Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-29, 21:04   #1561
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No ja nie wiem czy tak moze zdarzyc sie wszystko Ja mam ich 18 kolorow, czesc nowa wersja, czesc stara. Nic mi sie z nimi nie dzieje. Nie mam ani paprochow, ani nic mi nie babluje. Dlatego czesto jak czytam niepochlebne opinie to jestem no zaskoczona. Nie wiem z czego wynikaja te roznice.
Zgadzam się w 100 % ja używam głównie Semilaca, mam parę lakierów z CZ, które kupiłam jako pierwsze ale są już na tyle stare, ze chcę je wymieniać na Semilac. W pracy również używamy Semilaca, więc mowa tu o na prawdę wielu lakierach tej firmy i 0 problemów. Nie wiem skąd z nimi takie praoblemy, ja nie trafiłam na żadne paprochy, nie ma problemu z bąblowaniem (tu chyba może wina leżeć tylko w złym ich używaniu). Bardzo mnie to nadal zastanawia, bo mam zarówno stare jak i nowe lakiery
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 21:57   #1562
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Przegladam zdjecia w internecie Tutti Frutti, ale on wydaje mi sie takim zywszym kolorem. Natomiast Wild Strawberry jest dla mnie tak jak pisalam wyzej - rozbielona truskawka.
Wlasnie ten tutti frutti to wychodzi na zdjeciach dziwnie... Mi wychodzi zywszy zdecydowanie ale zobacze ten wild strawberry na zywo, chociaz juz sie zegnam z Semilac bo sie na nich obrazilam.

Czy pod harda tez wam podchodzi powietrze? Juz raz klientka przyszla mi z jednym paznokciem a teraz ja u siebie zauwazylam na stopie... Moze ja cos robie zle? Nakladam baze, harda i potem juz kolorek. Trzymam w lampie led nawet 40 sekund



Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 22:02   #1563
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100 % ja używam głównie Semilaca, mam parę lakierów z CZ, które kupiłam jako pierwsze ale są już na tyle stare, ze chcę je wymieniać na Semilac. W pracy również używamy Semilaca, więc mowa tu o na prawdę wielu lakierach tej firmy i 0 problemów. Nie wiem skąd z nimi takie praoblemy, ja nie trafiłam na żadne paprochy, nie ma problemu z bąblowaniem (tu chyba może wina leżeć tylko w złym ich używaniu). Bardzo mnie to nadal zastanawia, bo mam zarówno stare jak i nowe lakiery
Przecież sama paprochow sobie nie wrzuciłam, użytkuje również dobrze, z innymi firmami nie mam takich problemów

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 22:32   #1564
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

mi sie robiły dziwne farfocle i bąbelki przy drugim użyciem strong white ale dałam radę sie ich pozbyć z tym, że musiałam sie namachać pędzelkiem, żeby mieć gładką warstwę
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 22:41   #1565
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Wlasnie ten tutti frutti to wychodzi na zdjeciach dziwnie... Mi wychodzi zywszy zdecydowanie ale zobacze ten wild strawberry na zywo, chociaz juz sie zegnam z Semilac bo sie na nich obrazilam.

Czy pod harda tez wam podchodzi powietrze? Juz raz klientka przyszla mi z jednym paznokciem a teraz ja u siebie zauwazylam na stopie... Moze ja cos robie zle? Nakladam baze, harda i potem juz kolorek. Trzymam w lampie led nawet 40 sekund



Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Ja zawsze mam 3 warstwy harda, ponieważ przedłużam paznokcie i wszystko trzyma się jak należy, nie podchodzi mi powietrze ani nic
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 23:00   #1566
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Wlasnie ten tutti frutti to wychodzi na zdjeciach dziwnie... Mi wychodzi zywszy zdecydowanie ale zobacze ten wild strawberry na zywo, chociaz juz sie zegnam z Semilac bo sie na nich obrazilam.

Czy pod harda tez wam podchodzi powietrze? Juz raz klientka przyszla mi z jednym paznokciem a teraz ja u siebie zauwazylam na stopie... Moze ja cos robie zle? Nakladam baze, harda i potem juz kolorek. Trzymam w lampie led nawet 40 sekund



Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
O jezu Ty tez? A skad ta obraza ?

