Kremy z filtrem dla cery nadwrażliwej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-27, 15:46   #1
Sawaii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8

Kremy z filtrem dla cery nadwrażliwej?


Witam
Jakiś czas temu byłam u dermatologa i dowiedziałam się, że mam cerę nadwrażliwą. Pani dermatolog poleciła mi kosmetyki do pielęgnacji i zakazała używać jakichkolwiek pudrów, podkładów, korektorów, itd.
Nadeszła jednak wiosna, a co za tym idzie więcej słońca, więc moje pytanie brzmi: Czy mogę używać kremów z filtrem? Jeśli tak, to jakie polecacie?
Bardzo proszę o odpowiedź!
PS. Mam bardzo jasną karnację.
Sawaii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 17:51   #2
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kremy z filtrem dla cery nadwrażliwej?

nawet jest to konieczne, zawsze nalezy uzywac kremów z filtrem nawet zima
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 19:43   #3
Magdalena Daniluk
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Send a message via Skype™ to Magdalena Daniluk
Dot.: Kremy z filtrem dla cery nadwrażliwej?

Optymalny filtr ochronny dla Ciebie to spf 30. Zagwarantuje Ci pełną ochronę bez zbędnego obciążania skóry. W większości kremów niezależnie od ceny składniki będące filtrem są takie same, zatem wybierz taki, który będzie miał jak najwięcej składników łagodzących i nawadniających. Nie ma znaczącej różnicy pomiędzy kosmetykami aptecznymi i sklepowymi- jest to tylko inny kanał dystrybucji i założenia marketingowego. Kluczową kwestią dla Twojej skóry jest odbudowywanie naturalnego filmu ochronnego skóry (od tego zaczynają się problemy z nadwrażliwością). Niewiele jest kremów na polskim rynku, które będą ukierunkowane na odwrażliwianie skóry. Większość z nich to preparaty dla cer wrażliwych, które doraźnie łagodzą podrażnienia. Z tego co wiem, preparaty typowo odwrażliwiające występują tylko w kilku szwajcarskich markach. odezwij się na Priv , bo wolałabym uniknąć oskarżeń o reklamę
Magdalena Daniluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 12:47   #4
gosiunda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdasnk
Wiadomości: 6
Dot.: Kremy z filtrem dla cery nadwrażliwej?

Cześć!!

Ja nabawiłam się kiedyś fotodermatozy ( nadwrażliwości na słońce ) po wizycie w tropikach. Prawie dwa lata trzymało i wyjście Wiosną do sklepu po bułki okupowałam plamami na twarzy i szyi ( wszędzie gdzie doścignął mnie promień słoneczny
Z mojego doświadczenia zwykłe kremy w drogerii mają chemiczne filtry i te filtry w ogole nie działaly na moj problem , mimo , iż miały wysoki factor.
Najlepiej wspominam produkty La Roche Possay + 50 ( niektore mają nawet w sobie trochę fluidu) , Vischy 30 ( jest w nim skłądnik zwany MEKSORYL ' em i on jest bardzo pomocny na wrażliwą cere )
... a ostatnio ( najtańszy ) Iwostin: factor 30
Moja fotodermatoza na szczęscie ustąpiła ale nauczona tą lekcją używam Iwostinu 30 na twarz i reszte ciała przy każdym wyjsicu na plażę czy długi spacer w lecie ..Na codzień zaś używam Iwostin - krem nawiląjący z UV 20..dobry na zimę i wczesną wiosne.
Pozdrowiam

Edytowane przez gosiunda
Czas edycji: 2011-03-29 o 12:49
gosiunda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:21   #5
Sawaii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Kremy z filtrem dla cery nadwrażliwej?

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Monia, znam już kosmetyki z Lirene i jestem z nich bardzo zadowolona, więc na pewno kupię
Sawaii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.