Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-14, 14:38   #2161
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
hmm zalezy o jaki kaliber retinoidow ci chodzi bo jest mniejszy i wiekszy
mniejszy to masci, smarujesz twarz i uzywasz filtrow zeby nie miec przebarwien i sobie kuku nie zrobic, skora sie pewnie bedzie luszczyc ale wlasnie o to chodzi.
a ten wiekszy to retinoidy doustne, tutaj juz trzeba szczegolnej ostroznosci ale tez bez przesady, ten lek nie zabija ale to dostaje sie jesli tradzik jest ciezki lub jezeli sie go dlugo leczy i nic za bardzo nie pomaga albo jak juz pomaga to na chwile lub jezeli stan cery powaznie wplywa na psychike tej osoby. No i jest wiele obostrzen, np pod zadnym pozorem nie mozna zajsc w ciaze. Trzeba uzywac filtrow, robic co jakis czas badania krwi. No i kuracja jest dosyc droga... Ale to najskuteczniejszy lek, 80% osob pozbywa sie problemow skornych raz na zawsze. Ja sama biore i jestem baaaaaaaardzoooooo zadowolona, czuje sie swietnie pod wzg fizycznym i psychicznym ten lek to najlepsze co mi sie moglo przydarzyc i jedyne czego zaluje to to ze nie sprobowalam wczesniej
Ten wątek służy dzieleniu się różnego rodzaju sposobami poprawiania urody, ale nie wydaje mi się, żeby pod te pojęcie podpadało polecanie kuracji lekami ciężkiego kalibru, które stosowane są jedynie w przypadku ciężkich postaci trądziku pod nadzorem lekarza. I mogą wywoływać duże skutki uboczne.

Może poprzestańmy na domowych, kosmetycznych sposobach na "bycie NAJ".
W przeciwnym razie równie dobrze można polecać na np. zwiotczały biust operacyjne go poprawienie. A chyba nie o to chodzi w tym wątku.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2010-05-14 o 14:39
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 14:43   #2162
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dziewczyny byłam kilka razy w Naturze i szukałam tej odżywki w spreju z kreatyną za 5zł i nie mogłam jej nigdzie znaleźć, gdzie ona dokładnie leży?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 15:07   #2163
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

U mnie leżała tam gdzie są wszelkie pianki, żele i gumy do włosów .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 16:11   #2164
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Patenty na bycie NAJ?..naturalniejszą (przynajmniej w moim przypadku)
-nie używam podkładu.Mam o wiele ładniejszą cere używając mineralow edm seria semmi mat.Dają bardzo naturalny look
-pije duużo wody,łykam skrzyp z witaminami
-dbam o cere W tyg robie przynajmniej raz maseczke(ulubiona z glinki białej) i peeling enzymatyczny(ze wzgledu na cere ze sklonnoscia do pekajacych naczynek)
-piję łyżke oleju lnianego zimnotłoczonego raz czasem dwa razy dziennie
-filtry na dzień 20stka iwostinu wystarczy
-balsam do ciała z mocznikiem
-włosy farbowane.Nie obciążam odżywkami.Szampon babydream niebieski(za całe 4zł)-jest świetny.Stosuje maske fryzjerska propolis z mleczkiem kokosowym jak mam wiecej czasu..
Wiecej nie pamietam
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 16:12   #2165
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Na skórki wokół paznokci polecam glicerynę
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 16:18   #2166
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
dziewczyny byłam kilka razy w Naturze i szukałam tej odżywki w spreju z kreatyną za 5zł i nie mogłam jej nigdzie znaleźć, gdzie ona dokładnie leży?
U mnie jej nie ma. Jest tylko ta do spłukiwania. Właśnie dzisiaj ją kupiłam
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 16:22   #2167
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
mogłabyś podać jaskieś konretne nazwy tych specyfików?
pytam z ciekawości, bo na szczęście nie jest na mojej twarzy tak tragicznie

ostatnio coraz lepiej, może to z wiekiem ?
roaccutan, acnenormin, izotek, tretinex, curacne to doustne a masci to np izotrex
Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ten wątek służy dzieleniu się różnego rodzaju sposobami poprawiania urody, ale nie wydaje mi się, żeby pod te pojęcie podpadało polecanie kuracji lekami ciężkiego kalibru, które stosowane są jedynie w przypadku ciężkich postaci trądziku pod nadzorem lekarza. I mogą wywoływać duże skutki uboczne.

