Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy może mi coś pomóc??
tipsy 114 19,45%
silna wola 397 67,75%
płyn 31 5,29%
-- 44 7,51%
Głosujący: 586. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-06, 14:58   #1441
Sklep_Jubilerski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

Hmmm, pieprz, najczęściej obgryza się paznokcie jak się jest zdenerwowanym, myślę że wsadzenie palców do pieprzu pomaga i zapomina się o obgryzaniu
Sklep_Jubilerski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 19:31   #1442
Justa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Jeśli potrzeba Wam przykładu, że jeśli się tylko chce to można mieć piękne paznokcie to oto jestem

Paznokcie obgryzałam wiele lat, przestałam w czerwcu 2007, kiedy to na ślubie mojego brata zobaczyłam tipsy bratowej. Wtedy postawiłam sobie cel "będę mieć takie, tylko naturalne!". Łatwo nie było, bo w gimnazjum nie mogłam malować paznokci, a takie "gołe" to mnie kusiły . Bywało różnie, ale nadeszły wakacje i koniec gimnazjum, koleżanka (która sama namiętnie obgryzała) powiedziała żebym pomalowała i zapuszczała. Nawet nie przypuszczała, że te jej słowa wszystko odmienią. Od tego czasu nigdy już nie miałam krótkich paznokci. Do liceum poszłam z praktycznie idealnymi paznokciami.
Minął rok i teraz to ja zmusiłam tamtą koleżankę do zerwania z nałogiem. Na urodziny (30 czerwca) dostała ode mnie odżywkę Eveline S.O.S. i paznokcie już ma jak na nią to niesamowicie długie. Motywacją były moje pazury. Teraz nawzajem malujemy sobie paznokcie

Dla wszystkich próbujących zerwać z nałogiem:
- "gorzki paluszek" Wam raczej nie pomoże - próbowałam - smakował mi
- skórki to była moja zmora (co widać na starych zdjęciach). olejek rycynowy działa cuda. i nie wycinać ich! owa koleżanka namiętnie wycinała i zarobiła ode mnie taki opieprz, że teraz co tydzień przychodzi żebym ja jej "robiła" skórki
- nie dłubać pod spodem... wiem co mówię, paznokcie czyściłam tylko szczoteczką i "to różowe" mi się powiększyło.
- zakupić odżywkę Eveline (na mnie wszystkie 3 działają), bo działa cuda
- nie poddawać się, a w razie co to siedzieć w rękawiczkach

Na zdjęciach macie moje "przemiany", jedne koszmarki (nigdy tak nie piłujcie paznokci...) i te moje pierwsze czerwone od których się wszystko zaczęło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazury1.jpg (73,1 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pazury2.jpg (61,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2689.jpg (62,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przemiana.jpg (59,0 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pierwsze czerwone.jpg (33,2 KB, 69 załadowań)
Justa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 23:29   #1443
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

sliczne paznokcie, zwlaszcza te czerwone

nie obgryzam
i wciaz sie z tego ciesze, nie zapuszczam co prawda ich na super dlugie ale i tak nigdy nie bylam przyzwyczajona, za to mam ladne zadbane dlonie i nie wstydze sie juz wyciagnac reki na powitanie
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 20:22   #1444
alex98
Raczkowanie
 
Avatar alex98
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 37
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Przyłączam się

Od dzisiaj nie będę obgryzać paznokci. Czas wziąć się za siebie. Obiecuję dołączać informacje o postępach i co ważniejsze - nie gryźć
__________________
I gotta go my own way..
alex98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 23:23   #1445
doleo
Zakorzenienie
 
Avatar doleo
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 074
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez alex98 Pokaż wiadomość
Przyłączam się

Od dzisiaj nie będę obgryzać paznokci. Czas wziąć się za siebie. Obiecuję dołączać informacje o postępach i co ważniejsze - nie gryźć

to ja przyłączam się do "od dzisiaj" Może w końcu się uda...
__________________
gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka
gdyby wszyscy byli silni jak konie
gdyby wszyscy byli jednakowo bezbronni w miłości
gdyby każdy miał to samo
nikt nikomu nie byłby potrzebny
doleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 07:34   #1446
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

uda się uda

będziemy Cię wspierać
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 11:31   #1447
Paulka162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

kilka sytuacji kiedy obgryza się paznokcie:
-stres
-"nie wiem co zrobić z rękami" to poskubię skórki
-oglądanie filmu - mimowolnie ręce same "chodzą"
zauważyłyście to?
polecam zamiast tego mieć zawsze pod ręką coś do chrupania np marchewkę czy crunchy, nawet gumę do żucia. Coś do zajęcia rąk - nie wiem.. zacznijcie robić na drutach - w końcu idzie zima

