Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-16, 20:53   #1
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898

Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?


Może to trochę dziwny problem, ale właśnie się nad tym zastanawiam.
Za tydzień mam rozmowę kwalifikacyjną i pojawił się problem butów.
Mama stwierdziła, że powinnnam iść w półbutach, bo kozaki będą źle wyglądać.
Siostra stwierdziła na odwrót, że już się chodzi w kozakach.
Dodam, że będę ubrana w spódnicę i żakiet (wykonane z raczej grubego materiału) do tego planuję jakieś trochę grubsze rajstopy.
Chyba też powinnam założyć kurtkę grubszą, no ale kurtki na rozmowie nikt nie będzie widział, a buty tak.
Zależy mi, żeby dobrze wypaść.
Poradzcie coś pliz.
Aha butów jeszcze nie mam dopiero muszę je kupić.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 21:00   #2
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Może spodnie + żakiet + bucik na lekkim obcasie? Żadnych małych koreczków nie masz?
W półbutach nie będziesz wyglądać dziwacznie i mi się wydają w tej sytuacji najlepsze. Z tego co widzę to kozaki ludzie też noszą, więc chyba tutaj jest dowolność. Ciężko mi doradzić, ale ja chyba postawiłabym jednak na jakiś elegancki półbucik.
A tak poza tym ... kupujesz buciki na każdą okazję ?
Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 21:05   #3
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Może spodnie + żakiet + bucik na lekkim obcasie? Żadnych małych koreczków nie masz?
W półbutach nie będziesz wyglądać dziwacznie i mi się wydają w tej sytuacji najlepsze. Z tego co widzę to kozaki ludzie też noszą, więc chyba tutaj jest dowolność. Ciężko mi doradzić, ale ja chyba postawiłabym jednak na jakiś elegancki półbucik.
A tak poza tym ... kupujesz buciki na każdą okazję ?
Nie kupuję na każdą okazję.
Muszę kupić buty na zimę i po prostu próbuję je podpasować pod tą rozmowę. Do wyboru mam jedne półbuty z okrągłym czubkiem na obcasie, brązowe i czarne balerinki płaskie, obie pary z zamszu.
Kozaki jak bym kupowała to na obcasie, na pewno eleganckie i niecałkiem długie, raczej krótsze.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 21:30   #4
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Ja bym była za poł butami beda jakos bardziej stosownie i elegancko wygladac
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 21:31   #5
codergirl
Raczkowanie
 
Avatar codergirl
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do codergirl
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Przeszłam niedawno szkolenie, na którym była mowa, co zrobić by dostać pracę. Była też mowa o stroju. Wg. tego, co mówili możesz normalnie ubierać się jak chcesz, ale ten jeden raz masz wyglądać po prostu profesjonalnie. W końcu masz reprezentować tą firmę, do której idziesz. Klasyczna elegancja nie dopuszcza kozaków do spódnic (wiem to po mojej mamie, która jest specem od elegancji). Jeśli chcesz iść w kozakach - załóż spodnie. Jeśli zaś spódniczkę to załóż półbuty. Wiele kobiet jeszcze tak chodzi, a osobiście uważam, że np spódniczka, półbuty i długi płaszcz wyglądają naprawdę niesamowicie (szkoda, że coraz mniej ludzi już się tak ubiera). Oprócz tego myślę, że kozaki + spódnica wyglądają dość pretensjonalnie i mało profesjonalnie. Więc zastnów się co jest dla Ciebie ważniejsze, dobra praca, czy "modowa" zachcianka. Bo jak już wyjdziesz z rozmowy i Ci będzie bardzo zależało to sobie zmień półbuty na kozaki.
Jeżli piszesz, że nie masz półbutów to czy masz rozmowę o pracę, czy nie to sobie takie po prostu kup i najlepiej jakieś klasyczne (jeżeli masz mieć w szafie tylko jedne eleganckie).
Ale to tylko moje osobiste zdanie, które mi zresztą zasugerowano na takim szkoleniu
codergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 21:38   #6
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Cytat:
Napisane przez codergirl Pokaż wiadomość
Przeszłam niedawno szkolenie, na którym była mowa, co zrobić by dostać pracę. Była też mowa o stroju. Wg. tego, co mówili możesz normalnie ubierać się jak chcesz, ale ten jeden raz masz wyglądać po prostu profesjonalnie. W końcu masz reprezentować tą firmę, do której idziesz. Klasyczna elegancja nie dopuszcza kozaków do spódnic (wiem to po mojej mamie, która jest specem od elegancji). Jeśli chcesz iść w kozakach - załóż spodnie. Jeśli zaś spódniczkę to załóż półbuty. Wiele kobiet jeszcze tak chodzi, a osobiście uważam, że np spódniczka, półbuty i długi płaszcz wyglądają naprawdę niesamowicie (szkoda, że coraz mniej ludzi już się tak ubiera). Oprócz tego myślę, że kozaki + spódnica wyglądają dość pretensjonalnie i mało profesjonalnie. Więc zastnów się co jest dla Ciebie ważniejsze, dobra praca, czy "modowa" zachcianka. Bo jak już wyjdziesz z rozmowy i Ci będzie bardzo zależało to sobie zmień półbuty na kozaki.
Jeżli piszesz, że nie masz półbutów to czy masz rozmowę o pracę, czy nie to sobie takie po prostu kup i najlepiej jakieś klasyczne (jeżeli masz mieć w szafie tylko jedne eleganckie).
Ale to tylko moje osobiste zdanie, które mi zresztą zasugerowano na takim szkoleniu
Aha.
Code mi nie zależy na tych kozakach wcale a wcale, tym bardziej że jeszcze ich nawet nie mam.
A pułbuty mam na szczęście.
Zastanawiałam się raczej nad tym co jest dobrze widziane na rozmowie kwalifikacyjnej.

