Zegarek Gear S - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 07:59   #1
luk138
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5

Zegarek Gear S


Czy warto ?
luk138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 08:05   #2
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Zegarek Gear S

Zależy czy dostaniesz go do telefonu w "gratisie" przedłużając umowę czy chcesz kupić za 300 zł w sklepie. Jeśli to pierwsze to pewnie, za pełną cenę nie opłaca się. Km możesz sobie w endomondo liczyć a puls nie jest dobrze odczytywany podczas ruchu z tego co widziałam w recenzjach.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 08:28   #3
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Zegarek Gear S

Cytat:
Napisane przez Malinkna1986 Pokaż wiadomość
Zależy czy dostaniesz go do telefonu w "gratisie" przedłużając umowę czy chcesz kupić za 300 zł w sklepie. Jeśli to pierwsze to pewnie, za pełną cenę nie opłaca się.
Nie ma nic za darmo, ani gratisów. Ponieważ czeka mnie przedłużenie umowy to sobie patrzyłam różne oferty i jak porównywałam super ofertę z telefonem z super ofertą bez telefonu (przy założeniu, że tel bym kupiła w sklepie po cenie rynkowej) to ta druga opcja się bardziej opłacała Po prostu w ramach abonamentu dorzucają ratę za sprzęt, a jak się wszystko ładnie skalkuluje, to wychodzi drożej, niż jakbym kupowała sam telefon w jakimś markecie elektronicznym.

Do luk138 - jeśli chcesz mieć zegarek sportowy, to kup normalny zegarek sportowy, a nie smartwatch. A jak chcesz mieć gadżet, z którego można słuchać muzyki, pisać smsy, odbierać rozmowy- to kup smartwach. Zależy do czego potrzebujesz dokładnie.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 09:32   #4
gregoriuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 106
Dot.: Zegarek Gear S

Gadżet który szybko się znudzi. Ja bym nie kupił. Ale jeśli jako gratis - to można brać i najwyżej później komuś odstąpić.
gregoriuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 10:32:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.