Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-04, 13:48   #211
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dzieki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:50   #212
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Agatko-znam ale skład nie powala do konca, znalazłam lepsze

zmieniłam sobie av a co w koncu wakacje idą
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 14:28   #213
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
watpie czy da sobie rade z tym dolem...
tego nic do konca nie wyrowna- co najwyzej lekko przygasi rude.
rozumiem, jednak ten mój rudy nie jest taki intensywny. On jest taki przygaszony, blady . Kupiłam tą C10 i nie wiem czy nakładać czy co robić, żeby się wreszcie tego pozbyć
__________________
Aparatka
góra - aparat stały: 09.01.2012-16.09.2014
wkrótce dół - aparat ruchomy
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 14:32   #214
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladniczka Pokaż wiadomość
rozumiem, jednak ten mój rudy nie jest taki intensywny. On jest taki przygaszony, blady . Kupiłam tą C10 i nie wiem czy nakładać czy co robić, żeby się wreszcie tego pozbyć
to nakladaj na cale bedzie co bedzie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 17:41   #215
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

I nabyłam skinelle bede lykac razem z CP.
Merz mnie ostatnio nie zachwycał

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Agatko-znam ale skład nie powala do konca, znalazłam lepsze

zmieniłam sobie av a co w koncu wakacje idą
Ale avek a kupilam tego skina zobaczymy jak sie spisze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 17:47   #216
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Zdycham Stwierdzam że sie nie nadaje do tej pracy Ale moze sie wyrobie W miedzyczasie i tak szukam czegos innego. Chociaz ciezko w momencie kiedy nie moge nawet prywatnego telefonu odebrac

Widze ze wy tu ładnie cwiczycie i sie suplementujecie

Ja póki co od wczoraj zaczelam cwiczyc, zobaczymy ile to potrwa

A i sie śmiałam ze bede miała obrone dzień po urodzinach... no cóż, nie mam dzień po, mam w
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 18:00   #217
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Zdycham Stwierdzam że sie nie nadaje do tej pracy Ale moze sie wyrobie W miedzyczasie i tak szukam czegos innego. Chociaz ciezko w momencie kiedy nie moge nawet prywatnego telefonu odebrac

Widze ze wy tu ładnie cwiczycie i sie suplementujecie

Ja póki co od wczoraj zaczelam cwiczyc, zobaczymy ile to potrwa

A i sie śmiałam ze bede miała obrone dzień po urodzinach... no cóż, nie mam dzień po, mam w
to bedzie podwojne swietowanie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 20:02   #218
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja teraz mam czas to i cwiczyc moge codziennie

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

CASCADA
proszę o analizę

Aqua, Hydrolyzed Keratin, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Aminopropyl Phenyl Trimethicone, PEG-7, Hydroxyethyl Cellulose, Xantan Gum, Caprylyl Methicone, Phenyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, Methicone, Cyanopsis Tetragobnologa Gum, Salicylic Acid, Glicol Distearate, Capryloyl Hydrolized Keratin, AMP-Isostearoyl Hydrolyzed Soy Protein, Lysine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Urea Peroxide, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Glycerin, Lecithin, Parfum.

