Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-03, 10:24   #901
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Oki Ja wlasnie farbuje dzis, albo w sobote
Hej ja już po farbowaniu ( dzisiaj )
Zdjęcia dodam wieczorkiem
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 11:20   #902
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Hej ja już po farbowaniu ( dzisiaj )
Zdjęcia dodam wieczorkiem
O super super! Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia
Jak tam, zadowolona jestes? Wyszedl ciemny, czy da sie przezyc?

Ja tez robie dzis, ale wieczorem (mama zdeklarowala sie, ze tylko wtedy ma czas zeby mi polozyc farbe)
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 13:36   #903
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

witam ponownie. pare stron wczesniej jest napisane ze wax wspomaga wyplukiwanie farby. moze to dziwne ale niech mi ktos powie co to jest i jak sie tego uzywa i gdzie to mozna kupic. z gory dziekuje.
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 16:55   #904
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
witam ponownie. pare stron wczesniej jest napisane ze wax wspomaga wyplukiwanie farby. moze to dziwne ale niech mi ktos powie co to jest i jak sie tego uzywa i gdzie to mozna kupic. z gory dziekuje.
w aptece juz tyle wątkow o tym bylo..
Opis:
Specjalna receptura oparta na ekstrakcie Henny (Lawsonia) pozwala na głęboką penetrację włosa i cebulki włosowej, dzięki czemu odżywcze składniki docierają do miejsc, gdzie są najlepiej wykorzystane. Włosy odzyskują połysk i sprężystość.

Odżywka jest przeznaczona dla włosów słabych, kruchych bądź zniszczonych przez trwałą i farbowanie, przy wypadaniu włosów, przy łupieżu, podczas i po chemioterapii. Może być stosowana nawet wówczas gdy włosy lub skóra głowy nie tolerują innych odżywek. Nie barwi włosów!

Sposób użycia:

Wmasować we włosy i skórę głowy, założyć ciepły ręcznik lub przebywać w kąpieli lub saunie (ciepło aktywizuje działanie maseczki), po 15-30 minutach spłukać.Odżywkę należy stosować co 4-5 dni, do czasu aż stan włosów ulegnie poprawie lub stale raz w tygodniu.
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 20:12   #905
cranberry212
Raczkowanie
 
Avatar cranberry212
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 93
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a droga ta odżywka?

boję się że mój kolor będzie płowiał kurczę za głupotę farbowania ( w moim przypadku) się płaci i to sporo. Dori1981 wklej fotki przed i po farbowaniu, jeśli możesz oczywiście.
cranberry212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 20:23   #906
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
O super super! Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia
Jak tam, zadowolona jestes? Wyszedl ciemny, czy da sie przezyc?

Ja tez robie dzis, ale wieczorem (mama zdeklarowala sie, ze tylko wtedy ma czas zeby mi polozyc farbe)

Zadowolona jestem ,ale ciekawe jak będzie się zmywał ( chyba trochę na rudo )
Zaraz polecą fotki

Cytat:
Napisane przez cranberry212 Pokaż wiadomość
a droga ta odżywka?

boję się że mój kolor będzie płowiał kurczę za głupotę farbowania ( w moim przypadku) się płaci i to sporo. Dori1981 wklej fotki przed i po farbowaniu, jeśli możesz oczywiście.
Odżywka Wax cena około 20zł ale zależy od apteki i są różne rodzaje ale to na fryzjerskim pielęgnacjia włosów są całe wątki o waxie : Henna Treatment Wax i Wax Moc Natury

Włosy przed farbowaniem na ciemny blond fotka jest na poprzedniej stronie farbowane wcześniej Casting blond 700

a teraz ciemny blond 600
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ciemny blond.JPG (77,3 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciemny blond 1.JPG (73,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciemny blond 2.JPG (82,1 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciemny blond 3.JPG (81,1 KB, 51 załadowań)
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 20:39   #907
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Zadowolona jestem ,ale ciekawe jak będzie się zmywał ( chyba trochę na rudo )
Zaraz polecą fotki

Włosy przed farbowaniem na ciemny blond fotka jest na poprzedniej stronie farbowane wcześniej Casting blond 700

a teraz ciemny blond 600
Super kolor Ci wyszedl!!! Taki oczekuje wlasnie u siebie. Jednak mi wyszedl jeszcze troche ciemniejszy W sumie to duzo ciemniejszy. Zdjec niestety jak na razie nie dodam, bo nie mam dostepu do aparatu.

