Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-14, 10:42   #331
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54120823]

Kiedys juz tez nam dupe obrabiano. Nie byl watek wspomniany z nazwy, ale tylko nasz pasowal do opisu (ze kupujemy drogie kosmetyki i wydajemy sporo). Clue wypowiedzi bylo, ze skad my mamy tyle hajsu, ze ludzie w Biedrze na kasie 1000 zarabiaja, a my jedna piata tego na podklad wydajemy. No i wiadomo, utrzymuja nas mezowie .[/QUOTE]

Jedna rzecz pozostaje dla mnie zagadką. Na Wizażu jest sporo wątków dotyczących dóbr, że się tak wyrażę, ponadpodstawowych. Są wątki poświęcone biżuterii, zegarkom, torebkom czy butom z wyższych półek. Są wątki o operacjach plastycznych, o podróżach, o perfumach... Czy one wszystkie budzą aż takie kontrowersje, a ja po prostu żyłam dotychczas w nieświadomości?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 10:48   #332
Patricia155
Raczkowanie
 
Avatar Patricia155
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 43
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Mam pytanko. Wiecie może jak to jest z tymi promocjami w douglas online i stacjonarnie? czy np. tak jak w tej chwili jest na stronie promocja z kodem 20FACE na wszystkie kosmetyki do makijażu twarzy to czy stacjonarnie ona też obowiązuje?
Patricia155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 10:53   #333
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Jedna rzecz pozostaje dla mnie zagadką. Na Wizażu jest sporo wątków dotyczących dóbr, że się tak wyrażę, ponadpodstawowych. Są wątki poświęcone biżuterii, zegarkom, torebkom czy butom z wyższych półek. Są wątki o operacjach plastycznych, o podróżach, o perfumach... Czy one wszystkie budzą aż takie kontrowersje, a ja po prostu żyłam dotychczas w nieświadomości?
Nie, nie wszystkie. Z Wizazystki tylko nasz. Czyta nas naprawde mnostwo frustratow.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Btw: tak mnie dzis olsnilo, ze gadamy juz ponad 5 lat w prawie niezmienionym gronie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 11:05   #334
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Patricia155 Pokaż wiadomość
Mam pytanko. Wiecie może jak to jest z tymi promocjami w douglas online i stacjonarnie? czy np. tak jak w tej chwili jest na stronie promocja z kodem 20FACE na wszystkie kosmetyki do makijażu twarzy to czy stacjonarnie ona też obowiązuje?
z promo w douglasie jest tak, ze znacznie wiecej ich online. nie wiem jak ta teraz, np 30% na szminki ostatnio stacjonarnie tez obowiazywalo, ale zazwyczaj promocja z kodem dziala tylko online
chyba tylko telefon do perfumerii albo wizyta wyjasnilaby to na pewno
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 11:12   #335
Patricia155
Raczkowanie
 
Avatar Patricia155
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 43
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
z promo w douglasie jest tak, ze znacznie wiecej ich online. nie wiem jak ta teraz, np 30% na szminki ostatnio stacjonarnie tez obowiazywalo, ale zazwyczaj promocja z kodem dziala tylko online
chyba tylko telefon do perfumerii albo wizyta wyjasnilaby to na pewno
dzięki za odpowiedź chyba się faktycznie zapytam w douglasie jak to jest bo zawsze mnie to zastanawia
Patricia155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 12:24   #336
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny możecie mi cos powiedzieć o pomadkach Laury Mercier? jak się noszą?Gdybam nad tą linią Creme Smooth Lip Colour i kolorem antique pink
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 12:50   #337
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Alan Rickman zmarl .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 13:27   #338
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54132159]Alan Rickman zmarl .[/QUOTE]

O nie
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 13:31   #339
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54132159]Alan Rickman zmarl .[/QUOTE]

