Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-29, 10:23   #61
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez sylwónia
Denerwuje mnie większość rzeczy, które wymieniłyście, ale to jakoś przetrzymuję. nie zdzierżyłam natomiast obsługi House'a (przynajmniej w Bydgoszczy) od pewnego czasu (nie wiem może ich szefostwo na jakiś kurs wysłało ) zachowują się jakby byłi równo upaleni. Śmieją się idiotycznie, bujają w rytm muzyki podczas obsługiwania, przy kasie mówią "No cześć, co tam sobie wybrałaś/eś. Eeee niezłe, za...iste ! To może Ci jeszcze bransoletkę dorzucimy, co ? No stary/a weż sobie bransoletkęęęęę..." Jak pierwszy raz usłyszałam ten bełkot to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. Dla mnie debilizm ostatniego stopnia. Zresztą reaguję agresją , gdy ktoś się zbytnio ze mną spoufala Myślałam wtedy że to tylko jednorazowy wyskok ale jak następnym razem byłam z kolegą to jakaś "luźna" dziewczyna odstawiała podobny cyrk. A wcześniej wpakowała się mojemu koledze do przymierzalni Szok To był mój ostatni raz w Housie, czego bardzo żałuję bo podobają mi się ich ciuchy, ale takiego kretyństwa nie wytrzymam. Ewentualnie wchodzę na sam brzeg, luknąć na torby i szybko uciekam, co by mnie któraś z tych pokręconych istot nie dopadła
to samo miałam w house w galerii mokotów-spodobała mi sie torba, tylko nie miała oznaczonej ceny
istny cyrk "tą to Ci możemy za xx sprzedać..a w ogole ile byś za nią dała?"
normalnie byłam w szoku
ludzie, troche kultury
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 11:20   #62
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

nie nawidze wchodzic do sklepow gdy nie ma zadnego klienta w srodku nie ktore ekspedientki tak bardzo ścinają na Ciebie ze szok mam dosc ! patrza jakby z zazdrosci nie wiem w moim miescie przynajmniej tak jest(w wieksztych sie nie spotkaalm (krakow) zwlaszcza chodzi mi o sklepy z droższymi ciuchami
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 13:15   #63
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

mnie denerwuje chyba najbardziej to co juz ktos napisal
wyklocanie sie o rozmiar! cholera ja chyba wiem lepiej jaki nosze!
najczesciej zdarza mi sie to w sklepie z bielizna zima - jak mam sweter, polaszcz, szalik, nie wiadomo co jeszcze na sobie i mowie ze szukam czegos 70D/E a ekspedientka z takim usmieszkiem "nie no ale rozmiar to chyba sobie Pani zawyzyla" albo "ale chyba to nie dla Pani bo nie ma Pani tak duzego biustu" dopiero jak posciagam z siebie wszystkko to przepraszaja :/
albo wmawianie komus ze we wszyystkim slicznie, no co nie ubiore no to swtorzone dla Pani, no szyte na Pania - rannnyyy!!
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:01   #64
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

natrętne ekspedientki przede wszystkim Wczoraj byłam na zakupach, koleżanka mierzyła spodnie w jednym sklepie, stwierdziła że źle na niej leżą i wyszłyśmy. Po jakimś czasie stwierdziłam, ze może ja je kupie, bo lepszych spodni nie znalazłyśmy. No i weszłam do sklepu, poprosiłam o mój rozmiar a ekspedientka z wyrzutem: "A Ty przecież już mierzyłaś?" .. A prawda jest taka, że wcale nie mierzyłam, musiała mnie zapamiętać kiedy czekałam na koleżanke. A po drugie to nawet jeśli mierzyłabym wcześniej, to co ją to obchodzi? przecież to sklep i każdy ma prawo jeszcze raz zmierzyć i upewnić sie że wszystko pasuje zanim coś kupi.
No i jeszcze straszne są sprzedawczynie, które kiedy wyjde z przebieralnie pytają czy pasuje. A co je to obchodzi?

