Essence cz. V - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-05, 14:32   #1171
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Essence cz. V

Proszę bardzo Lubię się dzielić dobrymi informacjami

Teraz czekam jak ktoś da cynka o Eclipse w Łodzi
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 14:44   #1172
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
limitowanka Eclipse lakier odcień thirsty (2 warstwy)
Załącznik 3233626
U mnie wygląda inaczej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 14:55   #1173
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
U mnie wygląda inaczej.
Tzn? Ja tu mam 2 grube warstwy położone na mleczną bazę.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 15:02   #1174
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. V

Wrzucałam zdjęcia.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 15:05   #1175
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wrzucałam zdjęcia.
Wiem, ale ja nie widzę różnicy... Może ślepa jestem
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 15:08   #1176
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Chyba się zainteresuję co to takiego, bo ja nie lubię zbytnio szorować pięt tarkami, pilnikami i ostrymi pumeksami, jeśli już to peeling lub delikatny pumeks kosmetyczny, a słyszałam, że ten krążek jest właśnie delikatny.



Nie musisz kupować specjalnej bazy jeśli nie chcesz, wystarczy zwykły lakier bezbarwny. Ja osobiście zawsze pod każdy lakier, nawet pod french stosuję jakiś utwardzacz bądź odżywkę utwardzającą i zauważyłam, że paznokcie się faktycznie mniej łamią.

Ponieważ zużywam tego tony to poszukałam czegoś niezbyt drogiego i ja jestem zadowolona z tego produktu:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...iamentowym.htm
Tania, szybko schnie, utwardza paznokcie, nic się nie odbarwia. Jedyne co to jak już zostaje około 1/4 tej odżywki to zaczyna być jak guma wtedy wywalam i kupuję nową ale za tą cenę można sobie na to pozwolić.
miałam nieraz tą odzywke
teraz mam jakąs my secret, ale jest badziewna, bo paznokcie są po niej lekko żółte
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
On i mi trochę zabarwił płytki, mimo bazy. Wystarczyło umyc paznokcie szczoteczką z mydłem i wszystko zniknęło. bez bazy nie odważyłabym się go położyć na paznokcie.

Druga szafa Essence koło Metra Centrum jest na razie baaardzo skromna, w zasadzie pojedyncze sztuki. Dwa pasiaki dla blondynek, linery do wzorków na paznokcie, kilka innych rzeczy. Bylam dziś około 11.30.
a ja nigdy nie kładę/kładłam bazy

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-jedwabiem.htm
Wnika w paznokieć, przez co go wzmacnia. Bardzo dobrze się na nią nanosi lakier. Nie jest droga, ale trudno dostępna.
Jest mleczna, więc można stosować ją też samodzielnie.
jak znajdę to pewnie kupię


ja akurat nie potrzebuję jakiegso specjalnego wzmocnienia , bo z natury mam grube paznokcie
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 15:36   #1177
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: Essence cz. V

Dolce byłam w Sferze w sobotę, szafa Catrice jest w miarę uzupełniona a 2. szafa Essence niestety jeszcze pusta...
iga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 15:48   #1178
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
zielony lakier CaC odbarwił mi płytki paznokci
a tak go lubiłam
ale mnie przestraszyłaś, nałożyłam ten lakier bez niczego na paznokcie u stóp, które niestety mam w nie najlepszej kondycji, nierówne i wszelkie lakiery czerwone mi na nich zostają, ale ten na szczęście zmył się bez problemu. W ogóle muszę pochwalić lakier CaC, po 3-4 ? dniach dzisia wyglądał tak samo tak za pierwszym razem co u mnie jest nie lada osiągnięciem, bo zazwyczaj lakier odpryskuje już po 1 dniu . Dzisiaj przetestuje fioletowy

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-jedwabiem.htm
Wnika w paznokieć, przez co go wzmacnia. Bardzo dobrze się na nią nanosi lakier. Nie jest droga, ale trudno dostępna.
Jest mleczna, więc można stosować ją też samodzielnie.
Zła kobieto , po Twoim poście od razu poleciałam kupić tą bazę. (Na usprawiedliwienie dodam, że i tak jakiejś szukałam) . Skoro już tak jesteśmy przy produktach do paznokci to możecie polecić jakiś top coat, szukam i szukam jakiegoś sensownego, ale nic mi nie wpada w oko


Jutro idę zobaczyć nową szafę Essence, oby już była lepiej uzupełniona
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 16:02   #1179
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez iga Pokaż wiadomość
Dolce byłam w Sferze w sobotę, szafa Catrice jest w miarę uzupełniona a 2. szafa Essence niestety jeszcze pusta...
Catrice w Bielsku ?! Gdzie ?!

