to mój mąż to ideał, jest najlepszym zakupowym doradcą i nie narzeka
Mój też. W sumie bez niego na zakupy nie jeżdżę, bo bym nic nie kupiła

Jak był w Afganie, to przez 8 miesięcy tylko jedną kurtkę kupiłam, bo musiałam. Mrozy dały mi w kość. Ale chyba z godzinę przymierzałam jeden model i nie mogłam się zdecydować, który kolor z trzech dostępnych brać.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 08:45   #3817
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Wróciłam z mega zakupów. Kupiłam w ramach szaleństwa zakupów dwie figurki kotów z Home&You A miałam kupić buty sobie i córce, jakiś sweterek,bluzkę, spodnie i spódnicę. No i Opka jakiegoś.

Jakaś dziwna jestem, bo w tym tłumie obłąkanych ludzi nie potrafię się odnaleźć. Chodzą po mnie, pchają się do wieszaków, wyrywają z rąk, ekspedientki nieprzyjemne. Eh, nie dla mnie ten sport. Już wolę więcej zapłacić, ale zakupy zrobić na spokojnie

Dziewczyny, polećcie coś mega nawilżającego na dzień. ale raczej tak do 100 zł, bo pustki mam w kieszeni. Najlepiej coś naturalnego
oo mam tak samo, nienawidze jak mnie obcy ludzie dotykają i tez wolę zapłącić więcej, ale mieć święty spokój

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
wow, a duży wybór kolorów stacjonarnie?

dziewczyny, mam pytanie jak już o ciemnych lakierach rozmawiamy - jak radzicie sobie z ciemnymi skórkami? ja podczas zmywania brudzę sobie skórki i potem ciężko mi to zmyć a im więcej razy zmywam tym skórki bardziej suche i brzydkie
nie chodzi mi o jakieś mega zabrudzenia, ale jak po ciemnym pomaluję jasnym kolorem to takie cienie mi zostają na skórkach
próbowałam kilku zmywaczy i jakoś nie radzę sobie z tym
zmieniam waciki i każdy paznokieć czystą częścią zmywam, ale i tak zawsze coś się rozmaże ...
ja to zmywam patyczkiem higienicznym

Mój Tżet nie lubi zakupów, ale jak wie, ze chcę coś kupić to stara się nie wyglądać, jakby marzył o wyjściu z CH Zazwyczaj jednak chodzę sama
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 09:46   #3818
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

Mój Tżet nie lubi zakupów, ale jak wie, ze chcę coś kupić to stara się nie wyglądać, jakby marzył o wyjściu z CH Zazwyczaj jednak chodzę sama
Mój TŻ to samo Bierze dzielnie takie wyzwanie na klatę Niemniej z zasady chodzę sama, mam wtedy większy komfort, bez poczucia, że chłop mi się 'męczy'



Dziewczyny, w D. widziałam też sypańca Kanebo po 155zł w promocji.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 10:13   #3819
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
nienawidze jak mnie obcy ludzie dotykają
Mam tak samo . Nie myslalam, ze spotkam kogos, kto uwaza tak samo.
---------------------------------------------