No i jeszcze strraszne w takich sklepach są ciasno poupychane rzeczy, że aż strach po coś sięgnąć żeby nie spadło No i w croppie niektóre ubrania są zawieszone tak wysoko, że nawet nie można do nich dosięgnąć

i to chyba tyle
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:40   #65
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez qwertyna
- za mało wieszaczków w przebieralniach (no bo niby gdzie mam powiesić moją torbę, kurtkę, spodnie, sweter itd?!)
- zbyt ciasno poupychane wieszaki z ubraniami (strach sięgnąć po cokolwiek bo zawsze coś jeszcze spadnie brrrrr)
-nadgorliwe panie ekspedietnki, które zupełnie nie rozumieją, że człowiek potrzebuje ciszy, spokoju i DUUUŻO czasu, żeby się na coś zdecydować...
dopisuje sie pod tym, dodaje jeszcze ze bardzo rzadko moge znalezc male rozmiary, bo czesto xs jest za duze na mnie;/ poza tym (tutaj chodzi o moje miasto, bo to zadupie) w ogole nie ma wyboru, ubrania koszmarne w porownaniu do cen;/ suma sumarum nie lubie chodzic na zakupy (u mnie w miescie), czasem raz na rok pojedziemy sobie z narzeczonym do wielkiego miasta i tam od razu lepiej sie czuje, pewnie tez bym miala jakies 'ale' jakbym te wielkie miasto miala na codzien
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 19:07   #66
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

JA jeszcze NIENAWIDZE w sklepach z ciuchami, że jak ide z jakąś koleżanką
i znajdę sobie coś fajnego i taniego, to zaraz ona też to musi mieć.
Albo jest zła na mnie, że to znalazłam.
Dlatego lubie chodizć z moim TŻ, albo sama na zakupy.
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 19:14   #67
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez slonce00
Tak hmm:
- ceny
- ekspedientki, które gdy tylko cos odwiesze źle od razu idą poprawiąc na moich oczach jakbym nie wiadomo jaką "krzywde" wyrządziła źle odwieszonym spodniom, którym przez tone ciuchów na jednym wieszaku nogawka źle się ułożyła
- panie, które zaraz po moich trzech krokach podchodzą z udawanym uśmiechem "podac coś", podczas gdy jeszcze dobrze nie wiem co w tym sklepie jest
- i to jest najlepsze: ostatnio gdy przymierzałam ciuszki i byłam w samej bieliźnie wpycha mi sie do przymierzalni ekspedientka...

Po pierwsze...ekspedientki dlatego biegna po Tobie poprawic bo musza cos robic, nie moga stac, tak maja powiedziane i juz, jak pewnie zauwazylas w zadnym butku nie ma krzesla bo nie moga siedzie...Moje kolezanki musialy udawac ze cos robia bo patrzyla nan ie pani manager....a udawaly poprzez rozkladanie ladnie zlozonych ubran...z tegoz samego pwodu biegna szybko do Ciebie z pytaniem czy w czyms pomoc
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 19:15   #68
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Brak wieszakow w przebieralni.

Brak krzeselka w przebieralni. (bo jak wiazac buty na stojaco? )

"Łypiące" sprzedawczynie.

Sprzedawczynie wszechwiedzace.

Pustki w sklepie, do ktorego wchodze.

Swiatlo w przebierali w ktorym wygladam niekorzystnie
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 19:27   #69
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

wkurza mnie w housie,że jak kupię sobie spodnie,to sprzedawczyni biegnie za mna do kasy i mówi:,,to co jaką góre dobieramy?''..kurcze może nie mam ochoty na bluzkę,jakbym chciała to bym również wzięła ja do przymierzalni..
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 19:37   #70
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez sylwónia
Denerwuje mnie większość rzeczy, które wymieniłyście, ale to jakoś przetrzymuję. nie zdzierżyłam natomiast obsługi House'a (przynajmniej w Bydgoszczy) od pewnego czasu (nie wiem może ich szefostwo na jakiś kurs wysłało ) zachowują się jakby byłi równo upaleni. Śmieją się idiotycznie, bujają w rytm muzyki podczas obsługiwania, przy kasie mówią "No cześć, co tam sobie wybrałaś/eś. Eeee niezłe, za...iste ! To może Ci jeszcze bransoletkę dorzucimy, co ? No stary/a weż sobie bransoletkęęęęę..." Jak pierwszy raz usłyszałam ten bełkot to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. Dla mnie debilizm ostatniego stopnia. Zresztą reaguję agresją , gdy ktoś się zbytnio ze mną spoufala Myślałam wtedy że to tylko jednorazowy wyskok ale jak następnym razem byłam z kolegą to jakaś "luźna" dziewczyna odstawiała podobny cyrk. A wcześniej wpakowała się mojemu koledze do przymierzalni Szok To był mój ostatni raz w Housie, czego bardzo żałuję bo podobają mi się ich ciuchy, ale takiego kretyństwa nie wytrzymam. Ewentualnie wchodzę na sam brzeg, luknąć na torby i szybko uciekam, co by mnie któraś z tych pokręconych istot nie dopadła
U mnie w mieście jest to samo, dlatego to housa już nie chodze
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 19:54   #71
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