PS Wlasnie patrzac na swoje wlosy, po zafarbowaniu tym ciemnym blondem, tez mi sie wydaje, ze bedzie sie spieral na rudo A tego zawsze staram sie uniknac.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 21:24   #908
cranberry212
Raczkowanie
 
Avatar cranberry212
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 93
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

faktycznie fajny kolor i nie ma prześwitów, jak ja farbowałam to też marzyłam o takim efekcie, ech cóż poradzić, naprawdę super i naturalnie..
cranberry212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 07:37   #909
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dzieki za odpowiedz i sorki za ponowne pytanie skoro juz bylo .
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 08:50   #910
Ktosiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 27
Smile Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam wszystkich gorąco
Zaczne od poczatku.Włosy farbuje od jakis 7 lat.Przez ten czas byly główne blondy,rozjasnianie ,ale i tez ciemniejsze odcienie...Kilka razy probowalam wrocic do naturalnego koloru włosów ,ale z mizernym efektem. Nawet przeduzylam sobie włosy aby odrosly mi naturalne.Przedluzylam raz na dwa tyg,a drudi w listopadzie zeszlego roku na tydzien ,po tym jak zobaczylam co sie stalo z wlosami.Moje mi sie normalnie powyrywaly...Siagane byly za jednym razem i drugim(ZMYWACZEM DO PAZNOKCI)!!! Szok bo bylo to profesjinalnie zakladane i klientki nawet nie wiedza czym maja sciagane.Ja nie moglam jechac sciagnac ,wiec zapytalam jak to zrobic i wyszlo... Uzywalam tez prostownicy,a teraz raz w tygodniu jak musze dobrze wygladac. reszte czasu chodze w spierych wlosach.

Stan wlosów przed tym wszystkim...
Jak wiekszosc polek taki mysli blond, raczej sredni o chlodnym odcieniu.Włosy krecone ,cienkie ,ale bylo ich troche ,wiec bylo ok...
Stan obecny
Opłakany
Włosy mi sie polamaly ,sa tak cienkie ,ze szok...Cieniowane.Dłudosc od ucha (najktotsze) do ramion (najdłuższe). Układaja sie fatalnie... Chcialam miec naturalny kolor i je przyciemnilam..Byłam juz u kilkunastu fryzjerów i zawsze przez tydzien kolor idealny, jak moj , a potem rudy
Chce sie do Was przyłaczyc . Farbowalam ostatni raz 19 lipca, wiec nawet nie widac odrostów... Juz nie uzywam szamponow z silikonami i odzywek,a od miesiaca uzywam wax... Jest juz lepiej,odrobine...
Powiedzcie jak sie pozbyc tego rudego odcienia bo wygladam okropnie... Mam nadzieje,ze wytrwam dla fajnego wygladu i dobrej kondycji włosów.
Wam tez zycze powodzenia w postanowieniu i pozdrawiam
p.s. Przepraszam za tak długi tekst
Ktosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 09:43   #911
(nie)szczesliwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dori kochana, nie chce cie zasmucac, ale pocieszysz sie tym kolorkiem max dwa tygodnie. Ja kladlam farbe dwa razy na swoje rozjasniane wlosy i po dwoch tygodniach nie bylo sladu. SMutne , ale prawdziwe a jakiej farbki uzyles? tez farbowalam na ciemny blond.
(nie)szczesliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 20:09   #912
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez (nie)szczesliwa Pokaż wiadomość
Dori kochana, nie chce cie zasmucac, ale pocieszysz sie tym kolorkiem max dwa tygodnie. Ja kladlam farbe dwa razy na swoje rozjasniane wlosy i po dwoch tygodniach nie bylo sladu. SMutne , ale prawdziwe a jakiej farbki uzyles? tez farbowalam na ciemny blond.
Zobaczymy za ile się farba zmyje ,jak w grudniu farbowałam mroźnym beżem to w kwietniu nadal był na włosach .zmywanie się farby ( szamponu ) tez zależy od włosów. Farbowałam castingiem nr 600.
Ciemne farby na rozjaśnionych włosach szybciej się zmywają, ja tak miałam rok temu z garnierem 100% color ciemny blond po 2 tygodniach nie było śladu po farbie.Ale jak chciałam zakryć jasne blond pasemka to Casting świetnie się trzymał i nie zmywał się z rozjaśnionych włosów szybciej
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 20:51   #913
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja też się przyłączam Nie farbuję już chociaż głównie to były szamponetki i to 2 z miesiąc temu ale musiałam ufarbować niestety bo spaprałam sobie włosy blondem a kiedyś farba oberżyna - po której mój kolor włosów odrósł mi po 2 latach - mam teraz długie włosy sięgające po za łopatki , ale nawet ten sprany kolorek fajnie wygląda u mnie taki ciemno-jasny brąz w dzień a wieczorem lekko czarny no ale teraz czekam znowu na wielki come back moich włosków .
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 21:06   #914
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Zobaczymy za ile się farba zmyje ,jak w grudniu farbowałam mroźnym beżem to w kwietniu nadal był na włosach .zmywanie się farby ( szamponu ) tez zależy od włosów. Farbowałam castingiem nr 600.
Ciemne farby na rozjaśnionych włosach szybciej się zmywają, ja tak miałam rok temu z garnierem 100% color ciemny blond po 2 tygodniach nie było śladu po farbie.Ale jak chciałam zakryć jasne blond pasemka to Casting świetnie się trzymał i nie zmywał się z rozjaśnionych włosów szybciej
Dori1981 widze ze z farbami i kolorami idziemy leb w leb Ja wczesniej tez farbowalam Garnierem 100% odcieniem ciemny blond (nr 701) a teraz Castingiem ciemny blond (nr 600)
Swoja droga mi ten Garnier troche rozjasnil wlosy, ale badz co badz trzymal sie okolo 1,5 miesiaca na wlosach.
No teraz zobaczymy jak bedzie z tym Castingiem
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 21:14   #915
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hej dziewczyny jestem u Was pierwszy raz
otóż mam włosy do szyji,raczej wszystko z nimi OK
ale mam pasemka platynowe po rozjasniaczu u fryzjera no i już się martwię,czy jak będą odrosty czy mogę je zakryć zafarbowac jakimś szamponem sama w domu?
czy te platynowe pasemka od farby zrobią się ciemniejsze i wmieszają się w mój naturalny blond średni ton?raczej taki ciemny blond
proszę o rady
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 08:07   #916
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem u Was pierwszy raz
otóż mam włosy do szyji,raczej wszystko z nimi OK
ale mam pasemka platynowe po rozjasniaczu u fryzjera no i już się martwię,czy jak będą odrosty czy mogę je zakryć zafarbowac jakimś szamponem sama w domu?
czy te platynowe pasemka od farby zrobią się ciemniejsze i wmieszają się w mój naturalny blond średni ton?raczej taki ciemny blond
proszę o rady
Swoje jaśniutkie pasemka przykryłam Farbą Casting ,tylko musiałabyś dobrać kolor do swoich naturalnych włosów.Jest jeszcze szampon Wella Soft ,przynajmiej w teorii jest ( jest wątek ) ,bo jakoś w sklepach nie mogłam go nigdzie znaleźć , poszukiwałam średniego blondu
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:15   #917
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja mam juz ostatnie 4 cm farby, bleh

