Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-20, 19:40   #961
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ha! Widzę wielkie zainteresowanie moim postem

Ale i tak podzielę się wrażeniami
Testuję sobie tego nowego Max Factora i jestem pod wrażeniem - kolor okazał się wcale nie ceglasty ale ładnie delikatnie opalony. Jest bardzo trwały i bez problemu moge go używac na "gołą" buźkę. Nakłada się bardzo równomiernie i trudno przesadzić z ilością. Słodko mieni się w słońcu - nienachalnie, srebrzyście.

Daje efekt takiej świeżej opalenizny. Polubiliśmy się
ooo to i ja się muszę mu przyjrzec... miałam kiedyś MF w kamieniu nr2 i był super właśnie z takimi drobinkami, a teraz tlyko nr1 jest taki ceglasty ze złotymi drobinkami bleeee

musze koniecznie te perełki sobie obejrzec
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 20:03   #962
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Kupilam sobie min Elixir Guerlaina a kolorze 02 coppere brown, taka ciemna brzoskwinka, i po wstepnym testowaniu jestem zachwycona, jest on to prwda mocno blyszczacy, ale na policzki, na nocne wyjscia w sam raz. Pani polecala mi 01 sliczny roz, no ale z przekory, do wymarzonej przybrazowionej twarzy, wybralam copper , ale cos czuje, ze ten roz tez zakupie, szkoda, ze jest go tak malo, tylko 7 gr.
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 19:01   #963
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Mam pytanie .Nie oczekuję zbyt wiele odpowiedzi,cieszyłabym się,gdyby chociaż jedna się znalazła,ze względu na to,iż nie jestem pewna,czy ten puder jest dostępny w Polsce .Chodzi o puder brązujący Lancaster:
http://www.beaute-addict.com/produit...ousel-1028.php

No nie ukrywam,że baaardzo mnie on zauroczył,dzisiaj go testowałam i wydawał mi się świetny,bardzo podobny do Terracotty dla blondynek (takie pierwsze wrażenie).Do tego ogromny .Musiałam naprawdę się postarać by go nie kupić.Udało się!!!Tylko do kiedy .Czy któraś z Was może miała okazję go przetestować albo go ma i napisze,czy warto ?Na MUA jest jedna recenzja-pozytywna .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 10:53   #964
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Aneta - ja to cudo widziałam raz jeden na Allegro, ale w realu nie, bo chyba u nas nie ma Lancastera. A puder wygląda cudnie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 11:05   #965
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Aneta - ja to cudo widziałam raz jeden na Allegro, ale w realu nie, bo chyba u nas nie ma Lancastera. A puder wygląda cudnie.
U mnie chyba wygra zdrowy rozsądek.Mam kilka bronzerów,gdyby ten miał 10 gram bym go bez zastanowienia kupiła,ale on ma aż 25,nigdy go nie zużyje.Z drugiej strony on kosztuje tyle co 10-gramowe pudry z górnej półki .Ehhh.Zgłupiałam zupełnie .To już chyba się nazywa obsesja na punkcie róży,pudrów i bronzerów .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 11:14   #966
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Aneta - a ile on kosztuje u Ciebie?
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 11:25   #967
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Aneta - a ile on kosztuje u Ciebie?

Niespełna 40 euro .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-29, 21:37   #968
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Trochę mi odbija w brązerowej kwestii, więc was pokuszę - wklejałam to już w wątku o nowościach

Cytat:
Nouba

Puder brązujący
Najpiękniejsze pudry brązujące z efektem superopalającym. Nowa formuła to owoc najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych, wzbogacona w aktywne składniki mocno nawilżające i specjalne pigmenty nadające efekt superopalenizny. Puder brązujący nakłada się na twarz za pomocą suchego pędzla. Rozprowadza się równomiernie, nie zatyka porów skóry, nie pozostawia plam i sprawia, że skóra swobodnie oddycha. Rezultatem jest naturalna, doskonała i jednolita opalenizna. W celu wzmocnienia opalenizny wystarczy ponownie nałożyć puder
brązujący na twarz i dekolt za pomocą pędzla.
http://www.gler.pl/index.php?go=indiv_pr&ban=&nam=&id=7

Mi podoba się ten najjaśniejszy w dokumencie do ściągnięcia ze strony jest b. ładne ich zdjęcie, ja na laptopie nie mogę zrobić screena, a kopiuj wklej do painta daje tragiczne efekty widocznych pikseli
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 21:55   #969
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Aga dostalas juz puder Lavertu?

