Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-10, 13:13   #2191
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydawało, a później zobaczyłam Creme de la femme
Muszę ją obadać. Najbardziej drobinkowymi pomadkami, jakie mam, są Rare Breed i Patisserie. Uważam, że w tej drugiej wyglądam dobrze, ale prawda jest taka, że drobiny nie są w niej jakoś bardzo mocno widoczne. Rare Breed jest na moich ustach nieco bardziej perłowa/drobinkowa i ją nosi mi się już trudniej.
Miałam też Snapdragon - róż ze srebrnymi drobinkami. Niby nie była to Frost tylko Lustre, kolor - taki jak lubię, ale źle się w niej czułam i ostatecznie musiałam ją zbyć, bo byłam w stanie nosić ją tylko jako stain. Te drobiny mnie wkurzały.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:18   #2192
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Muszę ją obadać. Najbardziej drobinkowymi pomadkami, jakie mam, są Rare Breed i Patisserie. Uważam, że w tej drugiej wyglądam dobrze, ale prawda jest taka, że drobiny nie są w niej jakoś bardzo mocno widoczne. Rare Breed jest na moich ustach nieco bardziej perłowa/drobinkowa i ją nosi mi się już trudniej.
Miałam też Snapdragon - róż ze srebrnymi drobinkami. Niby nie była to Frost tylko Lustre, kolor - taki jak lubię, ale źle się w niej czułam i ostatecznie musiałam ją zbyć, bo byłam w stanie nosić ją tylko jako stain. Te drobiny mnie wkurzały.
Takiej typowej z drobinkami z MAC akurat nie mam. Ogólnie nie przepadam za takimi, kiedyś w ciemno taką z Kiko wzięłam i w sumie jest spoko, bo jest półtransparentna, można się nią pomalować bez lusterka i schodzi równomiernie.

Creme de la femme jest o tyle fajna, że ma ten błysk frostowy, ale nie jest nachalny. No i jest niby różowa, a czasami się wydaje być jak kawa z mlekiem. No mi się nigdy nie podobały frosty, ale na na promo w D. na stronie, jak już prawie nic nie było, to oglądałam wszystkie, później zobaczyłam na żywo i przepadłam
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:26   #2193
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dokładnie ten w białe literki kiedyś go miałam, a dzisiaj jestem nim wymalowana i jest super




Lady Danger podoba mi się od zawsze, ale ciągle zapominam aby przyjrzeć jej się z bliska lubię takie jaskrawe
Lady Danger to moja pierwsza macowa pomadka była
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:33   #2194
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Neath - Diorek bardzo fajny, kolor 010 nawet nie jest ciemny, minimalnie jasniejszy do Studio Fix NC 15 i mniej widoczny na ryjku. No moze mógłby byc jeszcze jasniejszy, ale nie ma dysonansu u mnie.
No i teraz mam zagwostkę, czy kupić jego czy SF ponownie

A i pisałam Ci na ig, ze rozświetlacze Diora sa w GK u nas jeszcze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:14   #2195
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Kliknęłam.

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Takie jak tu, tylko bez _
Zaobserwowałam
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam tej Maryśki. Ja w takich frostowych wykończeniach wyglądam jak wyjdź i nie wracaj.
Chętnie kupiłabym sobie coś ładnego, ale nic mnie nie kusi - może tylko ten beauty powder z Faerie, którym tylko ja się tu ekscytowałam, ale najpierw wolałabym go obmacać. Flaming nie dla mnie, inne nadchodzące kolekcje też mnie niespecjalnie porywają. Bieda totalna. Chyba zacznę inwestować w zapasy pędzli i pustych paletek, chociaż co do tych pierwszych to też mam dość zawężony wybór z racji tego, że oczy maluję raz na ruski rok.
Hehe, ja też źle wyglądam we frostach

Mnie na szczęście/nieszczęście (niepotrzebne skreślić ) Flaming bardzo kręci i pewnie popłynę

