Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-26, 12:23   #361
nulik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 5
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez natina2
hey nulik! a według jakiego przepisu zrobiłas?? możesz opisać swój wyczyn...bo mi nie chce wyjść. Robiłas kulke czy paskami zrywałas?? aha! i wyrwało Ci wszystkie włoski?? dzięki pozdrawiam

już wszystko wyjaśniam
za pierwszym razem wyszło mi coś ciemnego bardzo, ale po podgrzaniu rzadkiego. Musiałam więc użyć pasków flizeliny. Wprawdzie rwało, ale było długo, kłopotliwie i brudno.
Podam więc drugi sposób. MUSI CI WYJŚĆ, skoro mnie się udało .
  • Sok z połówki cytryny mocno podgrzałam w garnuszku,
  • dodawałam stopniowo szklankę cukru i cały czas mieszałam
  • na koniec wlałam dwie łyżki wody i gotowałam na średnim płomieniu niecałe 10 min. tzn. tak długo, aż bąbelki nabrały ładnego złocisto-karmelowego kolorku. Całość miała płynną, ale gęstawą konsystencję, jak roztopiony miód (i nie pachniała gorzkawo, jak poprzedni mój wyrób )
  • W obawie przed przypaleniem, zdjęłam z gazu (bo podgrzać zawsze można), nabrałam trochę na łyżkę, oparłam ją na talerzyku i wystudziłam.
  • zrobiło się toto bardzo twarde (takie stukające) więc nad palnikiem delikatnie ogrzałam, tak żeby tylko zdjąć z łyżki
  • nadal było dosyć twarde, ale wyrabiałam w dłoniach tak długo, aż zrobiło się plastyczne, jak plastelinka. (aha, polecam "dolne", twarde częci dłoni , bo nie pocą się i są mocniejsze, no i palce nie bolą)
  • kiedy kuleczka była gotowa, rozpoczęłam arcyprzyjemny i arcyzabawny proces depilowania. Kulką z jednej łyżki mikstury wydepilowałam całą nózię. A jutro atakuję paszki, specjalnie hoduję włosięta, bo na razie bidulki mają 2mm .
nulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 12:37   #362
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

rewelacja!! Muszę spróbować obowiązkowo... szczerze mówiąc - pierwszy raz słyszę o tego typu sposoboie depilacji kocham Wizażanki
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 12:49   #363
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

dziękuje nulik bede próbować moze nie bedzie bolało... hehehe ale brzmi naprawde zachęcająco! dzięki
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 14:04   #364
nulik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 5
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez natina2
dziękuje nulik bede próbować moze nie bedzie bolało... hehehe ale brzmi naprawde zachęcająco! dzięki

z tym bólem, to nie mogę nic gwarantować, tym bardziej, że sama umartwiałam się depilatorem od ładnych kilkunastu lat. Zauważyłam tylko, że ból pojawia się zawsze po długiej przerwie w depilowaniu. Ale jeśli tylko byłam systematyczna, to był taki tyci tyci . Ale nasza cudna pasta jest w porównaniu z depilatorem po prostu bezbolesna i nie powoduje podrażnień.
Natina, trzymam kciuki za Ciebie i inne "pastujące się" Wizażanki , nie poddawaj się. I pamiętaj, żeby podczas gotowania zdejmować garnek z ognia i na boku próbować konsystencję (po wystygnięciu na łyżeczce lub talerzyku). W ten sposób nie przypalisz swojej miksturki, a próbkę możesz od razu wykulkować, jeśli się da i wydepilować co tylko się da
nulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 14:09   #365
bambo
Przyczajenie
 
