Efekty olejowania paznokci - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-15, 11:59   #2431
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;44165123]Ja ostatnio swoje maluję bardzo często, bo końcówki mnie dobijają Olejuję systematycznie, ale nadal moje końcówki są brzydkie
Dużo czytałam o tym serum z wapniem i wit. C Lovely(podobno działa cuda na końcówki), ale nie mam Rossmanna w pobliżu[/QUOTE]


Też właśnie dużo pozytywnych opinii na jego temat słuchałam
Na szczeście Rossmana mam dość blisko więc planuje go kupić
Na razie używam WIBO kompleks regenerujący szczególnie pod lakier i polecam ;D
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 12:00   #2432
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;44165123]Ja ostatnio swoje maluję bardzo często, bo końcówki mnie dobijają Olejuję systematycznie, ale nadal moje końcówki są brzydkie
Dużo czytałam o tym serum z wapniem i wit. C Lovely(podobno działa cuda na końcówki), ale nie mam Rossmanna w pobliżu[/QUOTE]

Fakt, to serum jest dobre, sama zużyłam pare buteleczek ale niestety jeśli chodzi o wybielenie końcówek to nie zaobserwowałam jakichś super efektów
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 12:11   #2433
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;44162088]Krótkie paznokcie też są spoko Sama przed Świętami obcinam swoje na krótko(a teraz mam tak długie, że hoho, zobaczycie, niedługo mój tata każe mi je skrócić) aby mi nie przeszkadzały w przedświątecznych przygotowaniach, nie wymagały zbyt dużej pielęgnacji(tylko olejowanie), poza tym krótkie paznokcie w moim przypadku też fajnie wyglądają, wystarczy je pociągnąć odżywką lub bezbarwnym lakierem i prezentują się schludnie oraz ładnie[/QUOTE]

Mój tata już krzyczał na mnie o paznokcie
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 14:11   #2434
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Też właśnie dużo pozytywnych opinii na jego temat słuchałam
Na szczeście Rossmana mam dość blisko więc planuje go kupić
Na razie używam WIBO kompleks regenerujący szczególnie pod lakier i polecam ;D
W jakiej formie on jest- wsiąkającej w płytkę czy w formie lakieru?


Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Fakt, to serum jest dobre, sama zużyłam pare buteleczek ale niestety jeśli chodzi o wybielenie końcówek to nie zaobserwowałam jakichś super efektów
A malowałaś paznokcie lakierem w trakcie jego używania? Nie żółkła Ci płytka?

Ja jestem w trakcie jego użytkowania I nie wiem czy to "wina" serum z wapniem, czy balsamu do paznokci herba studio, czy jeszcze skutki nail teka (od którego się to wszystko zaczęło) -po zmyciu lakieru mam żółtą płytkę A malowałam tylko jasnymi/ nude. Niezależnie czy z bazą czy solo, widzę te zażółcenia. A że pazury z natury zawsze szybko mi rosły to tym bardziej widzę, że odrastająca płytka ma ładny kolor.

Teraz nie wiem "kogo winić". Odstawiam więc i serum ( buuuuuuu) i herba studio i stosuje tylko moczenie w oliwie z cytryną, olejkiem rycynowym i olejek alterry (wizaż mnie zrujnuje, nie mogłam się opanować i zakupiłam ).
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 17:10   #2435
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
a dlaczego masz nie malować ? przecież lakier to dobry ochraniacz przed uszkodzeniami mechanicznymi
Tu nie chodzi o to "czy" malować ale jak często Bo pazurki moje tak mi się podobają teraz, że najchętniej bym codzinnie zmieniał ich kolor/wzorki itp a nie chcę ich katować zmywaczem tak często!
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 17:19   #2436
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja maluję co 2 dni paznokcie, bo uwielbiam zmieniać kolor
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 17:44   #2437
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja podjęłam teraz"męską" decyzję, że dla dobra mych pazurków nie kombinuję ze zmianami dopóki poprzedni lakier trzyma się nienagannie Szkoda by było, żeby zniweczyć efekty olejowania zbyt częstym katowaniem zmywaczem. Szczerze powiem, że jeszcze NIGDY w życiu nie miałam tak fajnych paznokci (chociaż do Majowej Rosy mi jeszcze dalekoooooo), nawet zdarzyło mi się pytanie, gdzie zrobiłam akryle
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 18:25   #2438
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

aa no to już rozumiem ja też jak się dobrze trzyma to nie kombinuje, ale jak mam ochote zmieniać kolorki to tak jak Natalka macham co 2-gi dzień
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 18:37   #2439
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

