Essence cz. IX - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-27, 06:30   #901
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Essence cz. IX

ja tez sie obkupilam wczoraj z limitki kupilam tylko rozswietlacz i lakier forget-me-not szkoda ze nie bylo rozy w plynie i pierscionkow poza tym z nowosci mam korektor SAD, liner zielony i pedzel, lakier holo holo i taki cielisto lososiowy nie pamietam nazwy, i rozswietlasz z sun club w proszku :P i to chyba tyle

czy ktos juz namierzyl 'my skin'?
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 06:56   #902
martussskaa
Przyczajenie
 
Avatar martussskaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Toruń ♥
Wiadomości: 8
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
Będe od 10, jak owierają
Specjalnie wracam do Torunia już jutro, bo siedze jeszcze "na świętach" u rodziny na wsi ;p
Jak chcesz to ci schowam gdzieś za lakierami jak będzie jakiś
O byłabym ogromnie wdzięczna

uchh naczytałam się Waszych zachwytów i sama po mału wpadam w essencomanie
martussskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 07:24   #903
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. IX

AAAA ten miętowy z You Rock jest faktycznie cudny.... Moze źle zrobiłam kupując Blossom (chociaż jak znam życie pewnie go nie będzie u nas :P). Śliwka też jest fajna, ale mam podobny odcień (zrobiony sam przez wymieszanie starych lakierów ). Błękitny też jest śliczny...
Ciekawe jak reszta..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 07:39   #904
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez rudo Pokaż wiadomość
Na Pańskiej były pudry?? Rano czytałam, że już tam nic nie ma, więc nawet tam nie zaszłam
Byłam też o 18.30 w City Forum, pani powiedziała, że nie mają żadnych pudrów do wyłożenia nadprogramowych i z tego co podsłyszałam, jak mówiła innej dziewczynie, w ogóle nie dostali czarnych eyelinerów o pędzelkach do nich też nic nie wiedziała.
Kupiłam zielony eyeliner i lakiery dwa do zdobień, ten kolorowy i fioletowy.
Mieli czarne eyelinery, sama kupowałam, może po prostu szalone wizażanki wszystkie wykupiły bezpośrednio z kartonów
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 07:43   #905
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Essence cz. IX

Dawac mi tu liste hitów z nowości bo jak wchodze do Natury to nie wiem gdzie patrzec
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:02   #906
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dawac mi tu liste hitów z nowości bo jak wchodze do Natury to nie wiem gdzie patrzec
eyeliner w żelu i pędzelki- smokey i do eyelinera to must have
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:08   #907
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

A ja chyba dorzucę do 'must-have z nowości' MA do smoka - rano pomalowałam rzęsy i byłam bardzo zadowolona z efektu i łatwości użycia przez tą intrygującą szczoteczkę.

I chyba przyjdzie mi kupować KAŻDY rozświeltacz z Essence, bo każdy daje nieco inny efekt... Puder z Blossoms np. ujednolicił mi cerę na policzkach.

To jest właśnie to, ten powód, dla którego polujemy na limitki i nowości - bo zawsze trafi się jakiś hit, który zwala z nóg.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 08:19   #908
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
eyeliner w żelu i pędzelki- smokey i do eyelinera to must have
Pedzelek do smoky już kupiony
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:32   #909
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. IX

a czy na gocławiu w wawie jest juz blossoms ?
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:34   #910
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Pedzelek do smoky już kupiony
Jak dla mnie jeszcze takim must have jest ten jaśniejszy błyszczyk blossoms, wychodzi tak samo fantastycznie na ustach jak elfowski candlelight
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:37   #911
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: Essence cz. IX

a jak tychy? są jakieś nowości?
__________________
justaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 09:10   #912
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

A ja wczoraj TŻa naciągnęłam na lakier No more drama Był jeden pomarańczowy, ale taki jakby otwierany i dziwny to nie wzięłam. Chciałam też błyszczyk, ale mam już 2 to kupię jak mi się skończą
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:12   #913
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Essence cz. IX

Jakoś mi ten puder z Blossoms nie podchodzi. Używam Elemonga i on sam w sobie daje taki glow, że efektu rozświetlenia nie widać. Chyba pójdzie w świat...
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:15   #914
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,jak będziecie kupowały pędzelek do Smoka,to sprawdźcie sobie włosie. Ciut się różni,jedne są krótsze i bardziej pękate,a drugie dłuższe i smuklejsze.Czy to robi jakąś różnicę,to nie wiem,ale zwracam uwagę.
Też to zauważyłam-kupiłam jeden smuklejszy a drugi taki bardziej pękaty Uwielbiam je
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:21   #915
kingusiusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 939
Dot.: Essence cz. IX

