BAN stały dla Kotowca ... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-23, 19:49   #121
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Zło, nie wiem, jaka była Twoja intencja, ale za czorta nie da się nic przeczytać w tym, co zalinkowałeś.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-23, 19:56   #122
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Monyczkaaa podsuneła mi kolejny wątek który kazała mi przeczytać a ja nie za bardzo chciałem, no cóż zajrzałem a to że odszedłem a raczej dosłownie mnie wyrzucono również jak "jej ekscelencja" przekaże przez monyczkeee prosze administatora zeby nie dostała BANA napisze najabardziej kulturalnie jak potrafie beż żadnych przekleństw i obrażania osób, chyba że pozwoli mi szef (Złośliwiec) bo jednak ograniczenie słowa w portalu jest i nie można napisać nie którym co się o nich myśli.

Jednak wracając do tych statutów Złośliwcze napisałeś dokładnie tak

(p.s. Uprzedzam pytania, uwagi i protesty, że zmiany w statusie (Pudernice itd.) nie będą wprowadzone. Znieście z godnością fakt, że piszecie na kobiecym forum. )

Był taki wątek równouprawnienie na wizażu który jak dobrze pamiętam założył Marcin odrazu pozdrawiam, i jak dobrze myśle to zostaliśmy tam zaakceptowani że należymy, jesteśmy mała częścią portalu jednak sławnego na całą Polskę a nawet Świat.
Jednak ja i najprawdopodobniej jej ekscelecja nie mogliśmy znieść faktu że zostaliśmy pudernicami prosiliśmy o stałe wylogowanie, nawet pisaliśmy między sobą na gg nie będe wklejał rozmowy żeby mnie ekscelencja potem nie skarcił, ale mówiliśmy między sobą że odejdziemy jednak po chwili doszło mi do słuchu że zostaliśmy nieżle potraktowani przez panie, no cóż ostanie nasze słowa w rozmowie z ekscelencją na gg nie potwierdziły, nerwy nie wytrzymały a mówiliśmy że mięsem rzucać nie bedziemy bo to w nie naszym stylu. Jednak okazało sie że tak się stało. no cóż żałuje że obraziłem panie, ale nie mam zamiaru powracać, konto na gronie po prostu usunąłem i założyłem nowe ale nie dlatego że obraziłem się na cały portal, a dlatego że nie chciałem pozostawiać kilku osób które lubię a żeby potem nikt nie myślał ona zadaje sie z tym co wyzwał nas tu itd.
Zachowałem się nie poprawnie i to wiem, sam tego żałuje i będe probował żeby tak się nie powtórzyło tyle razy mnie uczono. A egzamin w prawdziwym życiu nie zaliczony.

Jednak dlatego, że wizazanki pomogły mi kilka razy, miło spędzałem tu czas, proponuje dalej swoją pomoc przy telefonach komórkowych, komputerach itd. Jeżeli ktoś ma pytania niech je zadaje na email. taki sam jak moj były login + @o2.pl albo niech pyta o gg.


PS. Jaszmurka udało ci się z tą motorolą ???
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-23, 20:01   #123
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Czyli teraz tłumaczenia? Ma zbanowane konto, bo narozrabiał i to nieźle (niesmak nadal pozostanie), więc wysługuje się Tobą? Zbanowani użytkownicy nie mogą uczestniczyć, ani zabierać głosu w wątkach. Skoro tak, to poprzez pośredników również.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-23, 20:09   #124
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

nie wiedziałem i pisał przez kogos już więcej nie bede. Fistaszek
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-23, 20:19   #125
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

niesmaczne.

Jelonku, może już czas zamknąć ten żałobny wątek?
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-23, 20:28   #126
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: BAN stały dla Kotowca ...

Niesmaczne. Proszę mi nie wpuszczać chamów na forum, bo mogę wierzgnąć niekontrolowanie.

Wątek zamykam.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.