W dobre pędzle zawsze warto inwestować
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj pomykałam w szmince Ariany No trzyma sie ładnie, od 9 do teraz, tylko srodek brzydko wygladał od picia, wiecie o co mi chodzi - ciemne usta i jasniejszey duzo zrodek/wnetrze. No mysle co by tu na to poradzić.
A i do końca czerwca albo i dłuzej mam ban na rozswietlacze : brzydal:
Kupiłaś w końcu Arianę? Dla mnie tak ciemny kolor musi dobrze siedzieć na ustach, bo dużo i często piję, a nie chce mi się co chwilę sprawdzać czy coś zostało mi na ustach Może sprawę załatwi konturówka roztarta na całych ustach?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Neath - Diorek bardzo fajny, kolor 010 nawet nie jest ciemny, minimalnie jasniejszy do Studio Fix NC 15 i mniej widoczny na ryjku. No moze mógłby byc jeszcze jasniejszy, ale nie ma dysonansu u mnie.
No i teraz mam zagwostkę, czy kupić jego czy SF ponownie

A i pisałam Ci na ig, ze rozświetlacze Diora sa w GK u nas jeszcze
O, dobrze wiedzieć Może się przejdę po próbkę Diorka, skoro jest jaśniejszy od NC15. Zawsze można dodać trochę kropelek z TBS (chyba je kupię przy okazji, bo ładnie się mieszają ze Studio Fixem - innych za ciemnych podkładów nie mam, ale pewnie też byłoby ok). Ciekawe jak skład

Dziękuję Nie zauważyłam na IG i udaję, że nie widzę Ciekawe w sumie, bo z tydzień temu pytałam i nie było.

U Krysi paletka Zaca Posena - KLIK - nic takiego w sumie...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:20   #2196
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kupiłaś w końcu Arianę? Dla mnie tak ciemny kolor musi dobrze siedzieć na ustach, bo dużo i często piję, a nie chce mi się co chwilę sprawdzać czy coś zostało mi na ustach Może sprawę załatwi konturówka roztarta na całych ustach?

O, dobrze wiedzieć Może się przejdę po próbkę Diorka, skoro jest jaśniejszy od NC15. Zawsze można dodać trochę kropelek z TBS (chyba je kupię przy okazji, bo ładnie się mieszają ze Studio Fixem - innych za ciemnych podkładów nie mam, ale pewnie też byłoby ok). Ciekawe jak skład

Dziękuję Nie zauważyłam na IG i udaję, że nie widzę Ciekawe w sumie, bo z tydzień temu pytałam i nie było.
Niestety kupiłam
Ale ten sam problem zawsze mam ze wszystkimi bardzo ciemnymi pomadkami. Zawsze srodek schodzi predzej czy póxniej, nawet od gadanai tylko i jest jakis tam kontrast. Innym moze nie przeszkadza, mnie zawsze, ale ze kocham ciemne szminki, to przymykam oko Ja mysle, zeby w trakcie noszenia miec nieco jasniejsza szminke i dawać na srodek rozcierajac, moze bcy fajny efekt przejscia Musze spróbować

Próbke wziać nigdy nei zawadzi

Bo tydzien temu faktycznie brak był, ale w piatek mieli dostawę I an pewno widziałam 2 Nude i 1 albo 2 Pink
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:23   #2197
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Corii, przyczepiłam się dziś do Ciebie nie wiesz może jak się mają kolorystycznie korektory pro long do podkładów?
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 21:25   #2198
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Corii, przyczepiłam się dziś do Ciebie nie wiesz może jak się mają kolorystycznie korektory pro long do podkładów?
No nie sa identyczne ton w ton, ale generalnie jak bierszesz np NC 15 podkładu, to korektora z tej serii tez mozesz ten wziac.
Chociaz ja mam tak, ze Pro Longa mam NW15 a korektor NW20 - jakos mi bardziej to pasuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-02-10 o 21:26
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:27   #2199
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niestety kupiłam
Ale ten sam problem zawsze mam ze wszystkimi bardzo ciemnymi pomadkami. Zawsze srodek schodzi predzej czy póxniej, nawet od gadanai tylko i jest jakis tam kontrast. Innym moze nie przeszkadza, mnie zawsze, ale ze kocham ciemne szminki, to przymykam oko Ja mysle, zeby w trakcie noszenia miec nieco jasniejsza szminke i dawać na srodek rozcierajac, moze bcy fajny efekt przejscia Musze spróbować
Noooo ja tak nawet mam nie tylko z ciemnymi, ale z matami (no chyba, że liczymy, że PP to ciemna pomadka), zjada się od środka, co więcej, się tak ściera/łuszczy
Ale jak nie chce mi się pomadką malować, bo np. wiem, że będę jeść, pić, mówić, to maluję się samą konturówką (wypełnienie też) i czy ciemna, czy jasna, to nic się nie dzieje