*male przymierzalnie
*okropne osietlenie :/
*nachalne ekspedientki ktore wiedza wszytko lepiej :/
*ceny :P
*brak malych rozmiarow
*zauwazylam,ze w croppie na wieszakach wisza uzywane ciuchy:/ czesto sa zmechocone i rozciagniete....niedawno doczytalam sie na paragonie,ze rzeczy mozna zwracac nawet po 30 dniach...fajnie:/
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 09:21   #72
sylwusiaczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 118
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez sylwónia
Denerwuje mnie większość rzeczy, które wymieniłyście, ale to jakoś przetrzymuję. nie zdzierżyłam natomiast obsługi House'a (przynajmniej w Bydgoszczy) od pewnego czasu (nie wiem może ich szefostwo na jakiś kurs wysłało ) zachowują się jakby byłi równo upaleni. Śmieją się idiotycznie, bujają w rytm muzyki podczas obsługiwania, przy kasie mówią "No cześć, co tam sobie wybrałaś/eś. Eeee niezłe, za...iste ! To może Ci jeszcze bransoletkę dorzucimy, co ? No stary/a weż sobie bransoletkęęęęę..." Jak pierwszy raz usłyszałam ten bełkot to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. Dla mnie debilizm ostatniego stopnia. Zresztą reaguję agresją , gdy ktoś się zbytnio ze mną spoufala Myślałam wtedy że to tylko jednorazowy wyskok ale jak następnym razem byłam z kolegą to jakaś "luźna" dziewczyna odstawiała podobny cyrk. A wcześniej wpakowała się mojemu koledze do przymierzalni Szok To był mój ostatni raz w Housie, czego bardzo żałuję bo podobają mi się ich ciuchy, ale takiego kretyństwa nie wytrzymam. Ewentualnie wchodzę na sam brzeg, luknąć na torby i szybko uciekam, co by mnie któraś z tych pokręconych istot nie dopadła
o rany ale historia, dobrze że bardzo rzadko bywam w housie
__________________
nieszczęśliwiezakochana

http://pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

sylwusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 13:14   #73
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Wgapiające sie sprzedawczynie chodzące za mną krok w krok i pytające "w czym pomóc?", "jaki kolorek? a może takie dodatki do tego?" itp., oraz kotary w przymierzalniach, które odstaja od krawędzi wejścia, przez co widać z zewnątrz, co się dzieje w kabinie.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 13:29   #74
Zemsta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 21
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

- za mało haczyków w przymierzalniach
- nachalna obsługa, która przynosi Ci 5 par spodni innych, niż te które przymierzasz;/
- za dużo ubrań na rurkach, że aż spadaja jednym posunięciem wieszaka
Zemsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 15:56   #75
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

no i jeszcze wielkość tych sklepów. Większość z nich to malutkie i ciasne "klatki", gdzie przy każdym wieszaku stoją dwie dziewczyny, więc oczywiścuie przez 5 minut nie ma szans na dopchanie się, a gdy już tak stoję i sobie oglądam podchodza następne i patrzą, patrzą patrzą, aż wkońcu łaskawie zejdę i zrobie im meijsce. W całym sklepie nie ma miejsca i aż się odechciewa wchodzenia w głąb, a co dopiero zakupów...Wrrr
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 16:05   #76
*chinchilla*
Rozeznanie
 
Avatar *chinchilla*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: fORbiDdEn pLanEt
Wiadomości: 629
GG do *chinchilla*
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

-kolejki do przymierzalni
-male przymierzalnie
-malo kaczykow do wieszania wieszakow
__________________
HoW HiGh? So HiGh ThAt I CaN KiSs ThE sKy!!!!


http://www.myspace.com/killahmouse
trynna be optimistic but have realized i really hate chips&fish nowadays. . . i'ma do somethin!!!!!!!!!!!!!!
*chinchilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 16:13   #77
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Oczywiście zgadzam się ze wszystkim co napisałyście!!