jestem niepocieszona.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 13:39   #340
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi cos powiedzieć o pomadkach Laury Mercier? jak się noszą?Gdybam nad tą linią Creme Smooth Lip Colour i kolorem antique pink
Ja ją mam, dokładnie ten kolor, nad którym dumasz i jestem z niej bardzo zadowolona Superkremowa, świetna pigmentacja, trwałość typowa dla szminki kremowej (nie jakaś powalająca, ale jak najbardziej w porządku), ładnie się "zjada", nie wylewa się poza kontur, absolutnie nie wysusza ust. A sam kolor jest przepiękny. Nie zastanawiaj się
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 14:52   #341
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja ją mam, dokładnie ten kolor, nad którym dumasz i jestem z niej bardzo zadowolona Superkremowa, świetna pigmentacja, trwałość typowa dla szminki kremowej (nie jakaś powalająca, ale jak najbardziej w porządku), ładnie się "zjada", nie wylewa się poza kontur, absolutnie nie wysusza ust. A sam kolor jest przepiękny. Nie zastanawiaj się
ja mam też kilka tych szminek, ale inne odcienie: Angelic, Girly, Brigitte i Royal Orchid, są świetne, kremowe, długo trzymają kolor, polecam
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 17:00   #342
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ja mam też kilka tych szminek, ale inne odcienie: Angelic, Girly, Brigitte i Royal Orchid, są świetne, kremowe, długo trzymają kolor, polecam
Mogłabym prosić o słoczyka Royal Orchid? Albo chociaż opis koloru? W Googlu znalazłam niewiele, a nie mam jak obejrzeć na żywo
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 17:07   #343
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam u nich rok temu i przez ponad tydzień zamówienie nie było w ogóle widoczne w systemie. Zamawiałam wtedy m.in. będący na wyprzedaniu róż Douceur, więc zgadywałam, że pewnie jednak nie mają go na stanie i że to powoduje opóźnienia (róż już wtedy widniał na stronie jako niedostępny). Po kilku dniach napisałam maila, odpisali standardową formułką, żebym się nie martwiła, bo zamówienie zostało wysłane. Odpisałam, że skoro wysłane, to niech podadzą link do śledzenia i czemu zamówienie nie jest widoczne od ponad tygodnia, skoro zapewniają, że wysyłają w 2 dni chyba. Cisza. Napisałam kolejnego maila, że to skandal, moje pierwsze zamówienie z NARSa i takie sytuacje, jestem oburzona, bla bla bla, czyli wszystko to, po czym normalna obsługa klienta powinna żywo zareagować, żeby nie stracić klienta. Cisza. Po ponad tygodniu moje zamówienie pojawiło się na stronie jako złożone z 9 dni po tym, kiedy faktycznie zostało złożone i ze statusem "shipping soon"
Napisałam znowu, już naprawdę wkurzona - cisza, olewka, totalne nic. W końcu bank zwolnił moją blokadę, kasa wróciła na konto. Ja się poddałam i już względnie zapomniałam o sprawie. I jakoś po 1,5 miesiąca nagle dzwoni do moich drzwi kurier z paczką od NARSa, w której był drugi produkt, który zamawiałam, oraz dołączony gratis, który wtedy wskoczył do koszyka. Różu nie było. Sama oczywiście musiałam się domyślać, co jak i dlaczego, kompletna amatorka. W ŻYCIU już od nich nie zamówię online, ta ich obsługa to skandal. NARSa zamawiam już tylko przez hqhair/lookfantastic czy feelunique, bo teraz też go mają. Ew. na truskawce.

Mam nadzieję, że u Ciebie sprawa skończy się nieco bardziej pomyślnie
Oby, dziękuję

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dla mnie to skandal zeby taka marka stosowala takie kontrolowane olewactwo..
ja zaryzykowalam z drugim zamowieniem i bylo perfekcyjnie.. ale nie wiem czy sie znowu zdecyduje, przyznaje ze wtedy skusily mnie gratisy
Dokładnie, ja z kolei zamówiłam produkt z limitki, którego nie znalazłam w innym sklepie, a przynajmniej nie w wysyłającym do PL

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54128943]A na Fejsie ichnim probowalas pisac? Czasami sklepy czuja sie zmotywowane przez publiczne wytkniecie niezadowolenia na Fejsie .[/QUOTE]

Nope, nie mam fejsa

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54132159]Alan Rickman zmarl .[/QUOTE]

I Dawid Bowie
Czyżby Lemmy Kilmister organizował w zaświatach jakąś grubą imprezę ? ...
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 17:31   #344
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja ją mam, dokładnie ten kolor, nad którym dumasz i jestem z niej bardzo zadowolona Superkremowa, świetna pigmentacja, trwałość typowa dla szminki kremowej (nie jakaś powalająca, ale jak najbardziej w porządku), ładnie się "zjada", nie wylewa się poza kontur, absolutnie nie wysusza ust. A sam kolor jest przepiękny. Nie zastanawiaj się
Dzięki to zamawiam
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 19:15   #345
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mogłabym prosić o słoczyka Royal Orchid? Albo chociaż opis koloru? W Googlu znalazłam niewiele, a nie mam jak obejrzeć na żywo
zrobiłam zdjęcia, tylko na każdym wygląda inaczej, jeszcze jej nie używałam, więc daję jedynie dla porównania inne kolory, od lewej: Angelic, Brigitte, Royal Orchid (nie ma Girly na zdjęciu, bo mam w pracy); kolor można określić jako zgaszony róż;
jutro mogę jeszcze raz zrobić zdjęcia przy świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szminki LM z lampą.jpg (39,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki LM.jpg (23,7 KB, 47 załadowań)
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 20:16   #346
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Kobity, mamy taki fejm, że nas chyba ludzie z NARSa podczytują
Moje zamówienie się pojawiło i ma status shipped (z datą 12/01)
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 21:33   #347
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Kobity, mamy taki fejm, że nas chyba ludzie z NARSa podczytują
Moje zamówienie się pojawiło i ma status shipped (z datą 12/01)
Gratuluję pomyślnego rozwiązania tej sprawy