Może poprzestańmy na domowych, kosmetycznych sposobach na "bycie NAJ".
W przeciwnym razie równie dobrze można polecać na np. zwiotczały biust operacyjne go poprawienie. A chyba nie o to chodzi w tym wątku.
przepraszam, ale wiem jak to jest z leczeniem tradziku i chyba lepiej zeby ktos kto ma z tym problem wiedzial ze taka mozliwosc istnieje ja nikomu nie mowie ze to jedyna droga, ze ktos musi sie na to decydowac, przeciez im wiecej wiemy, tym dla nas lepiej. Poza tym co z tego ze ja powiem ze takie leki istnieja i ze dzialaja jak zeby je dostac to sie trzeba do dermatologa wybrac i to on decyduje czy je nam przepisze czy nie, to nie jest lek ktory dostaniemy w pierwszej lepszej aptece bo nam sie zachce... Poza tym skutki uboczne wcale nie sa straszne, duzo ludzi przesadza z tym i mozecie wierzyc mi lub nie ale sporo ludzi bardzo dobrze znosi ta kuracje. No i najwazniejsze, lek ten nie jest przepisywany tylko na bardzo ciezki tradzik ale tez na sredni lub maly jezeli stanowi on dla kogos problem i jezeli leczenie innymi preparatami nie dawalo wiekszych rezultatow.
Mysle ze wymienianie sie opiniami i doswiadczeniami na forum jest dobre, ja sama zaluje ze wczesniej nie uslyszalam od kogos o tym leku, takze jezeli moja wzmianka o tym ma komus pomoc to bedzie mi bardzo milo
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 17:08   #2168
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dziewczyny potrzebuję patencik na super stópki!
mam glicerynę, kwas L-mlekowy80%, HA, niacyniamid, oleje
hm.. kurcze jest trochę tego nie będe wymieniać
chyba obstawiałabym za jakims tonikiem z kwasem
nie wiem tylko jakie steżenie moge rzobić na stopy, aby je zmiękczyc
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:16   #2169
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Patenty na bycie NAJ?..naturalniejszą (przynajmniej w moim przypadku)
-nie używam podkładu.Mam o wiele ładniejszą cere używając mineralow edm seria semmi mat.Dają bardzo naturalny look
-pije duużo wody,łykam skrzyp z witaminami
-dbam o cere W tyg robie przynajmniej raz maseczke(ulubiona z glinki białej) i peeling enzymatyczny(ze wzgledu na cere ze sklonnoscia do pekajacych naczynek)
-piję łyżke oleju lnianego zimnotłoczonego raz czasem dwa razy dziennie
-filtry na dzień 20stka iwostinu wystarczy
-balsam do ciała z mocznikiem
-włosy farbowane.Nie obciążam odżywkami.Szampon babydream niebieski(za całe 4zł)-jest świetny.Stosuje maske fryzjerska propolis z mleczkiem kokosowym jak mam wiecej czasu..
Wiecej nie pamietam
Możesz podać nazwę i gdzie ją kupujesz: zaciekawiła mnie ta maska, a niczym podobnym nie słyszałam?
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:03   #2170
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
przepraszam, ale wiem jak to jest z leczeniem tradziku i chyba lepiej zeby ktos kto ma z tym problem wiedzial ze taka mozliwosc istnieje ja nikomu nie mowie ze to jedyna droga, ze ktos musi sie na to decydowac, przeciez im wiecej wiemy, tym dla nas lepiej. Poza tym co z tego ze ja powiem ze takie leki istnieja i ze dzialaja jak zeby je dostac to sie trzeba do dermatologa wybrac i to on decyduje czy je nam przepisze czy nie, to nie jest lek ktory dostaniemy w pierwszej lepszej aptece bo nam sie zachce... Poza tym skutki uboczne wcale nie sa straszne, duzo ludzi przesadza z tym i mozecie wierzyc mi lub nie ale sporo ludzi bardzo dobrze znosi ta kuracje. No i najwazniejsze, lek ten nie jest przepisywany tylko na bardzo ciezki tradzik ale tez na sredni lub maly jezeli stanowi on dla kogos problem i jezeli leczenie innymi preparatami nie dawalo wiekszych rezultatow.
Mysle ze wymienianie sie opiniami i doswiadczeniami na forum jest dobre, ja sama zaluje ze wczesniej nie uslyszalam od kogos o tym leku, takze jezeli moja wzmianka o tym ma komus pomoc to bedzie mi bardzo milo
Nie masz za co przepraszać. Chodziło mi po prostu o wskazanie, że w tym wątku chodzi raczej o patenty na "domowe" sposoby poprawiania urody, a nie polecanie poważnego leczenie.
Ja dokładnie rozumiem problem trądziku, bo zmagam się z nim od kilku lat (ale ma podłoże hormonalne, doustne retinoidy nie dały by trwałych efektów). I znam kilkanaście osób, które przeszły kurację retinoidami, z różnym skutkiem.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:21   #2171
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny używała któraś z was kosmetyków Palmers?:->
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 21:46   #2172
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Nie masz za co przepraszać. Chodziło mi po prostu o wskazanie, że w tym wątku chodzi raczej o patenty na "domowe" sposoby poprawiania urody, a nie polecanie poważnego leczenie.
Ja dokładnie rozumiem problem trądziku, bo zmagam się z nim od kilku lat (ale ma podłoże hormonalne, doustne retinoidy nie dały by trwałych efektów). I znam kilkanaście osób, które przeszły kurację retinoidami, z różnym skutkiem.
to racja, jezeli podloze jest hormonalne to efekt nie bedzie trwaly, to pomoze i prawdopodobnie tradzik bedzie mniej nasilony ale nadal bedzie.
a jezeli chodzi o takie domowe sposoby na tradzik to wg mnie dobry jest minimalizm, odpowiednie nawilzenie, wysuszanie tylko punktowo wypryskow no i oczywiscie nie wyciskanie ale z tym to chyba najciezej
Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używała któraś z was kosmetyków Palmers?:->
pierwsze slysze ale z checia o nich poslucham
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:04   #2173
Carammel
Raczkowanie
 