Wild z pewnoscia nie jest zywym kolorem, przynajmniej w moim odczuciu. Na tym blogu 4 i 5 zdjecie w miare oddaje odcien Wild:

http://addictedtolacquers.blogspot.c...trawberry.html

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Zwracam uwagę i turlam. Właśnie niektóre po turlaniu są w porządku, a niektóre no niestety są bardziej problematyczne ;/ A Mistero Milano też mnie kusiły, ale jak na moje własne potrzebny ich cena mnie przeraża. Wiem, że to za większą pojemność, ale skoro ja robię tylko sobie, ewentualnie mamie czy ogólnie komuś bliskiemu, to są to pieniądze wyrzucone w błoto...
To prawda. Dlatego ja juz nie inwestuje w hybrydy. Oczywiscie kusic - kusi. Ale i tak juz sporo kasy na nie wydalam, nie wiem kiedy je pozuzywam. Mam tylko nadzieje, ze mi sie nie zmarnuja :P

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100 % ja używam głównie Semilaca, mam parę lakierów z CZ, które kupiłam jako pierwsze ale są już na tyle stare, ze chcę je wymieniać na Semilac. W pracy również używamy Semilaca, więc mowa tu o na prawdę wielu lakierach tej firmy i 0 problemów. Nie wiem skąd z nimi takie praoblemy, ja nie trafiłam na żadne paprochy, nie ma problemu z bąblowaniem (tu chyba może wina leżeć tylko w złym ich używaniu). Bardzo mnie to nadal zastanawia, bo mam zarówno stare jak i nowe lakiery
No wlasnie ja tez nie wiem o co chodzi. Ale ciesze sie, ze jestem szczesliw aposiadaczka samych dobrych lakierow :P A dodam, ze jakiegos talentu do malowania paznokci nie mam i nie rozczulam sie na nimi specjalnie. Moze to tez byc kwestia zbyt wysokich wymagan, co do ostaecznego efektu :P

A dla niezadowolonych z Semilaca mam fajny wpis :

http://dbamosiebieblog.blogspot.com/...i-kiepska.html
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 23:46   #1567
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
O jezu Ty tez? A skad ta obraza ?

Wild z pewnoscia nie jest zywym kolorem, przynajmniej w moim odczuciu. Na tym blogu 4 i 5 zdjecie w miare oddaje odcien Wild:

http://addictedtolacquers.blogspot.c...trawberry.html

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------



To prawda. Dlatego ja juz nie inwestuje w hybrydy. Oczywiscie kusic - kusi. Ale i tak juz sporo kasy na nie wydalam, nie wiem kiedy je pozuzywam. Mam tylko nadzieje, ze mi sie nie zmarnuja :P

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------



No wlasnie ja tez nie wiem o co chodzi. Ale ciesze sie, ze jestem szczesliw aposiadaczka samych dobrych lakierowA dodam, ze jakiegos talentu do malowania paznokci nie mam i nie rozczulam sie na nimi specjalnie. Moze to tez byc kwestia zbyt wysokich wymagan, co do ostaecznego efektu

A dla niezadowolonych z Semilaca mam fajny wpis :

http://dbamosiebieblog.blogspot.com/...i-kiepska.html
A bo kurde co chwile pokazuja na tym swoim fb jakies blogerki co juz maja nowy Semilike, napisalam im linka do bloga, do fb zeby zobaczyli lajki itp itd napisalam ze tu na wizazowym watku tez go pokaze i ze chce go KUPIC, nie dostać. I co? Napisali mi sucha wiazanke doslownie kopiuj wklej ze to tylko kolor rozdawany na pokazach i ze bedzie on do wygrania w konkursach i tyle. A potem post na fb: mamy pierwsze stylizacje z nowym semilike!! Szlak mnie trafił.