A zestaw spodnie na 3/4 z mankietem i kozaki może być ewentualnie?
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 21:43   #7
codergirl
Raczkowanie
 
Avatar codergirl
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do codergirl
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Deanerys, kozaki i spodnie 3/4 są super połączeniem, ale na miasto, do pubu itp... Ta rozmowa będzie trwała niedługo, naprawdę warto ubrać się totalnie klasycznie. Przecież nic się nie stanie Jestem pewna, że na codzień wyglądasz naprawdę super, ale na takie okazje trzeba trochę przystopować i odziać się w coś totalnie klasycznego
codergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-16, 21:49   #8
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Cytat:
Napisane przez codergirl Pokaż wiadomość
Deanerys, kozaki i spodnie 3/4 są super połączeniem, ale na miasto, do pubu itp... Ta rozmowa będzie trwała niedługo, naprawdę warto ubrać się totalnie klasycznie. Przecież nic się nie stanie Jestem pewna, że na codzień wyglądasz naprawdę super, ale na takie okazje trzeba trochę przystopować i odziać się w coś totalnie klasycznego
No wiem wiem. Poprostu z moich półbutów nie jestem do końca zadowolona, ale to pewnie tylko moje wymysły. Chyba, że czarne balerinki na niewielkim obcasie z zamszu. Na szczęście jedne i drugie są wystarczająco eleganckie.

Powiem nawet, że kamien spadł mi z serca, bo nie będę musiała na siłe kozaków kupowac.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 22:06   #9
codergirl
Raczkowanie
 
Avatar codergirl
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do codergirl
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

To musisz już się ubrać i zobaczyć, które z tych dwóch par półbutów wyglądają bardziej elegancko do tego. Na pewno świetne dasz sobie radę

A co do kozaków... Niestety żyjemy w takim klimacie, że chyba kupno butów zimowych będzie nieuchronne Chyba, że jakieś już masz
codergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 22:25   #10
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Moim zdaniem lepsze będą półbuty na jakimś niewielkiem (3,4,5 cm) obcasie
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 07:29   #11
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Zawsze można się postawić w roli szefa i zastanowić się czy przyjęłabyś dziewczynę ubraną w elegancki kostium i pantofle, czy ubraną w kostium i kozaki. Jak przedstawiałby się taki obrazek porównując obydwie??