uda się
mnie się udało
różnie z tym bywa, czasem są słabsze, raz dłuższe raz krótsze, czasem pękają po bokach, ale to już uszkodzenia mechaniczne a nie z mojej winy. pół roku. malowanie paznokci to najlepszy sposób i na nie obgryzanie i na ochronę ich. Malowanie odżywkami i lakierami, czasem zdarza się, że mam aż 5-6 warstw na płytce, ale dzięki temu ani się nie rozdwaja ani nie łamie.
Paulka162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 12:03   #1448
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

no to podjadanie zamiast skubania to zgubne i dla zdrowia i dla urody hehehe

tyje się w oczach, wiem coś o tym .....ale naprawdę można i bez tego, malowanie paznokci pomaga bo jak się zaczyna skubać to czuć inną fakturę i jakoś człowiek odruchowo wyłapuje ( przynajmniej ja tak mam )
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 12:55   #1449
doleo
Zakorzenienie
 
Avatar doleo
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 074
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
uda się uda

będziemy Cię wspierać
Może przez wstyd, że zawaliłam jakoś się zmobilizuję

Cytat:
Napisane przez Paulka162 Pokaż wiadomość
kilka sytuacji kiedy obgryza się paznokcie:
-stres
-"nie wiem co zrobić z rękami" to poskubię skórki
-oglądanie filmu - mimowolnie ręce same "chodzą"
zauważyłyście to?
polecam zamiast tego mieć zawsze pod ręką coś do chrupania np marchewkę czy crunchy, nawet gumę do żucia. Coś do zajęcia rąk - nie wiem.. zacznijcie robić na drutach - w końcu idzie zima
Akurat w moim przypadku guma do żucia niewiele pomaga- jestem od niej uzależniona i właściwie non stop ją żuję, ale obgryzanie przychodzi w chwilach stresu, jakiejś nagłej sytuacji, kiedy jestem na czymś skupiona i przelewam na paznokcie chwilowe emocje. A kiedy już jakiś czas uda mi się wstrzymać, widzę milimetry odrostów tych ogryzków, to zaczyna się kolejna zmora- "grzebanie" w nich, wycinanie, podwadzanie, często do krwi i baaardzo głęboko (chyba mam jakieś masochistyczne zapędy ).

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
tyje się w oczach, wiem coś o tym .....ale naprawdę można i bez tego, malowanie paznokci pomaga bo jak się zaczyna skubać to czuć inną fakturę i jakoś człowiek odruchowo wyłapuje ( przynajmniej ja tak mam )
To na mnie nie działa, zęby mają więcej do gryzienia, czyt. zgryzywanie lakieru
__________________
gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka
gdyby wszyscy byli silni jak konie
gdyby wszyscy byli jednakowo bezbronni w miłości
gdyby każdy miał to samo
nikt nikomu nie byłby potrzebny
doleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 15:19   #1450
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez doleo Pokaż wiadomość
Może przez wstyd, że zawaliłam jakoś się zmobilizuję

To na mnie nie działa, zęby mają więcej do gryzienia, czyt. zgryzywanie lakieru
widzę że masz jak ja..do krwi paznokcie i skórki ale da się przestać .....może moje paznokcie nie są jeszcze jakieś mega piękne ale wyglądają jak normalne paznokcie opiłowane na równo z opuszkiem ....
też zgryzałam lakier, ba nawet tips i żel potrafiłam pożreć aż jednego dnia przestałam ......więc i Tobie musi się udać
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 22:35   #1451
Coccinellaa
Raczkowanie
 
Avatar Coccinellaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 47
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Na mnie podziałały piękne paznokcie koleżanek, które stosowały odżywki eveline- diamentową/ 8 w 1 stwierdziłam o nie! nie będę gorsza i ta zazdrość tak podziałała, że od prawie 5 miesięcy nie obgryzam! nie urywam itd zanosi się, że już na zawsze (OBY!!) zerwałam z nałogiem w końcu jak sesję przetrwałam bez gryzienia... )
Postanowienie i do dzieła ! 3mam kciuki i za WAS
__________________
Moje zmarnowane życie...
http://www.suwaczek.pl/cache/2fc703c9aa.png
Coccinellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 01:27   #1452
Kallinna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Oj, ja też mam ten problem, nawracający. Miewam ładne długie paznokcie, a potem nagle rach ciach, nagromadzenie stresu, i po nich. Mam to od dzieciństwa, bo jak grałam w szachy to cięłam te biedne paznokcie do spodu. A teraz, jak jestem dorosła to mi wstyd. Tylko przez rok miałam paznokcie idealne, bo chodziłam na manicure hybrydowy. Ale któregoś dnia przy ściąganiu okazało się, że mam jakoś dziwnie przebarwianie płytki, właścicielka salonu powiedziała, że chyba mnie aceton uczulił (albo inne świństwo, które jest w tym zmywaczu i w którym się jednak bardzo długo trzyma palce). No i od tamtego czasu nie nakładam hybrydowego i w ogóle rzadko maluję. Ale mam ochotę powtórzyć i sprawdzić, czy może to był tylko jakiś "wypadek przy pracy" i może jednak nie uczulenie.
Kallinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 10:21   #1453
Paulka162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
no to podjadanie zamiast skubania to zgubne i dla zdrowia i dla urody hehehe