Widza ze robie paznokcie, a noz jestem ich potencjalna klientka na wieksza wspolprace? Moze planuje otworzyc salon? Ich klient docelowy to pojedyncze osoby robiace hybrydy w domu. Indigo nigdy sobie na to nie pozwoli. Jak otworze salon uderzam do nich

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 12:23   #1568
marboc
Raczkowanie
 
Avatar marboc
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 42
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Hej dziewczyny mam pytanko. Czy używała któraś z semilaca top/base 2in1 ? Widziałam ostatnio takie cudo w sklepie i się zastanawiam czy faktycznie takie dwa w jednym będzie lepsze od topu i Bazy w osobnych butelkach z Semilaca oczywiście

Edytowane przez marboc
Czas edycji: 2016-03-30 o 12:28
marboc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 12:59   #1569
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
A bo kurde co chwile pokazuja na tym swoim fb jakies blogerki co juz maja nowy Semilike, napisalam im linka do bloga, do fb zeby zobaczyli lajki itp itd napisalam ze tu na wizazowym watku tez go pokaze i ze chce go KUPIC, nie dostać. I co? Napisali mi sucha wiazanke doslownie kopiuj wklej ze to tylko kolor rozdawany na pokazach i ze bedzie on do wygrania w konkursach i tyle. A potem post na fb: mamy pierwsze stylizacje z nowym semilike!! Szlak mnie trafił.

Widza ze robie paznokcie, a noz jestem ich potencjalna klientka na wieksza wspolprace? Moze planuje otworzyc salon? Ich klient docelowy to pojedyncze osoby robiace hybrydy w domu. Indigo nigdy sobie na to nie pozwoli. Jak otworze salon uderzam do nich

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
No ja rozumiem Twoja zlosc, ale z drugiej strony trzeba uszanowac polityke firmy. Moze wzesniej podjeli decyzje o tym, zeby rozeslac kilku blogerkom ten Semilike. Nie chca go rozpowszechniac, bo chca przyciagnac jak najwieksza liczbe osob zainteresowanych na pokazy , przyciagnac do brania udzialu w konkursachitd. Z drugiej strony podejrzewam, ze nie tylko Ty skladalas im taka propozycje. Masz bloga, gdyby wyszlo, ze nawet odkupilas ten lakier , to moze i inne pazurkowe blogerki poczulyby sie urazone. I bylaby dalsza nagonka na te firme

To Indigo odsprzedalo Ci swoja limitowanke? Mysle, ze kazda firma podeszlaby do limitowanych produktow, tak jak Semilac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 15:13   #1570
Kruk Czarny
Zakorzenienie
 
Avatar Kruk Czarny
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Przeworsk-> Rzeszów-> Lublin
Wiadomości: 3 776
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
A bo kurde co chwile pokazuja na tym swoim fb jakies blogerki co juz maja nowy Semilike, napisalam im linka do bloga, do fb zeby zobaczyli lajki itp itd napisalam ze tu na wizazowym watku tez go pokaze i ze chce go KUPIC, nie dostać. I co? Napisali mi sucha wiazanke doslownie kopiuj wklej ze to tylko kolor rozdawany na pokazach i ze bedzie on do wygrania w konkursach i tyle. A potem post na fb: mamy pierwsze stylizacje z nowym semilike!! Szlak mnie trafił.

Widza ze robie paznokcie, a noz jestem ich potencjalna klientka na wieksza wspolprace? Moze planuje otworzyc salon? Ich klient docelowy to pojedyncze osoby robiace hybrydy w domu. Indigo nigdy sobie na to nie pozwoli. Jak otworze salon uderzam do nich

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Semilike jest dużo do kupienia na Olx jak tak Ci zależy mam ten kolor bo wygrałam u nich i jakoś szału nie ma...
W ogóle 031 i 016 mi sie nue utwardzaja. Mam mostek Led i ile bym nie utwardzala to on i tak mi wypływa spod jednej warstwy...
Myślę nad neonail mimo że semilaca lubię. Tak po prostu 😊
Kruk Czarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 15:17   #1571
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No ja rozumiem Twoja zlosc, ale z drugiej strony trzeba uszanowac polityke firmy. Moze wzesniej podjeli decyzje o tym, zeby rozeslac kilku blogerkom ten Semilike. Nie chca go rozpowszechniac, bo chca przyciagnac jak najwieksza liczbe osob zainteresowanych na pokazy , przyciagnac do brania udzialu w konkursachitd. Z drugiej strony podejrzewam, ze nie tylko Ty skladalas im taka propozycje. Masz bloga, gdyby wyszlo, ze nawet odkupilas ten lakier , to moze i inne pazurkowe blogerki poczulyby sie urazone. I bylaby dalsza nagonka na te firme

To Indigo odsprzedalo Ci swoja limitowanke? Mysle, ze kazda firma podeszlaby do limitowanych produktow, tak jak Semilac.
Bardziej zaczela mi sie podobac polityka Indigo i majac na mysli otearcie salonu chyba lepiej bedzie sie prezentowac Indigo bo nie zawsze mozna go wszedzie dostac . Nie narzekam na sam produkt bo nic do niego nie mam, zadna klientka moja nie miala uczulenia. Weszlam tez na grupe uczuleniowa i tam juz jest szykowany post zbiorowy... No dziwie sie troche....

