Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-13, 21:23   #3391
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
juz probowalismy kiedys izolacje i guzik z tego wyszlo .
Może za krótka była?


Cytat:
w tym ostatnim tygodniu to zdrowialam on i ja, ale potem przyszlo przedszkole i znowu zaczela sie jazda
WSPÓŁCZUJĘ.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 08:52   #3392
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dzieki Pleple .

ja nie dziubie i na szczescie jest wtedy mniejszy strach rano - czy bedzie widac, czy juz zniklo... zazwyczaj to wieczorami mnie napada, ale caly czas trzymam sie zasady - bez swiatla . w dzien nie zagladam do luster . widze, ze buzia jest lepsza. nie mowie tu o zaskornikach, ktore widze caly czas . nawet jak sie korektuje, to nie robie teraz tego w lazience, bo tam zawsze to swiatlo mnie przybijalo i wszystko bylo widac (najmniejsze zaczerwienienie, itd.). robie sobie makijaz w sypialni i wtedy czuje sie lepiej .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 09:05   #3393
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
robie sobie makijaz w sypialni i wtedy czuje sie lepiej .
I bardzo dobrze Ja zawsze robie w łazience... Tez mam takie świato, które mnie dobija Ale czasami ide do mojego pokoju i przy parapecie robie
pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 13:02   #3394
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja lubię moje swiatlo w łazience

Jaki okropny dzień, dzisiaj całe południa jeżdziłam po lekarzach, szpitale, praychodnie brrrI wyszło, że to nie wyrostek, chociaz było podejrzenia,ale chirurg powiedział, że to możliwie coś z jajnikami jutro jeszcze robię badania na wykrycie czy jest jakaś bakteria. Ale kurde, boli to
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 15:26   #3395
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Shadi to dawaj znac na biezaco!!!!!!!!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 17:05   #3396
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Shadi To rzeczywiście niezaciekawie z Twoim zdrowiem :/ Pisz co i jak.
Dziś kolejny dzień bez drapania Troche pomogło obcięcie pazurków, mam nadzieje że na dłużej Zauważyłam, że nie moge robić dużej przerwy w stosowaniu isotrexinu, bo potem zaczyna mi od nowa wyskakiwac mase ropniaków, tak jak jest to teraz po przerwie trwającej dwa dni :/ Więc jak buzia bedzie zmęczona dam jej spokój maxymalnie na jeden dzień. Tonikiem octowym przemywam twarz po przyjsciu ze szkoły a potem po prysznicu daje isotrexin, mam nadzieje, że za jakiś czas się coś poprawi
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 17:49   #3397
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

u mnie lepiej tonik aspirynowy sie sprawdza rozjasnia mi czerwone plamki po wyciskaniu
Aniołku dobrze ze znow wsrod nas i ze wyjazd sie udal czekamy na zdjecia
Shadi to nie dobrze . zrob wszystkie badania bo to nie ma z czym czekac.
AaniaA syncio znow chory i ty tez.
ehh dziewczyny co tak chorujecie? jakas epidemia? dobrze ze ten rok sie juz konczy bo jakis pechowy
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-14, 18:34   #3398
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Wyniki będą za kilka dni więc dam znać.
Aniu, pytałas sie o moje plecy, jako tako pelno odpadajacych strupków, dzsiaj zrobie tonik z octu.
Czekoladko, fajnei z enei dusziszJa tylko próbowałam wydusic takie gów** na brodzie wrr, ale za nic nie cche wyjsc, to wyglada okropnie
ziuta, a ty smarujesz się jescze AD i jak Ci słuzy?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 20:17   #3399
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja na razie ocetek odstawilam, a tylko izotrex pakuje na plecki, ale nie co wieczor. ruszylam jednego dziada na czole, gdyz mi sie juz wybrzuszyl . i wyszedl ten "robak". teraz jest juz lepiej. na szczescie nic innego nie ruszalam, nie szukalam.

z synkiem dzisiaj lepiej . jednak ten niemilosierny katar go meczy . dzielnie to znosi. moj synio to taki maly zuch .