Ja dziś kupiłam granatowy kajal, turkusowy lakier do paznokci z nowej szafy (SYFU), lakier nawierzchny na ozdoby i krwistą czerwień MS
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 16:05   #1180
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez iga Pokaż wiadomość
Dolce byłam w Sferze w sobotę, szafa Catrice jest w miarę uzupełniona a 2. szafa Essence niestety jeszcze pusta...
Dzięki za wieści Chciałam jeszcze w tym tyg. jechać pooglądać te cudeńka, a nawet nie wiadomo, czy mają już towar
-----------
Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Catrice w Bielsku ?! Gdzie ?!

Ja dziś kupiłam granatowy kajal, turkusowy lakier do paznokci z nowej szafy (SYFU), lakier nawierzchny na ozdoby i krwistą czerwień MS
Oooo, to 2. szafa jest uzupełniona??

A catrice jest w Sferze też
__________________





Edytowane przez dolce&gabbana
Czas edycji: 2010-07-05 o 16:08
dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 16:18   #1181
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Podobno tak... Ale wydaje mi się, że to zależy kto się w co chce bawić. Ja już miałam różne produkty tego tupu i szczerze mówiąc nie widzę potrzeby wydawania kasy na specjalne bazy bo dla mnie nie ma różnicy.
Co innego jeśli ktoś chce podreperować paznokcie wtedy należy kupować specjalne preparaty bo cudowne odżywki w lakierach nie dają oczekiwanych efektów.
dokładnie tak samo myślę
też używam tych zwyczajnych bazo-bezbarwnych lakierów i mi służą.
odżywki do paznokci muszę mieć w innej formie niż lakierowej (świetna jest z hebra studio, moje paznokcie wzmacnia fantastycznie)
rotacyjnie używam tych "baz" czy nabyszczaczy z lovely czy essensce, i wszystko ok
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 20:51   #1182
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
dokładnie tak samo myślę
też używam tych zwyczajnych bazo-bezbarwnych lakierów i mi służą.
odżywki do paznokci muszę mieć w innej formie niż lakierowej (świetna jest z hebra studio, moje paznokcie wzmacnia fantastycznie)
rotacyjnie używam tych "baz" czy nabyszczaczy z lovely czy essensce, i wszystko ok
Też mam ten balsam do paznokci z Herba Studio. Nie ma nic lepszego żeby zregenerować paznokcie i wyhodować niebotycznie długie.

Łodzianki byłam dziś w Douglasie w GŁ i nie ma śladu Eclipse i się chyba na to nie zapowiada...

Co do drugiej szafy... Dopadłam ją... Brakuje niektórych produktów ale i tak jest nieźle zaopatrzona, ruch koło niej spory. Kupiłam sobie ten magiczny krążek do pięt - zobaczymy co to za cudeńko i intensywną kurację przeciw wypryskom na noc. I porwałam ostatnią książeczkę.
Miałam jeszcze ogromną ochotę na pasiaki dla blondynek ale nie było, a wersja dla brunetek wydaje mi się zbyt ciemna bym mogła jej używać. Chciałam kupić też puder z serii pureskin ale kolor jasny wydawał mi się zbyt żółty, nie należę do bardzo bladolicych ale jakoś tak coś mnie odwiodło od zakupu. Ehh i gdyby mój portfel był bardziej zasobny to wzięłabym jeszcze fioletowy brokat do paznokci ale się powstrzymałam... Kupię innym razem!

I tak w ramach off top przeżyłam szok kiedy doszłam do szafy My Secret. Ktoś testował sobie czarny matowy cień i potem tym samym paluchem testował każdy inny kolor, wskutek czego cały rząd cieni był zapaprany tym czarnym a testery są w takim stanie, że nadają się już chyba tylko do wyrzucenia. To co robią niektóre istoty przechodzi ludzkie pojęcie.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 20:52   #1183
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Zła kobieto , po Twoim poście od razu poleciałam kupić tą bazę. (Na usprawiedliwienie dodam, że i tak jakiejś szukałam) . Skoro już tak jesteśmy przy produktach do paznokci to możecie polecić jakiś top coat, szukam i szukam jakiegoś sensownego, ale nic mi nie wpada w oko
Sa sa sa sa sa...
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 21:00   #1184
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Łodzianki byłam dziś w Douglasie w GŁ i nie ma śladu Eclipse i się chyba na to nie zapowiada...