Avatar bambo
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a jakie to maja byc te paski materiału?? zwykły materiał...jakaś szmatka?
__________________
czarna jak noc,gorąca jak piekło,słodka jak miłość
bambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 15:34   #366
nulik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 5
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Bambo, ja się "paskowałam" taką grubszą flizelinką, bo akurat miałam. Natomiast z tego co czytałam, dziewczyny używają płócienka, np. ściereczka kuchenna. stary fartuszek, prześcieradło itp. Jeśli nie masz materialu, to flizelina jest tania (ok 4 zł za metr) i można ją kupić w każdym sklepie z tkaninami.
Ale porównując obie metody: paski i kulkę, zdcydowanie stawiam na tę ostatnią. Mniej bałaganu wokół
aha, dziewczyny często piszą, że im się roztapia w dloniach. Zauważyłam, że u mnie tak się działo pod wpływem gorąca.
nulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 15:46   #367
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hmmmmm też spróbuje ale nie wiem o co chodzi z lepieniem tej kulki...Lepi sie kulke i co potem?Jak nią depilować np.nózki???Chyba jestem ciemna ale nie wiem o co biega heh Powiedźcie co i jak to spróbuje stworzyć taką mikstruke
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 16:12   #368
dagmara138
Raczkowanie
 
Avatar dagmara138
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 68
Wink Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewuszki moze faktycznie byscie jakies zdjęcia powklejały?? szczególnie licze na te Wizazantki którym wyszło (na fotkach to zawsze mozna barwe i mniej wiecej konsystencje rozpoznać)
pliiisssss jest grono osób którym nie chce wyjsc, bedziemy naprawde wdzieczne
dagmara138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 18:54   #369
nulik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 5
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez kami828
Hmmmmm też spróbuje ale nie wiem o co chodzi z lepieniem tej kulki...Lepi sie kulke i co potem?Jak nią depilować np.nózki???Chyba jestem ciemna ale nie wiem o co biega heh Powiedźcie co i jak to spróbuje stworzyć taką mikstruke
Kami, kulkę na nóżce rozpłaszczasz w placuszek i rozprowadzasz palcem, mocno dociskając, z włosem albo pod włos. Róznie dziewczyny robią. Na końcu zostawiasz sobie kawałeczek, który można podważyć i zdecydowanym ruchem zerwać. Jeśli tylko się dobrze przykleiło, to fajnie wyrywa włoski. Po prostu: przyklejasz, zrywasz, robisz kulkę, przyklejasz, zrywasz, robisz kulkę i tak w koło Macieju, aż Ci się kulka zacznie paćkać w rękach . Wtedy sięgasz po nowy zapas. Najbardziej się paćka, jak w domku jest gorąco. Dlatego dobrze co jakiś czas odłożyć na talerzyk ii do lodówki, tylko lepiej niech nikt z domowników tego nie widzi
nulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 20:08   #370
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hihi dzięki już wiem o co chodzi Zrobie se taka mieszanke ale dopiero za kilka dni bo mam za którkie włoski narazie i zrobie fotki jak mi to wyszło...no mam nadzieje ze wyjdzie bo juz mnie męczy codzienne depilowanie paszek np. i ciągłe podrażnienia A na ile taka depilacja wystarcza???
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 22:11   #371
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

To ja juz chyba wiem czmeu mi nie wyszło... bo wszystko zmieszałam od razu razem i cały czas ma konsystencje miodu, a wczesniej podgrzałam pierw sok, a potem wsypywałam resztę ale spaliłam, jednak był kamień. Tylko co teraz zrobic z tym miodkiem
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 09:57   #372
OLKA91
Raczkowanie
 
Avatar OLKA91
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 368
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Wszystko zrobiłam według przepisu Nulik i trochę mi za ciemna wyszła a gotowałam 6 minut na małym gazie, wzięłam na łyżkę trochę i kamień się zrobił, teraz położyłam na parapet żeby ostygła, ale na razie ma konsystencje miodu
__________________
Avek (ten piękny, cudny, śliczny- jakby ktoś nie wiedział jaki) to praca Mona Lisy za co jej ogromnie DZIĘKUJĘ!!
Pozdrowienia
OLKA91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 18:04   #373
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ide robić ale nie wiem czy wyjdzie...Będę próbować
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 18:53   #374
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Zrobiłam!!!
Zamieszczam fotki.

