Tarnowskie Panny Młode - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-15, 09:50   #31
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Nasz zespół to też trójka tyle że sami panowie ale graja super

No ale teraz widze ze drogo biorą a ty gagatka płacisz tyle z poprawinami czy tylko wesele

U mnie kamerzysta (a raczej kamerzystka) i fotograf w jednym Dziewczyny a ile wam fotograf powiedział za zdjęcia bo mi ona powiedziała ze za zwykłe zdjęcia 5zł/szt a portretowe 10zł mi sie to wydaje dużo ale nie wiem jakie są ceny teraz

Edytowane przez asstel
Czas edycji: 2009-11-03 o 21:41
asstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 10:03   #32
gagatka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 375
Nie tylko za jeden dzien i za 12 godzin tyle chca, z kazda kolejna godzine trzeba doplacic 100 zł. (ale o tym pan powiedzial nam dopiero jak spisywalismy umowe, jak bylismy ich sluchac to caly zcas bylo ze graja do konca ..)

Fotograf bireze 850 zł w tym mamy sesje, jest od przygotowan panny mlodej do 2 w nocy (choc mi wystarczy tak do 1) wywyoluje 150 zdiec (obrobione, retuszowane, niektore czarnobiale), a jakies 700 zdiec bedziemy miec na plytce dvd. Natomiast za 1000 zł daje do tego album, ale stwierdzilismy ze album kupimy sobie sami

Kamerzysty nie mamy bo nie chcemy

asstel czyli ta Pani robi Ci i kameruje?? I bedzie sama??

tzn robi Ci zdiecia i kameruje??

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-11-22 o 22:45 Powód: post pod postem
gagatka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 10:12   #33
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Nie wiem czy będzie sama ale chyba tak choć słyszałam ze pracuje też z mężem więc może bedą oboje ona nam liczy za 3 godziny nagrania 900zł a kreci dopóki nie każemy jej już sobie iść my chcemy dvd więc musimy dopłacić jeszcze 100zł o albumie nie wspomniała nic a nam też wylecialo z głowy no ale skoro zdjecia tyle kosztują to myśle że album dostaniemy gratis a orkiestra gra aż do ostatniego gościa i w wesele i w poprawiny
asstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 10:15   #34
gagatka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 375
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Bo wiesz jak by była sama i krecila i fotografowałą to znaczy ze cos nie bedzie takie jak powinno byc. Ale mi sie tak tylko zdaje, a babka sama sobie moze dobrze poradzic.
gagatka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 10:27   #35
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

U mojej kuzynki na weselu kamerował i zdjęcia robił brat pana młodego i wyszło wspaniale jakby to robił zawodowiec więc myśle że skoro on sobie poradził to i doświadczony kamerzyta da rade

Edytowane przez asstel
Czas edycji: 2009-11-03 o 21:41
asstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 11:57   #36
zmijunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Hej Moja orkiestra to 4 gości też z Tarnowa. a fotograf z pawęzowa Waldemar Ziemirski i jest dwa w jednym czyli i robi zdjęcia i kameruje Robi to od 15 lat i chyba dobrze mu idzie bo kalendarz miał zapełniony. Mówił mi że jak jest przysięga to kamerę stawia na statywie a w tym czasie robi zdjęcia, poza tym pokazywał zdjęcia z wesela "Tereski" z M jak Miłość i opowiadał jak to było na jej weselu Za kamerowanie i zdjęcia bierze 1600 zł - ale to troche po znajomości, w tym są płyty dvd - 4 godznny film, 50 zdjęć wywołanych, a reszta na płytce.

Dziewczyny, a myslałyście już ile dajecie księdzu??