Co do drugiej szafy... Dopadłam ją... Brakuje niektórych produktów ale i tak jest nieźle zaopatrzona, ruch koło niej spory. Kupiłam sobie ten magiczny krążek do pięt - zobaczymy co to za cudeńko i intensywną kurację przeciw wypryskom na noc. I porwałam ostatnią książeczkę.
Miałam jeszcze ogromną ochotę na pasiaki dla blondynek ale nie było, a wersja dla brunetek wydaje mi się zbyt ciemna bym mogła jej używać. Chciałam kupić też puder z serii pureskin ale kolor jasny wydawał mi się zbyt żółty, nie należę do bardzo bladolicych ale jakoś tak coś mnie odwiodło od zakupu. Ehh i gdyby mój portfel był bardziej zasobny to wzięłabym jeszcze fioletowy brokat do paznokci ale się powstrzymałam... Kupię innym razem!
Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Byłam w 2 Douglasach (w GŁ i Manu) i mają tylko produkty do pielęgnacji paznokci. Panie były bardzo zdziwione gdy zaczęłam mówić o Eclipse...

Btw. Z Eclipse marzy mi się cień 02 i ten krwisty błyszczyk
Fragment mojej wcześniejszej wypowiedzi
Panie te nic nie wspominały, że oferta Essence ma się poszerzyć

Jestem w szoku jak szybko rozeszły się pasiaki dla blondynek i książeczki
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 21:24   #1185
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Essence cz. V

hehe, wchodze dzisiaj do mojej Natury a tam jeszcze CaH :O
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 21:25   #1186
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość

Oooo, to 2. szafa jest uzupełniona??

A catrice jest w Sferze też
No jak byłam dziś tak koło 13 to tak 3/4 towaru było wystawione

W którym miejscu stoi szafa catrice ? Byłam ale nie zauważyłam
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 22:17   #1187
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Fragment mojej wcześniejszej wypowiedzi
Panie te nic nie wspominały, że oferta Essence ma się poszerzyć

Jestem w szoku jak szybko rozeszły się pasiaki dla blondynek i książeczki
Wiem, wiem, że o tym pisałaś ale ja i tak weszłam do tego Douglasa (a nóż by się coś zmieniło) i podałam odświeżoną relację.

Szybko i chyba wszystko będzie się szybko rozchodzić bo ruch przy szafie był duży.

Swoją drogą mam nadzieję, że uda mi się jeszcze upolować pasiak dla blondynek... Tylko ciężko będzie bo, GŁ nie jest mi po drodze i musiałabym tam regularnie jeździć i sprawdzać...
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 22:37   #1188
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Chyba się zainteresuję co to takiego, bo ja nie lubię zbytnio szorować pięt tarkami, pilnikami i ostrymi pumeksami, jeśli już to peeling lub delikatny pumeks kosmetyczny, a słyszałam, że ten krążek jest właśnie delikatny.
o tak, jest bardzo delikatny, zwłaszcza jak pomoczy się piętki w cieplej wodzie
nigdy nie lubiłam pumeksów (ciarki mi przechodziły po plecach jak miałam szorować pięty) a metalowej tarki wręcz się boję (nie mogę pozbyć się wrażenia, ze uzyskałabym efekt jak przy tarce do jarzyn czyli poranione stopy )
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 22:54   #1189
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
o tak, jest bardzo delikatny, zwłaszcza jak pomoczy się piętki w cieplej wodzie
nigdy nie lubiłam pumeksów (ciarki mi przechodziły po plecach jak miałam szorować pięty) a metalowej tarki wręcz się boję (nie mogę pozbyć się wrażenia, ze uzyskałabym efekt jak przy tarce do jarzyn czyli poranione stopy )
Już go kupiłam... Jak doszłam do szafy to, nie wiem czemu, ale od razu go chwyciłam. W sumie nie myślałam wcześniej o jego zakupie ale chyba mnie tak mocno przekonałaś, że od razu zapragnęłam go mieć.
Ja też nie używam tarek i ostrych pumeksów bo mam wrażenie, że to kaleczy stopy i jak będzie się je tak ciągle mocno ścierać to skóra będzie się robiła z czasem coraz grubsza...
W tym tygodniu go wypróbuję
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 05:30   #1190
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Już go kupiłam... Jak doszłam do szafy to, nie wiem czemu, ale od razu go chwyciłam. W sumie nie myślałam wcześniej o jego zakupie ale chyba mnie tak mocno przekonałaś, że od razu zapragnęłam go mieć.
Ja też nie używam tarek i ostrych pumeksów bo mam wrażenie, że to kaleczy stopy i jak będzie się je tak ciągle mocno ścierać to skóra będzie się robiła z czasem coraz grubsza...
W tym tygodniu go wypróbuję
od kiedy mam ten krążek to wszyscy w rodzinie też chcą go mieć :P
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 09:38   #1191
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
od kiedy mam ten krążek to wszyscy w rodzinie też chcą go mieć :P
Jak się go używa?
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 09:40   #1192
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Essence cz. V