Fajne bede je musiala obejrzec przy najblizszej okazji w Douglasie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 22:19   #970
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dostałam, nawet dziś testowałam go na przypudrowanej Avence i DP - bo to słońce już naprawdę wybitnie nie służy mojemu kolorowi skóry - i całkiem nieźle Jasny odcień, świetny dla bladolicych, kłamstwem jest wprawdzie, że nie ma drobinek, bo te srebrzyście błyskają z opakowania, ale na twarzy ich nie widać. Nałożyłam Lavertu na całą twarz i szyję - wyszedł mi ładny, złocisty beż - a policzki mocniej zaakcentowałam EL Sienna Earth

Tylko ciekawi mnie jak ta Nouba będzie samoopalać - jeszcze przez warstwę innych kosmetyków
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 09:15   #971
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dostałam, nawet dziś testowałam go na przypudrowanej Avence i DP - bo to słońce już naprawdę wybitnie nie służy mojemu kolorowi skóry - i całkiem nieźle Jasny odcień, świetny dla bladolicych, kłamstwem jest wprawdzie, że nie ma drobinek, bo te srebrzyście błyskają z opakowania, ale na twarzy ich nie widać. Nałożyłam Lavertu na całą twarz i szyję - wyszedł mi ładny, złocisty beż - a policzki mocniej zaakcentowałam EL Sienna Earth
Własnie dziwiłam się, że skusiłaś się na drobinkowe Lavertu, ale jak na skórze ich nie widać to dobrze. Z chęcią obejrzałabym ten brązer przed zakupem, bo trochę się obawiam czy nie będzie za jasny.

Cytat:
Napisane przez agnieska
Tylko ciekawi mnie jak ta Nouba będzie samoopalać - jeszcze przez warstwę innych kosmetyków
nie będzie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-30, 09:46   #972
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Własnie dziwiłam się, że skusiłaś się na drobinkowe Lavertu, ale jak na skórze ich nie widać to dobrze. Z chęcią obejrzałabym ten brązer przed zakupem, bo trochę się obawiam czy nie będzie za jasny.
Może być niestety dla mnie wystarcza, bo - jak to Sylwiasta zwykła mawiać - teraz to światło podkreśla kolor ugotowanej ryby, a znowu nie chcę mieć wyraźnej opalenizny, bo lubię swoją bladość wszystko jasne
Ale ta Nouba ładnie wygląda jeśli przetestujesz - daj znać

Swoją drogą - Lavertu jest strasznie hmm... miałkim pudrem
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 12:46   #973
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Może być niestety dla mnie wystarcza, bo - jak to Sylwiasta zwykła mawiać - teraz to światło podkreśla kolor ugotowanej ryby, a znowu nie chcę mieć wyraźnej opalenizny, bo lubię swoją bladość wszystko jasne
Ja niby mam cerę bardzo jasną, ale z piegami i zawsze mam problem z doborem pudru. Nie wiem, czy dobierać puder do koloru samej skóry i zostawić piegi widoczne, czy o ton ciemniejszy pod kątem przykrycia piegów. Grunt to mieć problemy

Cytat:
Napisane przez agnieska
Ale ta Nouba ładnie wygląda jeśli przetestujesz - daj znać
Jak oblukam to na pewno dam znać

Cytat:
Napisane przez agnieska
Swoją drogą - Lavertu jest strasznie hmm... miałkim pudrem
A to ciekawe, myślałam, że ten puder jest raczej twardy.