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-11-22 o 22:42 Powód: post pod postem
zmijunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 12:17   #37
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Nie wiem ale chyba 100-200zł bo jeszcze trzeba zakonnicy dać na kwiaty do przystrojenia kościoła i organiście a u mnie organista też sie ceni znajoma para dała mu 50 zł a on przy nich otworzył koperte i powiedział że za tyle nie zagra ja marze o dziewczynce grajacej na skrzypcach ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie
asstel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 13:01   #38
zmijunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Asstel, a kiedy masz ślub, ja mam dziewczynę do grania na skrzypcach bo też o tym marzymy Z tego co się orientuje to bierze 100 zł za granie na całej mszy. Ja pracuje w przedszkolu, a ona prowadzi u nas rytmike, zapytałam jej kiedyś czy może zna kogoś takiego, a ona powiedziała że sama chodzi po slubach i gra na skrzypcach więc jeśli chcesz, to moge ci załatwic namiary na nią byle to nie było 16 sierpnia bo wtedy u mnie zagra)))))
zmijunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 13:31   #39
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja mam ślub dopiero we wrześniu a ile ta dziewczyna ma lat bo nam sie marzy dziewczynka w ślicznej sukience a nie dorosła osoba
asstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 15:47   #40
gagatka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 375
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny a gdzie macie sluby?? tzn w jakich kosciołach??

Bo ja myslałam zeby mojemu dac na zapowiedzi 50 zł, a tam gdzie bedzie slub tak z 200 no i organiscie (choc wolałabym nie miec tego człowieka nie podoba mi sie jak spiewa). Mysle ze 400 zł powinnam sie wyrobic ze wszystkim.
gagatka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 18:36   #41
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja mam ślub w swojej parafii ale nie w Tarnowie
Myśle że my bedziemy musieli przeznaczyć troszke więcej niż 400 zł
asstel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 22:59   #42
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam witam!
Ja swoja suknie kupowałam w Eurostylu, wtedy jeszcze na wałowej a obecnie na Lwowskiej. http://www.eurostyl.tarnow.net.pl/
Byłam bardzo zadowolona z obslugi i przede wszystkim z wykonania sukni
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 12:53   #43
vonka1985
Raczkowanie
 
Avatar vonka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 180
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam wszystkie forumki Co prawda jestem z Dębicy ale mam zamiar kupić sukienkę w Obsesji w Tarnowie i bardzo chciałabym usłyszeć od Was opinie na temat tego salonu. bardzo mi na tym zależy, bo do końca jeszcze się nie zdecydowałam.
vonka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 17:30   #44
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez vonka1985 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumki Co prawda jestem z Dębicy ale mam zamiar kupić sukienkę w Obsesji w Tarnowie i bardzo chciałabym usłyszeć od Was opinie na temat tego salonu. bardzo mi na tym zależy, bo do końca jeszcze się nie zdecydowałam.

Witaj Vonka1985 Co prawda suknii w Obsesji nie kupowałam ale byłam tam kilka razy i suknie były dla mnie za drogie nawet z bonifikatą ceny tych które mi sie najbardziej podobały nie schodziły poniżej 1900 zł pewnie dlatego że firmowe ale jeśli cena nie ma znaczenia to suknie piękne ( a przynajmniej kilka) obsługa miła choć ja miałam wrażenie jakby panie recytowały wierszyk wyuczony na pamięć
asstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 17:51   #45
gagatka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 375
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

czesc vonka ja tez Ci nie pomoge, bo byłam tylko w salonie na lwowskiej, eurostyl i tyle. A suknie juz mam wiec nie chodze juz po salonach.

W piatek umowieni ejstesmy z fotografem w kocnu. Ufff
gagatka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 06:12   #46
vonka1985
Raczkowanie
 
Avatar vonka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 180
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dzięki dziewczyny za odpowiedź. Ale mam jeszcze jedno pytanie: nie mam gdzie sukienki przechować do ślubu, podobno jest możliwość zostawienia jej gdzieś w magazynie salonu. Co Wy o tym sądzicie?
vonka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 16:08   #47
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Wydaje mi się że w każdym salonie jest taka opcja
Ja suknie mam w domu wisi sobie w szafie też chciałam ją zostawić w salonie ale mama mi odradziła bo jak to ona powiedziała "nie wiadomo co oni z nią tam robią"
Suknie możesz powiesić w normalnej szafie razem z resztą ubrań ale jeśli bardziej odpowiada Ci przechowanie w salonie to tak zrób
asstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 06:17   #48
vonka1985
Raczkowanie
 