tyje się w oczach, wiem coś o tym .....ale naprawdę można i bez tego, malowanie paznokci pomaga bo jak się zaczyna skubać to czuć inną fakturę i jakoś człowiek odruchowo wyłapuje ( przynajmniej ja tak mam )
Ja też wiem coś o tym, dlatego napisałam żeby podgryzać marchewkę. Marchewka ma niewiele kalorii. Albo kapustę kiszoną - tę można jeść do woli.

Ja niestety, gdy zostawiłam paznokcie zaczęłam trochę więcej palić. Gdy się stresuję, przestało mnie ciągnąć do paznokci za to uspokaja mnie papieros.
Paulka162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 12:39   #1454
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

z deszczu pod rynnę obgryzanie paznokci szkodzi urodzie ale palenie szkodzi zdrowiu, może spróbuj tego elektronicznego papierosa chociaż nie wiem jak to działa o ile w ogóle

a czy palenie papierosów nie wzmaga migren??
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 13:17   #1455
meowann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 51
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cześć, ja tu nowa jakby co
Mi akurat podjadanie zamiast obgryzania pasuje - przy okazji przytyję, przyda mi się
Jak mam cos w buzi to po prostu nie chce mi się obgryzać, może to być nawet zwykła guma. Ale jak już nie mam nic do jedzenia przy sobie i po prostu się nudzę, to mimowolnie biorę łapska do buzi..
Też kupiłam sobie odżywkę 8w1 - dzisiaj trzecia warstwa. Zobaczymy, co z tego będzie. Nie obgryzam właśnie 3 dni :p To nic w porównaniu do tego, że ostatnio nie obgryzałam prawie 3 miesiące, ale cóż, muszę zacząć od nowa...
meowann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 00:24   #1456
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
z deszczu pod rynnę obgryzanie paznokci szkodzi urodzie ale palenie szkodzi zdrowiu, może spróbuj tego elektronicznego papierosa chociaż nie wiem jak to działa o ile w ogóle

a czy palenie papierosów nie wzmaga migren??
Wzmaga
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 01:01   #1457
Kreatyvvna
Przyczajenie
 
Avatar Kreatyvvna
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cześć
Ja też jestem tu nowa
Tak jakoś dzisiaj zasnąć nie mogłam, więc siadłam sobie przez komputerkiem, włączyłam film i... znowu zaczęłam obgryzać paznokcie. Kiedy się zorientowałam, co tak właściwie robię, wpisałam w Google najwyraźniej dość popularne hasło, jakim jest "obgryzanie paznokci". Trafiłam na tą stronkę i tak od mniej więcej 2 godzin czytam i zaciskam łapki na biurku, żeby tylko nie gryźć

Od września idę do liceum. No wiecie, nowa szkoła - człowiek chce dobre wrażenie zrobić Od dzieciństwa obgryzałam, ale w czerwcu powiedziałam sobie "STOP!". I nawet mi się udało zapuścić długie (za opuszki, jak na mnie to niesamowite wręcz osiągnięcie), ale kiedy w końcu zmyłam lakier okazało się, że się rozdwajają i są strasznie cienkie, słabe i łamliwe Więc jakiś tydzień temu buźka i paluszki znowu poszły w ruch.
Cały czas ćwiczę siłę woli, staram się... Ale nic nie pomaga Już nawet myślenie o reakcji mojego chłopaka mnie nie powstrzymuje :/
Pomóżcie ;(
Kreatyvvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 12:27   #1458
Vithium
Raczkowanie
 