Aga możesz porównać tylko kolorysytcznie Lavertu 03 i Diora 010



Dziewczyny, wiecie gdzie w Warszawie można obejrzeć na żywo Lavertu .
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 12:54   #974
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja niby mam cerę bardzo jasną, ale z piegami i zawsze mam problem z doborem pudru. Nie wiem, czy dobierać puder do koloru samej skóry i zostawić piegi widoczne, czy o ton ciemniejszy pod kątem przykrycia piegów. Grunt to mieć problemy
Widoczne! ja już na swojej twarzy piegów od trzech lat nie widziałam

Cytat:
A to ciekawe, myślałam, że ten puder jest raczej twardy.

Aga możesz porównać tylko kolorysytcznie Lavertu 03 i Diora 010
Mi też się tak wydawało, a tu niezależnie od pędzla którym smyram puder - zawsze się posypie na boki.
Mogę Ci nawet zrobić zdjęcia, ale to ok. 15:30 wcześniej mam angielski, a teraz się "uczę" na niego
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 13:09   #975
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Widoczne! ja już na swojej twarzy piegów od trzech lat nie widziałam
widać insze mamy piegi moje niestety nie są posłoneczne tylko na stałe, od filtrów baardzo zjaśniały, ale jak się przyjrzę uważnie to są

Cytat:
Napisane przez agnieska
Mi też się tak wydawało, a tu niezależnie od pędzla którym smyram puder - zawsze się posypie na boki.
Mogę Ci nawet zrobić zdjęcia, ale to ok. 15:30 wcześniej mam angielski, a teraz się "uczę" na niego
możesz zrobić fotki ale i tak cię pomęczę bo na fotkach nie widać niuansów kolorystycznych a Diora sobie obadam w perfumerii i mniej więcej będę wiedziało o co chodzi dopóki nie znajdę namiaru na Lavertu w Warszawie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 13:14   #976
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
widać insze mamy piegi moje niestety nie są posłoneczne tylko na stałe, od filtrów baardzo zjaśniały, ale jak się przyjrzę uważnie to są

możesz zrobić fotki ale i tak cię pomęczę bo na fotkach nie widać niuansów kolorystycznych a Diora sobie obadam w perfumerii i mniej więcej będę wiedziało o co chodzi dopóki nie znajdę namiaru na Lavertu w Warszawie.

Mi zostały jedynie przebarwienia pod oczami, piegi wychodziły mi latem juz po kilku minutach - teraz przy filtrach nie mają szans, a tych kilka stałych, na nosie, poległo w pierwszej serii z TCA
Opiszę na razie powiem tylko tyle, że na twarzy bardziej podoba mi się Lavertu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 14:22   #977
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Aga mówisz, że wygląda ładniej - znowu mnie podpuszczasz
a ja muszę robić zapasy AL, a nie kupować nowe brązery
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 14:27   #978
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość



Dziewczyny, wiecie gdzie w Warszawie można obejrzeć na żywo Lavertu .
24-26 maja w Wawie odbywają się targi Inter Charm,więc pewnie jak na wszystkich tarach i Lavertu i Bi-Kor będą
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2007-04-30 o 21:16
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 15:42   #979
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga mówisz, że wygląda ładniej - znowu mnie podpuszczasz
a ja muszę robić zapasy AL, a nie kupować nowe brązery
I bardzo dobrze! Ty mnie pokusiłaś na róż ostatnio, niech będzie po równo

Teraz tak: usmarowałam nadgarstek obydwoma pudrami i kolorystycznie niczym się nie różniły. Dior ma widoczne, złote drobinki, te srebrne z Lavertu pozostają niewidoczne na twarzy, ale zostają na ręce jeśli się np. podeprzesz. Może ja jestem uprzedzona do Diora, bo próbowałam nim modelować policzki, a Lavertu od razy nakładałam na całą twarz (dlatego Dior robił mi jakby pomarańczowe, nienaturalne placki), może lepiej wyglądam z ciemniejszym brązerem na policzkach (bo i zaznaczanie ich Lavertu niewiele dało). Jutro przybrązowię całą twarz Diorem i powiem czy są jakieś różnice.