Avatar vonka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 180
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

asstel dzięki za odpowiedź. Moja mama też się upiera, żeby wziąć ją do domu ale tak szczerze powiedziawszy nie mam gdzie jej położyć, nie wspominając o tym, że sukienka powinna wisieć ...
vonka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 07:05   #49
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez asstel Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że w każdym salonie jest taka opcja
Ja suknie mam w domu wisi sobie w szafie też chciałam ją zostawić w salonie ale mama mi odradziła bo jak to ona powiedziała "nie wiadomo co oni z nią tam robią"
Suknie możesz powiesić w normalnej szafie razem z resztą ubrań ale jeśli bardziej odpowiada Ci przechowanie w salonie to tak zrób

Z tym wiszeniem to jest tak. Jeżeli suknie się juz odbierze, to gdyby przed samym ślubem okazało się, że potrzebna jest jakaś poprawka, trzeba za nią już dopłacić. A jeżeli suknia wisi w salonie i odbiera się ja przed samym ślubem to zawsze można ją przymierzyć i dokonać poprawek jeszcze w cenie sukni...
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 12:56   #50
vonka1985
Raczkowanie
 
Avatar vonka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 180
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

tarasia dzięki za pomoc. To dla mnie bardzo ważne. Jeśli ktoś jeszcze mógłby dodać to będe bardzo wdzięczna
vonka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 17:08   #51
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
Z tym wiszeniem to jest tak. Jeżeli suknie się juz odbierze, to gdyby przed samym ślubem okazało się, że potrzebna jest jakaś poprawka, trzeba za nią już dopłacić. A jeżeli suknia wisi w salonie i odbiera się ja przed samym ślubem to zawsze można ją przymierzyć i dokonać poprawek jeszcze w cenie sukni...
Tu sie z Tobą nie zgodze ja suknie mam w domu a na poprawki jestem umówiona przez samym ślubem i nie bede nic dopłacać wszystko bedzie w cenie sukni
__________________
A kiedy przyjdzie juz ten czas,
By pójść przez życie razem,
Pójdźmy zachwyceni wraz,
Miłośc nam będzie drogowskazem.
A więc podajmy sobie dłoń,
I złączmy serc swych bicie,
Wspólny nam los i wspólny dom
Na całe nasze życie!...


27.09.2008
asstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 10:01   #52
vonka1985
Raczkowanie
 
Avatar vonka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 180
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dzięki dziewczyny za pomoc, teraz mam problem z wyborem sukienki. Mam dwie bardzo różne od siebie, obie mają podobne ceny, obie mi się podobają i nie wiem którą wybrać ...
vonka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 10:14   #53
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja jestem "byłą tarnowianką". Mój ślub był 22 września. Po obejściu całego Tarnowa zdecydowałam się na wypożyczenie sukni ślubnej w Krakowie, w tej wypożyczalni:
http://www.suknieslubne.krakow.pl/

Koszt wypożyczenia razem z dodatkami (w moim przypadku 2 welony /krótki i długi/ oraz bolerko) to 700 zł. Do tego wydałam na buty 180 zł. Drobne zabrudzenia i uszkodzenia mają wliczone w ryzyko i nie trzeba czyścić sukni przed oddaniem.

ta suknia: http://www.suknieslubne.krakow.pl/Kolekcja1/17.jpg
a tak w niej wyglądałam mniej więcej: http://slub.onet.pl/c8lco,3mfif,1z8v...e.html#i=c8dxf