A to moje cudo Sephorowe Ombre, to wygląda jakby się perłę nałożyło na pomadkę, tak przed zmywaniem sobie dla picu na PP rzuciłam, to czy to ombre, to kwestia dyskusyjna, ale wyglądało ciekawie. No ale 10min to ponosiłam, więc tyle to nie test nawet.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:29   #2200
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Noooo ja tak nawet mam nie tylko z ciemnymi, ale z matami (no chyba, że liczymy, że PP to ciemna pomadka), zjada się od środka, co więcej, się tak ściera/łuszczy
Ale jak nie chce mi się pomadką malować, bo np. wiem, że będę jeść, pić, mówić, to maluję się samą konturówką (wypełnienie też) i czy ciemna, czy jasna, to nic się nie dzieje

A to moje cudo Sephorowe Ombre, to wygląda jakby się perłę nałożyło na pomadkę, tak przed zmywaniem sobie dla picu na PP rzuciłam, to czy to ombre, to kwestia dyskusyjna, ale wyglądało ciekawie. No ale 10min to ponosiłam, więc tyle to nie test nawet.
Masz racje, maty niekoniecznie ciemne tez tak maja
Dobry pomysl jednak z ta konturówka Ty i Neath macie Spróbuje tak tez

Ciekawe czy an dłusza mete Ci podejdzie. U mnie zcasami takie wynalazki w kat ida
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:31   #2201
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No nie sa identyczne ton w ton, ale generalnie jak bierszesz np NC 15 podkładu, to korektora z tej serii tez mozesz ten wziac.
Chociaz ja mam tak, ze Pro Longa mam NW15 a korektor NW20 - jakos mi bardziej to pasuje
dziękuję jeszcze jedno pytanie i uciekam gdybyś miała porównać podkład Pro do Studio Fix, to?
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 21:32   #2202
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Masz racje, maty niekoniecznie ciemne tez tak maja
Dobry pomysl jednak z ta konturówka Ty i Neath macie Spróbuje tak tez

Ciekawe czy an dłusza mete Ci podejdzie. U mnie zcasami takie wynalazki w kat ida
Jakby co, to z Golden Rose są takie wypasione konturówki za grosze, jak np. nie masz koloru, jaki byś chciała, u mnie one się trzymają na luzie po 6 godzin. Kupiłam jedną pod RR i używam samą

Oj tam, nawet jak mi nie podejdzie, toooo.... o 9,99 nie będę płakać. Zobaczę, bo może nada się jako baza pod, bo wyczuwam lekkie nawilżenie. Albo rozświetlacz perłowy w sztyfcie W ogóle w sieci prawie opinii o tym czymś nie ma, dziwne.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:38   #2203
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
dziękuję jeszcze jedno pytanie i uciekam gdybyś miała porównać podkład Pro do Studio Fix, to?
Hmmm, no to wybrałabym Pro Longa - długotrwały, lzejszy, lepiej wyglada na mieszanej cerze, mniej widoczny niz SF.
Ale zaznaczam, ze to moje subiektywne odczucia tylko

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Jakby co, to z Golden Rose są takie wypasione konturówki za grosze, jak np. nie masz koloru, jaki byś chciała, u mnie one się trzymają na luzie po 6 godzin. Kupiłam jedną pod RR i używam samą