Chce któraś coś z nowości, bo się wybieram na zakupy??
u mnie nadal limitka Whoom Boom
kingusiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:29   #916
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Jakoś mi ten puder z Blossoms nie podchodzi. Używam Elemonga i on sam w sobie daje taki glow, że efektu rozświetlenia nie widać. Chyba pójdzie w świat...
a moglabys zaprezentowac jak wyglada na poliku?
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:31   #917
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Essence cz. IX

a mi sie udało wczoraj kupić parę rzeczy z limitki Blossoms fioletowy lakier Bloom-A-Loom - na nim mi najbardziej zalezalo szkoda że nie było tego niebieskiego Forget-Me-Not bo tez mi sie spodobał
i wziełam jeszcze odcien I Like i cien do powiek taki miętowy
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:33   #918
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. IX

Skuszona informacjami, polazłam wczoraj do Olimpu w Lublinie [ok. 15:30-16:00] i właśnie trafiłam na wykładanie towaru do drugiej szafy .
Ale... nic nie wzięłam , w końcu to stała oferta, więc może poczekać .
Za to skusiłam się na lakiery [fiolet, błękit] i jaśniejszy błyszczyk z limitki.
Tak sobie jeszcze przez chwilę postałam przy szafie i wiecie co? Po prawdzie to się nie wysilili z Blossoms. Lakiery są niemal identyczne w kolorystyce ze stałą ofertą, tylko, że mają wsypany shimmerek.

Zapach w ogóle mnie nie zachwycił. Nastawiałam się na nutę kwiatową, a okazał się taki dusząco-mydlano-ziemisty, przynajmniej w moim odczuciu. Żadnej świeżości, raczej przyciężkawy.

Na Świętoduskiej do wczorajszego popołudnia pustki.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:34   #919
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. IX

Mam pytanie o Wasze lakiery z Blossoms - wszystko z nimi ok? Jak wczoraj oglądałam u mnie lakiery, to wszystkie były jakieś dziwne - niby dopiero wystawione, a każdy wyglądał, jakby był już milion razy otwierany albo po prostu stary. Nie wiem, czy mnie zrozumiecie - lakiery miały takie smugi ciemniejszego koloru. No jak długo lakier nie jest używany albo jest stary, to zbiera się taka woda i ciemniejszy barwnik. I właśnie takie te wszystkie Blossomki były, dlatego żadnego nie wzięłam.

Aaa, tragedia, jak to czytam, to nie wiem, czy da się zrozumieć, co mam na myśli.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 09:38   #920
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
a mi sie udało wczoraj kupić parę rzeczy z limitki Blossoms fioletowy lakier Bloom-A-Loom - na nim mi najbardziej zalezalo szkoda że nie było tego niebieskiego Forget-Me-Not bo tez mi sie spodobał
Nic straconego
Kupisz niebieski MD, wsypiesz trochę lawendowego shimmerka i będziesz miała Forget Me Not

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Mam pytanie o Wasze lakiery z Blossoms - wszystko z nimi ok? Jak wczoraj oglądałam u mnie lakiery, to wszystkie były jakieś dziwne - niby dopiero wystawione, a każdy wyglądał, jakby był już milion razy otwierany albo po prostu stary. Nie wiem, czy mnie zrozumiecie - lakiery miały takie smugi ciemniejszego koloru. No jak długo lakier nie jest używany albo jest stary, to zbiera się taka woda i ciemniejszy barwnik. I właśnie takie te wszystkie Blossomki były, dlatego żadnego nie wzięłam.

Aaa, tragedia, jak to czytam, to nie wiem, czy da się zrozumieć, co mam na myśli.
Moje też miały takie 'cracle' widoczne przez buteleczkę.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:42   #921
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Mam pytanie o Wasze lakiery z Blossoms - wszystko z nimi ok? Jak wczoraj oglądałam u mnie lakiery, to wszystkie były jakieś dziwne - niby dopiero wystawione, a każdy wyglądał, jakby był już milion razy otwierany albo po prostu stary. Nie wiem, czy mnie zrozumiecie - lakiery miały takie smugi ciemniejszego koloru. No jak długo lakier nie jest używany albo jest stary, to zbiera się taka woda i ciemniejszy barwnik. I właśnie takie te wszystkie Blossomki były, dlatego żadnego nie wzięłam.