Jeśli chodzi o kamerzyste - dobry wg mnie jest Grzegorz Piotrowski z Tarnowa (kręci od lat i dobrze to robi, do tego gratis dodaje zawsze trochę zdjęć) w sumie wyszło mnie to 900 zł. Z tym, że ja miałam jeszcze 2 fotografów - amatorów (kolega i jego żona) którzy zrobili mi ponad 3000 zdjęć w tym 2 plenery za darmoche (za co ich serdecznie pozdrawiam)
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:24   #54
Candida
Przyczajenie
 
Avatar Candida
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 25
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam
Dawno mnie tu nie bylo a widze, ze watek sie rozrasta

My robimy wesele w Podzamczu w pazdzierniku, tez nie bylo terminow na wakacje ale pazdziernik bardzo nam odpowiada

Rozwazalam Tarnowianke: z jednej strony fajny ogrod i ciekawe menu (ten stol chlopski) a z drugiej rozne opinie w necie i w koncu zawazylo to ze terminy byly tylko w lipcu a to troche za wczesnie...

W kosciele mam na razie zarezerwowana godzine 14, do ksiedza pojdziemy 3 mce przed slubem

mam jeszcze *orkiestre zespol "Takt" z Tuchowa biora 1500 za 1 dzien a za poprawiny 500
*video "Margot" www.foto-margot.com biora za filmowanie 1500zl i tak czytam co piszecie i wydaje mi sie teraz ze drogo, ale film jest super, nie taki nudny i dlugi...
*foto www.jasnezetak.pl zdjecia ma swietne, znalazlam go przypadkiem w necie i tak zostalo...
*a na sukienke jestem zdecydowana ale jeszcze nie kupilam, kupuje w Obsesji
Panie powiedzialy mi ze moge ja odebrac nawet w dniu slubu i nie wiem czy tak nie zrobie poza tym tydzien przed slubem jest chyba ostatnia przymiarka, pani Ewelina jest bardzo fajna nie mowi ze wygladam dobrze we wszystkim, co widzi ze mi sie podoba, tylko naprawde doradza... Poza tym przeszlam caly Tarnow i pol Krakowa i w tej wygladalam najlepiej... wiec pojade kupic w przyszlym tygodniu

jesli chodzi o przechowywanie w salonie to wszedzie, gdzie pytalam nie bylo zadnych problemow mozna odbierac kiedy sie chce

Chyba sie rozpisalam ale to tak jest jak sie dawno nie pisze i trzeba nadrabiec zaleglosci...
__________________
Bo jak śmierć potężna jest miłość...
Candida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 07:13   #55
gagatka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 375
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hej mnie tez tu chwile nie było ale jestem

Wczoraj zaklepalismy fotografa w koncu, ufff łody, fajny chłopak.

Candida ja mam w Tarnowiance i tez rozne opinie slyszałam na ten temat, ale ogolnie byli znajomi znajomych i było wszystko ok. Zreszta powiemu mu ze słyszelismy zle opinie i nie zyczymy sobie tego na naszym weselu.

A powiem mi cos o tym wiejskim stole?? Bo nam gosciu tylko wspomniał a my sie nie pytalismy o szczególy!! Jaka cena i co tam bedzie.

Ja mam na 15 w katedrze, ogladam zdiecia Klarissa i widze ze tez maiła w katedrze, Poweiedz mi iel wynisoły Was opłaty?? I czy mozna miec krzesła z oparciem??
gagatka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 11:33   #56
Candida
Przyczajenie
 
Avatar Candida
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 25
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Juz dokladnie nie pamietam jak mialo byc z tym wiejskim stolem...
chyba 500 czy 600 zl, ten stol ma byc po lewej stronie od baru i mial byc chleb ze smalcem, pasztetowe, kaszanki, chyba jakas kielbasa, takie rzeczy, do tego mozna dla gosci kupic beczke piwa...