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 15:33   #1572
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No ja nie wiem czy tak moze zdarzyc sie wszystko Ja mam ich 18 kolorow, czesc nowa wersja, czesc stara. Nic mi sie z nimi nie dzieje. Nie mam ani paprochow, ani nic mi nie babluje. Dlatego czesto jak czytam niepochlebne opinie to jestem no zaskoczona. Nie wiem z czego wynikaja te roznice.

Nie masz co sie nakrecac :P Na tym forum jest temat dotyczacy uczulen od hybrydy, zalecalabym przeczytanie go od poczatku do konca, celem wyrobienia sobie zdania

Moje zdanie jest takie, ze uczulenia mozna dostac nie tylko odSemilaca, ale tez od innych firm. Najwiecej osob dostaje uczulen od Semilaca, bo to jest jeszcze jedna z najbardziej znanych marek hybrydowych, dostepna cenowo dla wiekszej ilosci ludzi.

Poza tym warto zwrocic uwage w watku o uczuleniach, ze dziewczynom wystapilo uczulenie , a one i tak sobie robily hybrydy jeszcze bardziej poglebiajac ten stan. Poza tym zalewanie skorek czesto uszkodzownych , po ich odsuwaniu , robienie mani na uszkodzona plytke , moim zdaniem tez ma swoje konsekwencje.

Ale prawda jest, ze jezeli bedziesz miala miec uczulenie to bedziesz. I nic Cie od tego nie uchroni :P

ja mam 20 kolorów z Semilaca, 6 z Everlac. Semilaca używam od ponad roku, czasami robiłam 1 dzień przerwy. teraz robie bez przerw co 2,3 tyg.
Fakt jest taki, ze dziewczyny mimo uczelen dalej robiły hybrydy, albo testowały na sobie jakies specyfiki albo pomijały baze bo myślały,ze od niej jest uczelenie. A potem im wychodziło na twarzy, na rekach itd. przecież pisze, że należy zachować srodki ostrożności i nie stosować lakieru bezpośrednio na płytke.
Z kolei dziwny jest przypadek dziewczyny, która dostala uczulenie, sciagła hybrydy, robila swoim 30 stałym klientka, a robiąc w rękawiczkach wróciło jej uczulenie. Pisza, że uczula wszystko. tzn jedna baza, inna hard, jeszcze inne od lakierow lub topu. Bo stosowały baze i top z innej firmy a lakier z semi i dostały.
Na razie się wstrzymam i nic więcej z kolorow nie dokupuje. Tak na wszelki wypadek. A ostatnio myślałam by kupic ta nowa lampe Semilaca za 499zł ale dobrze,ze nie kupiłam
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 16:39   #1573
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny a jak wy zapuszczacie paznokcie pod chybryda bo fakt faktem rosną super ale są jak papier
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 16:51   #1574
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wy zapuszczacie paznokcie pod chybryda bo fakt faktem rosną super ale są jak papier
Moje są twarde.
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 19:20   #1575
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie straszcie i nie siejcie ziarna niepewności bo w przyszłym tygodniu zamawiam 5 następnych kolorów :p
Jakie zamawiasz? Ja na ten moment zapisałam sobie 121 Ruby Charm i 071 Deep Red. Zobaczyłam ostatnio Deep Red w macie i się zakochałam
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 19:24   #1576
uwaganaogon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Jakie zamawiasz? Ja na ten moment zapisałam sobie 121 Ruby Charm i 071 Deep Red. Zobaczyłam ostatnio Deep Red w macie i się zakochałam
Mam w planach: 022 Mint; 033 pink doll; 042 neon raspberry; 128 pink marshmalow i 131 lovely Mickey
uwaganaogon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 19:53   #1577
uwaganaogon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny zrobiłam pierwszy raz hybrydy bez matowienia płytko tylko wycielam skórki przemylam cleanerem pomaziałam primerem dalej standard baza kolor itd. Zobaczymy ile mi wytrzyma
uwaganaogon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 22:23   #1578
jutynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 42
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny, czy któraś z Was używała żelu do zdobień Semilac? Chodzi o żel Expert White Cream Art, nie wiem czy mogę wstawić link do strony producenta. Kolor biały i czarny hybryd są problematyczne, dlatego myślę o zakupie żelu do zdobień i jestem ciekawa opinii

jutynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 09:08   #1579
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny,czy ten żel:


http://semilac.pl/pl/glowna/1224-zel...ase-12-ml.html


można stować zamiennie z hardem i kłaść na niego normalnie kolor i top z semilac ?
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 10:21   #1580
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Właśnie byłam na stronie Semilaca, szukałam info o czasie utwardzania w 48W led. I zauważyłam że dobrze się zabezpieczyli. Są podane składniki, środki ostrożności, przeciwwskazania. I co najważniejsze że jest to produkt "wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie."

Inaczej mówiąc, robisz sama w domu to robisz to na własne ryzyko.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 10:47   #1581
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Czesc dziewczyny
Czytam Was od kilku dni gdy zaczełam się interesowac hybrydami właśnie semilaca , miałam już zamiar kupić zestaw startowy semilac nawet już miałam w koszyku ale sie wycofałam . Na fb natrafiłam na profil uczuleniowy w necie sie naczytałam naoglądałam i strach wziął górę.
Miałam w zeszłym roku dwa razy robiony pedicure lakierami semilac , nosiłam ok 3mies i było ok , ale nie wiem jaka była baza top itd
Chcę zakupić sobie hybrydy i postanowiłam kupić baze i top shellac i jeden kolorek semilac 002 , lampe zdecydowałam sie tą małą led semilac , poradzcie jaki cleaner wziąść jakich firm używacie , bo aceton to chyba obojętnie jaki ??
Mam jeszcze pytanie macie jakąś wiedze o firmie LaFamme , jak by sie sprawowały lakiery w połączeniu z bazą i topem shellac, mam LaFamme dostepne stacjonarnie i jestem ciekawa.
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:09   #1582
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
Mam w planach: 022 Mint; 033 pink doll; 042 neon raspberry; 128 pink marshmalow i 131 lovely Mickey

mam 033, 042, 128 i 131 mint tez by mi się przydał

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Wcześniej burzyły się, że Semilac ma gdzieś ich uczulenia i wysyłają każdemu kopiuj wklej wiadomość. Ostatnio odpisali komuś że proponują współpracę z ich dermatologiem, wizyta darmowa itp itd i znowu nagonka - że jakby nie mieli nic do ukrycia to by nie proponowali dermatologa... no ludzie Tak źle, tak jeszcze gorzej. Dziwna ta grupa uczuleniowa, nie wkładam kija w mrowisko bo znów zostanę zwyzywana

też to czytałam, że skoro proponują dermatologa to się niby do winy przyznają.

Cytat:
Napisane przez Armara Pokaż wiadomość
Właśnie byłam na stronie Semilaca, szukałam info o czasie utwardzania w 48W led. I zauważyłam że dobrze się zabezpieczyli. Są podane składniki, środki ostrożności, przeciwwskazania. I co najważniejsze że jest to produkt "wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie."

Inaczej mówiąc, robisz sama w domu to robisz to na własne ryzyko.

Ale skoro dostają nawet przez rękawiczki ?? to tego nie rozumiem. Musieli się jakos zabezpieczyć. Nikt z nimi nie wygra.

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Miałam w zeszłym roku dwa razy robiony pedicure lakierami semilac , nosiłam ok 3mies i było ok , ale nie wiem jaka była baza top itd
Chcę zakupić sobie hybrydy i postanowiłam kupić baze i top shellac i jeden kolorek semilac 002 , lampe zdecydowałam sie tą małą led semilac , poradzcie jaki cleaner wziąść jakich firm używacie , bo aceton to chyba obojętnie jaki ??
Mam jeszcze pytanie macie jakąś wiedze o firmie LaFamme , jak by sie sprawowały lakiery w połączeniu z bazą i topem shellac, mam LaFamme dostepne stacjonarnie i jestem ciekawa.