Pantofle są bardziej profesjonalne, dodają strojowi klasy i stylu. Kozaki natomiast dodają luzu, a co za tym idzie - "brak profesjonalizmu". Ludzie to wzrokowcy i zawsze wizerunek danej osoby wływa na opinię o niej.

W każdej gazecie kobiecej przedstawiane są zestawy ciuchów, których podstawą są 3 lub 4 rzeczy (najczęściej spódnica/spodnie, koszula/bluzka, marynarka/kurtka) i zauważ jak duży wpływ na dany zestaw mają buty. Bo na 6 przedstawianych przykładów zmieniają się tylko buty i dodatki, a cała reszta jest nie zmieniona.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 07:47   #12
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

no sory, ale kozaki tez moga być bardzo eleganckie
sama mam takich 2 pary
więc nie generalizujmy kozaki = nieeleganckie -> opółbuty, czułenka - lepsze
to błędne stwierdzenie, bo jesli dobierzesz ODPOWIEDNIE kozaki moze okazać się że wyglądasz lepiej niż w "półbutach"
[wszystko tez trzerba dopasować do pogody ot co]

sama byłam na ostatniej mojej rozmowie w kozakach i co? i teraz pracuję tam
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 08:40   #13
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Cytat:
Napisane przez codergirl Pokaż wiadomość
A co do kozaków... Niestety żyjemy w takim klimacie, że chyba kupno butów zimowych będzie nieuchronne Chyba, że jakieś już masz
Nie mam, ale się wstrzymam z kupnem, bo nie muszę ich mieć aż tak szybko.

Pójdę w czółenkach właśnie z tego powodu, są jak najbardziej ok, a po drugie nie mam kiedy nawet kupić kozaków
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 08:50   #14
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

KasiuKatarzynko - Tylko, że różnica tkwi w tym czy idzie się na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy w sklepie, czy na porządne stanowisko w dobrze prosperującej firmie.

Nie zakładam, że wszystkie kozaki są nieeleganckie. Też mam kilka par, które uważam za super świetne. Ale to już kwestia wyboru kto w czym idzie na rozmowę.

Edytowane przez frida110
Czas edycji: 2006-10-17 o 08:56 Powód: Odpowiedź na post KasiKatarzynki
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 09:37   #15
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
KasiuKatarzynko - Tylko, że różnica tkwi w tym czy idzie się na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy w sklepie, czy na porządne stanowisko w dobrze prosperującej firmie.

Nie zakładam, że wszystkie kozaki są nieeleganckie. Też mam kilka par, które uważam za super świetne. Ale to już kwestia wyboru kto w czym idzie na rozmowę.
no tak, nei dodałam że pracuję w dobrej firmie [pominę kwestię stanowiska, ale aby znowu nei popełnić faux pas, dodam, że nei jest to np. sprzatanie, czego oczywiście nei uważam za coś gorszego], nie w sklepie,
wybacz że nei uznałam za stosowne poinformowanie o tym wszystkich naokoło, mea culpa
człowiek uczy się całe życie ponoć





[dodam dla tych, co może nei zauważą, wypowiedź po częsci przesiąknięta ironią, tak więc trzeba ją odbierać, podkreślę jednak: po części]





odpowiednie kozaki same w sobie są również elegancką częscią garderoby,
no ale to już kwestia stereotypów i ślepego dążenia za pewną, jakiś czas temu pewnie, wyznaczoną definicją i jej składnikami.
więc ja kozaków nie wykluczam, nawet na rozmowę kwalifikacyjną w wielkiej korpo na jedno z najwyższych stanowisk [wybacz, że uznałam wielką korpo za coś co jest godne ochów i achów, jestem z prowincji i u mnie takie coś jest czymś wspaniałym ]
i jak dla mnie założenie kozaków do spódnicy, np. przy takiej pogodzie, jaką mamy obecnie za oknem, jest bardziej stosowne niż założenie balerinek, czy butów z odkrytą górną częścią stopy - tzw. podbiciem.
a włożenie spódnicy na rozmowę kwalifikacyjną jest oczywistą, jak dla mnei, sprawą

wszak, jeśli już podążamy za dawno ustaloną definicją elegancji, założenie spodni przez kobietę jest nieeleganckie, choćby nei wiem jak idealne były to spodnie.