Co do zdjęć - u mnie w wampirzym domu jest dużo ciemniej niż na zewnątrz, mam przyciemniane szyby i wiecznie pozaciągane rolety. Pierwsze jest z lampą, drugie bez lampy (plus moja drżące, genetycznie uwarunkowane łapy). Mam nadzieję, że będą pomocne - dostawiłam terracottę dla blondynek porównawczo i EL
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010844.JPG (47,0 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010845.JPG (36,4 KB, 98 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-30, 16:22   #980
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Aga, dzięki za zdjęcia i za porównanie

Własnie miałam ochotę kupić tego Diora, ale waham się pomiędzy nim a Lavertu. Widzę, że Ty jesteś bardziej zadowolona z Lavertu.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 16:26   #981
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Aga, dzięki za zdjęcia i za porównanie

Własnie miałam ochotę kupić tego Diora, ale waham się pomiędzy nim a Lavertu. Widzę, że Ty jesteś bardziej zadowolona z Lavertu.
Wydaje mi się, że Dior jest bardziej pomarańczowy - przynajmniej w opakowaniu - ale zobaczę jeszcze jutro na całej twarzy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 16:30   #982
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Daj znać, jak go przetestujesz na całej twarzy

Niedawno kupiłam 2 brązery: Shiseido i Clinique. Bardzo mi się poodbają, ale chcę mieć więcej. Nie potrafię sobie odmówić nowych brązerów. Pewnie znowu skuszę się na coś, a portfel będzie jęczał
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 16:40   #983
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Własnie dziwiłam się, że skusiłaś się na drobinkowe Lavertu, ale jak na skórze ich nie widać to dobrze. Z chęcią obejrzałabym ten brązer przed zakupem, bo trochę się obawiam czy nie będzie za jasny.
:
Ja jakoś w swojej Lavertu żadnych drobinek nie widzę i nigdy nie widziałam, ani w opakowaniu, ani na buzi, jest idealnie matowa. Numer 3 wcale nie jest jasny, w porówananiu np. do Terracotty nr 10 jest super ciemny. Jednak przekonałąm się, że na mnie daje najlepszy efekt - zdrowej, świeżej skóry, nie pomarańczowej, ale też nie zółtej czy brudnej, jak wiele brązerów. Na zimę nadaje się tylko jako róż. Jest miękki, ale mocno sprasowany, w ogóle nie widac ubytku.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 17:35   #984
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Ja jakoś w swojej Lavertu żadnych drobinek nie widzę i nigdy nie widziałam, ani w opakowaniu, ani na buzi, jest idealnie matowa. Numer 3 wcale nie jest jasny, w porówananiu np. do Terracotty nr 10 jest super ciemny. Jednak przekonałąm się, że na mnie daje najlepszy efekt - zdrowej, świeżej skóry, nie pomarańczowej, ale też nie zółtej czy brudnej, jak wiele brązerów. Na zimę nadaje się tylko jako róż. Jest miękki, ale mocno sprasowany, w ogóle nie widac ubytku.
To dziwne, bo u mnie są - b. małe, ale widoczne z bliska tyle, że rzeczywiście znacznie mniejsze niż w znanych mi pudrach, Dior przy nim ma kilkakrotnie większe
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 18:36   #985
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
24-26 maja w Wawie odbywahą się targi Inter Charm,więc pewnie jak na wszystkich tarach i Lavertu i Bi-Kor będą
Dzieki, moze sie wybiore

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze! Ty mnie pokusiłaś na róż ostatnio, niech będzie po równo
Kupilas go sobie i sie nie chwalisz

Cytat:
Napisane przez agnieska
Teraz tak: usmarowałam nadgarstek obydwoma pudrami i kolorystycznie niczym się nie różniły. Dior ma widoczne, złote drobinki, te srebrne z Lavertu pozostają niewidoczne na twarzy, ale zostają na ręce jeśli się np. podeprzesz. Może ja jestem uprzedzona do Diora, bo próbowałam nim modelować policzki, a Lavertu od razy nakładałam na całą twarz (dlatego Dior robił mi jakby pomarańczowe, nienaturalne placki), może lepiej wyglądam z ciemniejszym brązerem na policzkach (bo i zaznaczanie ich Lavertu niewiele dało). Jutro przybrązowię całą twarz Diorem i powiem czy są jakieś różnice.