Jakbyś mogla mi tak zaznaczyc kolorami co jest złe i czemu a co dobre.
Oczywiscie jak bedziesz miała czas.
Dzieki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:02   #219
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Kupiłam Shape i po powrocie do domu zrobiłam trening. Muszę przyznać, że masakra Od ponad miesiąca nie chodziłam na siłownie, więc troszkę przerwy było. Ewa wycisnęła ze mnie siódme poty Wszystko mnie teraz boli, ale za to jaka satysfakcja. Poprzedniej płytki nie mam, więc nie wiem jak tamta, ale ta jest fajnie nagrana
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:05   #220
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Kupiłam Shape i po powrocie do domu zrobiłam trening. Muszę przyznać, że masakra Od ponad miesiąca nie chodziłam na siłownie, więc troszkę przerwy było. Ewa wycisnęła ze mnie siódme poty Wszystko mnie teraz boli, ale za to jaka satysfakcja. Poprzedniej płytki nie mam, więc nie wiem jak tamta, ale ta jest fajnie nagrana
Ja tam sama nie cwiczę w domu bo nie lubię
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:22   #221
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tam sama nie cwiczę w domu bo nie lubię
Ja też nie lubię, ale po pierwsze taniej po drugie na siłownię to już cała wyprawa jest (mimo że mam dosyć blisko), a tak to jak będę mieć wolną godzinkę to mogę poćwiczyć, a po trzecie nie stresuję się, że na moją nieudolność patrzy kilkanaście innych osób Na siłowni się nie wstydziłam ćwiczyć, ale iść na aerobik nie miałam odwagi, bo nie należę do najbardziej wysportowanych osób i jakiś wewnętrzny wstyd mnie blokował
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 20:32   #222
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię, ale po pierwsze taniej po drugie na siłownię to już cała wyprawa jest (mimo że mam dosyć blisko), a tak to jak będę mieć wolną godzinkę to mogę poćwiczyć, a po trzecie nie stresuję się, że na moją nieudolność patrzy kilkanaście innych osób Na siłowni się nie wstydziłam ćwiczyć, ale iść na aerobik nie miałam odwagi, bo nie należę do najbardziej wysportowanych osób i jakiś wewnętrzny wstyd mnie blokował
Rozumiem
ja jednak grupowe. Lub silownia-to wiadomo sama ale na bieżni i aerobach itd. Kazdy lubi co innego.
A jeszcze w karnecie mam tance i od jutra jakis sie kurs zaczyna latino
I bede chodzila tez na to. nie moge codziennie na silownie bo mnie nudzi
a tak raz aerobik raz silownia. wczorak bylam na aerobiku z piłka taką wielką, jejku jakie to skomplikowane bylo, mało nie spadłam z tej piłki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:39   #223
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Rozumiem
ja jednak grupowe. Lub silownia-to wiadomo sama ale na bieżni i aerobach itd. Kazdy lubi co innego.
A jeszcze w karnecie mam tance i od jutra jakis sie kurs zaczyna latino
I bede chodzila tez na to. nie moge codziennie na silownie bo mnie nudzi
a tak raz aerobik raz silownia. wczorak bylam na aerobiku z piłka taką wielką, jejku jakie to skomplikowane bylo, mało nie spadłam z tej piłki
Jak chodziłam codziennie na siłownie to nawet mi się nie nudziło, bo starałam układać sobie trening tak by nie robić codziennie tego samego. Na pilates czasem sobie poszłam więc urozmaicenie było. Chciałam teraz na Zumbę, ale wstrzymam się do jesieni, bo obawiam się, że w taki upał nie będzie mi się chciało chodzi, a szkoda kasy. Moja koleżanka zapisała się na taniec na rurze i zadowolona jest Musiałam się w końcu zacząć znowu ruszać, bo ubrania zaczęły się robić ciaśniejsze. A jak troszkę poćwiczę to automatycznie mam mniejszy apetyt
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:43   #224
patti017
Raczkowanie
 
Avatar patti017
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 161
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

kilka dni temu widziałam w drogerii jako nowość farby Revlon Colorsilk używała któraś z was? warto?
patti017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:15   #225
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez patti017 Pokaż wiadomość
kilka dni temu widziałam w drogerii jako nowość farby Revlon Colorsilk używała któraś z was? warto?
Widzialam palete, slyszalam ze dobre. Ale tylko slyszalam, nie znam nie testowałam. Revlon ogolnie jest ok.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:17   #226
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dokladnie, czasem czyszczenie pomaga, czasem trzeba zmienic wiatraczek bo moze juz nie laczy czy cos...
ale wylaczanie sie kompa to zlozony problem- ja mialam tak jak mialam trojana ze sie sam resetowal kiedy chcial i pomogl mi na to tylko format bo sie ch*ja z dysku nie dalo wyrzucic czasem tez to wina listwy a w sumie jej braku- jak mialam starego kompa i wlaczalam go bez listwy stabilizujacej po prostu do gniazdka to tez sie wylaczal co jakis czas az mnie nauczono ze komp musi miec listwe i nie chodzi o to ze to zabezpieczenie przed przepieciami czy burza


to proste- jedz nie do serwisu znalezionego w gazecie tylko tam gdzie skladaja kompy na zamowienie- a nie tylko sprzedaja gotowe. tam opowiedz jaki masz problem i oni ci raz dwa pomoga
na miejscu wsadza inny wentylator pewnie i postawia go na kilka godzin czy chodzi lepiej...wentylatorki to koszt najczesciej do 50zl...
moj nim odebralam byl kilka dni testowany non stop po zlozeniu czy wszystkie czesci ze soba zgrane.
jak go odbieralam to juz i xp smigal mi i juz moglam tylko podziekowac i wyjsc ale od zamowienia do odebrania go czekalam cos z tydzien
czyscic mozesz delikatnie odkurzaczem i taka szczotkowa koncowka do kurzu moj tz zawsze tak robi
ja go dzisiaj w totalnej desperacji trochę starym pędzelkiem do farbowania przejechałam ale wyprowadził mnie z równowagi totalnie no przecież ileż można w ciągu godziny razy paść po weekendzie jakoś TŻ przyjeżdża do mnie to Go namówię żebyśmy go dokładnie wyczyścili