ale cóż ja mogę wiedzieć? przecież zakładam kozaki wtedy, kiedy nie powinnam ich nawet wyciągać z szafki na buty.
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 09:53   #16
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

No to ja złamałam zasady elegancji, bo na rozmowę kwalifikacyjną poszłam w spodniach i kozakach I pracę dostałam I też nie jest to warzywniak albo solarium tylko biuro
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 10:03   #17
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

wiadomo,że w pierwszej kolejności oceniani jesteśmy po kwalifikacjach,nie rodzaju obuwia
nie jest to sprawa zasadnicza,ale niewatpliwie wazna-to,jak sie zaprezentujemy
dlatego ważne jest,aby nie mieć co do swojego ubioru zastrzeżeń-nie czuc sie źle,niewygodnie,niezręczn ie
jeśli ktoś woli akurat kozaki i czuc sie bedzie na rozmowie pewnie,niech je założy
jeśli dla pewności nie popełnienia gafy szuka odpowiedzi na pytanie"wypada?nie wypada?" i dostaje odpowiedź że wg ogólnie przyjetych norm zakłada sie to i to,ie stoi to moim zdaniem nie stoi to w sprzeczności z zakończona sukcesem rozmową kwalifikacyjną przez kogos,kto do owych "norm" sie nie zastosował
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 12:09   #18
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Rozmowa w poniedziałek, a ja musiałabym te buty jeszcze kupić, nie iwem co mam zrobić teraz.
Dodam, że to chodzi o pracę w sklepie w Anglii, będzie to więc rozmowa z paniami Brytyjkami.
To kozaki czy półbuty bo nie wiem?
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 12:21   #19
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

rób tak, żebys TY czuła się najpewniej

a jesli kozaki, to napewno nie z cykoriami, cekinami i raczej tez nie z haftem
zwykłe, jak najprostsze, bo nie od dziś że elegancja często idzie w parze z prostotą
w zasadzie zawsze idzie w parze z prostotą
ja bym wybrała szpilki [nie słupki] i okrągłe czubki, ale takie połączenie ciężko znalęść, więc długi czubek może być [szpic], bo i takie buty są uznawane za eleganckie - nie ważne trendy - szpilki z czubem
najlepiej skórka, ja wybrałabym czarne
ale nie błyszczące, nie lakierowane
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 20:13   #20
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Dzisiaj na uczelni miałam konferencję. Widziałam jedną młodą dziewczynę. Była ubrana w: czarną spódnicę, białą koszulę +marynarka/żakiet a do tego czarne kozaki, takie klasyczne, lakierowane na niewielkim obcasie (nie szpilce! ) Hmm mi się zestaw bardzo podobał Może pomyśl o nich, na pewno przydadzą się ... zima tuż tuż Praktycznie
Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 20:36   #21
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Dzisiaj na uczelni miałam konferencję. Widziałam jedną młodą dziewczynę. Była ubrana w: czarną spódnicę, białą koszulę +marynarka/żakiet a do tego czarne kozaki, takie klasyczne, lakierowane na niewielkim obcasie (nie szpilce! ) Hmm mi się zestaw bardzo podobał Może pomyśl o nich, na pewno przydadzą się ... zima tuż tuż Praktycznie
Na dzień dzisiejszy skłaniam się ku półbutom po prostu dlatego, że nie mam kiedy przed rozmową kupić kozaków. Muszę się uczyć do obrony pracy licencjackiej, a wolę iść na obronę nauczona niż na rozmowę w nowych kozakach. Po drugie prognozy na onecie podają, że w poniedziałek ma być ciepło, więc na pewno się nie zbłaźnię w półbutach.
Zresztą nie jest jeszcze zima, a tak jak mówiła Codegirl, półbuty są zawsze dobrze widziane.
Gorzej jeśli się prognozy onetu nie sprawdzą, ale mam nadzieję, że będzie wystarczająco ciepło, bo jeśli byłoby ciepło to w kozakach czułabym sie dziwnie.