Oj tam, nawet jak mi nie podejdzie, toooo.... o 9,99 nie będę płakać. Zobaczę, bo może nada się jako baza pod, bo wyczuwam lekkie nawilżenie. Albo rozświetlacz perłowy w sztyfcie W ogóle w sieci prawie opinii o tym czymś nie ma, dziwne.
O, zapamietam i sie im przyjrze. Ostatnio kolorówka z niszej półki lubi czasaem zaskakiwac

Masz racje, pare złoty nie szkoda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:42   #2204
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hmmm, no to wybrałabym Pro Longa - długotrwały, lzejszy, lepiej wyglada na mieszanej cerze, mniej widoczny niz SF.
Ale zaznaczam, ze to moje subiektywne odczucia tylko
Wiadomo ale mimo to dzięki bardzo jutro nałożę Pro Longa i pomyślę nad kolorem dziś rozjaśniłam włosy o kilka tonów więc i kolor podkładu będzie wyglądał nieco inaczej
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:43   #2205
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Wiadomo ale mimo to dzięki bardzo jutro nałożę Pro Longa i pomyślę nad kolorem dziś rozjaśniłam włosy o kilka tonów więc i kolor podkładu będzie wyglądał nieco inaczej
O, i jak sie czujesz w tak duzo rozjasnionych ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:50   #2206
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

co jakiś czas rozjaśniam, a później suma sumarum wracam do brązu
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:52   #2207
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niestety kupiłam
Ale ten sam problem zawsze mam ze wszystkimi bardzo ciemnymi pomadkami. Zawsze srodek schodzi predzej czy póxniej, nawet od gadanai tylko i jest jakis tam kontrast. Innym moze nie przeszkadza, mnie zawsze, ale ze kocham ciemne szminki, to przymykam oko Ja mysle, zeby w trakcie noszenia miec nieco jasniejsza szminke i dawać na srodek rozcierajac, moze bcy fajny efekt przejscia Musze spróbować

Próbke wziać nigdy nei zawadzi

Bo tydzien temu faktycznie brak był, ale w piatek mieli dostawę I an pewno widziałam 2 Nude i 1 albo 2 Pink
Dobrze zrobiłaś, śliczna jest ta LE Ja się muszę zastanowić czy mam $$$ na to. Vipy pomogłyby mi w decyzji, ale teraz chyba nie ma...

Takie ombre to też jakiś pomysł, chociaż mnie by się nie chciało kombinować

Bardzo jestem ciekawa Forevera, testowałaś może puder z tej serii?
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Jakby co, to z Golden Rose są takie wypasione konturówki za grosze, jak np. nie masz koloru, jaki byś chciała, u mnie one się trzymają na luzie po 6 godzin. Kupiłam jedną pod RR i używam samą

Oj tam, nawet jak mi nie podejdzie, toooo.... o 9,99 nie będę płakać. Zobaczę, bo może nada się jako baza pod, bo wyczuwam lekkie nawilżenie. Albo rozświetlacz perłowy w sztyfcie W ogóle w sieci prawie opinii o tym czymś nie ma, dziwne.
Uwielbiam konturówki z Golden Rose W konsystencji przypominają mi Macowe Pro Longwear. Są kolory pasujące do Rebel, Divy, czerwienie i fuksje też mają ładne. Szukam teraz delikatnego różu, masz może taki?

Co to za pomadka/top Sephory?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:54   #2208
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

O, zapamietam i sie im przyjrze. Ostatnio kolorówka z niszej półki lubi czasaem zaskakiwac

Masz racje, pare złoty nie szkoda
Ja akurat mówię o tych:
http://goldenrose.pl/produkty/usta/k...liner-225.html

Bo są niby trwalsze, ale czy są to ja nie wiem:
http://goldenrose.pl/produkty/usta/k...pliner-87.html

Te z Emily w nazwie (najtańsze) to niee. Ja mam 507 (jasny róż, ale taki noszalny), 512 - dusty rose i chyba 519 pod RR. Ogólnie nie ma jakoś mega dużego wyboru, ale da radę coś porządnego dobrać.507 mi skórki podkreśliła, ale dwie kolejne perfekcyjne, wżarł mi się kolorek wręcz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:58   #2209
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dobrze zrobiłaś, śliczna jest ta LE Ja się muszę zastanowić czy mam $$$ na to. Vipy pomogłyby mi w decyzji, ale teraz chyba nie ma...

