Zmniejszenie piersi - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 20:21   #4861
Toomuch
Przyczajenie

Dot.: Zmniejszenie piersi

Hakuna0matata, grupa krwi jest niezmienna, więc jeśli ktoś ma zaświadczenie potwierdzające grupę krwi, to powinni je uwzględnić. Nie jestem pewna co do książeczki honorowego dawcy krwi. Ja kiedyś w innym szpitalu chciałam okazać moją, ale była bez zdjęcia, więc i tak mi oznaczali grupę krwi. Myślę, że Twojej siostrze sprawdzali po prostu krzepliwość albo przeciwciała wzwB. Mnie kierował Korzeniowski i też tylko usg zalecił, bez mammografii. Widać co lekarz, to inne wymagania. Co do żółtaczki, to lepiej się zaszczepić. Jeśli ktoś był szczepiony dawno temu przeciw wzwB, to przed operacją powinien zbadać sobie poziom przeciwciał, bo może się okazać, że trzeba przyjąć dawkę przypominającą.
Toomuch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 20:29   #4862
JolaGG
Przyczajenie

Dot.: Zmniejszenie piersi

Gdzie bedziesz robic brzuch ja jestem po sleve I tez szukam informacji jak dlugo czekalas na konsultacje I u kogo bylas Piersi mam.dopiero no 20
JolaGG jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
ciąża, piersi, zmniejszenie, zmniejszenie biustu, zmniejszenie piersi

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości