Błagam: Pomocy!!! :( aparat Samsung - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-13, 18:07   #1
MamKotaNaPunkcieKota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 69

Błagam: Pomocy!!! :( aparat Samsung


Z góry przepraszam za to, że wklejam to tutaj, ale nie miałam gdzie tego zamieścić.
Bardzo potrzebuję pomocy .
Mam aparat Samsung Digimax S500, miałam nim zrobić kilka fotek, wzięłam go do siebie, włożyłam NOWIUSIEŃKIE i DZIAŁAJĄCE bateryjki, włożyłam tak jak trzeba, aparat nie był zepsuty. Wszystko jest poustawiane w nim tak jak trzeba. Włączyłam go i nie zrobiłam żadnych zdjęć, bo aparat zaczął "szaleć" : nie robił zdjęć, nie zapisywał ich, sam się wyłączał. Wysunął się, bo ma zoom 3x, ale już się nie wsunął, lampka przy włączaniu go tylko miga. Nie jestem w stanie nic z nim zrobić.
Mam ogromny problem i zmartwienie: co się mogło z nim stać? czy to coś poważnego? czy może ja coś źle zrobiłam? .
Ten aparat ma już z 7 lat, ale cała moja rodzina nie bawi się w fotografów, więc i aparat nie był często w użyciu.

BŁAGAM, poradźcie mi coś, co robić, co to się mogło w nim podziać?
Dziękuję
MamKotaNaPunkcieKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 21:08   #2
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Błagam: Pomocy!!! :(:(:(:(

Ojej strasznie panikujesz, jak zobaczyłam tytuł i tyle smutnych minek w wiadomości, to myślałam, że się wali i pali a tu tylko stary aparat

Pewnie problem jest z baterią, skoro aparat sam się wyłącza. Jak mi padnie bateria to aparat też nie ma już energii by robić zdjecia, zoom się nie chowa i miga lampka od zasilania. Jesli aparat był rzadko używany to może coś się z baterią spartoliło. Bo podobnie jest z telefonami. Jak długo się ich nie używa, to potem nie chce się włączyć. Ale komórka jest ładowana ładowarką, a tu sa baterie paluszki tak? A może trafiły się wadliwe?
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 08:42   #3
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Błagam: Pomocy!!! :(:(:(:(

Jakie baterie, dobre alkaliczne czy jakieś zwykłe tanie? Jak zwykłe, to może tak się dziać - cyfrówki biorą dużo prądu, zwykłe baterie mogą "nie wydolić"
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 21:23   #4
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Błagam: Pomocy!!! :( aparat Samsung

Spróbuj baterie o większej mocy/akumulatorki.

Mnie tak kiedyś się zawiesił nowy Samsung, niestety poszedł do naprawy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 13:40   #5
Mrs_Merve
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Merve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 45
Dot.: Błagam: Pomocy!!! :( aparat Samsung

Mam podobny model i też czasami mu odbija. Jest na dodatek strasznie bateriożerny.
Musi mieć naprawdę solidne baterie. Gdy ich nie ma właśnie tak reaguje. Włącza się, wyłącza, a obiektyw często się nie chowa. Kup akumulatory. Zwykłe baterie starczają na bardzo krótko.
__________________
"Długa pani na długo się przytuli"
KHNH
Mrs_Merve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-05 14:40:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.