Avatar Carammel
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 360
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Możesz podać nazwę i gdzie ją kupujesz: zaciekawiła mnie ta maska, a niczym podobnym nie słyszałam?
pytanie nie do mnie ale jeśli się nie mylę to ta maska ja ja kupiłam na tej aukcji http://www.allegro.pl/item1009533790...a.html#gallery
Carammel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:22   #2174
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używała któraś z was kosmetyków Palmers?:->
Uzywam ich przeroznych mazidel z maslem kakaowym - sa do kupienia w Polsce ? (poki co sprowadzalam to z usa)
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:25   #2175
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny, używałyście kremów z Efavitu? Kuszą mnie, ale nie znam się zupełnie na składach...http://www.kremy-efavit.pl/sklad.html
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 11:24   #2176
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Uzywam ich przeroznych mazidel z maslem kakaowym - sa do kupienia w Polsce ? (poki co sprowadzalam to z usa)
Nie,ale sa na allegro i jak Ci sie podobaly te kosmetyki?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 11:41   #2177
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Możesz podać nazwę i gdzie ją kupujesz: zaciekawiła mnie ta maska, a niczym podobnym nie słyszałam?
Oczywiście. Coco mask Maska kokosowa 1000ml kupiłam za 16zł w sklepie piekne włosy na ul.krakowskiej(widze ze z Czewy)
w załączniku jest jej starsza wersja Teraz maska nie ma 100ml gratis a opakowanie jest bardziej.. bym nazwała luksusowe.Przy zakupie sprzedawczyni powiedziała ze to bardzo znana maska fryzjerska.Dostałam do niej fajny dozownik
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 11:52   #2178
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Oczywiście. Coco mask Maska kokosowa 1000ml kupiłam za 16zł w sklepie piekne włosy na ul.krakowskiej(widze ze z Czewy)
w załączniku jest jej starsza wersja Teraz maska nie ma 100ml gratis a opakowanie jest bardziej.. bym nazwała luksusowe.Przy zakupie sprzedawczyni powiedziała ze to bardzo znana maska fryzjerska.Dostałam do niej fajny dozownik