Takie ombre to też jakiś pomysł, chociaż mnie by się nie chciało kombinować

Bardzo jestem ciekawa Forevera, testowałaś może puder z tej serii?

Sa vipy - do niedzieli jeszcze
A potem pewno nastepne, bo dzien kobiet niedługo
Pomysl, bo to limitka i lada chwila jej nie bedzie, a watpie aby trzeci raz dostawe mieli - z limitek tylko 2 razy zawsze

Puder z tej serii mam juz odłozony

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja akurat mówię o tych:
http://goldenrose.pl/produkty/usta/k...liner-225.html

Bo są niby trwalsze, ale czy są to ja nie wiem:
http://goldenrose.pl/produkty/usta/k...pliner-87.html

Te z Emily w nazwie (najtańsze) to niee. Ja mam 507 (jasny róż, ale taki noszalny), 512 - dusty rose i chyba 519 pod RR. Ogólnie nie ma jakoś mega dużego wyboru, ale da radę coś porządnego dobrać.507 mi skórki podkreśliła, ale dwie kolejne perfekcyjne, wżarł mi się kolorek wręcz
Dziękowac
No 6 zł a 72 macowe to roznica ogromna i przemawia do mnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 21:58   #2210
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Uwielbiam konturówki z Golden Rose W konsystencji przypominają mi Macowe Pro Longwear. Są kolory pasujące do Rebel, Divy, czerwienie i fuksje też mają ładne. Szukam teraz delikatnego różu, masz może taki?

Co to za pomadka/top Sephory?
http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/P...igner/P2157004

Z tego, tylko akurat tu tego nie ma, Ombre się nazywa i jest w sztyfcie.

507 mam, jest okej, bo noszalny, ale akurat najmniej jestem nim zachwycona. W sumie dlatego, że mój naturalny pigment ust jest ciemny w miarę i ona wygląda jakoś dziwnie Nie widzę na stronie nic jaśniejszego.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:12   #2211
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Sa vipy - do niedzieli jeszcze
A potem pewno nastepne, bo dzien kobiet niedługo
Pomysl, bo to limitka i lada chwila jej nie bedzie, a watpie aby trzeci raz dostawe mieli - z limitek tylko 2 razy zawsze

Puder z tej serii mam juz odłozony

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------



Dziękowac
No 6 zł a 72 macowe to roznica ogromna i przemawia do mnie
A to zajrzę do S.

Który masz odłożony, ten sypkacz transparentny? Testowałaś go na twarzy? Ja go tylko na rękę nałożyłam, ale efekt bardzo mi się spodobał. Skojarzył mi się z Narsem tym takim Light Reflecting coś tam.

Do mnie też przemawia Polecam serię Dream Lips - najlepsze są. Mam też jedną w srebrnym opakowaniu i daje radę.
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/P...igner/P2157004

Z tego, tylko akurat tu tego nie ma, Ombre się nazywa i jest w sztyfcie.

507 mam, jest okej, bo noszalny, ale akurat najmniej jestem nim zachwycona. W sumie dlatego, że mój naturalny pigment ust jest ciemny w miarę i ona wygląda jakoś dziwnie Nie widzę na stronie nic jaśniejszego.


Sprawdzę 507 Głupio tylko, że w GR nie ma testerów i trzeba brać na oko Już kilka musiałam rozdać z tego powodu, bo były za ciepłe. Dobrze, że są takie tanie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:16   #2212
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A to zajrzę do S.

Który masz odłożony, ten sypkacz transparentny? Testowałaś go na twarzy? Ja go tylko na rękę nałożyłam, ale efekt bardzo mi się spodobał. Skojarzył mi się z Narsem tym takim Light Reflecting coś tam.