Od siebie dodam jeszcze tyle, że nienawidzę jak sprzedawczyni próbuje mi wmówić, że dobrze w czymś wyglądam lub że to dobrze leży, podczas gdy ja doskonale widzę, że leży źle.
Ostatnio tak miałam jak byłam z TŻ w joyjeans. Przymierzał spodnie i w pasie były mu dobre ale w udach za szerokie - nie wyglądały tragicznie, ale ja lubię jak facet ma dzinsy obcisłe w udach. Za to sprzedawczyni próbowała TŻ wmówić, że mu sa dobre no bo w pasie ok. Co z tego, że nogawki jak 'pumfy' wyglądały. TŻ prawie chciał je kupić przez jej głupią gadkę, w końcu się zdenerwowałam i wprost mu powiedziałam czy nie widzi, ze nogawki są za szerokie i na szczęście zrezygnował z tych spodni.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 16:21   #78
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

-"drzwi" od przymierzalni w postaci materiału ktrór nie zasłania wszystkiego
-ubrania wymazane podkładami, szminkami i nie wiadomo czym jeszcze
-natrętne pytania"w czym mogę służyć "kiedy nie potrzebuję pomocy
-wyparowanie pracowników sklepów kiedy ich potrzebuję
-brak rozmiarów
-zbyt duży tłok na wieszakach(kiedy chcę coś zdjąć zwalam ubrania dookoła)
-ubrania poskłane w kostkę
-możliwość zabrania do przymierzalni jedorazowo 3 ciuchów
-świato
Kupując spódniczkę w H&M musiałam zadeklarować że na 100% ją wezmę bo inaczej sprzedawczyni nie zdejmie jej z manekina.Chore
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 16:25   #79
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

to że wchodze do sklepu...

Pytam sie" są jakies małe spodnie ( nosze 34 ) " a ekspedjentka gapi sie na mnie jak na debilke odpowiadając " hehe takich to nie robimy, nie robi sie takich małych " taaa :/ zal mi ich
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 16:42   #80
parasolka_22
Raczkowanie
 
Avatar parasolka_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Moze to taki off troche ale podziele sie wrażeniami.
Kiedyś szukałam płaszcza/ kurtki jesienej. Wchodze do sklepu i widze jeden fajny wiec pytam czy moge przymierzyć. Po przymieżeniu okazuje sie za duzy. Panienka pyta mnie "I jak" no wiec odpowiadam ze nie pasuje a w tym czasie koleżanka przyniosla mi nastepny płaszczyk, wiec przymiezam. Niestety też nie trafiony rozmiar bo nie mogłam sie nawet zapiąć. Z zalem odnoszę bo krój super i mówie ze jest za mały. Już sie chciałam zapytac czy nie bedzie większych rozmiarów a ta na mnie chamsko parska:
" Tamten za duzy, ten za mały ...!!!" Jakbym kurcze wybrzydzała od 5 godzin. Uraziło mnie to niezmiernie.
To było moje najmniej miłe sklepowe wydarzenie. Jak wyszłam z tego sklepu to myslałam ze kogoś zabije. Przez dłuuuuuuugi czas go potem bojkotowałam.
parasolka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 16:48   #81
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

a mnie dnerwuje jak ogladam sobie rzeczy i nie ma mojego rozmiaru, bo akurat nosze te najpardziej popularne...jak mi sie cos niepodoba to jest kazdy rozmiar!
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 16:58   #82
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Ja sie podpisuje pod wiekszoscia tych wypowiedzi
Jeszcze tylko od siebie dodam, ze uwielbiam gdy bluzka ktora chce przymierzyc jest ubrudzona pudrem jakies innej dziewczyny... Do szalu mnie to doprowadza Az mnie nawet odrzuca mysl przymierzenia tego ciucha (nie wiem czemu, no ale tak mam ).
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 18:27   #83
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Po przeczytaniu calego watku dochodze do wniosku, ze management wiekszosci sklepow z ciuchami, zwlaszcza tych "sieciowych", sa ludzmi bez wyobrazni. Ta chamsko-wyluzowana obsluga w Housie to z pewnoscia pomysl jakiegos genialnego marketingowca. Ze nie wspomne juz o ogolnej nachalnosci niektorych ekspedientek... Rozumiem, ze manager patrzy, ale to chyba tez czlowiek i powinien zrozumiec, ze w pewnym momencie juz NAPRAWDE nie ma nic do roboty i nie trzeba truc d... za kolejna klientka i wciskac jej czegos, czego nie chce. U panow ochroniarzy jestem pewne rzeczy gotowa wybaczyc, bo spora czesc z nich to ludzie prosci i pewne rzeczy, ktore nas raza, im nie przeszkadzaja (panie ochroniarki, zauwazcie, zachowuja sie bardziej dyskretnie). Jednak nachalnosc obslugi i poczucie misji, z jakim poprawiaja po mnie wieszaki i ubrania na polkach, wydaje mi sie co najmniej irytujacy. Male przebieralnie az tak mnie nie denerwuja, bo w koncu im mniej ich jest, tym wiecej i mniejsze kolejki. Chociaz, nie ukrywam, przydaloby sie wiecej wieszaczkow w srodku. Na wygorowane ceny staram sie reagowac mniej otwarcie niz kiedys (zdarzalo mi sie prawie wypuszczac ubrania z reki), bo beda coraz bardziej powszechne, ale - nie ukrywam - irytuje mnie fakt, ze para adidasow, za ktora place 250 zl, jest tak naprawde warta nie wiecej niz zlotych 50, bo Chinczykowi, ktory ja uszyl, zaplacono za nia 20 centow, a najwieksza czesc ceny to marketing i branding. Mimo wszystko lepiej czuje sie w sklepach markowych ze sredniego przedzialu cenowego niz na halach i targach, gdzie kazdy patrzy mi na rece i obsluguje z mina wyrazajaca bol egzystencjalny.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 20:16   #84
Venja
Raczkowanie
 