czy na allegro można dostać taką maskę? Przejrzałam właśnie aukcje i znalazłam coś takiego http://www.allegro.pl/item1024909091...ow_1000ml.html
ale to chyba nie to samo

A tak na marginesie znalzłam na internecie kilka fajnych ziołowych przepisów
Oczyszczająca maseczka z mniszka
Garść świeżych, posiekanych na drobno liści mniszka lekarskiego (pospolitego mlecza) zalać w małym emaliowanym garnku odrobiną wrzątku i gotować 2-3 minuty na wolnym ogniu, ciągle mieszając. Garnek odstawić do ostygnięcia. Lekko ciepłe liście mniszka rozetrzeć na miazgę, dodać trochę sproszkowanych w młynku do kawy płatków owsianych (przy cerze tłustej, trądzikowej warto dodać trochę drożdży piekarskich). Uzyskaną papkę nanieść na twarz na pół godziny. Zmyć naparem z liści brzozy lub tonikiem ziołowym.
Maseczka obfituje w komplet witamin, soli mineralnych i aktywnych enzymów. Działa jak łagodny peeling złuszczający martwe komórki naskórka. Ogranicza łojotok, poprawia koloryt skóry. Zalecana dla cery trądzikowej, tłustej, zanieczyszczonej zaskórnikami. Nieco przyciemnia karnację.

Brzozowa kąpiel wyszczuplająca
400 g świeżych liści brzozy, 100 g świeżych liści pokrzyw zalać 2 litrami wody w emaliowanym garnku i gotować wolno pod przykryciem 4 minuty. Odstawić garnek na pół godziny. Po przecedzeniu przez sito odwar wlać do wanny z wodą przeznaczoną do kąpieli. Czas kąpieli - do 15 minut, w temperaturze wody około 38 stopni C. Warto z niej korzystać co najmniej raz w tygodniu.
Kąpiel łagodzi objawy trądziku, wypryski ropne oraz stan zapalny skóry. Wygładza naskórek, poprawia koloryt skóry, odżywia ją. Zmniejsza bóle reumatyczne, nerwobóle, bóle mięśniowe, stan zapalny stawów. Pozwala pozbyć się nadmiaru kilogramów, skutecznie aktywizując proces przemiany materii. Poprzez skórę organizm pozbywa się również szkodliwych metabolitów. Kąpiel chroni przed powstawaniem obrzęków i gromadzeniem się złogów wody w organizmie. Jest wskazana dla osób chorujących na łuszczycę.

Maseczka z liści winogron
Kilka świeżych, opłukanych liści z ciemnych winogron pokroić na drobno, zmiażdżyć drewnianą pałką. Do miazgi dodać 2-3 łyżki oliwy z oliwek, wymieszać. Papkę nanieść na umytą twarz na pół godziny. Zmyć wodą mineralną i wklepać łagodny krem nawilżający.
Maseczka jest niezastąpiona dla osób ze skłonnościami do pękających, rozszerzonych naczynek krwionośnych, pajęczynek. Liście winogron (ciemnych!), są zasobne we flawonoidy, które wzmacniają, uszczelniają i uelastyczniają ściany naczynek krwionośnych w skórze. Maseczka złuszcza martwy i szpecący naskórek. Jest wskazana dla cery matowej i szybko starzejącej się (wychwytuje destrukcyjne wolne rodniki). Uodparnia cerę na zanieczyszczenia środowiska. Zalecana dla cery wrażliwej, podatnej na stres skórny (spowodowany intensywnym słońcem).
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”