Zreszta to już postanowione, kozaki są ok, półbuty są ok też, ale ja muszę się uczyć, a nie mogę całego dnia stracić na szukanie kozaków, bo mało ktore na mnie pasują niestety (mam grube łydki)
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 09:04   #22
codergirl
Raczkowanie
 
Avatar codergirl
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do codergirl
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Deanerys kilka dziewczyn po przeczytaniu moich rad zamiast po prostu dać sobie spokój, to niepotrzebnie poczuły się... urażone i zaczęły bronić tych kozaków jak życia. Powiedziałam Ci, co wg speców jest najlepszym wyjściem. Jeżeli jednak wolisz posłuchać kilka dziewczyn, które dziwnym sposobem wzięły tekst do siebie i na siłe próbują Cię teraz przekonać WEŹ KOZAKI!!! no to przepraszam.
Jeśli uważniej śledziłyby ten wątek to by zauważyły, że powiedziałaś "ok biorę półbuty". Ale nie, one musiały wtrącić swoje trzy grosze (chyba tylko po to żeby im się licznik komentarzy zwiększył) i zacząć zaś o kozakach.
Daj sobie z nimi spokój i zrób tak jak na początku postanowiłaś a nie czytaj postów osób, których myśl przewodnia jest "chę mieć najwięcej postów za wszelką cenę".
Sorry dziewczyny ale ja to tylko tak odczytuję i zdania mojego nie zmienicie
codergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 09:22   #23
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Cytat:
Napisane przez codergirl Pokaż wiadomość
Deanerys kilka dziewczyn po przeczytaniu moich rad zamiast po prostu dać sobie spokój, to niepotrzebnie poczuły się... urażone i zaczęły bronić tych kozaków jak życia. Powiedziałam Ci, co wg speców jest najlepszym wyjściem. Jeżeli jednak wolisz posłuchać kilka dziewczyn, które dziwnym sposobem wzięły tekst do siebie i na siłe próbują Cię teraz przekonać WEŹ KOZAKI!!! no to przepraszam.
Jeśli uważniej śledziłyby ten wątek to by zauważyły, że powiedziałaś "ok biorę półbuty". Ale nie, one musiały wtrącić swoje trzy grosze (chyba tylko po to żeby im się licznik komentarzy zwiększył) i zacząć zaś o kozakach.
Daj sobie z nimi spokój i zrób tak jak na początku postanowiłaś a nie czytaj postów osób, których myśl przewodnia jest "chę mieć najwięcej postów za wszelką cenę".
Sorry dziewczyny ale ja to tylko tak odczytuję i zdania mojego nie zmienicie

Czy Ty aby nie przesadzasz? To Ty bronisz swego jak lwica jakby chodziło o życie
Tak Cię zabolało, że ktos ma inne zdanie niż Ty? Wierzę, że chciałabyś uchodzić za nieomylny autorytet, ale ludzie maja prawo do własnych opinii.
Nabierz trochę dystansu do tego, co tu się pisze, bo prawdziwe problemy przyjdzie Ci rozwiązywać w "realu", a nie tu...

A autorka wątku na pewno sama wybierze doskonale i świetnie jej pójdzie zarówno na obronie pracy, jak i na rozmowie kwalifikacyjnej, czego jej osobiście z całego serca życzę
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 09:30   #24
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Cytat:
Napisane przez kamaO Pokaż wiadomość
A autorka wątku na pewno sama wybierze doskonale i świetnie jej pójdzie zarówno na obronie pracy, jak i na rozmowie kwalifikacyjnej, czego jej osobiście z całego serca życzę
Dziękuję.
A wszystko to odbędzie się w jednym tygodniu.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 09:32   #25
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

kotku, jesli już zaczynasz coś na kogoś temat wnioskować, to zapoznaj się z informacjami o tej osobie - ogólnie dostępnymi wszak

postów nie nabijam, bo i poco? mam ich juz tyle, ze wystarczy na najbliższe 3 lata i napewno ich ilość nie była nigdy nabijana
od dawna wizaż tylko czytam,
kozaków nei bronię jak życia, ani do nich stanowczo nei namawiam [to również da się łatwo zauważyć czytając dokładnie moje posty, nie zaś wybiórczo, ale cóż -wszak wybiórcze rozumienie i czytanie to coraz częstsze zjawisko], wyrażam tylko swoją opinię, wszak wolno mi, tymbardziej, gdy robię to odpowiadając na pytanie, pytanie które dotyczy opinii innych, więc i mojej między innymi

powiedz mi kto kogoś może nazwać specjalistą od elegancji?