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lady te tabsy to jakies omega3? jesli tak to mozesz brac bo prolady ma inny sklad z tego co pamietam
ja teraz biore C+E+BETA_CAROTEN+SELEN+CY NK
ja aktualnie też trochę tego łykam OmegaMarine Forte (Omega 3-6-7-9) CP i leki na alergię Loratadyna Galena i Cerutin wg. zaleceń Pani Doktor. Miałam brać te na alergię do lipca ale nie dogadałam się czy do początku czy do końca ale mam zapas więc pobiorę sobie do końca nie wiem czy nie za dużo tego wszystkiego i czy wolno mi tak łączyć

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja teraz łykam tego CePa znaczy CP juz tydzien
tylko nie wiem ile dziennie brac
Ja CP łykam póki co dwie tabletki dziennie z tym że biorę je po śniadaniu dwie na raz nie wiem czy powinnam je rozdzielić? Kończę pierwsze opakowanie i przy drugim zamierzam łykać więcej albo 3 albo 4

Dziewczyny jak to jest z łykaniem tych wszystkich tabletek (witamin) kiedy najlepiej? W trakcie posiłku czy po? Gdzieś mi się obiło o uszy że lepiej się wchłaniać będą wraz z posiłkiem.

Skoro już przy suplementach jestem to muszę przyznać że chyba widzę już efekty po tym pierwszym opakowaniu CP albo zwyczajnie jestem na tym punkcie zboczona zarówno jak przy SkrzypoVicie tak i przy CP zauważyłam sporo babyhair
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-07-04 o 21:24
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:31   #227
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Ja CP łykam póki co dwie tabletki dziennie z tym że biorę je po śniadaniu dwie na raz nie wiem czy powinnam je rozdzielić? Kończę pierwsze opakowanie i przy drugim zamierzam łykać więcej albo 3 albo 4

Dziewczyny jak to jest z łykaniem tych wszystkich tabletek (witamin) kiedy najlepiej? W trakcie posiłku czy po? Gdzieś mi się obiło o uszy że lepiej się wchłaniać będą wraz z posiłkiem.

Skoro już przy suplementach jestem to muszę przyznać że chyba widzę już efekty po tym pierwszym opakowaniu CP albo zwyczajnie jestem na tym punkcie zboczona zarówno jak przy SkrzypoVicie tak i przy CP zauważyłam sporo babyhair
Ale jakie efekty?
Opiszi to dokladnie;D
Zalezy jakie suplementy, sa takie co sie lepiej wchłaniają z posilkiem, sa takie co bez znaczenia...na cp działa kwas foliowy.
ja łykam rano 2 tabl po sniadaniu i wieczorem 2 tabletki z folikiem.
Od tygodnia.

Offtpujac-widzę ze sie odchudzasz
ile masz wzrostu? bo widze 60 kg-ja od tylu zaczynałam równiez.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:40   #228
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale jakie efekty?
Opiszi to dokladnie;D
Zalezy jakie suplementy, sa takie co sie lepiej wchłaniają z posilkiem, sa takie co bez znaczenia...na cp działa kwas foliowy.
ja łykam rano 2 tabl po sniadaniu i wieczorem 2 tabletki z folikiem.
Od tygodnia.

Offtpujac-widzę ze sie odchudzasz
ile masz wzrostu? bo widze 60 kg-ja od tylu zaczynałam równiez.
póki co jak wspomniałam dużo babyhair widzę na skroniach przy czole i na karku nic więcej na chwile obecną powiedzieć nie mogę bo mam przedłużki ale jeśli tak to ma wyglądać że po prostu będzie mi dużo nowych włosów rosnąć to jestem zadowolona zamierzam zrobić dłuższą kurację jak zdejmę pasemka i wtedy będzie szersza opinia.