ja tam poszlam kiedys w sobote rano jak przystrajali do wesela i akurat byla taka pani ktora duzo mi opowiadala, wiem tez ze robia grilla w ogrodzie i bardzo mi sie to spodobalo szczegolnie na poprawiny
__________________
Bo jak śmierć potężna jest miłość...
Candida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 15:25   #57
asstel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 100
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hej dziewczynyA ja mam stół wiejski już w cenie tylko jakbyśmy chcieli prosiaka takiego dużego na stół to wtedy 500 zł musielibyśmy dopłacić ale ja nie za bardzo chce a wy jak myślicie z tym prosiakiem to dobry pomysł czy nie?? Bo mój Tż chce a ja nie bardzo jestem przekonana A tak wogóle to słyszałam że te stoły z wiejskim jedzeniem cieszą sie dużą popularnością wśród gości więc fajnie coś takiego mieć
__________________
A kiedy przyjdzie juz ten czas,
By pójść przez życie razem,
Pójdźmy zachwyceni wraz,
Miłośc nam będzie drogowskazem.
A więc podajmy sobie dłoń,
I złączmy serc swych bicie,
Wspólny nam los i wspólny dom
Na całe nasze życie!...


27.09.2008
asstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 08:45   #58
gagatka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 375
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hejka
Cena nie najgorsza, myslałam ze jakies 1000. ale mamy jeszxcze czas na zastananawianie sie.

Dziewczynki a co myslicie na temat wodki?? Gdzie kupujecie i jakie i ile?? Wiem ze temat był poruszany, ale chciałbym go jeszcze raz poruszyc

Bo ponioc na Słowacji jest wodka Nicolus 0,5 za 13 zł !! Podobno tania i dobra wódka!! Słyszałyście o ty,m??
gagatka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 07:03   #59
vonka1985
Raczkowanie
 
Avatar vonka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 180
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

gagatka85, jade w grudniu na Słowacje właśnie po Nicolaus'a. Wódka jest dobra w smaku, podobno dobrze się pije i co najważniejsze nie jest za mocna...
vonka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 09:54   #60
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez gagatka85 Pokaż wiadomość
Hej mnie tez tu chwile nie było ale jestem

Wczoraj zaklepalismy fotografa w koncu, ufff łody, fajny chłopak.

Candida ja mam w Tarnowiance i tez rozne opinie slyszałam na ten temat, ale ogolnie byli znajomi znajomych i było wszystko ok. Zreszta powiemu mu ze słyszelismy zle opinie i nie zyczymy sobie tego na naszym weselu.

A powiem mi cos o tym wiejskim stole?? Bo nam gosciu tylko wspomniał a my sie nie pytalismy o szczególy!! Jaka cena i co tam bedzie.

Ja mam na 15 w katedrze, ogladam zdiecia Klarissa i widze ze tez maiła w katedrze, Poweiedz mi iel wynisoły Was opłaty?? I czy mozna miec krzesła z oparciem??
Jeśli chodzi o opłaty w Katedrze: Ksiądz nic nie kazał nam płacić... nie płaciliśmy także na kwiaty do Kościoła ponieważ te kwiaty i tak były. Księdzu, który odprawił msze daliśmy 300 zł. Do tego pan organista zażyczył sobie 150 zł i 100 zł zapłacilismy dziewczynie, która grała na skrzypcach podczas mszy.

Jeśli chodzi o krzesła... Nie mam pojęcia, ale cała moja rodzina zawsze brała ślub w Katedrze (od pradziadków) i na wszystkich zdjęciach z ostatnich 50 lat są te same taborety... Nie przejmuj sie jednak, są bardzo wygodne...

I jeszcze taka uwaga. Jeśli ktoś ma wesele w Hotelu Tarnovia... Mnie 2 tygodnie przed ślubem samowolnie zmienili menu i podnieśli koszty... Na moją kwestię, ze się nie zgadzam pani kierownik powiedziała, że ona mnie nie zmusza i nie muszę mieć tam wesela... Nie chcą także spisać umowy...

Potem na weselu było okej, żarcie było dobre a obsługa miła, uczynna i bardzo fachowa... Ale ile mi nerwów zjedli przed weselem...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.