Fot.1
W czasie gotowania pojawiła sie taka piana,nie było koloru widać więc..

Fot.2 po zestawiniu z ognia najpierw miało taki kolorek

Fot.3 potem jeszcze troche gotowałam,zestawiłam z ognia i dostało taki kolorek

Fot.4 przelałam do filiżanki troche ostudziłam na łyżeczce,zrobiłam kulke,roztegowałam ją na nodze,potrzymałam troche i oderwałam stwierdzając że nie wyrwało mi ani włoska więc napiszcie co zrobiłam źle???

Dałam sok z pół cytryny ( no może troche wiecej niż z pół) szklanke cukru i dwie łyżeczki wody...

Co jest nie tak???

Klei sie w ręcach ale nie na tyle żebym nie mogła później oderwać tego od nogi z włosami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto 064.jpg (99,4 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto 065.jpg (111,4 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto 066.jpg (118,4 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto 067.jpg (114,7 KB, 76 załadowań)
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 20:46   #375
seawoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zakopanego
Wiadomości: 92
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hm dosyć ciemne Ci wyszło, ja też zrobiłam paste która miała ładny ciemny kolor ale niczego nie rwała
POwiem tak ze na 5prób jedna okazała się jakby dobra, tyle ze po przeczytaniu kogos opisu, zrobić kulke, wyrwać, wyrzucić tak robiłam i cała mase zużyłam na 2 nóżki, masa taka dobra nie była, długo musiałam ją wałkować itp ale już wiem ze może to działac
Poniżej załączam zdjęcie ostaniej masy która nie wyszła - jak bedziecie miały taki kolorek to musicie pogotowac jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (90,7 KB, 99 załadowań)
seawoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 10:25   #376
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez nulik
witajcie! muszę się szybko pochwalić swoim osiągnięciem: WYPASTOWAŁAM SIĘ!!!! Wprawdzie robiłam dwa podejścia do gotowania, ale udało się, zrobiłam się na bóstwo. Nie pominęłam nawet strategicznych miejsc Bolało o wiele mniej niż depilatorem, własciwie to wcale. Podrażnień nie mam żadnych, w przeciwieństwie do tego elektrycznego ustrojstwa. No i jaka teraz jestem gładziutka i ...słodziutka
Dziękuję założycielce wątku
Naprwdę nie ma za co. Cieszę się, że to komuś jeszcze, oprócz mnie, się podoba. Zakładałam ten post prawie rok temu. Od roku stosuję tę metodę i coraz bardziej jestem nią zachwycona. Włoski odrastają coraz cieńsze, coraz słabsze a depilację robię coraz rzadziej.
dziewczyny, którym to nie wychodzi. Chcialam wam powiedzieć, że żadne zdjęcia nie pomogą. Koloru właściwiego nie odda zdjęcie. To naprawdę trzeba zrobić na wyczucie. Przeczytajcie jeszcze raz dokladnie moje wypowiedzi. Wydaje mi się, że wszystko tam dokładnie opisałam, krok po kroku i wszelkie przyczyny niepowodzen. To naprawdę nie może nie wyjść. Lepiej kilka razy studzić i ponownie gotować niż spalić. I jeszcze raz powtarzam: nie mają znaczenia proporcje tylko czas gotowania. Z każdej proporcji można to samo osiągnąć, tylko wymieszane składniki trzeba doprowadzić do odpowiedniego stanu. Nie ma znaczenia czy na dużym ogniu czy na małym. Nie ma znaczenia czy mieszam czy nie. Jeśli nie mieszam, tylko na początku raz czy dwa samym rondelkiem w celu rozpuszczenia cukru to pasta w czasie stosowania robi się bardziej cytrynowo-żółta. Ale i to nie ma znaczenia dla skuteczności jej stosowania.
poza tym chciałam wam powiedzieć, że po dłuższym okresie stosowania włoski wychodzą pod wpływem tej pasty jak z masła. Nawet te najkrótsze. Gdy pastę zaczynalam stosować to miałam problem nawet z takimi, które miały 2 mm. Teraz i krótsze wychodzą gładko.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 10:32   #377
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez seawoman
Hm dosyć ciemne Ci wyszło, ja też zrobiłam paste która miała ładny ciemny kolor ale niczego nie rwała
POwiem tak ze na 5prób jedna okazała się jakby dobra, tyle ze po przeczytaniu kogos opisu, zrobić kulke, wyrwać, wyrzucić tak robiłam i cała mase zużyłam na 2 nóżki, masa taka dobra nie była, długo musiałam ją wałkować itp ale już wiem ze może to działac
Poniżej załączam zdjęcie ostaniej masy która nie wyszła - jak bedziecie miały taki kolorek to musicie pogotowac jeszcze