Avatar Venja
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 31
GG do Venja
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Ekspedienki są nie do zniesienia...a ochroniarze to jakaś kompletna porażka!Ostatnio w centrum handlowym weszłam do jakiegoś tam sklepu,to koleś się tak na mnie spojżał,że wręcz można było usłyszeć coś w stylu:"tylko sprubuj coś zawinąć,to ci pokażę"
przymierzalnie za małe,krzywe oświetlenie,te w wiekszości sklepów okropne "firaneczki",że niby mają coś załonić?Ale to jeszcze nie,jeszcze bardziej nienawidzę,jak jakaś ekspedienka zapomni mi odczepić to coś,i jak wychodzę,to zaczyna piszczeć bramka;|
nie lubię małych sklepów,gdzie wszyscy na mnie wiszą,zdecydowanie bardziej wolę H&M,gdzie się można "zabunkrować"
__________________
Obróć się dwa razy w prawo,raz w lewo,zamknij oczy,otwórz,i popatrz do góry,to właśnie Ja...
To że mnie nie widzisz,nie znaczy,że mnie nie ma
Venja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 22:18   #85
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Czasem nie moge spokojnie poprzegladac sobie ciuszków, bo zaraz jakas babka podleci i zacznie mi truc co mi bedzie pasować, kiedy to ja wiem lepiej...a kiedy naprawde chce jakąś poprosić i spytac sie o coś to ganiam po całym sklepie i nigdzie nie moge jej znaleźć . Kiedy wchodze do przymierzalni czasem patrza na mnie i na moja torebke tak jakbym miała tam zarac pół szafki schowac, masakra czasem odczuwam zero swobody a to zniecheca mnie do zakupów.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 22:23   #86
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

jeśli chodzi o housa - moj kolega tam pracował - i oni mają taką politykę... No i MUSZĄ niestety tak traktować klientów, bo tak ustala jakiś tam PR sklepu... a mnie to też okrutnie wkurza.
Wkurza mnie ogóllnie jak łażą za mną i się dpoytują.
I to, że wszystkie spodnie są na mnie za długie
pani w housie oburzona: "Heh, takich rozmiarów nie robimy!!!"
:/
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 22:41   #87
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Cytat:
Napisane przez kariera85
to samo miałam w house w galerii mokotów-spodobała mi sie torba, tylko nie miała oznaczonej ceny
istny cyrk "tą to Ci możemy za xx sprzedać..a w ogole ile byś za nią dała?"
normalnie byłam w szoku
ludzie, troche kultury