kalima, mnie też cieszą pytania czy mam zrobione paznokcie Ale ten jeden mi się złamał i nie wiem co zrobić. Skracam je baaardzo, dzisiaj dodam Wam fote a na 100dniówke jednak pójdzie tips w ruch bo płytki paznokciem żelowym niszczyć nie chcę a już nie ma czego "łączyć" żelem jak to sugerowałyście wcześniej.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 19:15   #2440
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

mi jak się pazur złamie, to macham wszystkie na krótko - wychodzę z założenia, że to dla ich zdrowia ;-) w sumie paznokcie i włosy mają podobny "skład", wiec jak fryzjerzy mówią, że regularne podcinanie powoduje lepsza kondycję włosa i jego szybsze rośnięcie, to zasadę tą stosuję też do paznokci. Nie wiem, na ile jest to adekwatne, ale.... przynajmniej mam sobie co wmawiać podczas żałoby po długich paznokciach, hihihii
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 19:20   #2441
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
mi jak się pazur złamie, to macham wszystkie na krótko - wychodzę z założenia, że to dla ich zdrowia ;-) w sumie paznokcie i włosy mają podobny "skład", wiec jak fryzjerzy mówią, że regularne podcinanie powoduje lepsza kondycję włosa i jego szybsze rośnięcie, to zasadę tą stosuję też do paznokci. Nie wiem, na ile jest to adekwatne, ale.... przynajmniej mam sobie co wmawiać podczas żałoby po długich paznokciach, hihihii
Ja robię tak samo
Nie lubię mieć paznokci różnej długości, to niezbyt ładnie wygląda. Wolę mieć paznokcie średniej długości, równe, ładnie wypiłowane na kwadraty i czyste-dla mnie takie są najbardziej schludne
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 19:22   #2442
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

kalima, co do odrastania włosów szybciej przy regularnym ścinaniu to osobiście uważam ze to nie ma wpływu na to w ogóle, tak samo jak na paznokcie. A co do paznokci to zgadzam się Jednej długości są ładniejsze i normalnie też bym je spiłowała ale niestety, teraz potrzebuję żeby się prezentowały.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 20:01   #2443
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam! Chciałabym dołączyć do wątku,od dzis biorę sie za swoje paznokcie i zaczynam olejowanie
Powiedzcie jak to jest ze przez lakier nałożony na paznokcie olejowanie tez przynosi efekty?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 20:10   #2444
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja też wszystkie skracam przy złamaniu, dzięki olejowaniu chociaż mi szybciej rosną, więc szybko zapominam o "stracie"

No i odkąd olejuję wyeliminowałam całkowicie problem rozdwajających się paznokci, a więc lakiery trzymają mi się naprawdę długo i manicure robię 1-2 razy w tygodniu, nie częściej, choć czasem mam ochotę

Przy każdym manicure spiłowuję odrobinę paznokcie, tzn. nawet nie tyle piłuję, co przejeżdżam brzegi szklanym pilniczkiem chociaż raz, uważam, że to domyka płytkę i nawet mikro-uszczerbki, zadziorki czy zaczątki rozdwojenia nie mają szansy rozwoju, bo po prostu sobie scalam płytkę przy każdym takim piłowaniu

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Witam! Chciałabym dołączyć do wątku,od dzis biorę sie za swoje paznokcie i zaczynam olejowanie
Powiedzcie jak to jest ze przez lakier nałożony na paznokcie olejowanie tez przynosi efekty?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hej, powodzenia! Zrób sobie zdjęcie "przed"!
Założyciela wątku, Majowa Rosa, ma zawsze pomalowane paznokcie, jak i większość z nas, a efekty i tak są mega Lakier stanowi warstwę ochronną na paznokciu, a olejek i tak wnika poprzez wały okołopaznokciowe i macierz. Ważne jest, aby olejować nie tylko skórki, ale też zawsze dawać kropelkę olejku pod paznokcieć od spodu, wtedy efekty murowane
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 20:17   #2445
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja też wszystkie skracam przy złamaniu, dzięki olejowaniu chociaż mi szybciej rosną, więc szybko zapominam o "stracie"

No i odkąd olejuję wyeliminowałam całkowicie problem rozdwajających się paznokci, a więc lakiery trzymają mi się naprawdę długo i manicure robię 1-2 razy w tygodniu, nie częściej, choć czasem mam ochotę

Przy każdym manicure spiłowuję odrobinę paznokcie, tzn. nawet nie tyle piłuję, co przejeżdżam brzegi szklanym pilniczkiem chociaż raz, uważam, że to domyka płytkę i nawet mikro-uszczerbki, zadziorki czy zaczątki rozdwojenia nie mają szansy rozwoju, bo po prostu sobie scalam płytkę przy każdym takim piłowaniu