Tak odchudzam się (teoretycznie) bo coś marnie mi to ostatnio idzie - niestety słodkie dziecko jestem a jest lato lody wiadomo ciężko się oprzeć ale wierzę że dotrę do celu jakim jest to 53 kg a przynajmniej 55. Wzrostu mam mało taki 163centymetrowy smerf ze mnie więc każdy nadprogramowy kilogram generalnie widać gołym okiem
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:42   #229
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
póki co jak wspomniałam dużo babyhair widzę na skroniach przy czole i na karku nic więcej na chwile obecną powiedzieć nie mogę bo mam przedłużki ale jeśli tak to ma wyglądać że po prostu będzie mi dużo nowych włosów rosnąć to jestem zadowolona zamierzam zrobić dłuższą kurację jak zdejmę pasemka i wtedy będzie szersza opinia.

Tak odchudzam się (teoretycznie) bo coś marnie mi to ostatnio idzie - niestety słodkie dziecko jestem a jest lato lody wiadomo ciężko się oprzeć ale wierzę że dotrę do celu jakim jest to 53 kg a przynajmniej 55. Wzrostu mam mało taki 163centymetrowy smerf ze mnie więc każdy nadprogramowy kilogram generalnie widać gołym okiem
Ja tez napiszę jak po CP licze na efekty szczerze mówiac spektakularne

to powodzenia w diecie, ja mam 165 cm to niewiele wiecej i tez zaczynałam od 60 kg.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 21:48   #230
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tez napiszę jak po CP licze na efekty szczerze mówiac spektakularne

to powodzenia w diecie, ja mam 165 cm to niewiele wiecej i tez zaczynałam od 60 kg.
dziękuję przyda się a do jakiej wagi doszłaś? Ja mam dziwne wrażenie że po osiągnięciu tych 55 kg nie będę się sobie nadal podobać no ale nie zamierzam się poddawać bo przecież zawsze to będzie to 55 a nie 60 miało być do wakacji nie wyszło no ale co się odwlecze....

co do CP też liczę że efekty będą bo SkrzypoVite szybko pożegnałam (brałam lekko ponad miesiąc) i zrobiłam dłuższą przerwę więc stwierdziłam że nie będę już do niej chwilowo wracać tylko ciekawość wybrała CP i zostanę z nim na jakieś 3 miesiące nie chciałabym się zawieść bo będę sobie pluć w brodę że mogłam zostać przy SV wszystko wyjdzie w praniu! Informuj jeśli zauważysz efekty
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:52   #231
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
dziękuję przyda się a do jakiej wagi doszłaś? Ja mam dziwne wrażenie że po osiągnięciu tych 55 kg nie będę się sobie nadal podobać no ale nie zamierzam się poddawać bo przecież zawsze to będzie to 55 a nie 60 miało być do wakacji nie wyszło no ale co się odwlecze....

co do CP też liczę że efekty będą bo SkrzypoVite szybko pożegnałam (brałam lekko ponad miesiąc) i zrobiłam dłuższą przerwę więc stwierdziłam że nie będę już do niej chwilowo wracać tylko ciekawość wybrała CP i zostanę z nim na jakieś 3 miesiące nie chciałabym się zawieść bo będę sobie pluć w brodę że mogłam zostać przy SV wszystko wyjdzie w praniu! Informuj jeśli zauważysz efekty
Ja brama merz i jakos kiepsko:/

ja dziś waze 55kg i jeszcze 2-3 kg do zgubienia,ale ja nie odchudam się sama, a chodze juz dłuzszy czas do dietetyczki, zeby nie zabrakło mi witamin minerałow itd.
Takze u mnie to tak wygląda.



To dzielimy sie wrazeniami po CP,a na dzis lece bo jutro pobudka o 7 i praktyka

Buziaki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:56   #232
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej!
Miałabym prośbę w określeniu doboru farby...
mam włosy rozjaśniane. Kolor jak Gwen Stefani.... Niestety podniszczone. Bardzo spodobał mi się kolor włosów, który znajduje się tutaj (foto nr 3 - przepraszam, ale nie umiem wstawiać zdjęć) :http://your-nicotine.pinger.pl/m/7841773.
Czy moge prosić o pomoc w tej kwestii? widze, ze to nie jest jeden kolor. Ale jakie to są odcienie? Czy jest sens robić taki kolor na platynę? i do jakiej karnacji on się nadaje?
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 22:15   #233
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja brama merz i jakos kiepsko:/

ja dziś waze 55kg i jeszcze 2-3 kg do zgubienia,ale ja nie odchudam się sama, a chodze juz dłuzszy czas do dietetyczki, zeby nie zabrakło mi witamin minerałow itd.
Takze u mnie to tak wygląda.