Miss, moze do lekarza pojdziesz? Lepiej niech Cie lekarz zbada i sprawdzi czy wszystko okej .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 10:19   #3820
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ubawiłam się czytając Wasze relacje z wizyt w sklepach z TŻtami (...)
Wiesz, ale polubiłam te samotne zakupy - przynajmniej nie będzie nikt stał nade mną, pospieszał albo ględził mi, że kasę wydaję itp
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wczoraj pojechałam sama, TŻ dojechał do mnie po pracy. Niestety autobus, którym jechałam, miał wypadek i tak grzmotnęłam, że czuję się jak stuletnia babcia, coś z kręgosłupem. Choć na czas chodzenia po sklepach jakoś się zmobilizowałam.
O kurczę Może powinnaś wybrać się na prześwietlenie?
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kupiłam m.in. amarantową bluzkę z baskinką, ciepły sweter, peeling Phenome, cień w kremie Armani, rozświetlacz i lakiery Inglota, rzeczy na prezent, coś tam jeszcze.
Fajne zakupki Jak ten peeling Phenome? Do ciała czy do twarzy? Dopiero robię rozeznanie w marce, wcześniej stroniłam.
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
W Douglasie w Arkadii jakaś totalna porażka. Stałam długo przy każdym stanowisku, nikt nie raczył lub po prostu nie było komu wyjąć mi rzeczy z szuflad, nie mówiąc już o jakiejkolwiek znajomości produktów, czy doradzaniu. Spędziłam tam godzinę I tak nie było kilku rzeczy, które chciałam. A za zakupy na sporą kwotę dostałam jedną próbeczkę perfum.
Poprosiłam więc o próbkę podkładu Bobbi Brown i okazało się, że są testery odcienia 00 Alabaster, choć produktu w sprzedaży u nas nie ma.
To nie mogli Ci odlać do słoiczka tego podkładu?
Też nie przepadam za Douglasami, łachę zawsze robią klientowi.
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Solciu, fajne zakupy. Pędzelki Smashboxa uwielbiam Mam długo, męczę i są wciąż świetne. Jak korektor, jeśli już testowałaś? I jak ten krem pod oczy Clinique SPF20? Bo czeka na mojej liście zakupowej.
Dobrze wiedzieć A krem Clinique - jest ok, na kolana nie powala, ale może za krótko go używam, żeby coś mówić... Jakoś najlepiej wspominam krem La Praire. A korektora jeszcze nie testowałam, przed chwilą nałożyłam go po raz pierwszy, zobaczymy jak się sprawdzi

A ja w sumie byłam o tej 21-22 w Arkadii, ale to był nieplanowany wypad do kina i mogłabym jeszcze pobuszować po sklepach ale już odpuściłam, będą następne okazje
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 10:25   #3821
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wczoraj pojechałam sama, TŻ dojechał do mnie po pracy. Niestety autobus, którym jechałam, miał wypadek i tak grzmotnęłam, że czuję się jak stuletnia babcia, coś z kręgosłupem. Choć na czas chodzenia po sklepach jakoś się zmobilizowałam.


I kliknęłam jeszcze przed chwilą kosmetyki Synesis, bo był spory rabat. Macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Bo nie wiem, czy płacić

Zdecydowanie wybierz się na prześwietlenie, bo z kręgosłupem nie ma żartów Lepiej być pewnym, że nic się nie stało.

Co do Synesis, to też zrobiłam tam internetowe zakupy. Policzyli Ci od razu dobry rabat (-41%)? Bo mi naliczało tylko -25% choć wszystko robiłam tak jak trzeba. Napisałam do nich i mówili, że jakieś problemy techniczne mieli i przeliczyli mi ręcznie kwotę. W kwestii kosmetyków, to naczytałam się wiele pochwalnych recencji. Ja kupiłam esencję francuską. Cena regularna odstrasza, ale ze zniżką ujdzie
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 10:49   #3822
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
o którym dokładnie mówisz kremie?
Ten? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...agescreme.html
Nie o tym.
Na pierwsze zmarszczki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...osenblute.html
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 13:17   #3823
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Milko, a ja też byłam w Douglasie w Arkadii, koło 22 i nie było żadnej pani od Bobbi Brown, a szkoda A ta nowa fajna kolekcja to może matowe szminki? Coś gdzieś mi mignęło.
Miss, może faktycznie do lekarza powinnaś iść

O kurczę, to nie wiem o co chodzi Ja z nią dosyć długo gadałam i stała tuż przy stoisku BB. Może przyszłaś chwilę po i już się zwinęła...
Ta nowa kolekcja to matowe szminki KLIK, potem mają być jeszcze jakieś paletki...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 17:09   #3824
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dostałam SMS z informacją o przedłużeniu VIPów do 14-tego

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Miss, może faktycznie do lekarza powinnaś iść