Kulkę pasty wyrzucam gdy się zużyje. Jedna kulka wystarczy na moje obydwie nogi i coś jeszcze. Ale to oczywiście zależy jakie gęste i długie są włoski. W każdym razie nie wyrzuca się jej po jednym przyklejeniu!!! Wyrzucam gdy się zdepiluję albo gdy się pasta zużyje czyli albo nie mogę jej już odkleić od skóry albo się rozpływa. Trwałość pasty zależy nawet od pogody. Przy ostatnich upałach nogi musialam depilować dwiema kulkami bo pasta się upłynniała pod wpływem wysokiej temperatury. i w końcu zrezygnowałam z depilacji bo mnie to denerwowalo że tak szybko traci swe właściwości.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 10:42   #378
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez kami828
Zrobiłam!!!
Zamieszczam fotki.

Fot.1
W czasie gotowania pojawiła sie taka piana,nie było koloru widać więc..

Fot.2 po zestawiniu z ognia najpierw miało taki kolorek

Fot.3 potem jeszcze troche gotowałam,zestawiłam z ognia i dostało taki kolorek

Fot.4 przelałam do filiżanki troche ostudziłam na łyżeczce,zrobiłam kulke,roztegowałam ją na nodze,potrzymałam troche i oderwałam stwierdzając że nie wyrwało mi ani włoska więc napiszcie co zrobiłam źle???

Dałam sok z pół cytryny ( no może troche wiecej niż z pół) szklanke cukru i dwie łyżeczki wody...

Co jest nie tak???

Klei sie w ręcach ale nie na tyle żebym nie mogła później oderwać tego od nogi z włosami
Jak na moje oko to było za długo gotowane. Wtedy też włosków pasta nie wyrywa. Ale tak jak napisalam wyżej na podstawie zdjęcia nie da się tego określić. Mogłaś ją też zbyt krótko wyrabiać.
Zanim założyłam ten post miałam ciężki orzech do zgryzienia. Metoda mi się spodobała ale tak naprawdę nie było żadnego opisu wykonania tej pasty. Zaczęłam więc eksperymenty wychodząc z założenia, że jeśli metoda jest stosowana od stuleci to musi być prosta. No i rzeczywiście. W ten sposób gdy doszłam do sedna sprawy mogłam wam, drogie Wizażanki, opisać dokładnie jak to należy robić. Więc teraz wystarczy, że przeczytacie UWAŻNIE bo w ten sposób możecie uniknąć wielu błędów i w moich opisach znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 13:07   #379
Olusek
Przyczajenie
 