Co do zdjęć - u mnie w wampirzym domu jest dużo ciemniej niż na zewnątrz, mam przyciemniane szyby i wiecznie pozaciągane rolety. Pierwsze jest z lampą, drugie bez lampy (plus moja drżące, genetycznie uwarunkowane łapy). Mam nadzieję, że będą pomocne - dostawiłam terracottę dla blondynek porównawczo i EL
Dziekuje, za porownanie i fotki U mnie w domu tez jest wampiryczny nastroj - wszedzie ciemne rolety
Oj widze, ze coraz blizej mam do Lavertu
Na fotkach EL wyszedl - tylko bez obrazy - najbardziej choinkowo i jak dla mnie
troche za bogato.

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Ja jakoś w swojej Lavertu żadnych drobinek nie widzę i nigdy nie widziałam, ani w opakowaniu, ani na buzi, jest idealnie matowa. Numer 3 wcale nie jest jasny, w porówananiu np. do Terracotty nr 10 jest super ciemny. Jednak przekonałąm się, że na mnie daje najlepszy efekt - zdrowej, świeżej skóry, nie pomarańczowej, ale też nie zółtej czy brudnej, jak wiele brązerów. Na zimę nadaje się tylko jako róż. Jest miękki, ale mocno sprasowany, w ogóle nie widac ubytku.
Smoku moze dlatego nie widzisz drobinek w swojej Lavertu, bo masz starsza wersje. Te co kupila Aga zapewno juz unowoczesnili wlasnie poprzez dodanie drobinek. I co najdziwniejsze srebrnych. Osobiscie wolalabym zlote.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 18:48   #986
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kupilas go sobie i sie nie chwalisz



Dziekuje, za porownanie i fotki U mnie w domu tez jest wampiryczny nastroj - wszedzie ciemne rolety
Oj widze, ze coraz blizej mam do Lavertu
Na fotkach EL wyszedl - tylko bez obrazy - najbardziej choinkowo i jak dla mnie
troche za bogato.
Dopiero dziś przelałam kasę
EL jest tylko taka bogata z wyglądu, po pomazaniu się ma takie same mikroskopijne drobinki jak Lavertu obrazić to mógłby się producent
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 19:38   #987
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Doczepię się do watku
Ostatnio wysmarowałam się terracottą dla blondynek i usłyszałam od męża cyt. "czym ty sie znowu wysmarowałaś, cała rózowa jesteś" dziwne bo odkąd mam terrakottę to nigdy w lusterku nie widziałam nadmiaru różu
No i stwierdziłam, że jest mi potrzebny kolejny brazer . Kupiłam brązer IsaDora :jupi
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 22:09   #988
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dzieki, moze sie wybiore



Kupilas go sobie i sie nie chwalisz



Dziekuje, za porownanie i fotki U mnie w domu tez jest wampiryczny nastroj - wszedzie ciemne rolety
Oj widze, ze coraz blizej mam do Lavertu
Na fotkach EL wyszedl - tylko bez obrazy - najbardziej choinkowo i jak dla mnie
troche za bogato.



Smoku moze dlatego nie widzisz drobinek w swojej Lavertu, bo masz starsza wersje. Te co kupila Aga zapewno juz unowoczesnili wlasnie poprzez dodanie drobinek. I co najdziwniejsze srebrnych. Osobiscie wolalabym zlote.
To są jakieś nowe wersje Lavertu????? Wetknęłam nos prosto w Lavertu i cuś tam się błyszczy, ale na złoto. Jakaś ślepa jestem, przez te bankowe cyferki chyba.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 11:41   #989
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Givenchy Logo Sunkissed Powder #41 Sunset
http://www.sephora.fr/browse/product...tegoryId=GIVEN
Na szczescie mi sie nie podoba - uff... Widzial ktos na zywca?
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 12:04   #990
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Givenchy Logo Sunkissed Powder #41 Sunset
http://www.sephora.fr/browse/product...tegoryId=GIVEN
Na szczescie mi sie nie podoba - uff... Widzial ktos na zywca?

Fajny ,ale drogi,będzie w cenie sypkich pryzm w .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.