Hej, powodzenia! Zrób sobie zdjęcie "przed"!
Założyciela wątku, Majowa Rosa, ma zawsze pomalowane paznokcie, jak i większość z nas, a efekty i tak są mega Lakier stanowi warstwę ochronną na paznokciu, a olejek i tak wnika poprzez wały okołopaznokciowe i macierz. Ważne jest, aby olejować nie tylko skórki, ale też zawsze dawać kropelkę olejku pod paznokcieć od spodu, wtedy efekty murowane
Dziekuje za powitanie i rady
Zrobię zdjęcie i postaram sie tu wstawić a potem zdjęcie efektów po miesiącu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 21:03   #2446
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Witam! Chciałabym dołączyć do wątku,od dzis biorę sie za swoje paznokcie i zaczynam olejowanie
Powiedzcie jak to jest ze przez lakier nałożony na paznokcie olejowanie tez przynosi efekty?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witamy i życzymy powodzenia oraz ładnych pazurków

Ja nawet kiedy mam pomalowane paznokcie to nakładam olejek pod płytkę i powiem wam, że u mnie się to sprawdza
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 21:06   #2447
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;44173379]Witamy i życzymy powodzenia oraz ładnych pazurków

Ja nawet kiedy mam pomalowane paznokcie to nakładam olejek pod płytkę i powiem wam, że u mnie się to sprawdza[/QUOTE]

ja smaruję same skórki przy macierzu to się ładnie sam rozprowadza również pod paznokieć
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 21:29   #2448
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Mozliwe,ze od olejowania przyrost moze sie zmniejszac ? Moze stac sie mniejszy niz przed rozpoczeciem olej ? Bo mam glupie wrazenie,ze mi sie cofa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 21:36   #2449
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Mozliwe,ze od olejowania przyrost moze sie zmniejszac ? Moze stac sie mniejszy niz przed rozpoczeciem olej ? Bo mam glupie wrazenie,ze mi sie cofa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może olejek wsiąka bardziej pod płytkę, żeby ją scalić ze skórą i przez to takie wrażenie? Bez olejku ta wolna przestrzeń nie była taka widoczna? Ile już olejujesz? Nie u wszystkich przyrost jest szybki i od raz zauważalny.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 22:06   #2450
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja poczatkowo popelnialam bald uzywajac do aplikacji olejkow pod paznokiec pedzelka ze zdjecia. Jest zbyt twardy I w efekcie wychodzilo na to samo jakbym tam grzebala. Od kiedy przerzucilam sie na pedzelek ze zlotej Sally hansen ( czyli taki od lakieru) przyrost wyraznie skoczyl!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1387144839206.jpg (39,2 KB, 58 załadowań)
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 06:45   #2451
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
Ja poczatkowo popelnialam bald uzywajac do aplikacji olejkow pod paznokiec pedzelka ze zdjecia. Jest zbyt twardy I w efekcie wychodzilo na to samo jakbym tam grzebala. Od kiedy przerzucilam sie na pedzelek ze zlotej Sally hansen ( czyli taki od lakieru) przyrost wyraznie skoczyl!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja jak kończyłam butelkę po nieszczęsnej odżywce z Lovely taka butelka przeźroczysta - to wypłukałam i mam pojemniczek na moją oliwkę
czyli równiez polecam pędzelki od lakierów
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 06:54   #2452
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Nie wpycham olejku wgl. Olejuje juz kilka miesiecy i przyrost byl ale po tym jak wzielam dlugi przysznic ta cala czesc zamienila sie w biala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:19   #2453
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Chillin, przyrost potrzebuje czasu, żeby zmienić się z "przejściowego" w "stały". Ten przejściowy po namoczeniu może wyglądać tak, jakby go nie było - po prysznicu czy nawet jeśli zalega tam olejek i jest pod paznokciem mokro. Po pewnym czasie przyrośnie on na amen i wtedy zmieni się w różowy na stałe, przynajmniej zauważyłam to u siebie

A ja mam pytanie odnoście różowej oliwki Babydream fur mama - gdzie ją znaleźć w Rossmannie? Bo jeszcze nigdy nie trafiłam na te różowe kosmetyki babydream, jedynie na niebieskie w dziale z kosmetykami dla dzieci
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:48   #2454
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez _cherry_ Pokaż wiadomość
W jakiej formie on jest- wsiąkającej w płytkę czy w formie lakieru?

A malowałaś paznokcie lakierem w trakcie jego używania? Nie żółkła Ci płytka?