Avatar Vithium
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kreatyvvna Pokaż wiadomość
Cześć
Ja też jestem tu nowa
Tak jakoś dzisiaj zasnąć nie mogłam, więc siadłam sobie przez komputerkiem, włączyłam film i... znowu zaczęłam obgryzać paznokcie. Kiedy się zorientowałam, co tak właściwie robię, wpisałam w Google najwyraźniej dość popularne hasło, jakim jest "obgryzanie paznokci". Trafiłam na tą stronkę i tak od mniej więcej 2 godzin czytam i zaciskam łapki na biurku, żeby tylko nie gryźć

Od września idę do liceum. No wiecie, nowa szkoła - człowiek chce dobre wrażenie zrobić Od dzieciństwa obgryzałam, ale w czerwcu powiedziałam sobie "STOP!". I nawet mi się udało zapuścić długie (za opuszki, jak na mnie to niesamowite wręcz osiągnięcie), ale kiedy w końcu zmyłam lakier okazało się, że się rozdwajają i są strasznie cienkie, słabe i łamliwe Więc jakiś tydzień temu buźka i paluszki znowu poszły w ruch.
Cały czas ćwiczę siłę woli, staram się... Ale nic nie pomaga Już nawet myślenie o reakcji mojego chłopaka mnie nie powstrzymuje :/
Pomóżcie ;(
Jak mamy Ci pomóc? :c My za Ciebie siłę woli nie wyćwiczymy. (;
Hmm.. Przeczytaj ten wątek, cały najlepiej (okej, powodzenia ; hm.. chyba że już przeczytałaś ).

No, ale tak w skrócie postaram sie objaśnić Ci kilka sposobów na nieobgryzanie. (nie gwarantuję skuteczności ; sposoby głównie zaczerpnięte są z Wizażu)


Sposoby na nieobgryzanie (mini skrócik opracowany przeze mnie ):

guma do żucia (legendy głoszą, że działa ),

zajęcie czymś rąk (no nie wiem, zacznij robić na drutach, pleć coś z muliny... ),

pomalowane paznokcie (szkoda tknąć pazurków wtedy),

sztuczne pazurki (nie wiem jak to sie sprawdza, ale podobno sprawdza)

pazurki pomalowane odżywką z formaldehydem (dziwne? no cóż, wiesz, formaldehyd, fuj, ble, i pomyśl, że wkładasz sobie to do ust. polecam odżywki Eveline )

gorzkie przedziwne preparaty (to działa? mi to tam smakowało )

pooglądaj piękne pomalowane pazurki na przeróżnych blogach (to da Ci kopa byś tylko dbała o pazurki i doszła do takich pięknych ), ale jak Cię to demotywuje raczej to..:

pooglądaj brzydkie poobgryzane paznokcie, tak zjedzone, że prawie ich nie ma (reakcja: FU, PRZESTAJĘ OBRGYZAĆ )

jeśli obgryzasz pazury ze stresu to... zwalcz stres! (no, nie wiem jaki jest powód stresu, więc tu nie pomogę )

Dobra, więcej mi na myśl nie przychodzi, ale jak przyjdzie to dam znać.

edit.: nie zapomnijmy o silnej woli

(zaznaczone na niebiesko to te, które mi pomogły )
__________________
Blooooog.

Edytowane przez Vithium
Czas edycji: 2012-08-17 o 12:31
Vithium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 16:32   #1459
meowann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 51
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
pazurki pomalowane odżywką z formaldehydem (dziwne? no cóż, wiesz, formaldehyd, fuj, ble, i pomyśl, że wkładasz sobie to do ust. polecam odżywki Eveline )
hahaha, właśnie to na mnie działa ostatnio najlepiej muszę przyznać i nie żartuję!
meowann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 16:35   #1460
Xx Purple cocaine xX
Wtajemniczenie
 
Avatar Xx Purple cocaine xX
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 389
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Witam Ja się poddaje Widocznie jestem skazana na tragicznie poobgryzane paznokcie
__________________
Zmieniam swoje życie na lepsze. Spróbuj i TY


Zapuszczam włoski i paznokcie .!


,,Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...''




Xx Purple cocaine xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 17:46   #1461
Kreatyvvna
Przyczajenie
 
Avatar Kreatyvvna
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Zdolna jestem - przeczytałam całość jeszcze w nocy

Gumę żuję nałogowo, więc nie działa Plotłam, plotłam... I nic Pomalowane mam zawsze, zdjątka oglądałam, a odżywki nie mają ze mną szans
Jestem chyba przypadkiem beznadziejnym Ale dzisiaj wzięłam się za słonecznik, więc może szansa jest
Kreatyvvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 19:04   #1462
Vithium
Raczkowanie
 
Avatar Vithium
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kreatyvvna Pokaż wiadomość
Zdolna jestem - przeczytałam całość jeszcze w nocy

Gumę żuję nałogowo, więc nie działa Plotłam, plotłam... I nic Pomalowane mam zawsze, zdjątka oglądałam, a odżywki nie mają ze mną szans
Jestem chyba przypadkiem beznadziejnym Ale dzisiaj wzięłam się za słonecznik, więc może szansa jest

Odżywki nie mają z Tobą szans? Nawet te z obleśnym formaldehydem? Toż to niedopuszczalne, poczytaj na internecie o tym nieproszonym gościu w składach niektórych odżywek.