O kurczę, to nie wiem o co chodzi Ja z nią dosyć długo gadałam i stała tuż przy stoisku BB. Może przyszłaś chwilę po i już się zwinęła...
Ta nowa kolekcja to matowe szminki KLIK, potem mają być jeszcze jakieś paletki...
Milko, a jak Ci się sprawdza nowy podkład BB? (Dobrze pamiętam, że go nabyłaś niedługo po tym,jak wyszedł?)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 17:44   #3825
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Że się tak wetnę w rozmowę ;-)
widzę, że pojawiła się kwestia pomalowanych ciemnym lakierem skórek. Ja mam na to prosty, tani i skuteczny sposób, do urealnienia którego potrzebne nam są aż dwie rzeczy: pędzelek do cieni typu języczek o sztucznym włosiu, no i aceton (ewentualnie: zmywacz do paznokci, ale wtedy się namachać trzeba). Po pomalowaniu pazurów, ale przed nałożeniem topa (u mnie: seche vite) maczam pędzel (u mnie sephorowy, numer 9 bodajże) w acetonie i doczyszczam skóreczki. Taka ilość acetonu krzywdy nie robi, a zmywa doskonale każdy błąd malarski! Lepsze to i dokładniejsze od patyczków do uszu, wacików, korektorów itp.

sposób znam dzięki MUA.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:05   #3826
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Doszla moja baza UD z Hqhair , to znaczy doszla juz w ubieglym tygodniu ale nie mialam czasu odebrac
Tylko nie mam pudelka owinietego wstazeczka, tak jak niektore dziewczyny
A jak rozkodowac kod UD, wie ktos? nie widze na checcosmetic
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:39   #3827
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość


Wczoraj pojechałam sama, TŻ dojechał do mnie po pracy. Niestety autobus, którym jechałam, miał wypadek i tak grzmotnęłam, że czuję się jak stuletnia babcia, coś z kręgosłupem. Choć na czas chodzenia po sklepach jakoś się zmobilizowałam.
Kupiłam m.in. amarantową bluzkę z baskinką, ciepły sweter, peeling Phenome, cień w kremie Armani, rozświetlacz i lakiery Inglota, rzeczy na prezent, coś tam jeszcze.
I kliknęłam jeszcze przed chwilą kosmetyki Synesis, bo był spory rabat. Macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Bo nie wiem, czy płacić
radzę Ci wybrać się na prześwietlenie, ja tez miałam wypadek w autobusie, złamałam odcinek L4 i na oddziale wiele rzeczy się nasłuchałam.. lepiej dmuchać na zimne.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html

Edytowane przez madzialenn
Czas edycji: 2012-10-09 o 20:18
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:52   #3828
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

A ja się godzinę temu tak mocno walnęłam w kość kolanową, ze nie mogę zginać i boli jak diabli przy chodzeniu. Musiałam mocno stłuc. Najlepiej jak nie ruszam, bo nie boli Tylko nie wiem, jak jutro wytrzymam cały dzień w szpilkach (a muszę)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 20:54   #3829
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez sheshe1 Pokaż wiadomość
Hej Podczytuję sobie to forum, ale pierwszy raz się ujawniam
Otóż mam takie pytanie, czy w Sephorach są jeszcze dostępne meteoryty Guerlain, Belle de Nuit, Météorites Perles de Nuit, bo dawno dawno temu się pytałam, ale wszystkie były wysprzedane. Później już o nich zapomniałam, a teraz niestety znowu mam na nie chrapkę za sprawą sephorowej zniżki
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja się godzinę temu tak mocno walnęłam w kość kolanową, ze nie mogę zginać i boli jak diabli przy chodzeniu. Musiałam mocno stłuc. Najlepiej jak nie ruszam, bo nie boli Tylko nie wiem, jak jutro wytrzymam cały dzień w szpilkach (a muszę)
Nie ma takiej kości najpewniej stłukłaś rzepkę (wiem że to boli )
Co do urazu kręgosłupa..poczekać 2-3 dni jeśli ból nie minie iść do lekarza (no chyba że w chwili obecnej nie możesz ustać w pionie dłużej niż 3 minuty to iść jak najszybciej)
Nie wolno nadużywać rtg bo to nie jest zdrowe tym bardziej naświetlanie odcinka lędzwiowo-krzyżowego u kobiet w wieku rozrodczym.