P.S. Czyżby specjalne służby zaczęły już inwigilować stronki wizażu?

A odnośnie rozświetlającego podkładu YSL (o którego nową wersję ostatnio tu pytałam) dowiedziałam w paru S. i D, że ma się pojawić "wkrótce" Tak więc miłośniczki starej wersji mogą uzupełnić zapasy, zanim znikną( a i tak jest już kiepsko z dostępnością kolorów)

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2016-01-14 o 21:35
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 21:45   #348
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Kobity, mamy taki fejm, że nas chyba ludzie z NARSa podczytują
Moje zamówienie się pojawiło i ma status shipped (z datą 12/01)
Wszyscy nas podczytuja .

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

A tak offtopem rzucajac to chcialabym Wam polecic cos niekosmetycznego. Obejrzalam jakis tydzien temu 10-cio godzinny dokument i wpadlam w prawdziwa obsesje. Mysle o nim nieustannie. Mowa o "Making a murderer", ktory wypuscil Netflix. W sieci na pewno jest gdzies dostepny.

Nigdy, ale to nigdy nie spotkalam sie z tak niezwykla sprawa. Nie slyszalam nawet o takiej. Gdybym ogladala film niebedacy dokumentem na ten temat powiedzialabym, ze to science-fiction.

Nie chce nadmiernie spojlerowac, ale nakresle nieco fabule. Mlody facet zostaje skazany (w bardzo dziwnych okolicznosciach) za napasc i gwalt. Ilosc uchybien proceduralnych zarowno po stronie biura policji i biura szeryfa jest ogromna. Zostaje uniewinniony po odsiedzeniu 18 lat. Pozywa szeryfa i prokuratora na 36 milionow dolarow. Pare tygodni pozniej zostaje zatrzymany za morderstwo przez te same osoby, ktore pozwal i ktore byly zaangazowane w jego pierwszy proces.

Slowa nie sa w stanie opisac tego, co sie tam dzieje. Grawitacja nie istnieje. Ktos jest na tyle inteligentny, aby zetrzec DNA z kilkuset przedmiotow, ale za glupi, aby skorzystac ze zgniataka do aut i zamiast tego przykrywa auto trzema galazkami na widoku. Dowiedzialam sie nawet, ze mozna wejsc do auta, zostawic wiele sladow krwi, ale zadnego odcisku palca. Naprawde cuda!

Przyznam, ze nigdy nie widzialam nic tak wstrzasajacego. Dokument pokazuje jak kaleki jest system prawny. Ciezko uwierzyc w to, co sie oglada.

Polecam z calego serca.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 07:23   #349
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

James w klimacie tego "Making a murderer" i także na faktach jest też https://serialpodcast.org/season-one polecam bardzo - sezon pierwszy jest o chłopaku oskarżonym o zamordowanie swojej dziewczyny kilkanaście lat temu, sezon 2 o żołnierzu, który w Afganistanie oddalił się z posterunku i Talibowie złapali go i przetrzymywali kilka lat. Bardzo miły głos narracyjny Sarah Koenig, muszę przyznać, że te podcasty znacznie urozmaiciły mi drogę do i z pracy w ostatnim czasie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-15, 08:49   #350
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
zrobiłam zdjęcia, tylko na każdym wygląda inaczej, jeszcze jej nie używałam, więc daję jedynie dla porównania inne kolory, od lewej: Angelic, Brigitte, Royal Orchid (nie ma Girly na zdjęciu, bo mam w pracy); kolor można określić jako zgaszony róż;
jutro mogę jeszcze raz zrobić zdjęcia przy świetle dziennym
Dziękuję Royal Orchid jest chyba trudna do uchwycenia, bo znalazłam swatche w dosłownie dwóch miejscach i na jednym zdjęciu wyglądała bardziej brzoskwiniowo, a na innym - tak jak piszesz, zgaszony róż. Zdecydowanie wolę tę drugą opcję. Wpisuję ją na chciejlistę, choć marzy mi się jeszcze Spiced Rose i teraz mam dylemat, którą kupić najpierw.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 12:10   #351
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dziękuję Royal Orchid jest chyba trudna do uchwycenia, bo znalazłam swatche w dosłownie dwóch miejscach i na jednym zdjęciu wyglądała bardziej brzoskwiniowo, a na innym - tak jak piszesz, zgaszony róż. Zdecydowanie wolę tę drugą opcję. Wpisuję ją na chciejlistę, choć marzy mi się jeszcze Spiced Rose i teraz mam dylemat, którą kupić najpierw.
na pewno nie jest brzoskwiniowa, zdecydowanie taki zgaszony róż
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 16:28   #352
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54139525]Wszyscy nas podczytuja .