Ja jestem w trakcie jego użytkowania I nie wiem czy to "wina" serum z wapniem, czy balsamu do paznokci herba studio, czy jeszcze skutki nail teka (od którego się to wszystko zaczęło) -po zmyciu lakieru mam żółtą płytkę A malowałam tylko jasnymi/ nude. Niezależnie czy z bazą czy solo, widzę te zażółcenia. A że pazury z natury zawsze szybko mi rosły to tym bardziej widzę, że odrastająca płytka ma ładny kolor.

Teraz nie wiem "kogo winić". Odstawiam więc i serum ( buuuuuuu) i herba studio i stosuje tylko moczenie w oliwie z cytryną, olejkiem rycynowym i olejek alterry (wizaż mnie zrujnuje, nie mogłam się opanować i zakupiłam ).

Wsiąka w paznokieć
Mi płytka absolutnie nie żółkła jedynym minusem było to, że lakier się słabo trzymał.
Teraz dzięki olejowaniu lakier jest "nie do zdarcia" przez kilka dni
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2013-12-16 o 10:54
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 11:08   #2455
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Witam! Chciałabym dołączyć do wątku,od dzis biorę sie za swoje paznokcie i zaczynam olejowanie
Powiedzcie jak to jest ze przez lakier nałożony na paznokcie olejowanie tez przynosi efekty?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Mozliwe,ze od olejowania przyrost moze sie zmniejszac ? Moze stac sie mniejszy niz przed rozpoczeciem olej ? Bo mam glupie wrazenie,ze mi sie cofa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mam tak że robi się mi przyrost i zaczyna wyrastać coś spod paznokcia taka jakby skórka delikatna, potem to się cofa i wtedy paznokieć przyrasta do różowego mięska na stałe
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 12:49   #2456
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnoście różowej oliwki Babydream fur mama - gdzie ją znaleźć w Rossmannie? Bo jeszcze nigdy nie trafiłam na te różowe kosmetyki babydream, jedynie na niebieskie w dziale z kosmetykami dla dzieci
Jest na tym regale gdzie kosmetyki dla kobiet w ciąży, kremy na rozstępy, cellulit itp.
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 13:34   #2457
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Wsiąka w paznokieć
Mi płytka absolutnie nie żółkła jedynym minusem było to, że lakier się słabo trzymał.
Teraz dzięki olejowaniu lakier jest "nie do zdarcia" przez kilka dni
Odkryłam chyba przyczynę żółknięcia, niestety to przez to serum z wapniem i wit. C. Najpierw zażółcenie zauważyłam po nailteku, odstawiłam od razu, wczoraj doczytałam że owszem serum nie zawiera formaldehydu w czystej postaci ma natomiast diazolidynylan mocznika czyli tzw. uwalniacz formaldehydu. I wszystko jasne. Odrastająca płytka jest na szczęście ładna, jasna- przekombinowałam, od teraz tylko olejki. Dobrze że to serum jest tanie- wypłuczę buteleczkę i będzie jak znalazł na przelewanie olejku z alterry
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 13:51   #2458
martyna5858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Moje efekty olejowania Jestem mega zadowolona, siegnełam m.in. po oliwę z oliwek, i szczęśliwa mając takie pazurki Oto zdjęcia:

1. - Na palcu wskazującym widać jak bardzo paznokieć jest uszkodzony... To 'coś' zrobiła mi 'profesjonalna' kosmetyczka. Paznokieć był lekko rozdwojony, ta zamiast to spiłować delikatnie, włożyła mi jakiś metalowy szpikulec, i próbowala oderwać wartswę paznokcia... Myślałam, że ją udusze. Bezbarwna baza, która miała trzymać się grubo ponad tydzień odchodziła po jednym dniu

2. Początek olejowania.

3. Dzisiejsze efekty, lakier Bell french manicure (o3) i bezbarwny lakier Gel Effect Top Coat, Inglot (POLECAM)


Więcej nie dam się dotknąć żadnej kosmetyczce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 330.jpg (15,8 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-01-16 16.05.16.jpg (8,9 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4314.jpg (18,4 KB, 184 załadowań)
martyna5858 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 13:56   #2459
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ale masz ładne pazury teraz Swoją drogą ile dałaś warstw tego lakieru? Bo mam chyba 02 i za nic nie mogę uzyskać ładnego efektu
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 14:01   #2460
martyna5858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ale masz ładne pazury teraz Swoją drogą ile dałaś warstw tego lakieru? Bo mam chyba 02 i za nic nie mogę uzyskać ładnego efektu
Dziękuje, musze spiłować, bo ciężko mi się pisze na klatiwturze Malowałam 2 warstwy
martyna5858 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.