Czekoladko mam jeszcze do Ciebie pytanie. czy izotrexin tez traci waznosc po 2 miesiacach od otwarcia (tak jak izotrex)?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 21:17   #3400
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A może podejdźmy do tego wesoło: Ja z koleżanką wymyślałyśmy nową naukę SYFOLOGIA i wymyślamy nowe gatunki. Na razie zostały odkryte: Syfus extraordinaris, syfus wulgaris, syfus volcanoes, syfus eruptus. Może wybadałyście nwe rodziny, podgromady to napiszcie. )
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 22:08   #3401
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Badzia987 hehe nazwy świetne, dobrze że Ci humorek dopisuje
Aniu na ulotce nic nie jest napisane po jakim czasie od otwarcia lek traci ważność, więc nie wiem Pochwaliłam się i przed lustrem wymiękłam Wycisnęłam kilka syfolców... Wytrzymuje bez ruszania max dwa dni...
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 12:00   #3402
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dzieki Patrycjo .

ja zaraz naloze na buzie izotrex. dzisiaj nigdzie nie wychodze, wiec moge to zrobic w ciagu dnia .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 16:52   #3403
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

U mnie dosc dobrze Cos probowalo wylezc mi na brodzie,ale zdusilam gnojka w zarodku brevoxylem.Musze powiedziec,ze zorac ladnie mnie wyczyscil.Teraz uzywam go tak raz w tygodniu,poza tym AD i effaclar i calme-i stan jest dobry.Nawet pory troszke zwezone sa.Na lewym policzku mam pryszcza chyba juz 2 miesiace Nie dusilam go,bo i tak by nie wylazl.Moze kiedys zejdzie. Z kolei za uchem zrobila mi sie bardzo bolaca gula-normalnie dzis w nocy nie moglam spac na tej stronie bo bolalo okropnie-rano to wycisnelam,ale nadal boli jak diabli Niech to juz sobie idzie zza mojego ucha.W dodatku mam naciagniete sciegno achillesa Ech,ale dobrze jest.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 17:37   #3404
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

mi tez cos za uszkiem wyszlo, ale nic z tym nie da sie zrobic - to taka gula . na poliku cos mi sie zrobilo, wiec dzisiaj na noc to zaizotrexuje ; oby jutro bylo lepiej.

Little Angel - to po tym aqua aerobiku masz naciagniete sciegno?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 18:26   #3405
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
mi tez cos za uszkiem wyszlo, ale nic z tym nie da sie zrobic - to taka gula . na poliku cos mi sie zrobilo, wiec dzisiaj na noc to zaizotrexuje ; oby jutro bylo lepiej.

Little Angel - to po tym aqua aerobiku masz naciagniete sciegno?
Nie wiem,raczej nie.Buty sa inne-ciezkie,zupelnie innaczej leza na nodze.Chyba to dlatego,ze "oszczedzalam "stope z powodu pecherza.Im bardziej sie oszczedza tym mocniej boli jakies sciegno lub miesien.Ale to nic,przejdzie.Jutro zaloze lekkie butki

Izotrex zasusza od razu,czy najpierw wyciaga do pieknej postaci dojrzalego prychola?

Czemu te "zauszniki"takie nieprzyjemne saU mnie czuje(po kolejnym wycisnieciu),ze to sie splaszcza.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 20:18   #3406
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ziuta, a ty smarujesz się jescze AD i jak Ci słuzy?
no własnie to roznie bywa. ostatnio ponad tydzien nie smarowalam sie AD bo po masakrze to on mi te plamki wlasnie wyostrza- sa bardziej czerwone i dluzej sie trzymaja a przeciez ma robic na odwrot!! ale coz. za to tonik aspirynowy ladnie sie do tego sprawdza przynajmniej u mnie. teraz mi te plamki wyblakly to AD wroci do lask. on tak ladnie wygladza twarz, jest lepszy niz jakikolwiek peeling!