Co do świec Yankee Candle planuję zrobić zamówienie.
Jakie zapachy polecacie?

Przedłużają Vipy w S do 14 października
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2012-10-08 o 21:07
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 21:05   #3830
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dostalam sms od Sephory, ze przedluzaja vipy do 14. Co prawda napisali "tylko dla Ciebie", ale ja w ta ich milosc tylko do mnie nie wierze Moze komus sie przyda info.
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 21:07   #3831
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Dostalam sms od Sephory, ze przedluzaja vipy do 14. Co prawda napisali "tylko dla Ciebie", ale ja w ta ich milosc tylko do mnie nie wierze Moze komus sie przyda info.
Kochają wszystkie z nas
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 21:35   #3832
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Kochają wszystkie z nas
A juz myslalam, ze to wczesniejsz eWalentynki
Moja kumpela nie dostala,wiec moze jeszcze kogos oszczedzili
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 22:10   #3833
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Nie ma takiej kości najpewniej stłukłaś rzepkę (wiem że to boli )
No ją własnie miałam na myśli pisząc o kości kolanowej

Zocha, za co zarobiłas 2 ostrzeżenia?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 23:05   #3834
Kaamisia
Raczkowanie
 
Avatar Kaamisia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Właśnie dostałam sms od Sephory, że przedłużyli dni VIP do 14.10

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Nooo tak, pisałyście już dwa posty wcześniej ...ale zapomniałam kupić pilniczka, tak się ucieszyłam, że jednak zdążę, że musiałam podzielić się z Wami dobrą nowiną
__________________
Urodologia
Kaamisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 06:06   #3835
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Któraś z Was się wybiera w ten weekend na Targi Jesień w Wawie???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 07:34   #3836
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
A juz myslalam, ze to wczesniejsz eWalentynki
Moja kumpela nie dostala,wiec moze jeszcze kogos oszczedzili
Mnie oszczędzili

Pewno nie kochają mnie



James :roza :
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2012-10-09 o 07:49
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 07:59   #3837
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość

James :roza :
Dziekuje .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 11:03   #3838
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Kaamisia Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam sms od Sephory, że przedłużyli dni VIP do 14.10

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Nooo tak, pisałyście już dwa posty wcześniej ...ale zapomniałam kupić pilniczka, tak się ucieszyłam, że jednak zdążę, że musiałam podzielić się z Wami dobrą nowiną
Ooo, to super muszę dorwać Ekoampułke, bo w mojej S nie było...

Ja już po biegach..., w masowej imprezie "Biegnij Warszawo"
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-10-09 o 11:05
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 13:18   #3839
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny, koło mnie (w Blue City) jest perfumeria Quality i oni wycofują się z kolorówki marek: Dior, Guerlain, Estee, Lancome itp. co tam jeszcze mają, Chanel chyba jest 30% na wszystko, ponadto przy zakupie dwóch pomadek trzecia gratis.
Szczegółów nie znam, ale jak kto chętny mogę podpytać
A i asortyment nieco już przerzedzony, ale sporo rzeczy jest, zarówno z tradycyjnej oferty jak i z bieżących limitek
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 14:12   #3840
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ją własnie miałam na myśli pisząc o kości kolanowej

Zocha, za co zarobiłas 2 ostrzeżenia?
Za bzdury

Ehh od pacjentów różnych ciekawostek można się dowiedzieć przychodzi pani z listą potrzebnych zdjęć rtg w sumie 6. na pytanie co się stało mówi że się przewróciła...kiedy? 2 lata temu

Jeszcze lepsze...
skierowanie na tomografię: pacjentka cierpi na bóle głowy..w latach 30dziestych została walnięta niemieckim hełmem w głowę

W S mnie nic nie kusi nic a nic jedynie bym mogła przygarnąć zestaw 3kroków Cliniqa bo jest za 219zł po 200ml mydła i złuszczacza oraz 50ml emulsji i kremik pod oczy.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.