Daj znać jak pójdzie ze słonecznikiem.

Cytat:
Napisane przez Xx Purple cocaine xX Pokaż wiadomość
Witam Ja się poddaje Widocznie jestem skazana na tragicznie poobgryzane paznokcie
NIE PODDAJEMY SIĘ TU! Nie wolno, nie wolno! Kiedyś myślałam podobnie. Nie poddawaj się!
Pokaż w jakim stanie są aktualnie pazury.
__________________
Blooooog.

Edytowane przez Vithium
Czas edycji: 2012-08-17 o 19:07
Vithium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 19:15   #1463
Kreatyvvna
Przyczajenie
 
Avatar Kreatyvvna
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

No nie mają Czytałam, ale nic nie działa. Podświadomie jestem zaprogramowana na gryzienie i tej opcji nie umiem wyłączyć
Słonecznik jak na razie działa - powiedziałabym, że na medal Kończę już 2-gą paczkę (dużą), ale pazurków nie tykam
Kreatyvvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 19:17   #1464
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Xx Purple cocaine xX Pokaż wiadomość
Witam Ja się poddaje Widocznie jestem skazana na tragicznie poobgryzane paznokcie
nie wolno się poddawać!
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 19:18   #1465
Kreatyvvna
Przyczajenie
 
Avatar Kreatyvvna
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Xx Purple cocaine xX Pokaż wiadomość
Witam Ja się poddaje Widocznie jestem skazana na tragicznie poobgryzane paznokcie
A właśnie, że nie poddajesz! Nie wolno Ci! Zabraniam
Pieniążki w łapkę i po słonecznik
Kreatyvvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 19:33   #1466
Vithium
Raczkowanie
 
Avatar Vithium
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Później będziecie się z nałogu słonecznikowego leczyć.
__________________
Blooooog.
Vithium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 19:47   #1467
Kreatyvvna
Przyczajenie
 
Avatar Kreatyvvna
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Z uzależnieniem od gumy żyję, to i ze słonecznikiem sobie poradzę
Poza tym lepszy nałóg słonecznikowy niż obgryzanie paznokci
Kreatyvvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 23:33   #1468
Xx Purple cocaine xX
Wtajemniczenie
 
Avatar Xx Purple cocaine xX
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 389
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Vithium Pokaż wiadomość



NIE PODDAJEMY SIĘ TU! Nie wolno, nie wolno! Kiedyś myślałam podobnie. Nie poddawaj się!
Pokaż w jakim stanie są aktualnie pazury.
Niestety nie mam jak. No ale nie ukrywajmy...Ich już prawie nie ma...Są w stanie fatalnym
Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
nie wolno się poddawać!
Ale ile razy można zaczynać ? Mały stres i od nowa....
Cytat:
Napisane przez Kreatyvvna Pokaż wiadomość
A właśnie, że nie poddajesz! Nie wolno Ci! Zabraniam
Pieniążki w łapkę i po słonecznik
Ale czy ten słonecznik coś da ?
__________________
Zmieniam swoje życie na lepsze. Spróbuj i TY


Zapuszczam włoski i paznokcie .!


,,Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...''




Xx Purple cocaine xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 23:40   #1469
Kreatyvvna
Przyczajenie
 
Avatar Kreatyvvna
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Mi daje Dzisiaj jest pierwszy dzień mojej kuracji słonecznikowej i, jak na razie, jest ok
Tylko że w ciągu tego dnia "zeszły" mi ok. 2 paczki (duże) :p To chyba jedyny minus
Kreatyvvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 23:44   #1470
Xx Purple cocaine xX
Wtajemniczenie
 
Avatar Xx Purple cocaine xX
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 389
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ehhh,mogę spróbować choć pewnie i tak się nie uda ;/
Najgorsze jest ja ktoś mi patrzy na ręce od razu zaciskam je w pięść ,lub chowam,mam tego dość.
__________________
Zmieniam swoje życie na lepsze. Spróbuj i TY


Zapuszczam włoski i paznokcie .!


,,Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...''




Xx Purple cocaine xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 13:00:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.