Edytowane przez PanzerKitty
Czas edycji: 2010-05-15 o 13:37 Powód: literówka
PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 15:31   #2179
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Nie,ale sa na allegro i jak Ci sie podobaly te kosmetyki?
maja tez swoja strone www.maslokakaowe.com.
Ja je lubie ze wzgledu na to, ze maslo kakaowe to moj ulubiony skladnik to nawilzania i jestem mu wierna od dluzszego czasu.

Wydaje mi sie ze musisz sprobowac sama - bo wiesz jak to jest z polecaniem: ja powiem ze super, a nastepna osoba, a ze za tluste, a ze nie ten zapach, a ze sie nie wchlania, a ze itd

Osobiscie ciesze sie ze tej stronki - bedzie mozna taniej dostac
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 15:54   #2180
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

o ta maseczka z mlecza zapowiada się nieźle muszę spróbować
co do stópek ja ostatnio zaczełam na nie kłąśc krem do rąk zamiast tego do stóp o są mega miękkie o wiele fajniejsze niż wcześniej
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 16:42   #2181
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Oczywiście. Coco mask Maska kokosowa 1000ml kupiłam za 16zł w sklepie piekne włosy na ul.krakowskiej(widze ze z Czewy)
w załączniku jest jej starsza wersja Teraz maska nie ma 100ml gratis a opakowanie jest bardziej.. bym nazwała luksusowe.Przy zakupie sprzedawczyni powiedziała ze to bardzo znana maska fryzjerska.Dostałam do niej fajny dozownik
Dzięki za odpowiedź, w takim razie po niedzieli zajrzę do tego sklepu, albo do Gorgola na "Biznes Centrum" ( tam mają mniej więcej ten sam asortyment), kończy mi się Latte Kalosa, myślę, że to będzie coś o podobnym działaniu. Lubię te sklepy, wiele kosmetyków profesjonalnych jest w dużej objętości i dlatego wychodzą dużó taniej np. Jedwab Joanny tradycyjny w Rossie 30 ml. kosztuje ponad 15 zł, a tam Jedwabiste serum wygładzające Joanny Profesionall 100 ml. za 20 zł
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 17:03   #2182
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
rozumiem, ze po uzyciu szarego mydła nie przemywasz buzi tonikiem? O ile dobrze pamiętam, to szare mydło ma zasadniczy odczyn i trzeba potem ciało zakwasić...
Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
mogłabyś powiedzieć coś więcej o tej emulsji ?
Nie wiem czy trzeba zakwasić, ta tego nie robię i wyszło mi to na lepsze

Ava mustela to extratłusty krem, który zawiera tłuszcz z norek, będący naturalnym konserwantem. Oprócz tego zawiera TYLKO olej słonecznikowy i alkohol i coś tam jeszcze, ma chyba tylko 4 czy 5 składników, wszystkie naturalne,żadnej chemii. Absolutnie nie zapycha, wręcz przeciwnie- to chyba dlatego że ponoć olej slonecznikowy niezle oczyszcza. Ponadto lagodzi podraznienia i sprawia ze wszystkie niespodzianki o wiele szybciej znikaja, bardzo fajnie goi. Jest na KWC
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 19:18   #2183
PoppyHoney
Wtajemniczenie
 
Avatar PoppyHoney
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Hej Dziewczyny wszedzie piszecie o tych filtrach, 30, 50, 50+ w 1 i tym watku ale nie ja rozumiem ;d to poprawia skore czy jak ? zamiast kremu czy z kremem i stosujecie go rano z podkladem czy bez ? skoro tak polecacie to sobie kupie tylko nie wiem jaki jestem uczennica wiec z kasa srednio oprocz tego postanowilam kupic sobie jakis zel, tonik, sudocrem, sok z lupianu i brzozy ;d zaczynam dbac o siebie
wszystko z umiarem i powoli
PoppyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:38   #2184
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