Aniołku, AaniaA- myslalam ze tylko ja jestem tak dziwna ze mi wychodza pryszcze w takich glupich miejscach za uszami Aniolku oszczedzaj noge.
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 13:04   #3407
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Izotrex zasusza od razu,czy najpierw wyciaga do pieknej postaci dojrzalego prychola?
nie zauwazylam, zeby mi izotrex robil z syfka dojrzalego okaza . podobno przebarwienia po nim maja szybciej znikac, ale nie zauwazylam tego .

nie ruszalam wczoraj wieczorem buzi . obiekt na policzku po wczorajszym zasmarowaniu izotrexem jest juz prawie niewidoczny .

a widzialyscie, ze nasza bluegirl zostala moderatorem na tym forum .

uskow a jak u Ciebie?

ale u nas dzisiaj przepiekna pogoda -wprost przecudownie. jak bylam z synkiem na spacerze to czulam jak slonko ogrzewalo mi pupke, nozki i plecki .

poza tym mam kryzys zwiazany z brakiem pracy. to mnie strasznie doluje.

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2006-11-16 o 13:29 Powód: takie tam...
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 14:56   #3408
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja wam sie przyznam, ze dzis nie wytrzymalam i powyciskalam z twarzy co sie dało. istna masakra... a bylo juz tak dobrze
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 15:01   #3409
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Kolejny dzień załamki trwa... wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że widziałam moją twarz w sklepowym świetle To mnie znowu podłamało... Narazie jest tak jak było czyli źle, udaje mi się jedynie nie wyciskać i drapać, mało co dotykam twarz, cały czas nad tym czuwam, unikam lusterek, obcięcie paznokci też w tym wypadku pomogło, więc teraz musze w tym wytrwać... szkoda że tak łatwo to napisać, a gorzej wprowadzić w życie
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 15:16   #3410
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hanka-to niedobrze A posmarowalas sobie czyms buzie po "akcji"?Jeszcze by brakowalo zeby sie cos roznioslo po twarzy Kurcze,powinnas po lapkach dostac Co cie tak wkurzylo,ze tak brzydko odreagowalas?

AaniaA-wiem jak sie czujesz bez pracy Czlowiek ma ochote wziac kazda robote byleby tylko przestac czuc sie tak...bezuzytecznie,jak ciezar czy cos podobnego.Dobrze,ze z pensji TZta dajecie sobie rade,ale Poznan ro duze miasto,mnostwo ludzi wyjechalo,a o prace ciagle tak trudno Gdybys mieszkala w Bydzi i znala perfekt angielski i niemecki to praca by byla(firma sprzedajca oprogramowanie),a tak...szukaj.Tylko skad sile brac ciagle

Czekolado Pamietaj,ze sklepowe swiatlo ma sklonnosc do przeklaman,to zimne swiatlo przerysowuje Gdyby tam bylo zolte swiatlo,wygladalabys zupelnie innaczej.
Czy ty nakladasz na buzke tak na co dzien jakas tapetke?

Racja-zauwazylam,ze Blue jest moderatorem
Pogoda dzis ladna.I ma sie utrzymac ciagle ta temperaturka mila dla ciala
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 15:21   #3411
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja odkryłam taką głupią rzecz,że jak jestem w szkole,potem gdzies ide ze znajomymi i mam plan dnia napiety to nawet nie dotknę żadnej krostki,a jak siedze w domu i się nudzę to wszystkie je rozdrapie,na przykład jak dzis
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 15:27   #3412
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez _Natalee_ Pokaż wiadomość
A ja odkryłam taką głupią rzecz,że jak jestem w szkole,potem gdzies ide ze znajomymi i mam plan dnia napiety to nawet nie dotknę żadnej krostki,a jak siedze w domu i się nudzę to wszystkie je rozdrapie,na przykład jak dzis
Swieta racjaPoza tym jak jestes u kolezanki/w pubie/w szkole to nie wyciagniesz lusterka i nie zaczniesz sie masakrowac brudnymi lapami na calodziennym makijazu,potem by krew sie lala,itpA w domu-chodisz i kombinujesz jak sie nudisz.A moze bym tak maseczke albo parowke zrobila,a moze cos bym wycisnela...
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 16:16   #3413
Etoan
Przyczajenie
 