To dzielimy sie wrazeniami po CP,a na dzis lece bo jutro pobudka o 7 i praktyka

Buziaki
Rozważam również to pójście do dietetyczki ale ze względu na swój słomiany zapał - wiem że jeśli ktoś będzie mnie notorycznie kontrolował to będę zdyscyplinowana bo będzie mi wstyd później przy niej wejść na wagę TŻ miał mnie pilnować ale wie że słodkie poprawia mi nastrój i mi dogadza żebym się uśmiechnęła więc nic z tego nie wyszło

Dobrej nocy
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 09:23   #234
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dzień dobry Ja się z zakwasami obudziłam. Zastojałe mięśnie poszły w ruch

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Rozważam również to pójście do dietetyczki ale ze względu na swój słomiany zapał - wiem że jeśli ktoś będzie mnie notorycznie kontrolował to będę zdyscyplinowana bo będzie mi wstyd później przy niej wejść na wagę TŻ miał mnie pilnować ale wie że słodkie poprawia mi nastrój i mi dogadza żebym się uśmiechnęła więc nic z tego nie wyszło

Dobrej nocy
U mnie tak samo... TŻ wiecznie mi dogadza. A to lody, a to jakiś pączuś czy batonik dla poprawy humoru. Mogłabym żyć na samych słodyczach i by mi się nie znudziło. Eh ja to wysoka jestem i zaczynałam od 64 kg. Udało mi się zejść do 57, ale prawie 2 miesiące temu przestałam ćwiczyć i przybyło mi 2-3 kg...
W sumie nie wiem ile chciałabym schudnąć. Do 48 z czasu kiedy paliłam nałogowo raczej nie mam zamiaru wracać ale 52kg byłoby super
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 09:24   #235
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Wpadła mi dzisiaj w oko farba, niesamowicie mi się podoba, zaraz Wam pokażę. Używałyście może tej firmy?

Bunny, mam pytanie, czego można się spodziewać po numerze 821? Nazwali ją Truskawkowy Blond, mi się kojarzy z nutką czerwieni, ale z numeru nie wynika chyba... ?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 09:28   #236
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Coś mi zdjęcia dziwnie ładuje dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 032.jpg (39,8 KB, 32 załadowań)
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 09:36   #237
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

czesc witam sie i zaraz jade na male zakupy znowu

ja tam nie cwicze wygibasow w domu, wole bieganie na swiezym powietrzu gdzie lepiej pracuje cale cialo i dotlenia sie organizm i kazda jego komorka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 09:51   #238
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja wczoraj byłam na mega zakupach i kupiłam... papiloty

Caskada i co sama tak biegasz? Bo ja tż chciałam namówić, ale się nie chciał bo stwierdził, że schudnie
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 10:15   #239
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na mega zakupach i kupiłam... papiloty

Caskada i co sama tak biegasz? Bo ja tż chciałam namówić, ale się nie chciał bo stwierdził, że schudnie
oczywiscie ze sama po co mi towarzystwo czasami wieczorem biore psa tylko
ja nie biegam dla odchudzania a dla lepszej sprawnosci organizmuwtedy mam wiecej energii w sobie , jestem lepiej dotleniona ja i kazda komorka mojego ciala.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 11:08   #240
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Wpadła mi dzisiaj w oko farba, niesamowicie mi się podoba, zaraz Wam pokażę. Używałyście może tej firmy?

Bunny, mam pytanie, czego można się spodziewać po numerze 821? Nazwali ją Truskawkowy Blond, mi się kojarzy z nutką czerwieni, ale z numeru nie wynika chyba... ?
cos jak bezowy cieply blond z rozowym polyskiem powinno z tego wyjsc. spiera sie na rudo.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc witam sie i zaraz jade na male zakupy znowu

ja tam nie cwicze wygibasow w domu, wole bieganie na swiezym powietrzu gdzie lepiej pracuje cale cialo i dotlenia sie organizm i kazda jego komorka
pozazdroscilam ci bucikow
i kupilam dzis swoje koturny- bezowe lakierkowe na przecenie za 60zl
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.