Do mnie też przemawia Polecam serię Dream Lips - najlepsze są. Mam też jedną w srebrnym opakowaniu i daje radę.
Daj znać, jak tam zajrzysz co wymyslilas

Tak, ten sypkacz No własnie daje fajny efekt i jednoczesnie matuje i jest mega leciutki

Bede miala na uwadze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:26   #2213
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Sprawdzę 507 Głupio tylko, że w GR nie ma testerów i trzeba brać na oko Już kilka musiałam rozdać z tego powodu, bo były za ciepłe. Dobrze, że są takie tanie
Mogę jutro w świetle dziennym pomazać na ręce 507 i Ci podesłać
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 08:31   #2214
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

MAC online mnie wkurzył. Zamówiłam szminę i róż Full of joy, po 6 dniach dostałam e-mail, że wysłano moje zamówienie.. i widniała tylko szminka. Żadnego e-maila, że róż nie dostępny ani nic.

Spellbinder jest super, jeszcze jak dopadnę światło obczaję sparkling rose
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 11:07   #2215
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
MAC online mnie wkurzył. Zamówiłam szminę i róż Full of joy, po 6 dniach dostałam e-mail, że wysłano moje zamówienie.. i widniała tylko szminka. Żadnego e-maila, że róż nie dostępny ani nic.

Spellbinder jest super, jeszcze jak dopadnę światło obczaję sparkling rose
Ja też miałam jakiś czas temu hecę z tym różem.Czekałam na zamówienie bardzo długo, dostałam nawet od nich numer śledzenia. W końcu do nich zadzwoniłam i okazało się, że moje zamówienie zostało anulowane z powodu braku produktu na stanie ( nikt mnie o tym nie poinformował)

A Spellbinder jest fantastyczny, bardzo się cieszę, że go mam

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2016-02-11 o 11:29
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 11:27   #2216
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Daj znać, jak tam zajrzysz co wymyslilas

Tak, ten sypkacz No własnie daje fajny efekt i jednoczesnie matuje i jest mega leciutki

Bede miala na uwadze
Dam znać


Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Mogę jutro w świetle dziennym pomazać na ręce 507 i Ci podesłać

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
MAC online mnie wkurzył. Zamówiłam szminę i róż Full of joy, po 6 dniach dostałam e-mail, że wysłano moje zamówienie.. i widniała tylko szminka. Żadnego e-maila, że róż nie dostępny ani nic.

Spellbinder jest super, jeszcze jak dopadnę światło obczaję sparkling rose
Strach zamawiać Da się chociaż dodzwonić na infolinię?

Dobrze, że chociaż Spellbinder Ci się spodobał

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ja też miałam jakiś czas temu checę z tym różem.Czekałam na zamówienie bardzo długo, dostałam nawet od nich numer śledzenia. W końcu do nich zadzwoniłam i okazało się, że moje zamówienie zostało anulowane z powodu braku produktu na stanie ( nikt mnie o tym nie poinformował)

A Spellbinder jest fantastyczny, bardzo się cieszę, że go mamCo
Co to się dzieje z tym FoJ?

neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 11:34   #2217
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Co to się dzieje z tym FoJ?
Ja myślę, że mimo że ten róż widnieje jako dostępny, to oni go jednak nie mają na stanie- czyli błąd systemu. Ale o tym , że komuś anulują zamówienie, czy wysyłają niepełne to mogliby informować...

Na szczęście nie ma problemu z dodzwonieniem się na infolinię.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 12:00   #2218
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wykupiłyście w salonach wszystkie FoJ i dla mnie zabrakło
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 12:03   #2219
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
MAC online mnie wkurzył. Zamówiłam szminę i róż Full of joy, po 6 dniach dostałam e-mail, że wysłano moje zamówienie.. i widniała tylko szminka. Żadnego e-maila, że róż nie dostępny ani nic.

Spellbinder jest super, jeszcze jak dopadnę światło obczaję sparkling rose
Standard
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 12:16   #2220
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Wykupiłyście w salonach wszystkie FoJ i dla mnie zabrakło
Ja go w końcu nie kupiłam,w zamian wzięłam właśnie Spellbindera
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.