"jeśli wolisz posłuchac kilka dziewczyn"
kochana, kilku,
kilka znaczy więcej niż jeden, czyż nie?


jeszcze raz podkreślę: nikogo nei przekonuję na siłę

raczej chciałam pokazać, że często ślepe dążenie za kiedyś ustalonymi zasadami jest "głupie"
bo równie dobrze JA mogę ustalić takie zasady


kto Ci powiedział że Ty i tylko Ty masz rację?
skąd pewność, że się nie mylisz?

skąd pewność że Twoja mama jest specjalistką od elegancji? Kto ją mianował specjalistką od elegancji? ciotki, kolezanki, siostry? bo jesli tak, to wiesz, ja podziękuję, wolę słuchac rad tego kto został przez specjaliste uznany przez większe grono, którego to grona jestem pewna - pewna, ze napewno dobrze rozumie słowo elegancja
ile osób tyle definicji, zauważ, że jedna osoba uzna za eleganckie jedną rzecz a druga będzie się upierać przy tym, ze ta rzecz do eleganckich nie należy
dlatego nie nazywajmy specem od elegancji osobę, która nim nie musi wcale być,
Beata Tyszkiewicz - sie zgodzę - kobieta elegancka, ale to widzi kazdy i każdy to w ten sposób zdefiniuje,
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 09:36   #26
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Dziękuję.
A wszystko to odbędzie się w jednym tygodniu.
Poradzisz sobie Trzymam kciuki - napisz jak poszło!!!
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 09:43   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Cytat:
Napisane przez codergirl Pokaż wiadomość
Oprócz tego myślę, że kozaki + spódnica wyglądają dość pretensjonalnie i mało profesjonalnie.

odbiegajac od sytuacji rozmowy,ale na codzien kozaki -spodnica-zima?jak wybrnac?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 09:47   #28
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

wiesz, myślę że koleżanka ma w głowie ustalony jeden typ i wygląd kozaków, oraz jeden fason spódnicy, jeden kolor i to wszystko tworzy u niej w głowie pretensjonalny efekt

wszak nawet eleganckie ubrania moga źle zestawione dac mocno pretensjonalny efekt

dlatego nie można z góry ustalić czy coś jest eleganckie czy nie, jeśli się tego nei widzi

od bardzo dawna zimą chodzę w kozakach, w spódnicy równie często i jeszcze nikt mi nie powiedział, ze wyglądam jak ciotka z małego miasteczka, czy pretrensjonalnie, wręcz odwrotnie - często jestem chwalona za elegancję

WSZYSTKO ZALEŻY OD DOBORU DANEGO UBRANIA/BUTÓW/DODATKOW
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 09:47   #29
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

codergirl co Ty taka wybuchowa? Wstałaś lewą nogą ? To może idź się jeszcze położyć albo walnij sobie setkę, co? Masz swoje zdanie i nie narzucaj go innym. Zestaw: spódnica + kozaki bardzo mi się podobają. Można dobrać sobie całkiem niezły zestaw i wyglądać lepiej niż w spodnaich. Chyba się nie orientujesz w trendach mody i próbujesz komuś coś wmówić ( nabijasz sobie licznik komentarzy? )
Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 10:39   #30
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Kozaki na rozmowę kwalifikacyjną?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
odbiegajac od sytuacji rozmowy,ale na codzien kozaki -spodnica-zima?jak wybrnac?
Jak wybrnąć? Pretensjonalnie

Jak nam wygodnie w takim zestawie to należy go nosić
Jak wynika z w/w przykładów, ja jestem totalnie nieelegancka i pretensjonalna, bo nie dość, że na rozmowę poszłam w spodniach to jeszcze do spódnicy ubieram kozaczki

I dobrze mi z tym

Nikt nigdy nie zarzucił mi braku elegancji czy profesjonalizmu z powodu nieszczęsnych "kozaków niezgody"
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.