[QUOTE=PanzerKitty;1931799 9]czy na allegro można dostać taką maskę? Przejrzałam właśnie aukcje i znalazłam coś takiego http://www.allegro.pl/item1024909091...ow_1000ml.html
ale to chyba nie to samo
Tak to ta maska dokładnie
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:47   #2185
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Wiecie może gdzie w Rossmanie dostanę ten zachwalany krem sutkowy? Błądziłam dziś po ross i nie potrafiłam go znaleźć, eskepdietki wgl nie wiedziały o co mi chodzi
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 00:09   #2186
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Ava mustela to extratłusty krem, który zawiera tłuszcz z norek, będący naturalnym konserwantem. Oprócz tego zawiera TYLKO olej słonecznikowy i alkohol i coś tam jeszcze, ma chyba tylko 4 czy 5 składników, wszystkie naturalne,żadnej chemii. Absolutnie nie zapycha, wręcz przeciwnie- to chyba dlatego że ponoć olej slonecznikowy niezle oczyszcza. Ponadto lagodzi podraznienia i sprawia ze wszystkie niespodzianki o wiele szybciej znikaja, bardzo fajnie goi. Jest na KWC
mówisz o niej?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...arszczkowa.htm
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 10:00   #2187
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Ava mustela to extratłusty krem, który zawiera tłuszcz z norek, będący naturalnym konserwantem. Oprócz tego zawiera TYLKO olej słonecznikowy i alkohol i coś tam jeszcze, ma chyba tylko 4 czy 5 składników, wszystkie naturalne,żadnej chemii. Absolutnie nie zapycha, wręcz przeciwnie- to chyba dlatego że ponoć olej slonecznikowy niezle oczyszcza. Ponadto lagodzi podraznienia i sprawia ze wszystkie niespodzianki o wiele szybciej znikaja, bardzo fajnie goi. Jest na KWC
Olej słonecznikowy jest podstawowym składnikiem np. olejku do mycia z BU, wiele dziewczyn narzeka na zapychanie, nie wygłaszałabym takich teorii, że absolutnie nie zapycha, to jest indywidualna sprawa.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 10:27   #2188
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Olej słonecznikowy jest podstawowym składnikiem np. olejku do mycia z BU, wiele dziewczyn narzeka na zapychanie, nie wygłaszałabym takich teorii, że absolutnie nie zapycha, to jest indywidualna sprawa.
Dokładnie.
Jeśli jest to krem, do którego link podała kasia9513 to zawiera on wazelinę, także bardzo popularny zapychacz i raczej do naturalnych składników ona nie należy.
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 11:26   #2189
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
maja tez swoja strone www.maslokakaowe.com.
Ja je lubie ze wzgledu na to, ze maslo kakaowe to moj ulubiony skladnik to nawilzania i jestem mu wierna od dluzszego czasu.

Wydaje mi sie ze musisz sprobowac sama - bo wiesz jak to jest z polecaniem: ja powiem ze super, a nastepna osoba, a ze za tluste, a ze nie ten zapach, a ze sie nie wchlania, a ze itd

Osobiscie ciesze sie ze tej stronki - bedzie mozna taniej dostac
O dzieki za stronke napewno zamówie niewiesz moze jaki koszt wysylki?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 12:37   #2190
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Olej słonecznikowy jest podstawowym składnikiem np. olejku do mycia z BU, wiele dziewczyn narzeka na zapychanie, nie wygłaszałabym takich teorii, że absolutnie nie zapycha, to jest indywidualna sprawa.
Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Jeśli jest to krem, do którego link podała kasia9513 to zawiera on wazelinę, także bardzo popularny zapychacz i raczej do naturalnych składników ona nie należy.
Tak to ten krem.

Ależ oczywiście że to sprawa indywidualna i mówiłam tylko o sobie Już dawno się przekonałam że to co dla kogoś dobre dla mnie nie albo na odwrót. Mnie zapycha byle co, a ten krem w ogóle
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.