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

A tak offtopem rzucajac to chcialabym Wam polecic cos niekosmetycznego. Obejrzalam jakis tydzien temu 10-cio godzinny dokument i wpadlam w prawdziwa obsesje. Mysle o nim nieustannie. Mowa o "Making a murderer", ktory wypuscil Netflix. W sieci na pewno jest gdzies dostepny.

Nigdy, ale to nigdy nie spotkalam sie z tak niezwykla sprawa. Nie slyszalam nawet o takiej. Gdybym ogladala film niebedacy dokumentem na ten temat powiedzialabym, ze to science-fiction.

Nie chce nadmiernie spojlerowac, ale nakresle nieco fabule. Mlody facet zostaje skazany (w bardzo dziwnych okolicznosciach) za napasc i gwalt. Ilosc uchybien proceduralnych zarowno po stronie biura policji i biura szeryfa jest ogromna. Zostaje uniewinniony po odsiedzeniu 18 lat. Pozywa szeryfa i prokuratora na 36 milionow dolarow. Pare tygodni pozniej zostaje zatrzymany za morderstwo przez te same osoby, ktore pozwal i ktore byly zaangazowane w jego pierwszy proces.

Slowa nie sa w stanie opisac tego, co sie tam dzieje. Grawitacja nie istnieje. Ktos jest na tyle inteligentny, aby zetrzec DNA z kilkuset przedmiotow, ale za glupi, aby skorzystac ze zgniataka do aut i zamiast tego przykrywa auto trzema galazkami na widoku. Dowiedzialam sie nawet, ze mozna wejsc do auta, zostawic wiele sladow krwi, ale zadnego odcisku palca. Naprawde cuda!

Przyznam, ze nigdy nie widzialam nic tak wstrzasajacego. Dokument pokazuje jak kaleki jest system prawny. Ciezko uwierzyc w to, co sie oglada.

Polecam z calego serca.[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James w klimacie tego "Making a murderer" i także na faktach jest też https://serialpodcast.org/season-one polecam bardzo - sezon pierwszy jest o chłopaku oskarżonym o zamordowanie swojej dziewczyny kilkanaście lat temu, sezon 2 o żołnierzu, który w Afganistanie oddalił się z posterunku i Talibowie złapali go i przetrzymywali kilka lat. Bardzo miły głos narracyjny Sarah Koenig, muszę przyznać, że te podcasty znacznie urozmaiciły mi drogę do i z pracy w ostatnim czasie
Ooo dzięki Dziewczyny za polecenie, uwielbiam takie tematy. Na pewno obejrzę. Ze swojej strony w klimacie psychologii kryminalistycznej polecam książkę Bondy "Zbrodnia niedoskonała" o polskim profilerze, bardzo ciekawa i wciągająca.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 17:56   #353
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja właśnie kończę trzeci odcinek MaM, na kolejne przyjdzie mi poczekać, bo na razie nie ma napisów, a z oryginału nic nie zrozumiem
Bondy ostatnio nie trawię - pierwsze książki były dobre, a im dalej tym gorzej dla mnie.
Jeszcze mam 4 tomy ksiąg Jürgena Thorwalda, też polecanych przes Jamestown, tylko skąd czas na to brać.

