Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł na nowy wątek podoba Wam się najbardziej?
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. 18 29,51%
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z zakupami. 13 21,31%
Chodzimy jak kaczuszki przez te nasze piękne brzuszki. 6 9,84%
Mija czerwiec, czas szybko leci, mamusie czekają na swoje dzieci. 6 9,84%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą maluszki. 1 1,64%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą z nich maluszki. 6 9,84%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziecie z nami. 0 0%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziemy mamami. 11 18,03%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 13:56   #4981
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Hehe, pierwszy raz perfidnie wykorzystałam mój błogosławiony stan - poszłam do szmateksu, a tam dantejskie sceny - rzucili nową dostawę i przed przymierzalnią były dzikie tłumy. Byłam gdzieś 5 w kolejce, ale się wepchnęłam od razu, bo "przepraszam, ja jestem w ciąży". Baby zerkały spode łbów, ale przepuściły podoba mi się to!
Odebrałam wyniki obciążenia glukozą. W porządku. Ładnie się w normie mieszczę.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 13:59   #4982
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

z doświadczeń znajomych (świeżo upieczonych rodziców) z ostatniego miesiąca

mój kolega poleca OcteniSept na osuszanie pepuszka dziecka po porodzie - podobno użył 3 razy i pępek odpadł w przeciągu tygodnia, u koleżanki natomiast po spirytusie trwało to prawie 3 tygodnie. Podobno Octenisept w przeciwieństwie do spirytusu nie szczypie. U kolegi to juz 2 dziecko i przy pierwszym po spirytusie tez długo to trwalo.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.

Edytowane przez 81gosia
Czas edycji: 2011-06-20 o 14:02
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 14:00   #4983
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Lecę na obiad, mam nadzieję, że w tym czasie nie napiszecie więcej niż 19 postów Jak zjem to się wezmę za zakładanie nowego
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 14:16   #4984
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Tak offtopowo mam propozycję, tylko nie wiem co wy na to: jak już zaczniemy się rozpakowywać żeby dla porównania na liście zostawić planowany TP i dopisywać kiedy urodzenie nastąpiło. Jakoś tak jak czytam inne wątki zawsze mi tej informacji brakuje do porównania jak to jest naprawdę z tymi statystykami że tylko 5% jest terminowe.

jestem za, mi też tego brakuje
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 14:42   #4985
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Dzien dobry bylam dzisiaj na wizycie, szyjka w porzadku, gin sie smiala ze urodze kawal chlopa no i przez ostatnie trzy tyg od ostatniej wizyty przytylam pol kg mala rzecz a cieszy zaraz was ponadrabiam
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 14:54   #4986
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość

Haha ja do 30czerwca mam czas, a tak idę z mężem, bo oczywiście USG nie przepuści więc będzie i on słuchał co i jak w tych sprawach
spadam do roboty
Hi hi to mamy razem Malgoś

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość


no i pochwale sie wam ze zamowilismy wczoraj z męzem wiekszosc potrzebnych rzeczy (wanienke, butelki, laktator, smoczki i inne takie potrzebne rzeczy) ostatnio jak TZ mowiłam zeby kupic to mi mowił ze po co tak wczesnie jak jeszcze nie rodze i pomarudziłam mu troche ale myslałam ze nic to nie dalo a tu nadle wczoraj popoludniu powiedział ze jedziemy do sklepów dzieciecych rozgladac sie cenowo co i jak a jak nie to na all zamówimy i zamowilismy teraz czekam na przesylke
mała rzecz a tak sie ciesze
i mebelki sa w trakcie skrecania wiec mysle ze do srody juz beda gotowe
Martus to rewelacja, chcialabym juz miec tez tak wszystko pozalatwiane

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Mi siara pojawiła się wczoraj - 27t6d, a w pierwszej ciąży szybciej, bo 26t3d
Czyli jest jeszcze nadzieja..

