nie mogę sobie z tym poradzić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-29, 19:09   #1
endofnight
Przyczajenie
 
Avatar endofnight
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29

nie mogę sobie z tym poradzić


zostawił mnie facet.i przeraza mnie to, ze on bedzię się kochał z inną, ze bedzie robić z nią to samo w łóżku co ze mną, ze bedzie ją tak całować,przytulać,mówić jej te same czułe słówka...te myśli po prostu mnie zabijają...ja chyba nie bedę potrafiła tego robić z kimś innym, nie wyobrażam sobie.on był moim jedynym... tak mi ciężko, ze az mi sie chce rzygać juz normalnie,
a on ma mnie w d***e :/


---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

boję się, ze nawet jak kogoś kiedyś bede mieć, to nie bedzie mi się z nim podobać w łóżku i będe go porównywać z nim i sobie przypominać...
endofnight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:26   #2
Elisava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 46
Dot.: nie mogę sobie z tym poradzić

Dziewczyno, wnioskuję że jestes jeszcze mloda. Tak czy inaczej nie ma to znaczenia, każde porzucenie boli. Uwierz mi, że najlepszym sprzymierzeńcem jest czas.Znajdz sobie cos czym możesz sie zająć.Mnie porzucił narzeczony.Było to dawno.Pamietam jak rozpaczalam. Rzuciłam się w wir życia i...poznalam swojego męża
Pamietaj! Pod żadnym pozorem nie probój do niego wracać! Nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki.
Co do sytuacji intymnych z kimś innym. Nie martw się, takich rzeczy sie z drugą osoba nie rozpamiętuje.

Edytowane przez Elisava
Czas edycji: 2013-12-29 o 19:27 Powód: ortograf potworny :(
Elisava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:17   #3
trisja
Raczkowanie
 
Avatar trisja
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 48
Dot.: nie mogę sobie z tym poradzić

nie Ciebie jedną na tym świecie ktoś zostawił i nie Ty jedna masz takie myśli, każdy po rozstaniu z kimś kto nas zostawił myśli o tym samym co Ty ja byłam z facetem, który wolał obejrzeć mecz z kolegami, mimo dowodu i kilku lat więcej niż 18 nie chciał studiować, pracować tym bardziej, żył na garnuszku u mamusi a mój TŻ teraz nadrabia za tamtego buraka

wiem że dla Ciebie teraz to marna pociecha i zapewne przeczytasz i dalej będziesz myśleć jak bardzo byś chciała go obok, ale hej, nie trać czasu bo a nuż jutro się uśmiechniesz do jakiegoś przystojniaka

Edytowane przez trisja
Czas edycji: 2014-07-18 o 19:03
trisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 11:12   #4
RudaSlaska
Raczkowanie
 
Avatar RudaSlaska
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 34
Dot.: nie mogę sobie z tym poradzić

jeśli zostawił Cię bez konkretnego powodu, tj. zdrada z Twojej strony etc. to znaczy, że po prostu ne jesteście dla siebie. Teraz pocierpisz, ale któregoś dnia przejdzie i zaczniesz się z tego śmiać poza tym pamiętaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny, gdzieś tam czeka na Ciebie wspaniały facet
RudaSlaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 23:23   #5
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: nie mogę sobie z tym poradzić

Cytat:
Napisane przez endofnight Pokaż wiadomość
zostawił mnie facet.i przeraza mnie to, ze on bedzię się kochał z inną, ze bedzie robić z nią to samo w łóżku co ze mną, ze bedzie ją tak całować,przytulać,mówić jej te same czułe słówka...te myśli po prostu mnie zabijają...ja chyba nie bedę potrafiła tego robić z kimś innym, nie wyobrażam sobie.on był moim jedynym... tak mi ciężko, ze az mi sie chce rzygać juz normalnie,
a on ma mnie w d***e :/


---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

boję się, ze nawet jak kogoś kiedyś bede mieć, to nie bedzie mi się z nim podobać w łóżku i będe go porównywać z nim i sobie przypominać...

Jest Ci ciężko i to normalne ale zobaczysz zapomnisz czas to morderca.
Nie trzęś się jak to będzie z innym. Poznasz kogoś, zakochasz się i nie będziesz myśleć o tamtym a skupiać się na tym co tu i teraz. A nie wykluczone że będzie o niebo lepiej niż z pierwszym. Głowa do góry
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 17:03   #6
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: nie mogę sobie z tym poradzić

Czujesz ból, ale to całkiem normalne, że już niedługo obydwoje będziecie z kimś innym, mówić czułe słówka, całować, pieścić i kochać się. Czas zaleczy rany i będziesz szczęśliwa.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-03 18:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.