Avatar Etoan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
GG do Etoan
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Najprostsza rada to jak najmniej patrzeć i omijać wogóle lustra szerokim kołem .Bez lustra ciężko jest pousuwać np. zakórniaki , bo pryszcze faktycznie da rade ,ale i tak to jest bardziej trudne.
Etoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 18:04   #3414
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Etoan Pokaż wiadomość
Najprostsza rada to jak najmniej patrzeć i omijać wogóle lustra szerokim kołem .Bez lustra ciężko jest pousuwać np. zakórniaki , bo pryszcze faktycznie da rade ,ale i tak to jest bardziej trudne.
Racja, ale dla chcącego nic trudnego, wiem ze swojego doświadczenia
Little Angel tapetke na twarzy miałam może z cztery razy w życiu i jestem z tego dumna Nie lubie makijażu, co chwile bym łapskami dotykała buzi i jakoś troche lepszy wygląd mnie nie przekonuje do malowania, ogólnie to tez nie chce mi się i mam sporo ważniejszych wydatków
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 18:37   #3415
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że widziałam moją twarz w sklepowym świetle To mnie znowu podłamało...
Czekoladko w takim swietle to kazdy niedobrze wyglada . ja tez go nie lubie .

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
AaniaA-wiem jak sie czujesz bez pracy Czlowiek ma ochote wziac kazda robote byleby tylko przestac czuc sie tak...bezuzytecznie,jak ciezar czy cos podobnego.
oj tak, dokladnie tak sie czuje - nic dodac, nic ujac. niestety nie znam w ogole niemieckiego. angielski znam na poziomie komunikatywnym. po rosyjsku tez sie dogadam, ale jak widac, to nie wystarcza .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 18:37   #3416
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Racja, ale dla chcącego nic trudnego, wiem ze swojego doświadczenia
Little Angel tapetke na twarzy miałam może z cztery razy w życiu i jestem z tego dumna Nie lubie makijażu, co chwile bym łapskami dotykała buzi i jakoś troche lepszy wygląd mnie nie przekonuje do malowania, ogólnie to tez nie chce mi się i mam sporo ważniejszych wydatków
I bardzo dobrze moja drogapo prostu sie zastanwailam czy cie np.twoja tapeta nie zapycha,bo to roznie bywa.Ja zrezygnowalam z tapety(tzn.z fluidu,bo nic innego nie bylo).teraz tylko mazne sie korektorem gdzie trzeba i puder sypki obowiazkowo(ale transparentny)-bo moj filterek sliczny polysk mi nadaje.I przeciez widac mi pryszcze,plamki-ale teraz nie chcialabym wracac do takiej poprzedniej mojeje wersji.tak mi dobrze.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 18:51   #3417
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ciekawa jestem czy moja mama ma dobre informacje, ale mówiła że w grudniu albo od nowego roku mają znieśc jakąs akcyze czy coś w tym stylu na kosmetyki i mają stanieć Byłoby cudnie
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 19:07   #3418
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy moja mama ma dobre informacje, ale mówiła że w grudniu albo od nowego roku mają znieśc jakąs akcyze czy coś w tym stylu na kosmetyki i mają stanieć Byłoby cudnie
Ech Czekoladko,ty jeszcze mloda i naiwnaJak zniosa akcyze,to wprowadza np podatek od ladnej buzi albo co innego byle by kase do buzdetu ladowalo
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-16, 19:27   #3419
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ach jak zwykle zbyt piękne aby mogło być prawdziwe A z tą naiwnością to masz racje
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-17, 08:32   #3420
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Ech Czekoladko,ty jeszcze mloda i naiwnaJak zniosa akcyze,to wprowadza np podatek od ladnej buzi albo co innego byle by kase do buzdetu ladowalo
podatek od ladniej buzi!! to na nas chyba nie zarobia
a moze jeszcze podatek od kazdego pryszcza?
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.