a ja bylam dzisiaj w house w Krakowie w Plazie i bardzo mi wyluzowana obsluga przypadla do gustu, bo fajnei jak CIeo bslugije mila dziewczyna, wszystko pokarze w stosie wieszakow i ubran, mnie sie nei wepchala do przymierzalni, dziewczyna mi przynosila wszystko o co ja poprosilam, potem przy kasie zostalam zaatakowana czemu nie mam spodni przeciez buty albo plecak byly za darmo, wiec alej poszlam z ekspedienkta pobuszowac po wieszakach niestety spodni fajnych nie bylo Ale za to obsluga wg mnei w plazie strasznie fajna, trzeba poprostu zlapac ich klimat To samo zaobserowalam w Diversie w Galerii Kazimierz
Dzisiaj mowie do ekspednienta ( hehe bo tak sie chyba nazywa pan ktory sprzedaj) ktory nie zawsze obsluguje jak tylko jestem w Diversie w GK...w sumie dlatego specjalnie tam jezdz dla obslugi Bo milo mi sie z nimi rozmawia i posmac sie mozna...no i mowie do niego 'jestem tutaj w ostatnim czasie 3 raz i znowu nie ma nic ciekawego i fajnego' a on na to...' powiedziec CI szczerze....(nachyla sie nad moim uchem i szepcze) bo divers robi teraz h***e ubrania takei waskie itd itp' sie usmialam i powiedzialam ze 'ide do konkurencji zatem'

Lubie jak mnie obsluguja radosni ludzie a nie mruki jak np. w Simple czy innym takim butiku
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 22:56   #88
Czar_Wodnika
Raczkowanie
 
Avatar Czar_Wodnika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 109
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Mnie denerwuje przewaznie obsluga....jest wyluzowana i to baaardzo....do tego stopnia, ze nie zwraca uwagi na klienta...no coz tak bywa:/
__________________
There's a fire between us
So where is your God
There's a fire between us
I can't get off the caruosel
I can't fall off this world
Czar_Wodnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 09:46   #89
PaTrYcJa1989
Wtajemniczenie
 
Avatar PaTrYcJa1989
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraina Mlekiem i Miodem płynąca ;)
Wiadomości: 2 434
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

To tak pokoliei

1.jak ochronirze i ekspedientki patrza sie nachalnie na mnie i kazdy moj krok :|
2.jakos specjalnie duza ilosc rzeczy na wieszaku mi nie przeszkadza
3.ooo bardzo mi przeszkadza to ze w wiekszosci sklepow mozna wziasc do
przymierzalni tylko 3-4 wieszaki ...wkurza mnie to ,ale i tak zwykle biore wiecej tam gdzie tego nie spr.:P

4.w orsay np. dlugasne kolejki do przymierzalni mnie dobijaja bo musze czekac 30 minut rzeczy przymierzyc jedna bluzke :/

5.ceny o tak,ale to juz poza kolejnoscia ;P...bo wiadomo
6.Obsluga ...no wiadomo ze sie pyta czy w czyms nie pomóc albo cos,to ich praca w sumie,....sa mili...ale spox powedz im "nie narazie ogladam" albo "tylko sie rozgladam" czy cos takiego, jak pojda z usmiechaem to jest OK,ale wkurza mnie to ze tak im powiesz a oni oburmuszeni pozniej sie na ciebie caly czas patrza jak bys miala zaraz cos ukrasc ...dobijajace :|
.7rzeczy powieszone nisko....za nisko ,albo...wysoko tak ze reka dosiekam jedynie konca bluzki a nie weszaka mimo iz mam 175cm ....(np.Reserved albo Cubus)
PaTrYcJa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 09:57   #90
be_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 89
GG do be_be
Dot.: Co was najbardziej denerwuje w sklepach z ciuchami?

Jeżeli chodzi o zbyt wyluzowaną obsługę,to pamiętam dwie takie sytuacje:

Pierwsza, kiedy spotkałam na zakupach w centrum handlowym koleżankę z mama i postanowiłyśmy wejść do house'a. Kolezanka wskakuje do przymierzalni, ja z jej mamą grzecznie czekamy przed (dodam, ze mama, chociaz przemila kobieta, to z wygladu typ matrony w futrze i kapeluszu).I oto, w radosnych podskokach zjawia się koło nas ekspedientka, zwracajać się do dostojnej mamusi: "Jak Ci się nie chce stać, to se usiadź!".

Druga, kiedy wybrałam się z siostrą po buty dla niej, do croppa. Muzyczka łupie z głośnków, mnie żołądek wibruje do rytmu, siostra kulturalnie wciska swe stopki w trampeczki. Wtem pojawia się babka z obslugi z zapytaniem na ustach: "co jest, wygodnie sie POMYKA W TYCH SOFIKSACH?" !
ALe nic to! zmierzamy do kasy, jako ze w sofiksach pomykalo sie calkiem nieźle, a za kasa wyluzowany pan kasjer zagaił : "kropnie Ci się jeszcze reszta ze takie ze****ste POMYKAŁKI, aiii".
be_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.