Żeby nie było całkiem nie w temacie - bardzo proszę o relację, jak ktoś przetestuje nowe Hourglassy lub cienie w kremie Forda. Bo inaczej przyjdzie mi w ciemno zamówić wszystkie kolory

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2016-01-15 o 18:04
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 17:58   #354
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Żeby nie było całkiem nie w temacie - bardzo proszę o relację, jak ktoś przetestuje nowe Hourglassy lub cienie w kremie Forda. Bo inaczej przyjdzie mi w ciemno zamówić wszystkie kolory
Zamow Forda i wrzuć swatche
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 18:20   #355
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Żeby nie było całkiem nie w temacie - bardzo proszę o relację, jak ktoś przetestuje nowe Hourglassy lub cienie w kremie Forda. Bo inaczej przyjdzie mi w ciemno zamówić wszystkie kolory
Marta z Beautyness.pl zrecenzowała niedawno jeden kolorek z tych cieni Forda ( świetne zdjęcia), a Kryśka ( Temptalia) zrecenzowała już 2 ( z 4 dostępnych) nowych rozświetlaczy Hourglass.Też jestem tymi ostatnimi zainteresowana....:rolley es:
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 18:29   #356
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Zamow Forda i wrzuć swatche
Napiszę do naszego Douglasa, może u nas też będą

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Marta z Beautyness.pl zrecenzowała niedawno jeden kolorek z tych cieni Forda ( świetne zdjęcia), a Kryśka ( Temptalia) zrecenzowała już 2 ( z 4 dostępnych) nowych rozświetlaczy Hourglass.Też jestem tymi ostatnimi zainteresowana....:rolley es:
Nie sprecyzowałam - chodzi mi o wiosenną kolekcję Forda, jeszcze nie wyszła KLIK KLIK
Temptalię oglądałam, ale nie lubię jej swatchy, nic u niej na twarzy mi się nie podoba Wiem, że Hourglass od 1 lutego będzie w UK, więc może ktoś nam z pierwszej ręki zda relację
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 18:36   #357
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Wiem, że Hourglass od 1 lutego będzie w UK, więc może ktoś nam z pierwszej ręki zda relację
Da sie zrobic, pewnie i tak bede w Space.nk po cos, to przy okazji obmacam
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 18:41   #358
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Napiszę do naszego Douglasa, może u nas też będą



Nie sprecyzowałam - chodzi mi o wiosenną kolekcję Forda, jeszcze nie wyszła KLIK KLIK
Temptalię oglądałam, ale nie lubię jej swatchy, nic u niej na twarzy mi się nie podoba Wiem, że Hourglass od 1 lutego będzie w UK, więc może ktoś nam z pierwszej ręki zda relację
Rozumiem
Myślę, że na zagranicznych stronkach będzie niedługo wysyp recenzji tych pudrów, bo rozświetlacze generalnie teraz są na topie. Ja recenzje Kryśki biorę raczej z przymrużeniem oka, tzn. bardziej interesują mnie u niej swatche i opinie dot. blendowania, trwałości i napigmentowania produktu. Jej odcień cery, kolor oczu i ust jest diametralnie rózny od moich "parametrów"

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2016-01-15 o 19:03
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 21:07   #359
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja właśnie kończę trzeci odcinek MaM, na kolejne przyjdzie mi poczekać, bo na razie nie ma napisów, a z oryginału nic nie zrozumiem
Bondy ostatnio nie trawię - pierwsze książki były dobre, a im dalej tym gorzej dla mnie.
Jeszcze mam 4 tomy ksiąg Jürgena Thorwalda, też polecanych przes Jamestown, tylko skąd czas na to brać.

Żeby nie było całkiem nie w temacie - bardzo proszę o relację, jak ktoś przetestuje nowe Hourglassy lub cienie w kremie Forda. Bo inaczej przyjdzie mi w ciemno zamówić wszystkie kolory
http://www.reallyree.com/2016/01/tom...-swatches.html

Tu jest trochę o tej kolekcji, cienie w kremie wyglądają bosko
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 21:42   #360
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja właśnie kończę trzeci odcinek MaM, na kolejne przyjdzie mi poczekać, bo na razie nie ma napisów, a z oryginału nic nie zrozumiem
Bondy ostatnio nie trawię - pierwsze książki były dobre, a im dalej tym gorzej dla mnie.
Jeszcze mam 4 tomy ksiąg Jürgena Thorwalda, też polecanych przes Jamestown, tylko skąd czas na to brać.
Angielskie napisy sa dostepne. Nie wiem czy Ci to pomoze .

Rodzice Steve'a sprzedali swoj biznes, aby zaplacic za nowego adwokata. Zalozyli tez strone, gdzie mozna wyslac troche hajsu. Ja wyslalam. Sa tez dostepne papiery z najnowszej apelacji.
http://www.opaverydassey.com/

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2016-01-15 o 23:25
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.