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Doberek Zaczynamy 30 tydzień i wizyta dzisiaj
Zmykam narazie, jadę po wyniki do laboratorium.
Matko kochana, Natka no gratulacje

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
witajcie,
ale dziś u mnie brzydka pogoda

dokonałam dziś nie fajnego odkrycia, znalazłam dwu centymetrowe rozstepy na brzuchu, za wcześnie sie cieszyłam ich brakiem
Biedna, ale spokojnie, kup sobie masc na rozstepy Pharmaceris, jest super, jest taka przeciw rozstepom i na rozstepy ktore juz sa i sie pojawiaja w ciazy

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Natko tez mam parowar jutro zamierzam rybkę z warzywkami zrobic, mniam
Parowar to super sprawa, zdrowo i smacznie, a rybke z warzywkami bym sobie zjadla

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
wspołczuje bolu pleców wiem co to jest mnie tez plecy zaczynaja bolec jak za długo siedze niewygodnie (czyt. w pracy) a u mnie dopiero 24 tydzien i brzuch jeszcze nie taki duzy
Jeszcze urosnie

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim!
Podobne niektóre wrześniowe mamuśki tęskniły za mną
Idę Was troszkę ponadrabiać.
No witaj kochana, gdzie bylas jak Cie nie bylo? super ze juz jestes

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A ja od 8 na nogach. Już byłam na uczelni i oczywiście informatyk nie dał mi wpisu, muszę pocinać jutro ... znowu
Poza tym znowu jestem nakłuta na dwie ręce, ale dzidziuś kopie aż miło więc przynajmniej na spokojnie...

I oczywiście znowu spięcia z tatą, dzisiaj chyba sobie siądę i poryczę bo za dużo tego wszystkiego na Nie ostatnio.


Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
dziewczynki juz dzis ze mną okey, a przynajmniej o wiele lepiej, dzięki za posty miałam skurcze rowno co 15 minut (tyle że stosunkowo słabe a nie jakies niewiadomo jak silne), ale nie moglismy jechac na IP póki szwagierka nie przyjechala ze Świdnika bo ktos musiał przeciez byc w domu z Konradkiem. Zanim siostra malza się dobudziła, ubrała i przyjechała (około 40-50minut) to skurcze juz stały sie rzadsze. Wziełam nospę forte i leżałam choc powiem Wam że az mi nogi całe latały ze strachu i tż siedział ze mną i mnie trzymał i uspokajał i nie wiem kiedy zasnąłam. A dziś idę na 14:30 do gina więc zapytam go co mam teraz brac/robic, kiedy jechac do szpitala jakby to sie powtorzylo (wczesniej mówił mi że jak skurcze sa częsciej niz co 15 minut i silne) i w ogole wszystko
Kochana daj znac koniecznie co powiedzial gin
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 14:55   #4987
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Dzien dobry bylam dzisiaj na wizycie, szyjka w porzadku, gin sie smiala ze urodze kawal chlopa no i przez ostatnie trzy tyg od ostatniej wizyty przytylam pol kg mala rzecz a cieszy zaraz was ponadrabiam
Pół kilo to ładny wynik, sama chciałabym taki mieć Gratuluję udanej wizyty

__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 14:56   #4988
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
gin sie smiala ze urodze kawal chlopa
będzie miał powodzenie.
Cytat:
no i przez ostatnie trzy tyg od ostatniej wizyty przytylam pol kg
chciałabym tyć tylko 0,5 kg przez miesiąc...
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 14:57   #4989
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

ja was nie pocieszę bo przez ostatnie 2 tygodnie schudłam prawie 2 kilo.... jeszcze troche tej cudownej diety i wróce do wagi sprzed ciąży
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 14:57   #4990
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

witam Was. jak zwykle rozpisalyscie sie Mamusie .

dla tych smutnych mam duzy calus , na pewno bedzie lepiej.

Lausanne
.

w Poznaniu pogoda fatalna i ja tez sie tak czuje. niekorzystny barometr mnie wykonczy, czuje sie paskudnie i brakuje mi sil . rany, jak ja z moimi zaleglosciami domowymi zdaze ?! ponadto kiedy zrobilo sie chlodniej to od razu chce mi sie bardziej jesc . echh.... ide cos przygotowac do jedzenia, bo umieram z glodu.


Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2011-06-20 o 14:59
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 14:59   #4991
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

my dzis chyba pojedzimy obejrzeć mebelki dla malutkiej a potem na 19 na szkołę rodzenia a w środę wraca z anglii juz na stałe moja kumpela z klasy z LO, która jest w ciąży 3 tygodnie przede mna strasznie się cieszę
danika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 15:01   #4992
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

dziewczyny mamy nowy wątek
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:05   #4993
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Mnie też nic cycki nie urosły. Nie chce mi się wierzyć, że tymi nędznymi cytrynkami mam wykarmić człowieka, żaden artykuł mnie nie przekona - już się orientowałam ile kosztuje mleko 1 w proszku
Lepiej strzel sobie jakiegoś nowego ciucha albo zjedz megaporcję lodów, bo płacz niewiele pomaga. Ja wczoraj popłakiwałam całe przedpołudnie, a potem powiedziałam DOŚĆ i poszłam do centrum handlowego. Wydałam na na siebie 60zł i od razu humor mi wrócił.
I to jest najlepszy patent na takie dni