Avatar Olusek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
GG do Olusek
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a u mnie bylo ok
juz zaczelam sobie lydke 'pastowac' az tu nagle bum zaczyna sie okropniscie kleic i nie chce sie od nogi oderwac
a przeciez nie da sie nie ugniatac no nie/
zostalo mi jeszcze troche bo reszte musialam zmyc i co ja mam z tym zrobic zeby bylo ok?
Olusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 13:30   #380
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Olusek
a u mnie bylo ok
juz zaczelam sobie lydke 'pastowac' az tu nagle bum zaczyna sie okropniscie kleic i nie chce sie od nogi oderwac
a przeciez nie da sie nie ugniatac no nie/
zostalo mi jeszcze troche bo reszte musialam zmyc i co ja mam z tym zrobic zeby bylo ok?
Jeżeli tak się przykleiło za pierwszym razem, tzn zrobiłaś kulkę i ona tak od razu się przykleila do ciała to świadczy o tym że pasta była minimalnie za krótko gotowana. Minimalnie.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 13:36   #381
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
To ja juz chyba wiem czmeu mi nie wyszło... bo wszystko zmieszałam od razu razem i cały czas ma konsystencje miodu, a wczesniej podgrzałam pierw sok, a potem wsypywałam resztę ale spaliłam, jednak był kamień. Tylko co teraz zrobic z tym miodkiem
To nie ma znaczenia. Ja zawsze wszytko na raz daję do rondelka i wychodzi. Tajemnica tkwi w czasie gotowania.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 14:04   #382
aanetka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 33
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

no, no... o tym jeszcze nie słyszałam... ale wypróbuję
aanetka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 14:15   #383
Vivienna
Raczkowanie
 
Avatar Vivienna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 60
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hej pomóżcie!!!! Depilowałam nogi gorącym woskiem, mam podrażnienia. Jak przez najbliższe dni mam pielęgnować nóżki???

Balsamować, czy pozostawić je samym sobie???
Vivienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 19:30   #384
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

nulik:
Jesteś wielka!!!!!!

Strasznie Ci dziękuję, próbowałam juz wielu sposobów i jak dotąd w ciągu jednego roku tylko raz mi wyszła pasta, a teraz po twoim dokładnym opisie (zwłaszcza podanym czasie gotowania) pasta wyszła idealna!!!!
Trochę mi za "kamienna" wyszłą, ale dodałam parę kropel wody do gotowej juz pasy i.....kończę depilację!!!!

Wielkie buziaki i podziękowania!!!!
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:17   #385
$Zuza$
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 52
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

mi nie wyyszlo....;(
wzielam 1 szkl cukru
pol ccytryny (sok)
miód

i nicc ie wyrwalo,i sie tyylko kleilo co zroobbilam źle??

i o co chodzi z tymi kulkami???

HELP
$Zuza$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:36   #386
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez $Zuza$
mi nie wyyszlo....;(
wzielam 1 szkl cukru
pol ccytryny (sok)
miód

i nicc ie wyrwalo,i sie tyylko kleilo co zroobbilam źle??

i o co chodzi z tymi kulkami???

HELP
ja nie daję miodu natomiast daję troszkę wody. jeśli się tak kleiło i nie wyrywało włosków to prawdopodobnie gotowałaś zbyt krótko.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:39   #387
kapitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Chciałam to zorbić wczoraj ale chyba coś zchrzaniłam najpierw wymieszałam wszystko i dodałam za dużo wody.. podgrzałam to tak że woda zaczęła wrzeć i nic... cukier zaczął osadzać się na ściankach garnka i kicha. ale dzisiaj sprunbuje inaczej zobaczymy czy mi się uda mam taką nadzieje trzymajcie kciuki
kapitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:57   #388
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez kapitka
Chciałam to zorbić wczoraj ale chyba coś zchrzaniłam najpierw wymieszałam wszystko i dodałam za dużo wody.. podgrzałam to tak że woda zaczęła wrzeć i nic... cukier zaczął osadzać się na ściankach garnka i kicha. ale dzisiaj sprunbuje inaczej zobaczymy czy mi się uda mam taką nadzieje trzymajcie kciuki
A dałaś cytrynę? Bo z opisu wygląda jakbys lukier robiła
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 12:54   #389
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Question Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez margop
Tajemnica tkwi w czasie gotowania.
To ja też spróbuję Margo napisz ile czasu i na jakim ogniu gotujesz tę pastę, może to pomoże np. na najmniejszym palniczku i na najmniejszym ogniu?? Dzięki!!!
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 13:15   #390
magi01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 16
GG do magi01
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a jak dlugo potem wloski nie odrastaja??
magi01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.