Aaa, tragedia, jak to czytam, to nie wiem, czy da się zrozumieć, co mam na myśli.
U mnie przy prawie każdej limitowance tak wyglądają lakiery. Dlatego często nie biorę mimo, że mi się podobają
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:42   #922
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nic straconego
Kupisz niebieski MD, wsypiesz trochę lawendowego shimmerka i będziesz miała Forget Me Not

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------


Moje też miały takie 'cracle' widoczne przez buteleczkę.
haha ciekawy pomysł

a co do tych smug to ten moj fiolecik też miał takie lekkie smużki, ale to chyba w niczym nie przeszkadza, po wstrząsnięciu buteleczką poznikały
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:56   #923
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Na Świętoduskiej do wczorajszego popołudnia pustki.
Co oni tam przysnęli? Jak na 1 Maja jest limitka, a tam cisza, to coś chyba nie tak

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Mam pytanie o Wasze lakiery z Blossoms - wszystko z nimi ok? Jak wczoraj oglądałam u mnie lakiery, to wszystkie były jakieś dziwne - niby dopiero wystawione, a każdy wyglądał, jakby był już milion razy otwierany albo po prostu stary. Nie wiem, czy mnie zrozumiecie - lakiery miały takie smugi ciemniejszego koloru. No jak długo lakier nie jest używany albo jest stary, to zbiera się taka woda i ciemniejszy barwnik. I właśnie takie te wszystkie Blossomki były, dlatego żadnego nie wzięłam.

Aaa, tragedia, jak to czytam, to nie wiem, czy da się zrozumieć, co mam na myśli.
Ja rozumiem co masz na myśli i rzeczywiście te lakiery mają takie smugi. Jednak nie wszystkie, rozdziewiczałam limitkę i wybrałam te nie zasmużone. Chociaż jeden mam ze smugami, ale to Forget me not - nie umiałam sobie go odmówić. Mnie się wydaje, że to ten shimmer nierówno się tam układa.



No i jeszcze zapytanie do Lublinianek: kto wykupił wszystkie pędzelki do linera? Hę? Hęęęę?! Prosiłam zostawić mi coś to nieeee - wykupiły wszystko Bo zapomniałam wspomnieć w poprzednim poście, że brak zupełny pędzelków w Nowym Olimpie. No ale i tak jeszcze będę biegać za SYFami, to i pędzelek gdzieś dorwę Wiecie może czy na 1 Maja mają nowości z drugiej szafy? Nie wiem czy jest sens dzwonić skoro tam panie same nie wiedzą czy mają limitkę czy nie, a jak się okazuje owszem mają

Kolejne swatche YR!:
http://www.nfrerichs.nl/2011/04/swat...-lipstain.html
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:56   #924
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Essence cz. IX

u mnie tez tak, a raczej otwierane nie byly zbytni bo mialam je przeciez z zaplacza z kartonu jeszcze przyniesione hmm.. pomalowalam wczoraj tym niebiescutkim i jaki ladny
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:57   #925
arquettewska
Rozeznanie
 
Avatar arquettewska
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Mam pytanie o Wasze lakiery z Blossoms - wszystko z nimi ok? Jak wczoraj oglądałam u mnie lakiery, to wszystkie były jakieś dziwne - niby dopiero wystawione, a każdy wyglądał, jakby był już milion razy otwierany albo po prostu stary. Nie wiem, czy mnie zrozumiecie - lakiery miały takie smugi ciemniejszego koloru. No jak długo lakier nie jest używany albo jest stary, to zbiera się taka woda i ciemniejszy barwnik. I właśnie takie te wszystkie Blossomki były, dlatego żadnego nie wzięłam.