Cytat:
Napisane przez bruma Pokaż wiadomość
Ja też mam jeden cycorek większy a drugi mniejszy
Jeśli chodzi o dzisiejszy poranek, to nie mogłam się zwlec z łóżeczka, do tego przez tą pogodę główka mnie boli no ale nic, zapodałam sobie herbatkę z miodzikiem i cytrynką i leżę pod kocykiem Do środy muszę się wzmocnić, bo w czwartek o 5 rano jedziemy nad morze odpocząć.
Już się nie mogę doczekać
Bruma kochana, a Ty sie jeszcze meczysz?

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Hehe, pierwszy raz perfidnie wykorzystałam mój błogosławiony stan - poszłam do szmateksu, a tam dantejskie sceny - rzucili nową dostawę i przed przymierzalnią były dzikie tłumy. Byłam gdzieś 5 w kolejce, ale się wepchnęłam od razu, bo "przepraszam, ja jestem w ciąży". Baby zerkały spode łbów, ale przepuściły podoba mi się to!
Odebrałam wyniki obciążenia glukozą. W porządku. Ładnie się w normie mieszczę.
No i super, normalnie jestem z Ciebie dumna!

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Pół kilo to ładny wynik, sama chciałabym taki mieć Gratuluję udanej wizyty

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
będzie miał powodzenie.

chciałabym tyć tylko 0,5 kg przez miesiąc...
Ale to jest moje pierwsze pol kilo, bo wage mialam wieksza niz wy od samego poczatku chyba Agus..

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
ja was nie pocieszę bo przez ostatnie 2 tygodnie schudłam prawie 2 kilo.... jeszcze troche tej cudownej diety i wróce do wagi sprzed ciąży
biedna jestes z ta dieta
__________________
Synuś

Edytowane przez lullaby_ml
Czas edycji: 2011-06-20 o 15:07
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:05   #4994
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Takie cuś mialam i się nie sprawdziło. Wolałam zwykłą wanienkę - przewijak, który czekał na łóżku z przygotowanym ręcznikiem i wszystkimi potrzebnymi akcesoriami.

Sam przewijak jest fajną sprawą, bo można ulokować na łóżeczku (są nóżki blokujące, więc nie spadnie) i oszczędza się wtedy miejsce. Potem, jak dziewczynki były bardziej ruchliwe to kładłam na łóżku. Być może mata spełni to samo zadanie
robiłam identycznie teraz też zamierzam

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
z doświadczeń znajomych (świeżo upieczonych rodziców) z ostatniego miesiąca

mój kolega poleca OcteniSept na osuszanie pepuszka dziecka po porodzie - podobno użył 3 razy i pępek odpadł w przeciągu tygodnia, u koleżanki natomiast po spirytusie trwało to prawie 3 tygodnie. Podobno Octenisept w przeciwieństwie do spirytusu nie szczypie. U kolegi to juz 2 dziecko i przy pierwszym po spirytusie tez długo to trwalo.
ja stosowałam spirytus i pępuszek się pięknie zagoił i odpadł tez chyba około tydzień po porodzie

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Dzien dobry bylam dzisiaj na wizycie, szyjka w porzadku, gin sie smiala ze urodze kawal chlopa no i przez ostatnie trzy tyg od ostatniej wizyty przytylam pol kg mala rzecz a cieszy zaraz was ponadrabiam
kawał chłopa brzmi dobrze i zazdroszczę Ci - ja przytyłam o 1,5kg za dużo wg mojego gina już mam 9,5kg na plusie, a z K. przytyłam 11kg w przeciągu calutkiej ciąży Mam nadzieję ze chociaż zrzucę tak samo szybko i skutecznie jak wtedy

co do mojej wizyty i skurczy - szyja jest niestety miękka,15 minut. Czyli to co zwykle... Wczoraj były rowno co 15 minut więc chyba się nie kwalifikowały, nie wiem Ale za to miałam już przedsmak paniki jaka mnie ogarnie - poprzednim razem rodziłam 2 tyg po terminie i juz kilka dni leżalam w szpitalu zanim się zaczęło. Nie wyobrazam sobie przezyc tego w domu
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.