Druga szafa Essence w Łodzi wprawiła mnie w zadziwiająco dobry humor

Moje nabytki to: base coat (jeśli już jesteśmy przy bazach: właśnie na nią czekałam, po zgubieniu jednej z golden rose ) z nail art i płatki do zmywania lakieru do paznokci z pocket beauty (małe, okrągłe pudełeczko w kolorze pomarańczowym).

Jeszcze dzisiaj wrzucę zdjęcia bazy na wątek ze swatchami (jeśli ktoś chciałby zobaczyć płatki - piszcie, bo nie wiem czy je focić ). Ich ceny o odpowiednio 8,99 dla bazy i 4,99 dla płatków.

Następny w kolejce czeka krążek z show your feet!

Acha i jeszcze jedno: OGROMNA PROŚBA !
Dziewczyny, błagam, wrzucajcie recenzje na KWC! Nie chodzi mi o limitowanki (chociaż większość produktów z nich jest na KWC, sama niektóre oceniam), bo te rozpracowujemy na wątku i zazwyczaj wszystko na ich temat jest w wątku w jednym miejscu, ale o produkty ze 'stałej szafy'. Sama robię to regularnie (ostatnio mały zastój, bo przez kilka miesięcy nie kupowałam kosmetyków, ale na poprzednim profilu miałam recenzje wszystkich posiadanych rzeczy z e.) i trochę mi szkoda jak próbuje się dowiedzieć czegokolwiek nt danej rzeczy, a nie pamiętam w której części wątku pojawiło się info. Proponuje akcję 'dodajemy recenzje essence, nie tylko pędzli i MA' To tyle ode mnie na ten temat .

Edytowane przez Hadassah
Czas edycji: 2010-07-06 o 09:42
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 09:55   #1193
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. V

Dobry pomysł, postaram się nadrobić swoje recenzje.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 09:58   #1194
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Jak się go używa?
tak jak zwykły pumeks moczysz nogi a później pocierasz (ja robię to rożnie, albo kolistymi ruchami albo po prostych) zgrubienia na stopach. Martwy naskórek wchodzi pomiędzy te okręgi.
Dodam jeszcze, ze krążek jest wg mnie bardziej higieniczny niż pumeks, bo można bardzo łatwo go wyczyścić a pumeksie naskórek wciska się do środka i wszystko robi się takie ble
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 10:15   #1195
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. V

Uwaga przy zmywaniu lakierów z Eclipse, bo strasznie łapska farbują.
Załącznik 3235911
Pomimo nałożonej bazy mam różowe pazurki i skórki... ehh...
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:33   #1196
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
tak jak zwykły pumeks moczysz nogi a później pocierasz (ja robię to rożnie, albo kolistymi ruchami albo po prostych) zgrubienia na stopach. Martwy naskórek wchodzi pomiędzy te okręgi.
Dodam jeszcze, ze krążek jest wg mnie bardziej higieniczny niż pumeks, bo można bardzo łatwo go wyczyścić a pumeksie naskórek wciska się do środka i wszystko robi się takie ble
O to się skuszę, bo ja pumeksu nie lubię używać właśnie ze względu na małą higienę używania
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:58   #1197
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. V

czy któraś wie ile kosztował multiróż z CAC? Bo chcę go zgłosić a nie pamiętam ile kosztował
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 12:02   #1198
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
czy któraś wie ile kosztował multiróż z CAC? Bo chcę go zgłosić a nie pamiętam ile kosztował
O ile dobrze pamiętam to 12,99zł .
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 12:07   #1199
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
O ile dobrze pamiętam to 12,99zł .
dzięki
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 12:59   #1200
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Essence cz. V

Dziewczyny, czy u którejś z Was dostępny jest jeszcze multiróż z CAC? I czy któraś z Was mogłaby mi go zakupić? Byłabym bardzo wdzięczna
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.