ja dopiero po pół roku stosowania natrafiłam na info o uczuleniach i filmiki, ciagle jestem w szoku....
o tych lakierach nic nie wiem, widziałam tylko ich reklamę na wizażu. U Mnie osobiście baza i top z shellaca się nie sprawdziły. w salonie gdzie robiłam mimo iż zabezpieczano wolny brzeg, lakier odpryskiwał na koncowkach po ok 3dniach. obecnie na semilac przez 3 tyg mi nic nie odpada, nie odpryskuje. Tak jakby top z shellaca był bardziej jak baza, nie jest taki gruby, że tak powiem.
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:16   #1583
uwaganaogon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Foltynka i jak się sprawuje 128 i 42? bo zastanawiam się też zamiast 128 to 032 a zamiast 42 to 43 no i nie mogę się zdecydowac
uwaganaogon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:26   #1584
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
mam 033, 042, 128 i 131 mint tez by mi się przydał




też to czytałam, że skoro proponują dermatologa to się niby do winy przyznają.




Ale skoro dostają nawet przez rękawiczki ?? to tego nie rozumiem. Musieli się jakos zabezpieczyć. Nikt z nimi nie wygra.




ja dopiero po pół roku stosowania natrafiłam na info o uczuleniach i filmiki, ciagle jestem w szoku....
o tych lakierach nic nie wiem, widziałam tylko ich reklamę na wizażu. U Mnie osobiście baza i top z shellaca się nie sprawdziły. w salonie gdzie robiłam mimo iż zabezpieczano wolny brzeg, lakier odpryskiwał na koncowkach po ok 3dniach. obecnie na semilac przez 3 tyg mi nic nie odpada, nie odpryskuje. Tak jakby top z shellaca był bardziej jak baza, nie jest taki gruby, że tak powiem.
O rany to mi dałaś do myślenia ,bo shellac jednak swoją cene ma
Może ktoś jeszcze jakieś opinie o Shellac LaFamme
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:35   #1585
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
Foltynka i jak się sprawuje 128 i 42? bo zastanawiam się też zamiast 128 to 032 a zamiast 42 to 43 no i nie mogę się zdecydowac

128 - piękny, ale krycie kipskie, 3 warstwy, z podkładem 002. zwłaszcza z syrenką - dodaje foto ale nie jestem jakas profesjonalna stylistka wiec... hehe


042 to mój ulubiony, ale tez nie kryje zbyt rewelacyjnie. 3 warstwy.


Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
O rany to mi dałaś do myślenia ,bo shellac jednak swoją cene ma
Może ktoś jeszcze jakieś opinie o Shellac LaFamme
Może dziewczyny maja jakies doświadczenie z shellac. Może mi robila tym 2 w 1 . baza i top. już nie pamiętam. wtedy się tym tak nie interesowałam. ale płaciłam i po 3dniach już byłam rozczarowana.
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:38   #1586
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

zawsze zapomnę dodać tą fotke hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160110_210127.jpg (67,1 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160109_140742.jpg (61,6 KB, 41 załadowań)
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:53   #1587
uwaganaogon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
zawsze zapomnę dodać tą fotke hehe
Ooo 128 to jest to, taki mleczny delikatny ) a masz zdjęcie 042?
uwaganaogon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 12:23   #1588
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

ciężko mi ten kolor 042 uchwycić. Mój aparat robi kiepskie fotki :/


042 jest na kciuku, na małym i na środkowym ( srodkowe foto )


to mój obecny manicure, w sumie po tygodniu 1 paznokieć poprawiłam, srodkowy wlasnie na 042 bo miałam 131 i mi brudziła się koncowka. wiec tak wygladalaja moje paznkcie po 12 dniach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160321_101145.jpg (56,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160331_131635.jpg (57,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160321_101121.jpg (57,8 KB, 20 załadowań)
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )

Edytowane przez foltynka
Czas edycji: 2016-03-31 o 12:26
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 12:43   #1589
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

042 wersja z syrenką
i na wzorniku - 3 kolor od lewej strony u góry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151217_150459.jpg (75,8 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151005_103820.jpg (52,6 KB, 60 załadowań)
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 15:20   #1590
uwaganaogon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
042 wersja z syrenką
i na wzorniku - 3 kolor od lewej strony u góry
A u góry drugi od lewej i drugi od prawej to jakie to kolory?? I na dole ten ciemniejszy niebieski? Bo jasny to pewnie osławiony swą niedostepnością 000?
uwaganaogon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-19 18:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.