czy tutaj wszystkie dziewczyny farbowaly farbami chemicznymi?
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 21:44   #918
OrchideaGirl
Przyczajenie
 
Avatar OrchideaGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Jak tam Wizażanki powroty do naturalności? u mnie jest 5cm odrostu jak umyje wloski to w swietle dziennym, az tak bardzo sie w oczy nie rzuca, ale na nastepny dzien to juz jest tragedia ale daje rade.. a jeszcze jak widze te odrosniete wlosy tyyyle ich jest, ze juz sie nei moge doczekac kiedy zetne ta poszarpana platyne
OrchideaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 10:58   #919
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hej przyłączam sie do zapuszczających.Ja z jasnego blondu schodze do mojego naturalnego ciemnego polskiego mysiego blondu Mój odrost wynosi juz jakieś 5-6cm.I jest ładny błyszczacy widać różnice z tymi lekko przesuszonymi włosami.Żeby odrosty tak nie rzucały się w oczy,bo strasznie się rzucały zafarbowałam na ciemny blond i teraz praktycznie nie widać tych odrostów tak Wrzucę wam zdięcie przed i po

1.przed
2.po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (51,2 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.JPG (20,8 KB, 104 załadowań)
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 10:59   #920
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

witam ponownie. ja prawdopodobnie we wtorek znowu skracam wloski ale tym razem juz do odrostow.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 15:35   #921
thuskawa
Raczkowanie
 
Avatar thuskawa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z krzesła.
Wiadomości: 340
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja mam swoje naturalne włosy, a mam 16 lat większość dziewczyn z mojej szkoły chce wrócić do naturalnego koloru
byłam głupia, bo kupiłam sobie szampon z timotei z henną, po którym niby są widoczne złociste refleksy.. taa.. miałam śliczne ciemno brązowe włosy a teraz są jakieś rudawe zastanawiam się nad szamponem koloryzującym..
__________________


Sat down here with my head hung down and I just seem to find a bit of peace, bit of love, bit of something left behind.











thuskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 08:17   #922
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja mam juz swoje "naturalne" wlosieta.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 13:34   #923
ana2239
Raczkowanie
 
Avatar ana2239
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hmm... dołączam się po raz pierwszy do tego wątku ja mam włosy naturalne taki ciemny blond, niemalże brąz, ale niestety od 3 lat je farbowałam (zrobiłam jasne pasemka) i zaczęłam prostować, no i na początku fajnie było, ale potem koszmar co trochę odrosty i ogólnie wlosy się zniszczyły kiedyś były długie i ładne a teraz mam jedynie za łopatki, są cienkie i mają rozdwojone (a nawet roztrojone!) końcówki od stycznia nie farbuję włosów, w maju tego roku byłam u fryzjerki, która nałożyla coś w rodzaju szamponetki takiej na dłużej (mówiła ze to pigment...) i teraz od czasu do czasu sama nakladam szamponetke (z Joanny- kawowy brąz albo jakas jasniejsza zeby nie bylo za bardzo widac tych jasnych pasemek... nie chce malowac wlosow farbą, bo po tej szamponetce trochę "odżywają", a boje sie ze po farbie znowu zrobia sie suche...;/ z drugiej strony meczy mnie to, bo co ok. 2 tyg musze nakladac ta szamponetke... zaraz po nalozeniu wlosy sa ciemne a potem sie splukuje i zostaja takie jakby "rude" refleksy... ehh... a ja chce swoje naturalne juz miec ;(
ana2239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 14:56   #924
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A więc i ja się do was dołączam najpierw farbowałam włosy na blond teraz na jasny braz i odrosty strasznie rzucają się w oczy;-/ chciałam powrócić do swojego naturalnego koloru włosów, ale nie wiem czy mi to wyjdzie albo mysle sobie jeszcze zeby je potraktowac jakas farba zblizona do mojego naturalnego koloru, czyli takiego mysiego, cos jakby jasny szatyn
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 20:36   #925
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja tez sie dołączam tylko jest pytanko jesli dlugoo rozjasnialam wlosy do platyny a teraz chce je troszke przyciemnic (średni blond) zeby nie bylo widac odrostów to nie zrobia sie przypadkiem takie jakby z lekko zielonka poswiata?? i co bedzie najlepsze zeby za bardzo nie obciążać włosów??
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 21:51   #926
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A ja mam pytanie do doświadczonych wizażanek z Polski... Moje odrosty stają się całkiem duże i chciałabym górną część włosów potraktować jakąś szamponetką...pytanie tylko, jaką, no i jak to się może zachować.
Górę mam dość mocno rozjaśnioną, z natury mam takie coś jak qathe (foto kilka postów wyżej).

Poradźcie coś, proszę, póki jestem w kraju, nie chcę ryzykować bycia łysą po niemieckich wynalazkach :-o.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:27   #927
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Miss_Devil Pokaż wiadomość
ja tez sie dołączam tylko jest pytanko jesli dlugoo rozjasnialam wlosy do platyny a teraz chce je troszke przyciemnic (średni blond) zeby nie bylo widac odrostów to nie zrobia sie przypadkiem takie jakby z lekko zielonka poswiata??

Ja farbowałam włosy na jasny blond, a potem na brąz i żadnej poświaty nie miałam tylko ładny kolor wiec tobie tez powinno wyjść, no ale nie gwarantuje, jedyne co to ten ciemniejszy kolor jak sie bedzie zmywał to może troche zaczać przeswitywac ten jasniejszy, ale to tak aż sie w oczy nie rzucało w moim przypadku
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:39   #928
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Heh, jakieś pół roku temu pisałam, że czekam aż odrosna mi moje naturalne blond włosy. Przez dwa lata farbowalam na czarno i niestety blond odrosty wyglądały fatalnie ;p Dlatego uzyłam radykalnego środka- 2 rozjasniacze, 3 farby i teraz cieszę się pieknym blondem. Wiem, że moje włosy bardzo na tym ucierpiały i że czeka mnie dluga droga, by je odżywic, ale wole cieszyc się kolorem zblizonym do naturalnego, niz uzerać sie z tak kontrastujacymi odrostami
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 11:09   #929
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

No i najważniejsze, że jesteś zadowolona a ze zniszczonymi włosami sobie poradzisz faktycznie jasniejszy odrost fatalnie wyglada wiem cos na ten temat;/
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 07:54   #930
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

jak komus tak bardzo przeszkadzaja jasne odrosty to poprostu zrobic tak jak ja... ściąć wloski do odrostow i po klopocie. ja juz ciesze sie naturalnym kolorkiem a wloski mialam sporo za lopatki a teraz to tak ze 3-4cm.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.