Aaa, tragedia, jak to czytam, to nie wiem, czy da się zrozumieć, co mam na myśli.
U mnie tylko niezapominajkowe miały te smugi. Każdy jeden.
__________________

arquettewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 10:05   #926
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Moje też miały takie 'cracle' widoczne przez buteleczkę.
Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
U mnie przy prawie każdej limitowance tak wyglądają lakiery. Dlatego często nie biorę mimo, że mi się podobają
Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
a co do tych smug to ten moj fiolecik też miał takie lekkie smużki, ale to chyba w niczym nie przeszkadza, po wstrząsnięciu buteleczką poznikały
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Ja rozumiem co masz na myśli i rzeczywiście te lakiery mają takie smugi. Jednak nie wszystkie, rozdziewiczałam limitkę i wybrałam te nie zasmużone. Chociaż jeden mam ze smugami, ale to Forget me not - nie umiałam sobie go odmówić. Mnie się wydaje, że to ten shimmer nierówno się tam układa.
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
u mnie tez tak, a raczej otwierane nie byly zbytni bo mialam je przeciez z zaplacza z kartonu jeszcze przyniesione hmm.. pomalowalam wczoraj tym niebiescutkim i jaki ladny
Cytat:
Napisane przez arquettewska Pokaż wiadomość
U mnie tylko niezapominajkowe miały te smugi. Każdy jeden.
O, super, że się zrozumiałyśmy. Hm, najbardziej przemawia do mnie wersja, to shimmer się tak zebrał w kupę, bo limitka dopiero była wyłożona, więc wszystko raczej świeże. Ale i tak się wystraszyłam, że one są jakieś felerne i żadnego nie wzięłam.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 10:11   #927
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Mam pytanie o Wasze lakiery z Blossoms - wszystko z nimi ok? Jak wczoraj oglądałam u mnie lakiery, to wszystkie były jakieś dziwne - niby dopiero wystawione, a każdy wyglądał, jakby był już milion razy otwierany albo po prostu stary. Nie wiem, czy mnie zrozumiecie - lakiery miały takie smugi ciemniejszego koloru. No jak długo lakier nie jest używany albo jest stary, to zbiera się taka woda i ciemniejszy barwnik. I właśnie takie te wszystkie Blossomki były, dlatego żadnego nie wzięłam.

Aaa, tragedia, jak to czytam, to nie wiem, czy da się zrozumieć, co mam na myśli.

większość lakierów, nawet świeżych tak się rozwarstwia, jeśli są nieruszane, niedotykane, nieprzekręcane.... wystarczy nimi poruszać i wszystko jest ok, ja często kupuję lakier taki właśnie rozwarstwiony ale później go wytrzepię i wszystko z nim w porządku, moją kolekcję lakierów raz na jakiś czas stawiam do góry nogami, na zakrętkach, na kilka godzin, żeby się nie zastały, przed każdym użyciem wstrząsam i nie mam z lakierami żadnych problemów
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 10:16   #928
strilinga
Raczkowanie
 
Avatar strilinga
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: north coast
Wiadomości: 268
Gdańsk City Forum

Cytat:
Napisane przez rudo Pokaż wiadomość
Na Pańskiej były pudry?? Rano czytałam, że już tam nic nie ma, więc nawet tam nie zaszłam
Byłam też o 18.30 w City Forum, pani powiedziała, że nie mają żadnych pudrów do wyłożenia nadprogramowych i z tego co podsłyszałam, jak mówiła innej dziewczynie, w ogóle nie dostali czarnych eyelinerów o pędzelkach do nich też nic nie wiedziała.
Kupiłam zielony eyeliner i lakiery dwa do zdobień, ten kolorowy i fioletowy.
Cooooo? W City Forum były czarne, zielone i fioletowe linery. Pędzelki też były, ale mogły się szybko skończyć ^^

Muszę pojechać do Gdyni pooglądać Catrice... <marzy>
strilinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 10:21   #929
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. IX

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26563949]większość lakierów, nawet świeżych tak się rozwarstwia, jeśli są nieruszane, niedotykane, nieprzekręcane.... wystarczy nimi poruszać i wszystko jest ok, ja często kupuję lakier taki właśnie rozwarstwiony ale później go wytrzepię i wszystko z nim w porządku, moją kolekcję lakierów raz na jakiś czas stawiam do góry nogami, na zakrętkach, na kilka godzin, żeby się nie zastały, przed każdym użyciem wstrząsam i nie mam z lakierami żadnych problemów [/QUOTE]
Widocznie jestem przewrażliwiona.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 10:24   #930
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Gdańsk City Forum

Pojechałam dzisiaj do innego miasta, zrobiła sobie spacerek, wchodzę do Natury, a tam... nienaruszona limitka
Od razu rozpromieniona wzięłam sobie puder! no i zastanwiałam się nad tym slicznym lakierem, ale własnie miał te smużki i zrezygnowałam... myślałam tez nad błyszczykiem, ale wczoraj sobie kupiłam, więc na razie sobie daruje.
Jestem essencowo spełniona
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.